Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšen direktor Instituta za onkologiju?  (Pročitano 28146 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Nokia 
Nije prvo nego nakon operacije.
И били су у праву... Smile
Ето,а сад кажи Coolrunner,да нису сви лекри ''govna''... Smile
где су те оперисали?
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Nisam ja ni rekao svi. Nikada ni u cemu nisu svi. Ali su profesija sa najvecim brojem prepotentnih govana u svojim redovima.
« Poslednja izmena: 03. Jul 2010, 15:39:26 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Nije prvo nego nakon operacije.
И били су у праву... Smile
Ето,а сад кажи Coolrunner,да нису сви лекри ''govna''... Smile
где су те оперисали?

U jednoj privatnoj bolnici u NS,ali je lekar iz Instituta S.Kamenica.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Nokia 
Citat
U jednoj privatnoj bolnici u NS,ali je lekar iz Instituta S.Kamenica.
немаш поверења у држване,народне, болнице  Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Citat
Од тумора се понеко и опорави,

 Smile

ne kapiram ovo
Шта не капираш?
Мислио сам на то да се неко излечи било хемиотерапијом, било радиотерапијом, или трансплантацијом коштане сржи, или неким другим начином, али многима ништа не помогне.

Ma mislila sam na ovo "poneko", jer zvuci.. tipa izvuce se neko tu i tamo, a u stvari sve zavisi od stadijuma i organizma. Prezivljavaju gotovo svi koji bolest otkriju na vreme, to je poenta. Svi ostali imaju 50:50 posto sanse.

Sto se tice da ili ne za citostatike, ja sam uvek za - da. Lepo je sto ima pozitivnih prognoza i bez zracenja i citostatika, ali ja ne bih prepustala slucaju. Mada lekari uglavnom i sami kazu (osim ako nisu neki idioti poput ovog sto vidi metastaze gde ih nema) prognoze i preporuke. Poslusas konzilijum i molis se bogu, jebiga  Smile

Prezobiljne teme za ovo divno popodne  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jul 2010, 16:55:07 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
Од тумора се понеко и опорави,

 Smile

ne kapiram ovo
Шта не капираш?
Мислио сам на то да се неко излечи било хемиотерапијом, било радиотерапијом, или трансплантацијом коштане сржи, или неким другим начином, али многима ништа не помогне.

Ma mislila sam na ovo "poneko", jer zvuci.. tipa izvuce se neko tu i tamo, a u stvari sve zavisi od stadijuma i organizma. Prezivljavaju gotovo svi koji bolest otkriju na vreme, to je poenta. Svi ostali imaju 50:50 posto sanse.

Sto se tice da ili ne za citostatike, ja sam uvek za - da. Lepo je sto ima pozitivnih prognoza i bez zracenja i citostatika, ali ja ne bih prepustala slucaju. Mada lekari uglavnom i sami kazu (osim ako nisu neki idioti poput ovog sto vidi metastaze gde ih nema) prognoze i preporuke. Poslusas konzilijum i molis se bogu, jebiga  Smile

Prezobiljne teme za ovo divno popodne  Smile  Smile

Pa da, mora se verovati medicini i lekovima, slažem se da se tako ozbiljno oboljenje ne sme prepustiti slučaju.. Doktori koji se stvarno razumeju u svoju profesiju su prilično retki, potrebno je stvarno ogromno teorijsko znanje i velika praksa da bi se uspešno lečile ovakve bolesti. Sve opet zavisi od tipa raka, sa nekima se živi godinama, čak i decenijama i bez lečenja, dok neki ubijaju za nekoliko dana..pupu, daleko bilo. Smile

Stvarno, nije dan za ovakve teme. Smile Smile

Ne razumem kako moyete da pricate tolike gluposti
niste lekari da biste ista znali o lecenju raka-kada treba davati citostatike,kada zracenje a kada ne treba nista.
za to se ljudi uce i specijaliyiraju godinama,a vi filozofirate na forumu kao da o tome nesto znate
da,ja sam lekar-eto cak ni ja o tome ne znam jer je to usko specijalisticka grana!Bavim se necim sasvim drugim.

I te price o davanju vecih doza lekova nego sto bi trebalo su naucna fantastika. To nijedan lekar ne bi uradio-mislim da je ovde u pitanju bio samo novac-nikakva monstruozna prica o lekarima ubicama koji su ubijali bolesnu decu. To jednostavno nema logike.

Ne znam šta reći?! Pa odakle ti to možeš znati? Jesi li gledala kada su davali terapije, imaš li podatke o količinima, doziranju, vrstama citostatika, dužini primene? Smile

Mnogo je naivno verovati u nečiju dobrotu i moralnost, pogotovu nekog koga ne poznaješ i pogotovu kada su u pitanju pare.

Ponavljam, ne zna se jesu li davali veće doze, možda jesu, možda stvarno nisu, ali sumnja postoji i ovo se mora ispitati, niko nema prava da sve gurne pod tepih i da se stvar zataška.

IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6

I te price o davanju vecih doza lekova nego sto bi trebalo su naucna fantastika. To nijedan lekar ne bi uradio-mislim da je ovde u pitanju bio samo novac-nikakva monstruozna prica o lekarima ubicama koji su ubijali bolesnu decu. To jednostavno nema logike.

izvini, a kako ti znaš da ni jedan lekar to ne bi uradio?...I da, naravno da je u pitanju  bio samo novac, niko i ne tvrdi da su oni to radili sporta radi....e sada, da li je za to trebalo malo "frizirati" dozu citostatika...pa jbg nisu njihova deca u pitanju Smile ...I plaćene ubice ne ubijaju zato što nekoga mrze, nego novca radi...
Ovim naravno ne želim da upoređujem te dve profesije Smile, ali kriminalci su svuda sličnog morala, odnosno nemorala, bez obzira koja im je "osnovna" profesija...
« Poslednja izmena: 03. Jul 2010, 18:04:11 od djooka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Sujeta je ipak najgora osobina koju lekar moye da ima. 

Osobina koja prosto isijava iz tvog posta!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
U jednoj privatnoj bolnici u NS,ali je lekar iz Instituta S.Kamenica.
немаш поверења у држване,народне, болнице  Smile
 Smile

Ne, nego su mi u državnoj bolnici zakazali pregled za tri meseca....a to je bilo previse,tj.bilo bi kasno.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Kako to? Sa dijagnozom malignog oboljenja zakazali pregled za 3 meseca?   Smile To je nemoguce  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.