Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Udavio dete u Podgorici, ubio se u Babušnici  (Pročitano 6370 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
i uspeo posle ubistva da dodje cak u babusnicu,jebem te policijo
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia krntija
не знам ни који ђаво гледам овакве теме ...
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
kakav horor...

da covjek ne povjeruje...

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Ubio se pre nego što je posetio očev grob




BABUŠNICA - Crnogorski državljanin Goran Ristić (42) ubio se prekjuče u kući u selu Strelac kraj Babušnice pošto je, prema navodima crnogorske policije, ubio prethodno svog desetogodišnjeg sina Janka u Podgorici. On je došao u rodno selo svoga pokojnog oca gde je lovačkom puškom izvršio samoubistvo. Meštani Strelca su u šoku posle saznanja da je pre pucanja sebi u grudi zadavio sopstvenog sina.



Kuća u kojoj se Goran Ristić ubio puškom


Samoubistvo je izvršio u kući Olge Radenković (57) u Strelcu koju je pre dve godine prodao Radenkovićima. Olga kaže da je još uvek u velikom šoku, a da je Goran došao u selo u subotu ujutru negde oko sedam sati.


- Kuća je naša, ali smo je kupili od njega pre dve godine. Došao je, tražio ključ da se presvuče i da onda idemo na groblje gde bi posetio očev grovb. Nudila sam ga da popijemo kafu, a on je rekao da ćemo kafu popiti posle povratka sa groblja. Dala sam mu ključ od kuće i pošla na groblje, očekujući da nas on usput stigne. Nisam čula pucanj jer smo bile na groblju. Kad smo se vratile kući, imale smo šta da vidimo. Zatekli smo ga mrtvog u sobi u lokvi krvi. Bilo je jezivo i puno krvi - priča Olga.

Olga nam otključava kuću i vodi u sobu gde je Goran izvršio samoubistvo. Pokazuje nam i rupu od metka na zidu sobe.


Olga Radenković pokazuje rupu od sačme u zidu


- Vratile smo se sa groblja i zatekla sam zaključana vrata kuće. Pomislila sam da je legao da spava, pošto je cele noći putovao iz Crne Gore. Samo što sam se vratila u kuću gde živimo, stigla je policija. Pitali su me da li je Goran dolazio i gde se nalazi. Kad sam čula da je ubio svog sina, uhvatio me veliki strah šta je sve moglo da se desi. Ništa nisam znala, da je on pobegao iz Crne Gore. Ne mogu da verujem šta se sve desilo i da je došao da se ovde ubije.


Olga dodaje da se sa Goranom čula pre Uskrsa i da je tada rekao da će doći za nekoliko dana.


- U telefonskom razgo­voru mi je rekao da se razveo i da će doći u selo. Po­slednjih nekoliko godina je dolazio ovde leti sa ženom Bojanom i decom dok su još bili zajedno. Sin Janko koga je ubio imao je deset godina, a ćerkica Ksenija ima osam godina. Ima i starijeg sina iz prvog bra­ka - kaže Olga.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Sendo 
Tragedija, šta drugo reći
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Neuzvraćena ljubav... Goran Ristić izvršio stravičan zločin
Zadavio sina da bi se osvetio bivšoj ženi zbog razvoda!

Goran Ristić (41) iz Podgorice ubio je svog sina Danila (10) pa izvršio samoubistvo kako bi se osvetio supruzi Bojani zbog razvoda!

Srećni dani... Goran Ristić sa ćerkom i sinom Danilom

Kako Press saznaje, Goran je u oproštajnom pismu naveo da mu je teško pao rastanak sa Bojanom i da nije želeo decu da viđa samo vikendom!

Goran Ristić izvršio je u petak stravičan zločin u iznajmljenom stanu u podgoričkom naselju Donja gorica.
Ostavio oproštajno pismo

- Zadavio je sina dok je spavao. Ćerku koja je spavala u susednoj sobi nije dirao. Zatim je pobegao u Srbiju. Čim je prešao granicu i napustio Crnu Goru pozvao je suprugu Bojanu i javio joj šta je uradio. Potom je otišao u rodno selo Strelac kod Babušnice i izvršio samoubistvo. Policija je pronašla i oproštajno pismo sa fotografijom na kojoj su bili Bojana i sin Danilo - kaže izvor iz policije i dodaje:

- Goran je napisao da mu je teško pao razvod. Po dogovoru, decu je viđao samo vikendom. Inače, njegova supruga Bojana je doktorka, trebalo je da ide na specijalizaciju u Beograd. Posle čestih svađa odlučio je da joj se osveti tako što je ubio njihovog sina!

Novinar Pressa otišao je u zabačeno babušničko planinsko selo Strelac, gde se, nakon što je u Crnoj Gori ubio sina Janka, ubio Goran Ristić. Meštani ne mogu da poveruju kakav se zločin odigrao, a čiji je glavni akter njihov zemljak Goran, o kome se malo zna u selu jer dugo živi u Crnoj Gori, a direktnih rođaka u selu više gotovo da nema.

Ubio se u rodnoj kući... Olga Radenković pokazuje mesto na kojem je Goran Ristić izvršio samoubistvo

Goran je sa bivšem suprugom u Strelac dolazio retko, obično tokom leta na dva do tri dana. Pre 40 dana umro mu je poslednji rođak, stric Bogdan. Svoju porodičnu kuću, u kojoj se ubio, Goran je pre dve godine prodao Olgi Radenković. Ona kaže da je Goran u subotu došao u selo.

- Mi smo od Gorana kupili kuću pre dve godine, nakon što mu je otac umro. Došao je i tražio mi ključeve od kuće. Rekao je da želi i da se presvuče i da nakon toga odemo na groblje da zapali sveću na grob strica Bogdana. Rekao je da planira da posle ručka odmah krene za Crnu Goru - kaže Olga i dodaje:
Najavio zločin

Goran je indirektno preko društvene mreže Fejsbuk na neki način i najavio zločin! Kako za Press kaže jedan od njegovih prijatelja sa Fejsbuka, koji živi u Babušnici, a sa kojim je Goran razmenjivao fotografije iz zavičaja, neposredno pre tragedije Goran je na Fejsbuku napravio folder sa fotografijama „Moje sve", gde je stavio fotografije sina Janka i ćerke. Na njima nema nijedne fotografije supruge već samo dece.

- Sa svekrvom sam kasnije otišla na groblje. Nisam ni slutila da će se ubiti. Nismo čuli pucnje. Kad sam se vratila sa groblja, ne znajući šta se dogodilo, otišla sam da vidim zašto nije došao na groblje. Gurnula sam vrata kuće, ali su bila zaključana. Mislila sam da je Goran zaspao.
Dva puta se razvodio

Naša sagovornica kaže da je policija ubrzo stigla u selo.

- Pitali su me gde je Goran. Rekla sam im da je u kući i da je verovatno zaspao. Kada je policija ušla, imala je šta i da vidi! Goran je ležao mrtav u lokvi krvi. Prizor je zaista bio strašan. Pamtiću tu sliku celog života. Kada su mi rekli da je ubio svog sina nisam mogla dugo da se smirim. Celo selo je u šoku kada se pročulo šta je sve uradio - kaže Olga.

Ona je rekla da je Goran imao dva neuspela braka.

- Iz prvog braka imao je devetnaestogodišnjeg sina Đorđa. Sa sinom Jankom, drugom suprugom Bojanom i ćerkicom od osam godina dolazio je u Strelac tokom leta na dva-tri dana. Međutim, nedavno se razveo i od Ksenije. Čula sam da je bio i u zatvoru, ali ne znam zbog čega. Vozio je autobus u Crnoj Gori, pa kamion, imao je neki kafić i koliko znam u poslednje vreme nije radio. To je sve što znamo o njemu - kaže Radenkovićeva.

Прес

убио је дете да се освети жени ... пичка од човека која може да убије рођено дете и непрејебива новинарска логика  Smile
најавио је злочин јер је на фејсбуку окачио слике деце а ни на једној нема мајке ... па ту најаву не би сконтала ни баба Ванга  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Dobro, najavio je na svoj nacin, samo je on znao zasto postavlja te slike  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Nokia 
Citat
zadavio svog desetogodišnjeg sina


+1
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Mozda je skapirao da nije njegovo dijete pa je dvadeset godina mrznje izbacio u dvadeset sekundi... Kako god da je nevjerovatno.
« Poslednja izmena: 10. Maj 2011, 23:07:08 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
kako čuh od nekih...djeca su morala kod njega vikendom,inače bi dobio puno starateljstvo. i on ih je tukao,tako modre vodili su ih u policiju,ali bi on demantovao čuvenom pričom-a,djeca....udario/la se  jutros,pao/la negdje...i niko ništa nije radio da pomogne,spriječi
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.