Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Udaja iliti kako upropastiti dva zivota  (Pročitano 28672 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Shvatam da me ovde niko ne postuje i da moja rec vise nista ne vredi, cak me ni decko vise ne voli.
Do daljnjeg ova tema je zakljucana!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
.... jednostavno ja samo mislim da je ovo pomalo preterano i da mi nije [a nisam jedini] bas toliko do zajebancije....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ne interesuje me!
Kome nije do zezanja ne mora da se zeza!
Nikoga nismo vredjali, kome se ne svidja ne mora ovo da cita, kome smeta sto ga spominjemo moze da se zali!
Uostalom zasto preterano?!
Samo smo se zezali!!!

I rekoh TEMA JE ZAKLJUCANA!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vidis ... ja nisam proteklih godinu dana radio na ovome da bi mi ti, sanja, ili bilo ko na planeti mogla da kazes nesto tipa "Ja kazem da je zakljucano".
Ja sam za zezanje, ali ovo je preterano... Ok je i spajati ljude po forumu ali ne po svaku cenu... cim se neko pojavi a ti udri... Nemoj tu da mi pizdis da ja ne popizdim...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ova tema je od samog pocetka bila zezanje, tih veceri kad je i nastala ova tema sve smo spajali, ne zato da bi ih spojili vec iz zezanja. Zasto si se ti nasao prozvanim ne znam i zasto ti toliko smeta posle 12 strana spajanje ovo jedno!!! Ne znam, i necu da zalazim u to, kao sto necu ni da zalazim u cinjenicu da si mi svaki put kad smo se culi spominjao doticnu i da ne pizdim zbog nje! Iako me je za sve to bolela ona stvar.
Ako ces da mi teras inat slobodno ga teraj, a onda kad budes resio da prestanes da teras inat i da se ponasas kao normalno ljudsko bice znas gde me mozes naci.
I ne, ne uzimam sebi za pravo da ti naredjujem bilo sta i trudila sam se da to nikada i ne radim ali izvini ovog puta necu popustiti jer smatram da nisam uradila nista lose, ruzno ili napadno, a tebi ako je bas sve ovo toliko smetalo mogao si to meni licno da kazes!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
The point is... na chatu su se spajali ljudi koji su se znali... to je bilo simpaticno.. cak su mi ljudi delovali nekako komplementarno... ali mislim da je u poslednjih nekoliko strana tema presla u preveliko gusenje... to je moje misljenje, ne mora znaciti da je tako, samo kazem.

Takodje smatram da nisam uradio nista lose onime sto sam ono rekao, ako ti to mislis, tvoj problem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne vidim da sam ikoga uvredio bilo cime konkretno, ako se neko nasao uvredjen opet kazem njegov ili njen problem. Bila je ovo za mene jedna jako simpaticna pricica, pa i vise od toga, a prerasla je u nesto preterano, teoriju zavere, brakolomne tajne kriptovane diskusije i sl. Cemu to, ne moze li ovo sve biti jedno obicno zezanje. Ja jesam danas do jaja nervozan, a ko i ne bi bio ako je gledao onu tekmu, ali opet ne vidim da ste vi iole manje drcni i eksplozivno agresivni.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Prvo si rekao to mnogi misle i mnogima nije do zezanja, mogao si da kazes meni licno, a ne ovako
Ne, niko nema prava tebi bilo sta da kaze ipak si ti Serbian Fighter, ali ako si mi dao ovde status pusti me da radim kako mislim da je najbolje!
burek je tvoj, ali jednom si mi rekao da burek ne bi bio burek da nema nas!!
Ako sam stavila zakljucano onda i ostavi da tema bude zakljucana!!! Nisam bila ljuta ali sad stvarno jesam!!!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Burek ne bi bio burek da nije vas, ali bureka uopste ne bi bilo da nije bilo mene. Ja sam ti dao da sefujes jednim delom foruma zato sto mislim da ti to mozes, umes i treba to da radis, ali ja sam jedini koji moze da zakljuca temu onako i koji uvek moze i ima pravo da je otkljuca.

Ja jesam samo prvi medju jednakima, ali sam ipak prvi, ne ni najpametnji, ni najlepsi, ni najbolji, samo prvi, a to se ipak ceni.

Rekao sam mnogi to misle posto sam pricao ovih dana sa pojedinima na tu temu i sto se ne ukljucuju u diskusiju... odgovor je bio priblizno onakav... previse je to opterecujuce i sl. Ja ne mislim nista lose, tema je divno pocela ali ipak donekle podrzavam ljude koji misle da nije sazrela vec se rasplinula.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Niko nije rekao da se ti ne cenis i da se ne ceni tvoj trud i rad, ali kad si mi vec poverio nesto pusti me da radim kako ja mislim da je najbolje.
Koliko sam primetila na ovoj temi je pisalo samo par nas, od samog pocetka, i oni su i nastavili da pisu i dalje, ti koji su se tebi zalili ocigledno imaju neki problem kad meni nisu nista mogli da kazu nego su morali tebi da se zale, a kad vec jesu mogao si ti meni licno reci.
No, steta je vec nacinjena, ljuta jesam i dalje i to MNOGO najvise iz razloga sto ne postujes moje odluke ali posto je sve tako kako je ja se javno odricem svog statusa moderatora. Ne zelim vise nista da znam sto se tice ovog foruma, njegovih problema ili onoga sto treba da se uradi. Ako ti ne postujes mene i moje odluke ja ne mogu i necu da radim ovo. Dolazicu i postovacu ali me apsolutno nista ne interesuje vise od toga dok moja rec i moje misljenje ne pocne da se postuje!

I jos samo jedna stvar, napisala sam ova tema je do daljnjeg zakljucana, znaci da sam htela da jedno vreme ostavim da se smire strasti i onda opet da je odkljucam, ali eto... ocigledno je da te nije bas puno briga sta ja mislim....
Mozes da se ljutis, mozes da obrises burek, mozes da raskines samnom, radi sta god hoces jer ocigledno ti nije stalo do mog misljenja nego do misljenja nekih tamo pojedinaca i ocigledno ti je bitnije da se inatis meni nego da popricas samnom i da mirno dodjemo do resenja problema!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.