Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubio dečaka, sakrio telo u šumi, pa tešio njegovu majku  (Pročitano 9665 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Hm...Jeste popizdeli ste s'punim pravom.
 U ovoj državi je prevencija nasilja na samom dnu.Onaj lik što je u Leskovcu rešetao kalašem po ulici i ubio oko osam ljudi pre toga je danima pretio da će da pobije neke ljude i to je prijavljivano korumpiranoj i nesposobnoj policiji koja dupetom nije mrdnula a kad treba da se juri neko ko je ćornuo kilo jabuka na zelenjaku onda se pale rotacije.More sve im jbm po spisku  Smile
 Kladim se da je ovaj zlostavljao nekog a da niko nije prijavljivao.
  Ima jedna posebna situacija kod budućih zločinaca ili serijskih ubica:Svi od reda zlostavljaju životinje i zato obratite pažnju u komšiluku kada neko dete muči mačku,ubije goluba i sl.to je budući zlostavljač a ne retko i ubica.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Ja ga ne bih na lomacu jer ne smatram da smrt ucinioca bilo sta resava.
Kazna, pravicna kazna je sasvim u redu...
Takodje, najgore mucenje je savest... i prinudni rad... tako da bi neka varijanta teske robije bila sasvim lepo resenje do vremena kada cemo dostici Svedsku, Finsku i ostale severne zemlje koje imaju sasvim drugaciji pristup kaznjavanju...

Ok, aj polako, mnoge ubice ucine tesko delo u afektu ili u zutoj minuti pa se ubrzo pokaju.
Sta je ovaj kreten uradio? Ovaj kreten je nasamario dechaka sa skuterom, potom ubio dechaka i sakrio i zapalio bezivotno telo,
pa je proslo neko vreme dok nije pochela potraga.
On je mrtav ladan bez trunke savesti ponudio svoju pomoc dechakovom stricu i pogreshno ga navodio sve vreme...
Uzmi u obzir da je priznao da je sve ovo unapred isplanirao. Eeej! Jel mozes ti da zamislis taj period planiranja ubistva 13-godisnjeg dechaka u
njegovoj glavi, da ti zamisljas kako savladavas dete i tuchesh ga vojnichkim ashovom po glavi dok on kuka i vristi,
kasnije smisljas gde ces ga sakriti i sta ces ostalima reci, zamisljas kako vuches bezivotno telo za sobom s namerom da ga zapalish...
Koliko si (ne)ljudskih  osobina ovde prepoznala? Njega kad bi stavila u zatvor taj bi se samo kajao sto nije bolje sakrio telo...
Druga stvar se ogleda u tome da je veoma mator, tachnije 61 godinu, da bi Srbija dostigla bilo koji standard Svedske Finske i sl zemalja on
bi morao biti maloletni mladic, pubertetlija a on to upravo nije. Chak i da ima nade za neko pokajanje on ce riknuti pre toga.
Sta se saznaje o njemu
61 godina, pushach, alkoholichar, mehanichar-znachi taj se i naradio za zivota, plus ovi ga sad kidaju u pritvoru.
Sta ti sve ovo govori?  Mislim da ce brzo da zavrsi svoju karijeru.

Hm...Jeste popizdeli ste s'punim pravom.
 U ovoj državi je prevencija nasilja na samom dnu.Onaj lik što je u Leskovcu rešetao kalašem po ulici i ubio oko osam ljudi pre toga je danima pretio da će da pobije neke ljude i to je prijavljivano korumpiranoj i nesposobnoj policiji koja dupetom nije mrdnula a kad treba da se juri neko ko je ćornuo kilo jabuka na zelenjaku onda se pale rotacije.More sve im jbm po spisku  Smile
 Kladim se da je ovaj zlostavljao nekog a da niko nije prijavljivao.
  Ima jedna posebna situacija kod budućih zločinaca ili serijskih ubica:Svi od reda zlostavljaju životinje i zato obratite pažnju u komšiluku kada neko dete muči mačku,ubije goluba i sl.to je budući zlostavljač a ne retko i ubica.

U pravu si za ovo prvo, ali ove machke golubovi i sl !?
Pa ja sam isao u lov, ja sam ubijao, pa sta onda?
Nikog ne provociram a kamoli zlostavljam...

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
On je bolestan, poremecen
Za ludnicu...
Normalan mozak, koliko god da je zao ne bi isao u takve krajnosti.
Ovaj kreten je umobolan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Ignorisite patoloske savete

Kako mislis patoloske ( naravno da u danasnje vrijeme niej dopustivo lomaca i slicne stvari ali to je vise u smislu da prodje odredjene muke prije nego sto umre jer je zasluzio da te muke prodje s obzirom sta je uradio

Ja i dalje mislim da je najhumanije da se jednostavno njegovi organi daju drugima

Zivot je uzeo zivot ce dati to je najmanje sto moze da uradi

Kao i prije nekoliko mjeseci ili vec ima godina onaj momak i njegova djevojka na smrt pertukli njenu cerkicu
Pa to je ma ne znam jednostavno pomraci mi se um kad takve stvari cujem u meni postoji neki moralni kod koji proradi i govori smrt je najbolje rijesenje
Jednoastavno ne znam kako to drugacije da objasnim
To maltretiranje i zlostavljanje sibanje po zatvrou jednostavo nije dovoljno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Okružni sud u Užicu
Monstrum optužen za ubistvo dečaka
Autor: V. L. | 08.08.2008. - 08:38

UŽICE - Milinko Kušić (61) iz Ivanjice juče je optužen da je 25. maja u ariljskom selu Trešnjevica zverskim udarcima ašovom u glavu ubio 13-godišnjeg Miroslava Bogdanovića.

Optužnica Kušića tereti za teško ubistvo, koje je Kušić posle hapšenja i priznao, a kao motiv je naveo osvetu Miroslavljevoj majci Dragici Milivojević, s kojom je ranije bio u ljubavnoj vezi.
Kobnog dana, Kušić je telefonom pozvao Miroslava i obećao mu skuter ako dođe u šumu na brdo Gradina. Dečak je na dogovoreno mesto stigao biciklom, gde ga je Kušić usmrtio sa 25 udaraca ašovom. Telo dečaka potom je gurnuo u jarugu, a kako bi prikrio zločin, Miroslavljev bicikl je automobilom odvezao šest kilometara dalje u mesto zvano Klisura i bacio ga na obalu Moravice. Isto veče, Kušić se pojavio u kući Miroslavljeve majke Dragice i pridružio se potrazi za nestalim detetom. Kušićev podli plan odvijao se naredna dva dana, do nedelje 27. maja, kada je starija žena ispričala da je u petak uveče sa Gradine čula zapomaganje deteta il žene. Ubrzo je nađeno dečakovo telo i ubica je uhapšen.
Kušić je proteklih nedelja bio na veštačenju u zatvorskoj bolnici u Beogradu, koje je završeno tumačenjem da je reč o mentalno zdravoj osobi koja je u vreme ubistva bila uračunljiva.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
znaci dugogodisnja robija ako brate  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
U Užicu izrečena presuda Milinku Kušiću
Ubici dečaka 40 godina robije
Autor: V. Lojanica | Foto:V. Lojanica | 23.09.2008. - 06:03


UŽICE - Milinko Kušić (61) iz Ivanjice osuđen je juče pred Okružnim sudom u Užicu na četrdeset godina zatvora jer je 23. maja ove godine u selu Trešnjevica kod Arilja svirepo ubio dečaka Miroslava Bogdanovića (13) kako bi se osvetio njegovoj majci Dragici Milivojević, s kojom je ranije bio u intimnoj vezi.

Sud je utvrdio da je tog dana Kušić telefonom pozvao Miroslava obećavši mu da će mu pokloniti skuter ukoliko dođe u šumarak na brdu Gradina, udaljen oko dva kilometra od dečakove kuće. Verujući čoveku s kojim se njegova majka viđala i koji je neretko bio gost u njihovom domu, Miroslav se biciklom odvezao na ugovoreno mesto. Posle kraćeg razgovora, pošto je Mikija odveo u šumarak, Kušić je vojničkim ašovom naneo 25 udaraca dečaku i usmrtio ga.
Da bi prikrio tragove zločina, ubica se sledećeg jutra vratio na Gradinu i pronašao Mikijev bicikl, zatim ga stavio u gepek automobila i odvezao nekoliko kilometara dalje, kako bi inscenirao da je Miroslav doživeo saobraćajnu nesreću.
Posle dva dana traganja pronađen je dečakov leš. Policiji se obratila žena koji živi na Gradini, ispričavši da je pre dve večeri čula zapomaganje deteta koje viče: „Nemoj više da me udaraš, ubićeš me“. Klupko je počelo da se odmotava pošto je policija prethodno saznala da se Miki, pre nego što će nestati, pohvalio vršnjacima da ide da od Kušića preuzme bicikl. Ubica je iste večeri uhapšen.
Iako je dva puta u istrazi do tančina ispričao detalje ubistva, Kušić se juče pred sudom pravdao da se mnogih detalja ne seća i negirao da je planirao da ubije dete. Izuzev dva-tri puta kada se zaplakao, Kušić se pred sudom ponašao hladnokrvno, nijednog trenutka ne spominjući da se kaje ili da mu je žao Miroslava Bogdanovića. „Nisam pripremao ubistvo i nisam hteo da se svetim. Trebalo je Dragici po dogovoru da donesem dva mobilna telefona sa popravke. Kada sam iz Ivanjice stigao na Gradinu, zvao sam je, ali javio se Miroslav i rekao da ona nije tu. Nisam mu rekao da dođe na Gradinu. Spustio sam automobil dva kilometra niže i seo na mesto odakle se vidi njena kuća. Tada se Miroslav pojavio na biciklu jer se tuda često vozio. Preneo mi je reči njegove majke da ona više ne želi da se viđa sa mnom i da se gonim u materinu. To mi je teško palo, seo sam u kola i naiskap popio pola litra rakije. Načeo sam zatim i drugu flašu. Uzeo sam iz gepeka ašov i njime počeo da mlatim. Znam da sam jednom udario Miroslava, ali se ne sećam šta se posle događalo“, kazao je ubica.
Miroslavljeva majka Dragica Milivojević počela je svoje svedočenje rečima da je Milinko Kušić znao da bude grub prema njenom sinu, a zatim se njeno svedočenje pretvorilo u lelek.
„Dajte mi pištolj da ubijem džukelu. Dajte mi ašov da presudim čudovištu! Na lomaču da ga bacim! Oteo mi, monstrum, dete iz naručja“, plakala je neutešna Dragica.

Bezobzirna osveta
Predsednik sudskog veća Ljubiša R. Radulović izricanje maksimalne zatvorske kazne obrazložio je rečima da je ubistvo izvršeno iz bezobzirne osvete na podmukao način. „Kušić ranije nije dolazio u sukob sa zakonom, ali neverovatan stepen krivice pod kojim je učinio delo nije dozvolilo da, bez obzira na njegov raniji skladan život, to uzmemo kao olakšavajuću okolnost“, saopštio je sudija Radulović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95-2 & 5800
Pa da i posle par godina lecenja ce da ga puste... Je*em ti zemlju!!! Ma ja bih ga na dozivotnu pa ce tamo da ga siluju svi zivi...Da bude bitcharka svima u zatvoru... Dabogda da mu usivali dupe svaki dan!!! Zgrozen sam...
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
nece on jos dugo Smile
« Poslednja izmena: 23. Sep 2008, 15:07:15 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Monstrumu 40 godina robije!
 

UŽICE - Milinku Kušiću (61) iz Ivanjice Okružni sud u Užicu izrekao je juče 40 godina robije zbog svirepog ubistva 13-godišnjeg Miroslava Bogdanovića 23. maja ove godine u Trešnjevici kod Arilja. Sudija Ljubiša R. Radulović je u obrazloženju presude rekao da nema nikakve dileme da je Kušić ubio dečaka, i to iz bezobzirne osvete, na podmukao način, da bi se osvetio dečakovoj majci, bivšoj ljubavnici koja ga je ostavila.

Kušić je kaznu od 40 godina zatvora primio mirno. Tokom četvoročasovnog suđenja nekoliko puta je, koliko se moglo videti iz publike, zajecao kada bi pomenuo dečaka koga je ubio, ali u svom iskazu pred sudom i u završnoj reči nijednom nije rekao da se iskreno kaje zbog onog što je učinio!

- Vi radite po zakonu, a meni je dovoljna kazna to što sam osramotio sebe, svoju porodicu, porodicu dečakove majke. Sve sam ih izneverio - rekao je Kušić u završnoj reči, sve vreme praćen povicima dečakove majke Dragice Milivojević, svoje bivše ljubavnice:

- Ubico, čudovište, monstrume, proklet bio, da imam pištolj, sad bih te ubila... Dajte mi ašovčić da ga dokusurim ovde, pred vama...

Iako je pred policijom i istražnim sudijom odmah posle hapšenja do u detalj ispričao kako je dečaka namamio u šumu rekavši mu da će mu pokloniti skuter, i kako ga je zatim na šumskom putu ubio udarcima ašovčićem u glavu, Kušić je juče pred sudom uglavnom tvrdio da se ključnih detalja ne seća, da nije imao nameru da ubije dete, da se nije svetio, da je u kritičnim trenucima bio pijan...

- Voleo sam Mikija i on je mene voleo, obožavao me je, i to će me ubiti više nego bilo šta drugo na svetu. Rekao mi je dok smo stajali na putu reč koju do tada od njega nisam čuo - da mi je njegova majka poručila da se nosim u lepu p.... materinu, da ne dolazim više u njenu kuću i da ne želi da me vidi... Popio sam tada naiskap flašicu rakije, pao mi j mrak na oči i ne mogu se setiti šta je dalje bilo - pričao je Kušić juče pred sudom.
Tek kasnije, kada ga je sudija Radulović suočio sa iskazom iz istrage, gde je do detalja ispričao kako je ubio dečaka, Kušić se prisetio da je posle ubistva seo u kola, krenuo ka Ivanjici, da se ‘’osvežio’’ na jednoj česmi u Klisuri, a da je zatim okrenuo kola, vratio se u selo, gde je počinio ubistvo i popio kafu sa dečakovom majkom.

- Znam i da je Miki dok smo stajali na putu bio veseo, stalno me je ispitivao kakav je taj skuter koji ću mu pokloniti, kakve je boje, šta troši, koliko ima kubika - prisećao se Kušić pred sudom, tvrdeći da je ‘’shvatio’’ šta je uradio tek dan posle ubistva, kada ga je nepoznati glas pozvao telefonom i rekao mu da je nađeno Mikijevo telo i da se sumnja da je on ubica.

Tada je kaže, napisao oproštajno pismo, uzeo konopac da se obesi, ali je od toga odustao jer njegova supruga i drugi članovi porodice nisu bili kod kuće.
- Hteo sam sve da ih vidim, pa da se onda obesim - branio se Kušić.

DEČAK SE BRANIO


Veštak dr Ljubiša Božić, koji je izvršio obdukciju tela ubijenog dečaka, ispričao je juče da je nepobitno utvrđeno da je na glavi dečaka bilo 20 rana od udaraca ašovom. Sem toga, dečak je imao krvave podlive po desnoj ruci, po vratu, po desnom ramenu.
- Te rane govore da se dečak u prvoj fazi branio od udaraca, da je bio licem u lice sa ubicom. Takođe, rane govore da je u tim trenucima trpeo jak bol, a ubica je nastavio da ga udara i kada je dečak izgubio svest. Radi se o vrlo snažnim udarcima, koji su naneti sukcesivno u kratkom vremenskom periodu od nekoliko minuta, a sve povrede imaju zaživotni karakter - rekao je dr Božić.

SREĆA DA SAM ZDRAV!


Kušić je juče pred sudom ispričao da je u ranijem životnom periodu doživeo tešku povredu glave, da je 73 sata bio u nesvesti.
- Od tada sam mislio da mi nešto raste u glavi. Sad sam, međutim, kompletno pregledan u zatvorskoj bolnici u Beogradu i utvrđeno je da mi je glava čista. Sreća je da sam zdrav - rekao je Kušić.
Veštaci su utvrdili da je u trenucima ubistva Kušićeva sposobnost da upravlja postupcima bila ‘’nebitno smanjena’’ i da kod njega nema simptoma duševne bolesti.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.