Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:45:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U stroj Srbijo!  (Pročitano 22793 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja se ovđe neću mješatai,jer to je vaše pitanje.Došlo stani-pani,a? Govorio sam ja svih ovih godina,ode Kosovo.To da čekaš trenutak 500 godina ovaj ti put neće proći onda je i moglo više jok.sad svjet ide napred i prevaziće ratove.oni kad instituišu državu-ti možeš samo da plačeš.Ostaje zaista jedan put u slučaju da proglase nezavisnost a to je momentalna mobilizacija svog muškog roda na teritoriji Srbije.Koliko god ove dame ovde bile protiv toga,to je jedini način a ovo proglašavanje okupacije je samo stara Srpska fora u političara-kao nijesmo je dali,mi smo okupirani i slično...a u stvari zabolje ih guzica i ode Kosovo u pizdu materinu...U slučaju tog konačnog okršaja mnogi Crnogorci će pomoći pobratimskom narodu,ne sumnjajte u to.Šiptari su silom došli pa će silom i da odu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ribnica
de ti meni reci-zasto bi se mobilisao muski rod Srbije,kad na Kosovu zivi preko 90% shiptara?Kome i chemu?
Slabo sta je uradjeno u poslednjih 25 godina(vidi se po efektima),ne vidim zasto bi danasnji narastaj ginuo za zemlju koja je vec decenijama zaposednuta?
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ribnica
de ti meni reci-zasto bi se mobilisao muski rod Srbije,kad na Kosovu zivi preko 90% shiptara?Kome i chemu?
Slabo sta je uradjeno u poslednjih 25 godina(vidi se po efektima),ne vidim zasto bi danasnji narastaj ginuo za zemlju koja je vec decenijama zaposednuta?




Zaposednuta je zbog blesave politike Beograda.Srbi vazda na kraju skontaju.Pitala si zašto? Jbga,sad je dogorelo do kraja i nemaju više kud,a ima i više razloga:
-to je žargonski rečeno otimačina jedne suverene teritorije
-ako im to prođe,ceo svjet nema lepu perspektivu...sjutra će svako svakom otimati šta mu volja.Znači zbogom pameti,zbogom slobodo...
-Srbi će ispasti obične kese ako im državu otmu nepismeni ljudi,prodavači droga,ubice,tj jednom rečju žgadija.
-kosovo je Srpsko to svako zna,to je najveći razlog.


Znam da je teško pozvati na odbranu posle mnogo Srpskih grešaka u istoriji (sami su krivi),i posle žrtava uzalud,ali ovo je nešto drugo...Nije prvi put da će se proliti krv zbog tuđih grešaka,no nek bude poslednji.To ja govorim godinama,Srbi imaju preča posla nego što je međusobna kleveta,krađa,i mešanje u Crnogorska posla.No,oni kažu,lako ćemo.Međutim situacija je drugačija.
kosovo jeste Srbija makar tamo bilo 1% srpskog stanovništva.E jadni Srbi,nikad se pameti naučit neće.Oni vazda pričaju kako je sve njihovo a ostaju bez ičega.
Kosovo mora ostati u Srbiji zbog budućnosti cjeloga svjeta.Sjutra će svako ko je trgovac drogom (kao šiptarska žgadija)
platit neku takozvanu slobodu i dobiti nezavisnost otimajući zemlju onome kome je od pamti veka i pripadala.
To je razlog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vidi, vidi cuda nevidjenog !! necu da sudim o misljenjima drugih, pametno sestre i braco neka ginu srbi na kosovu i neka gladuju, samo zato sto su srbi, mislim da srbi na kosovu samo kroz secanja znaju sta je struja ali jbg sami su krivi, sto bi nase dame slale svoje sinove u rat, ali kada jednog dana rat bude ispred vasa vrata, metak u celo najbolje !!   ovo su najtuznije izjave koje se mogu procitati na netu, blago siptarima sto su slozni pa stvorise i drzavu, a mi i ovo sto nam je ostalo od drzaave, dajemo kome se dig** !! rat je najgore sto bi moglo da nam se desi, ne samo sada nego i uvek !! ali dozvoliti da kosovo ode nije tuzno, tuzno je sto ce se ponoviti 17.marti koji traje vec skoro 7 godina, ali to nam se netice, dalje od moje porodice, neka gine ko hoce, kad je meni dobro nebriga me za drugog. mislim da osobe, koje daju ovakve izjave netreba primiti u bonici, jer mislim sta ce vama pomoc trece osobe, nek vam pomogne porodica.. kosovo bolje da te nema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, jel vamo neko brani da idete i ratujete?
Slobodno.. heroji... u stroj pa na Kosovo da vam presloze kosti...
Moj teca je hirurg... obukao je uniformu 91, izasao iz nje 2000... bio je sve... od akusera do patologa... nije bio uz svoju zenu kad se porodila, nije gledao kako mu sin pravi korake, nije bio tu njegovo citavo detinjstvo... I sta.. sad.. sa 55 godina opet da oblaci uniformu i krvavi gace jer se nekome igra rata... Previse ste igrali CS...
Za razliku od vecine vas ja znam sta je rat... za svojih 25 godina sam dozivela da me bombarduju sa tri strane ... dosta od mene.. dosta od moje porodice i mojih prijatelja...
Srpski receno: Nosite se dodjavola!
Lako je igrati se tudjom sudbinom... velike patriote iz udobne stolice...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Citat
Na sastanku premijera vojislava kostunice i lidera srs tomislava nikolica dogovoreno da ukoliko dodje do nezavisnosti kosova srbija proglasi okupaciju svoje teritorije,sto znaci da svi vojno sposobni muskarci se moraju staviti na raspolaganje svojoj otadzbini! ! ! ! ! !

spremte se spremte cetnici! ! ! ! ! ! ! !

Bio sam kad je trebalo,pa me zajebase....verovao jos vise nego neki doticni ovde,aaaaaa ne vise ...samo  vi idite ...srecan vam put.
« Poslednja izmena: 12. Feb 2006, 23:43:05 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kažeš bio si kad je trebalo?- a po tebi tada je trebalo?
Ako si bio 1991 u Vukovaru-nije trebalo jer Srbi su prije svega dobili na ponudu plan Z4 ali ga hladno odbiše i na kraju ostaše bez išta.

Ako si bio 1992 u BiH-nije trebalo,jer to nije bio ničiji rat.Na kraju krajeva ispali susvi budale.
Ako si bio 1999 godine na Kosovu-nijesi trebao jer u Rambujeu je ponuđeno da 50% naših policijskih snaga i vojske ostane dolje-odbili ste glasanjem kada vam je Slobo postavio pitanje da li da dozvolite stranoj čizmi da uđe ili ne (lako vas je namagarčio,pa ste vi preuzeli kolektivnu odgovornost),na kraju ostadoste bez ijednog vojnika tamo.

Znači nije trebalo ni jednom do sada. A sada kad nemate izbora kad vam Kosovo odlazi...sad je teško biti pametan.Mnogo vas je koštalo to kurčenje i tupoglavost.Vječni heroji koji vazdan ostaju bez teritorije.Ne znam ni sam šta da kažem...Možda su ove žene u pravu,mada one ne trebaju da se pitaju kada dođe taj dan odluke.čast ženama,koje su i naše majke,ali ipak nijesu to pitanja za njih.Tu se one ne pitaju...možda je sve tako i glupo ali ipak kad se priča o časti i barutu onda tu ženama nije mjesto.Na kraju krajeva to je vaše Srpsko pitanje pa izvolte...Neka vam je Bog u pomoći.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Možda su ove žene u pravu,mada one ne trebaju da se pitaju kada dođe taj dan odluke.čast ženama,koje su i naše majke,ali ipak nijesu to pitanja za njih.

Da su se zene pitale ... ne bi ni bilo ovog svega.. ali.. ne.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia N70,6303,K610...
ribnica:
Citat
-ako im to prođe,ceo svjet nema lepu perspektivu...sjutra će svako svakom otimati šta mu volja.Znači zbogom pameti,zbogom slobodo...
Ha bas bih voleo da vidim kako ce u americi da neki tamo siptar trazi drzavu i da mu ameri daju, oni imaju svoje interese da prave sranja u tudjim zemljama ali u njihovoj kuci makar pobili 2 miliona ljudi bice opravdano!

Kažeš bio si kad je trebalo?- a po tebi tada je trebalo?
Ako si bio 1991 u Vukovaru-nije trebalo jer Srbi su prije svega dobili na ponudu plan Z4 ali ga hladno odbiše i na kraju ostaše bez išta.

Ako si bio 1992 u BiH-nije trebalo,jer to nije bio ničiji rat.Na kraju krajeva ispali susvi budale.
Ako si bio 1999 godine na Kosovu-nijesi trebao jer u Rambujeu je ponuđeno da 50% naših policijskih snaga i vojske ostane dolje-odbili ste glasanjem kada vam je Slobo postavio pitanje da li da dozvolite stranoj čizmi da uđe ili ne (lako vas je namagarčio,pa ste vi preuzeli kolektivnu odgovornost),na kraju ostadoste bez ijednog vojnika tamo.

Znači nije trebalo ni jednom do sada. A sada kad nemate izbora kad vam Kosovo odlazi...sad je teško biti pametan.Mnogo vas je koštalo to kurčenje i tupoglavost.Vječni heroji koji vazdan ostaju bez teritorije.Ne znam ni sam šta da kažem...Možda su ove žene u pravu,mada one ne trebaju da se pitaju kada dođe taj dan odluke.čast ženama,koje su i naše majke,ali ipak nijesu to pitanja za njih.Tu se one ne pitaju...možda je sve tako i glupo ali ipak kad se priča o časti i barutu onda tu ženama nije mjesto.Na kraju krajeva to je vaše Srpsko pitanje pa izvolte...Neka vam je Bog u pomoći.
Ma zasto ti govoris u mnozini vi srbi??? Pa ja nikada nisam bio za slobu niti je on ikada za mene bio predsednik to znau ljudi kada sam ja jos iako bio prilicno mladji to je bilo 91 pricao da meni sloba nije nikakav predsednik niti ga smatram za mog predsednika niti sam ja podrzavao njegove gluposti i kurcenje... normalno da je bilo politicara u srbiji koji su pricali da treba prihvatiti i rambuje i neznam sta jos ali sloba i mira su mislili drugacije mi cemo dupe pod zemljom a narod neka gine!
« Poslednja izmena: 13. Feb 2006, 00:56:05 od Saleboy »
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Kažeš bio si kad je trebalo?- a po tebi tada je trebalo?
Ako si bio 1991 u Vukovaru-nije trebalo jer Srbi su prije svega dobili na ponudu plan Z4 ali ga hladno odbiše i na kraju ostaše bez išta.

Ako si bio 1992 u BiH-nije trebalo,jer to nije bio ničiji rat.Na kraju krajeva ispali susvi budale.
Ako si bio 1999 godine na Kosovu-nijesi trebao jer u Rambujeu je ponuđeno da 50% naših policijskih snaga i vojske ostane dolje-odbili ste glasanjem kada vam je Slobo postavio pitanje da li da dozvolite stranoj čizmi da uđe ili ne (lako vas je namagarčio,pa ste vi preuzeli kolektivnu odgovornost),na kraju ostadoste bez ijednog vojnika tamo.

Znači nije trebalo ni jednom do sada. A sada kad nemate izbora kad vam Kosovo odlazi...sad je teško biti pametan.Mnogo vas je koštalo to kurčenje i tupoglavost.Vječni heroji koji vazdan ostaju bez teritorije.Ne znam ni sam šta da kažem...Možda su ove žene u pravu,mada one ne trebaju da se pitaju kada dođe taj dan odluke.čast ženama,koje su i naše majke,ali ipak nijesu to pitanja za njih.Tu se one ne pitaju...možda je sve tako i glupo ali ipak kad se priča o časti i barutu onda tu ženama nije mjesto.Na kraju krajeva to je vaše Srpsko pitanje pa izvolte...Neka vam je Bog u pomoći.

Daj ne lupetaj gluposti.Procitaj sta je u Francuskoj nudjeno pa onda tvrdi.... Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:45:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.