Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U ponedeljak otvaranje ponuda za savetnika za Telekom  (Pročitano 7167 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
pa kad vec hoces raspitaj se malo o gastarbajterskom prilivu novca u srbiju kao i o odlivu novca od stranih firmi iz srbije ...

vidim da se bas mnogo ne razumes u ekonomiju ...

ko je tebi kriv sto glasas za tadica i cedu, imaces platu od 200 eura ... hahaha

a ni o centralama nemas pojma ... kakve veze ima dvojnik???


s druge strane, recimo da imam pojma i znam ko i kako se zaposljavaju radnici iz srbije za strane firme ...
i to verovatno bolje od tebe ... jesu li debili i sl.

doduse, ne znam ni gde radis, ni sta radis, ali cenim da znam vise od tebe...

i zato, kad kazem da je prodaja telekoma cist gubitak srbiji, veruj mi ...
Koji gastarbajterski priliv novca da mi je samo znati,da ne pomažete državi slučajno,nemoj mene da mažeš da tim pričama,ti bre direktno podržavaš ekonomije tih zemalja koje su ti kao omražene,i ti sebi da daješ za pravo da nekome govoriš za koga bi trebao da glasa.Spremaj se za jutarnju smenu kod enkog Austrijanca i ne seri. Smile Smile Smile Smile
           I ja ne glasam,jer su svi lopovi,svi komplet,to sam već naveo u nekoliko navrata,a što se tiče zarade,pa ja ti garantujem da ne živiš ništa kvalitetnije od mene,niti da imaš nešto što ja nemam ili ne mogu da priuštim,tako da nemoj mnogo da se zanosiš Smile
           A da ne govorimo da ja živim u zemlji za kojom ti čezneš,pa kome je lepše,ti si stranac i ovde i tamo. Smile
           A dvojnik ti je,pošto ne znaš,kad u centrali,zbog tehničkih nemogućnosti da za nove korisnike daju nove parice zbog tih usranih centrala,nije bilo dovoljno parica za sve koji su hteli da dobiju telefon,pa su oni na jednu paricu spajali dva priključka,pa kad ti pričaš,tvoj dvojnik može da duva,jer on tada ne može da priča,i obrnuto,a da ne govorim šta se dešava kad za dvojnika imaš matoru babu koja zaboravi da spusti slušalicu i ode kod sina i nema je danima kući,a tebi telefon blokiran. Smile
            I prodajom dobijaš čisstu situaciju,naplaćuješ im porez,oni plaćaju radnike,doprinose,poreze,ulažu u opremu...uskoro ima da bude još provajdera fiksne telefonije,biće konkurencija oštra,a država samo treba od svakoga da skuplja porez i to je najbolje,a oni neka se među sobom kolju za tržište,a državu uopšte ne zanima ko je najači,samo daj porez.
           I zato nemoj mnogo da pametuješ kad nemaš pojma.  Smile



« Poslednja izmena: 09. Maj 2010, 19:30:44 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
луција и снупи се туку........

Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
луција и снупи се туку........

 Smile
heheheheheee

Ma nervira me kad gastarbajteri pomisle da imaju pravo da oni nešto kao iznose mišljenje šta je najbolje za nas,i uglavnom pljuju po EUi zapadnim zemljama,kao na zapadu je sve trulo,a ipak sam tamo,jebiga,dobra plata,u evrima. Smile

Da se gastarbajteri svi vrate u svoja sela iz kojih su pobegli u inostranstvo,sela bi živnula,oni misle da ja iz BG-a treba da odem da radim na selu a oni sa sela će da idu po zemljama eu i da glume gospodu,a ustvari su miševi,gledaju ih kao poslušnike,jednostavno ,radna snaga. Smile

« Poslednja izmena: 09. Maj 2010, 19:56:01 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
mene jos vise kad neko nema pojma o nekom a prica na osnovu misljenja zato sto je video zastavu (u mom slucaju austrijsku)

nemas ti decko pojma ni odakle sam ni sta radim ni gde sam .. ni jesam li vise u bg od tebe i jel znam vise od tebe sto se tice drzave, srpske vlade, stranih investicija i ostalog... (evo mozemo poceti od sadasnjeg guvernera: da li si ikad s njim sedeo i razgovarao o sadasnjoj situaciji)

ili ustvari, da .. pa ti si ljubomoran ...u tom slucaju .. ovo je moj poslednji post na ovoj temi tebi upucen ...

uostalom mnogi su iz bg, a ustvari zive u ritopeku ... tako da  Smile



a za srbijom ceznem ko za tobom  Smile Smile Smile

tj za beogradskim pasalukom hahaha .. ode mirjana da zivi na more negde ... najverovatnije u grcku ..

a sto se tice plate imam onoliku koliku ti nikad u svom zivotu neces imati najverovatnije ...

« Poslednja izmena: 09. Maj 2010, 21:13:36 od mirjanammm »
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Zasto se onda znaimas za zemlju u kojoj nikad neces ziveti?....i ako su ti sve zemlje bolje za zivot od Srbije i za istom ceznes ko za diletantom?
To kao kad bi ja objasanjvao ljudima za koga da glasaju na izborima u Moldaviji i kako bi tamo trebali da se ponasaju i sta da rade....nidje veze.

Naravno, sve to ne znaci da ovo nije cista pljacka i rasprodaja drzavne imovine da bi zuti finansirali svoju kampanju, lagali narod i vladali jos malo, bez obzira na posledice po drzavu...OLOS!
« Poslednja izmena: 09. Maj 2010, 22:07:20 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
jebi ga ... zao mi  ... zao mi ljudi koji su sami sebi stvorili nesto, a sad ce im biti oduzeto i ne placeno ...  ali posle ovakvih pojedinih dileja ... ma i ne treba da zalim ...

a da ... veruj mi da moje znanje o srbiji i desavanjima u njoj nisu ni malo bezazlena i naivna ... tako da ne mozes to porediti sa moldavijom i izborima

anyway, svako ima svoje misljenje ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
mene jos vise kad neko nema pojma o nekom a prica na osnovu misljenja zato sto je video zastavu (u mom slucaju austrijsku)

nemas ti decko pojma ni odakle sam ni sta radim ni gde sam .. ni jesam li vise u bg od tebe i jel znam vise od tebe sto se tice drzave, srpske vlade, stranih investicija i ostalog... (evo mozemo poceti od sadasnjeg guvernera: da li si ikad s njim sedeo i razgovarao o sadasnjoj situaciji)

ili ustvari, da .. pa ti si ljubomoran ...u tom slucaju .. ovo je moj poslednji post na ovoj temi tebi upucen ...

uostalom mnogi su iz bg, a ustvari zive u ritopeku ... tako da  Smile



a za srbijom ceznem ko za tobom  Smile Smile Smile

tj za beogradskim pasalukom hahaha .. ode mirjana da zivi na more negde ... najverovatnije u grcku ..

a sto se tice plate imam onoliku koliku ti nikad u svom zivotu neces imati najverovatnije ...


Vidiš,doveo sam te gastarbajterko dotle da vređaš Srbiju,svi ste vi isti,govna,robovi  zato nemoj više da se javljaš,ja sam za tebe gospodin,ja živim u svom gradu i niko mi se ne obraća na stranom jeziku,niti ja moram da učim strani jezik da bi kupio hleb. Smile

Zato paljba,robovska snago bez prava glasa i bez prava da nešto kažeš u toj zemlji gde obitavaš,za njih ćeš uvek da budeš stranac i rob,a i za nas ovde.  Smile

Zasto se onda znaimas za zemlju u kojoj nikad neces ziveti?....i ako su ti sve zemlje bolje za zivot od Srbije i za istom ceznes ko za diletantom?
To kao kad bi ja objasanjvao ljudima za koga da glasaju na izborima u Moldaviji i kako bi tamo trebali da se ponasaju i sta da rade....nidje veze.

Naravno, sve to ne znaci da ovo nije cista pljacka i rasprodaja drzavne imovine da bi zuti finansirali svoju kampanju, lagali narod i vladali jos malo, bez obzira na posledice po drzavu...OLOS!
Nema ona pojma,toliko su je upregli da radi da ne zna gde joj je dupe gde joj je glava,i da nije interneta ne bi imala gde da prozbori na našem jeziku. Smile

Ti smrdljivi i nepismeni gastarbajteri održavaju ove turbo pevaljke u životu,da pevaljkama nije gostovanja po Bečevima,Minhenima i drugim stecištima naših gasarbajterčića,one bi odavno prestale da pevaju,one se u Beogradu leba ne bi najele,i zato sa ja za njih gospodin,za celu dijasporu,čast izuzetcima.

A što se tiče telekoma,ovakvo stanje u telekomu i ovakva vlasnička struktura je idealna da bi se kralo,nema lepše kombinacije,e,zato treba prodati da se sa tim prestane.
Kako ja mogu da branim ovakav telekom,kad ja nemam nikakve vajde od njih,a kao naše je,čije bre naše,mi nikada ništa od tog telekoma nećemo videti,da se ne lažemo,e,pa ako ja neću ništa videti,što onda govnari iz raznih stranaka da svoje skupove i stranke finansiraju od telekoma,kakvu ja vajdu imam od toga,nikakvu.. Smile




« Poslednja izmena: 10. Maj 2010, 12:00:19 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
,kakvu ja vajdu imam od toga,nikakvu..

па добићеш акције Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung XYZ1004
Citat
A što se tiče telekoma,ovakvo stanje u telekomu i ovakva vlasnička struktura je idealna da bi se kralo,nema lepše kombinacije,e,zato treba prodati da se sa tim prestane.

Da li se krade ili ne, ja ne znam....ali to sigurno nije daleko od istine.   Smile
Medjutim, ono sto je takodje tacno jeste da je Telekom ostvario rekordan profit (i pored svih kradja), da mu ovi "napredni, evropski, sa puno kapitala i spremnoscu da investiraju i poboljsavaju mrezu" nisu ni do kolena, ni po usluzi, ni po tehnickoj opremljenosti.
Takodje....mnogo novca Telekom daje za sponzorisanje svakavih sportskih i kulturnih zajebancija, koje bez toga ne bi opstale, a novog vlasnika nece to interesovati. I sto je jos bitnije taj profit ide direktno u budzet (moze, a i ne mora), dok ce ovako ici direktno u dzepove novog vlasnika - stranca...dakle izlazice iz ove zemlje.

Citat
Kako ja mogu da branim ovakav telekom,kad ja nemam nikakve vajde od njih,a kao naše je,čije bre naše,mi nikada ništa od tog telekoma nećemo videti,da se ne lažemo,e,pa ako ja neću ništa videti,što onda govnari iz raznih stranaka da svoje skupove i stranke finansiraju od telekoma,kakvu ja vajdu imam od toga,nikakvu..

Tvoja licna korist je u tome sto svake godine ogroman novac se sliva u budzet od poreza i od profita kompanije i umesto da podignu poreze i pune budzet i tako te dirktno udaraju po dzepu, oni uzimaju od telekoma, NIS-a, EPS-a i pune budzetske rupe, umesto da tebe teraju da ih iz svog dzepa popunjavas.
Tvoja licna korist je u tome sto ce gomila ljudi dobiti otkaz i umesto da zajedno sa tobom placaju porez i doprinose budzetu (kao sada) ti ces licno, iz svog dzepa da ih izdrzavas kad odu na biro.
Prodajom Telekoma prodaju se i frekvencije, koje su prirodni resurs....pa u tom svetlu, je onda nebitno i ako prodas sume i reke strancu....kakvu ti korist imas od njih, jel tako?
I najzad...ako su sada na vlasti lopovi, nece biti doveka i zauvek. Mozda nece sad i odmah, ali ja verujem da ce nekad, u blizoj ili daljoj buducnosti, doci na vlast ljudi kojima Telekom nece sluziti za podmiriivanje partijskih potreba nego za pametne stvari. Ali ako ga prodas, dzabe ti posteni ljudi na vlasti, kad nemaju izvor prihoda.


I mani te me, molim vas, tih prica o "strancu koji ce doci, pa investiorati, pa ukloniti dvojnike, pa poboljsati mrezu, pa razvijati kompaniju, pa je tehnicki unaprediti" jer se bukvalno ista prica pricala i kad su bili u pitanju Telenor i VIP i gde su te investicije??? gde je ta bolja mreza??? gde su te nove tehnologije??? gde su ti veliki profiti i poreski prihodi??? gde je ta Norveska i Austrijska poslovnost????....Telekom (ovakav kakav je) je za njih pojam savremene tehnologije, kvaliteta mreze i usluga!


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG Google Nexus 5
@diletant


prava si dileja ...  Smile  verovatno neobrazovana, zavidna i ljubmomorna   Smile   nemas bre pojma sa zivotom ...  Smile 

uostalom ovo je moja tema, ti si na nju dosao ... tako da: odleprsaj !!  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.