Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 58
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Hrvatskoj se vodio građanski rat  (Pročitano 61751 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
protiv koga cete sad ?
IP sačuvana
social share
Moj dom je BIH,ja dizem zastavu do neba !!!!!

i da,da...do haosa i rasula sve vas vodi Baba Jula Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nikada je vrlo tezak izraz, bratac moj. vrlo tezak. tezak vrlo-grlo. tezak-seljak-ratar-poljoprivrednik.

čuj kako god to tebi teško padalo to ti je činjenica jer više nema tko "da pukne".
srbi su svoje ispucali, nego čuvajte kosovo i vojvodinu da ne bi bilo drugih granica.
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
nikada je vrlo tezak izraz, bratac moj. vrlo tezak. tezak vrlo-grlo. tezak-seljak-ratar-poljoprivrednik.

čuj kako god to tebi teško padalo to ti je činjenica jer više nema tko "da pukne".
srbi su svoje ispucali, nego čuvajte kosovo i vojvodinu da ne bi bilo drugih granica.


pazi ovako, koji je odnos srbi:hrvati (tj. koliko procenata srba, a koliko hrvata zivi u kninu, pre i sad posle rata).
znaci, knin (kninska krajina) je oduvek bio srpski, dakle, sta ti to govori.

sledeca stvar, evo ti najezda islama, dakle jedan mali sporazum s islamom, i ... eto ti rata.

srbi povrate sve sto je nekad bilo njihovo, a sto su drugi zahvaljujuci titu dobili ....
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nikada vi niste drinu prešli tako da nemaš što vraćati.
daj mi jedan primjer šta je to bilo vaše pa ste izgubili pa opet vratili?
a jel možemo povući paralelu kosovo-knin?
koliko albanaca živi na kosovu pa jel njihovo?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Нисам заговорник рата али мислим да је овај задњи рат био продукт политичке ситуације у свијету а мислим и да ће идући рат,ако га буде,а мислим да ће га бити нажалост,опет бити продукт политичке ситуације.Великим силама је одговарао рат у бившој СФРЈ и оне су се опредијелиле за једну страну што не значи да у будућности неће бити на другој страни.Значи,ми смо били само шаховске фигуре у једној партији шаха великих свјетских сила.
Што се тиче дијаспоре и српске и хрватске,колико се то њих вратило у Србију и Хрватску,због чега су наводно кукали педесет година да се не смију вратити због Тита и КП!?Педесет година су сањали да нестане петокраке "једине препреке до повратка у Отаџбину или Домовину"!Ја сам очекивао да ће то бити колоне људи који једва чекају да дођу на родну груду и који ће љубити земљу кад стигну!А колико се то њих вратило?Сад нема ни Тита ни КП ни петокраке а они опет остају тамо гдје су и били!Некако чудно!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
Људи, ово је Балкан. Овде мора да се масовно крвари барем два пута за 100 година... И сваки пут је крвавије него претходни пут. Да се не заваравамо, питање је дана када ћемо се опет покачити, на жалост... Само се надам да ће тада бити више паметнијих људи на обе стране..
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Pa mi smo pokačeni samo se glumi da nismo  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
pazi ovako, koji je odnos srbi:hrvati (tj. koliko procenata srba, a koliko hrvata zivi u kninu, pre i sad posle rata).
znaci, knin (kninska krajina) je oduvek bio srpski, dakle, sta ti to govori.

sledeca stvar, evo ti najezda islama, dakle jedan mali sporazum s islamom, i ... eto ti rata.

srbi povrate sve sto je nekad bilo njihovo, a sto su drugi zahvaljujuci titu dobili ....

Knin nije oduvijek biio srpski - čak štoviše, nije nikad bio srpski - činjenica da je u okolici Knina bila velika manjina (napominjem: MANJINA) srpskog stanovništva ne znači da je Knin bio srpski. To samo znači da su na tom području živjeli Srbi. Pa šta onda?
Po cijelom Kosovu žive Albanci, pa nitko u Srbiji neće reć da je to Albanija, niti da je Kosovo albansko.

BTW - Znaš li kada se to srpsko stanovništvo doselilo na područje Knina? Znaš li kada je srpsko stanovništvo dostiglo broj koji ih čini značajnom manjinom?

Evo ja ću ti reć - u zadnjih 80 do 100 godina. E sad, da li je 100 godina dovoljno da se neko područje nazove nečijom (u ovom konkretnom primjeru - srpskom) zemljom?

Ajde razmisli malo... i sjeti se Kosova i Albanaca... čisto radi komparacije
« Poslednja izmena: 29. Jul 2006, 03:47:04 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
pazi ovako, koji je odnos srbi:hrvati (tj. koliko procenata srba, a koliko hrvata zivi u kninu, pre i sad posle rata).
znaci, knin (kninska krajina) je oduvek bio srpski, dakle, sta ti to govori.

sledeca stvar, evo ti najezda islama, dakle jedan mali sporazum s islamom, i ... eto ti rata.

srbi povrate sve sto je nekad bilo njihovo, a sto su drugi zahvaljujuci titu dobili ....

Knin nije oduvijek biio srpski - čak štoviše, nije nikad bio srpski - činjenica da je u okolici Knina bila velika manjina (napominjem: MANJINA) srpskog stanovništva ne znači da je Knin bio srpski. To samo znači da su na tom području živjeli Srbi. Pa šta onda?
Po cijelom Kosovu žive Albanci, pa nitko u Srbiji neće reć da je to Albanija, niti da je Kosovo albansko.

BTW - Znaš li kada se to srpsko stanovništvo doselilo na područje Knina? Znaš li kada je srpsko stanovništvo dostiglo broj koji ih čini značajnom manjinom?

Evo ja ću ti reć - u zadnjih 80 do 100 godina. E sad, da li je 100 godina dovoljno da se neko područje nazove nečijom (u ovom konkretnom primjeru - srpskom) zemljom?

Ajde razmisli malo... i sjeti se Kosova i Albanaca... čisto radi komparacije


a sta je bilo pre 80 - 100 godina? kad su sagradjene pravoslavne crkve u kninu i okolini?

a kad su sagradjeni manastiri na kosovu? ako vi ne date knin yasto bi mi dali kosovo? i RS?
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
haha chuj rs...znas li ti curo sta je rs ?
IP sačuvana
social share
Moj dom je BIH,ja dizem zastavu do neba !!!!!

i da,da...do haosa i rasula sve vas vodi Baba Jula Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 58
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.