Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li svekog ko se pojavi u narodnoj kuhinji treba nahraniti ili ne
Treba nahraniti svakog ko traži hranu
Treba nahraniti samo one koji imaju urednu odluku Centra za socijalni rad, bez obzira na državljanstvo
Treba hraniti samo državljane bez ikakvih drugih uslova
Treba hraniti samo državljane sa odlukom Centra za socijalni rad
Država mora da se brine o svakom svom građaninu i za strance treba uvesti petodnevne abonentske karte za socijalnu pomoć u slučaju potrebe
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: U Crnoj Gori zabranjeno hraniti Srbe  (Pročitano 8013 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
A zar ima Srba izbeglica iz Dubrovnika, Splita, Šibenika, Mostara, Čapljine,...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Bagra crnogorska.

Crnogorskim studentima treba nametnuti isti status kao ostalim strancima. Imaju skoro sve fakultete u svojoj državi, pa nek se školuju. Ako nekih smerova nema, nek ih finansira vlada, kao što su Milo & Co to predlagali.
Ako se ne varam danas na budžetu i u domovima su jedino crnogorski studenti koji su fakultete upisali za vreme zajednice, ostali se sami finansiraju. Jedino je školarina ista kao domaće studente.

S ovim se potpuno slazem.Mislim da je i Mrgoni to pricao.I treba.

Ajde,breee...  Smile "druga drzava","druga drzava",a kad treba da se zaradjuje i mulja,odma u Srbiju.Picka im materina.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
A zar ima Srba izbeglica iz Dubrovnika, Splita, Šibenika, Mostara, Čapljine,...

Oni su se vec odavno sredili, ili ako od devedesetih zive ko izbeglice, e onda stvarno...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jul 2011, 15:52:10 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
kako je mogao da se sredi mornar JNA pred penzijom koji je u Hrvatskoj ostao bez ičeg a u Crnoj Gori dobio samo nužni smeštaj, neće ga niko na brod, nema staž za penziju, ne može da otkupi stan, posle 20 godina nema više ni zdravlja da radi kod ribara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
treba da crkne stoka na predivnim ulicama Crne Gore...gdje ulaze najveci svijetski sljam...pocev od ludih Rusa...da ne nabrajam ostale smutljivce sa pasosima ko zna odakle...a ostali krem nase gore list...

titra muda po jahtama...

mali procenat se bavi sivom ekonomijom da prezivi...

e, ostali...dokumenta na sunce ako ces da ti udjelim malo corbe...

potpuno jasno.

ostali neka crknu.

edit:

imam predlog za vlast i vladu Crne Gore, mada ja vjerujem , jer su mnogo bistri i pametni, da su na tu ideju vec dosli.

posto im je prioritet da se bave visokim turizmom i gradnjom imidza jednog solidnog Monaka...

neka naprave neki geto...

uvedu neki zakon gdje ce odrediti ko i kakav mozes da setas ulicama tih nekoliko gradova...prosto, da se taj svijetski sljam ne uvrijedi...kad ugleda sirotinju.

jer, po tim gradovima koji nalikuju na Las Vegas (!?)...ceprkaju im po kontejnerima...ne, ne...Romi...

« Poslednja izmena: 17. Jul 2011, 20:15:51 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
treba da crkne stoka na predivnim ulicama Crne Gore...gdje ulaze najveci svjetski sljam...pocev od ludih Rusa...da ne nabrajam ostale smutljivce sa pasosima ko zna odakle...a ostali krem nase gore list...

titra muda po jahtama...

mali procenat se bavi sivom ekonomijom da prezivi...

e, ostali...dokumenta na sunce ako ces da ti udjelim malo corbe...

potpuno jasno.

ostali neka crknu.

edit:

imam predlog za vlast i vladu Crne Gore, mada ja vjerujem , jer su mnogo bistri i pametni, da su na tu ideju vec dosli.

posto im je prioritet da se bave visokim turizmom i gradnjom imidza jednog solidnog Monaka...

neka naprave neki geto...

uvedu neki zakon gdje ce odrediti ko i kakav mozes da setas ulicama tih nekoliko gradova...prosto, da se taj svjetski sljam ne uvrijedi...kad ugleda sirotinju.

jer, po tim gradovima koji nalikuju na Las Vegas (!?)...ceprkaju im po kontejnerima...ne, ne...Romi...



E, pa, hteli ste kapitalizam, evo vam ga  Smile
Sad ce da vam bude ko u Alan Fordu, plaza za siromahe i plaza za bogatune  Smile
Al nije to bitno sada, nije zabranjeno da se ide u crkvu a molitva daje prigodnu utehu za nedace  Smile

kako je mogao da se sredi mornar JNA pred penzijom koji je u Hrvatskoj ostao bez ičeg a u Crnoj Gori dobio samo nužni smeštaj, neće ga niko na brod, nema staž za penziju, ne može da otkupi stan, posle 20 godina nema više ni zdravlja da radi kod ribara

Ko i svi drugi, pre dvadesetak godina nije bio pred penziju vec je jos imao snage. Pa ako je cekao dvadesetak godina da mu nebo padne na glavu, e hebi ga. Inace, ako je 1991 bio mornar u JNA, to je i ostao u JA mornarici a posto su imali beneficirani radni staz, taj je vec u penziji.
Samo sto ovo bas nije povezano sa ovom pricom. Gladnih je uvek bilo i bice, ali opet nije niko umro od gladi
« Poslednja izmena: 17. Jul 2011, 16:11:06 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Maradic,

sa kojeg ti to brda gledas?

koje li su te tvoje visine?

kad ti se komentar na sve sastoji u najporaznijoj i najponiznijoj recenici koja vrijedja ljudski um: " niko jos nije umro od gladi" Smile

Maradic,

vazda si bio sklon izjavama koje naginju ka sizenju i ludenju Smile

odoh da se ljutim na zemljake iz moje druge predivne domovine...iz Beograda Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
a sta je sa izbjeglicama u Crnoj Gori koji zive tu od 90- tih?
ili sa ljudima koji su dosli svojom voljom i tu su dugo, ali...nemaju drzavljanstvo?

mislim, ne mogu ljudi da dobiju drzavljanstvo...hajde da ne ulazimo u to...to je Crna Gora predstavila kao knjizicu od suvog zlata...njihova stvar.

zar izbjeglice ili ljudi koji su odlucili da zive ovdje svojom odlukom poslije toliko vremena zivota u jednoj zemlji, a pri tom ne zele ili nemaju gdje da se vrate, zar to...nisu gradjani te zemlje, bez obzira na pravni status?

zar ta drzava nema obavezu da brine i o njima, jer jesu dugo na njenoj teritoriji?

vecina mojih prijatelja je u Crnoj Gori skoro 20 godina, tu zive i rade, nemaju drzavljanstvo...ajde, imali su srece...ne koriste narodnu kuhinju...ali, mogli su kao neki da imaju manje srece...i sta?

nemaju pravo na tanjir tih splacina?

strasno...

ma znate sta, ma mozemo da udjemo u EU, mozemo da udjemo u spejs satl ili da odemo u lijepu materinu...
ali...

daleko smo mi od civilizovanog rezona.

pljuc...jos jednom.
Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Kao sto vec rekoh jednom - Crna Gora se najbolje opisuje onim kultnim recenicama iz "Kad porastem bicu kengur".

(Ono kad sere baja onoj dvojci sto bleje na krovu stlano,i nista ne rade)

"Brate,kako ti ne shvatas? Ja sam najsrecniji na krovu.Ja nemam prihode,al nemam ni rashode!"

E,tako i ovi.Lepo,nista ne rade,tokom leta nagomilaju kintu,a pruzaju nikakvu uslugu,jos usput mnogi zarade na rentama ili prodaji placeva,krckaju to lepo preko zime,i tako u krug,i u krug i krug.  Smile

Bukvalno ko ti mrsomudi na krovu.S tim sto oni imaju rashode,ali imaju i prihode,i to socne.I ne moraju nista da rade.  Smile Krckaju to lepo,u medjuvremenu izmisljaju nova gradiva koja ce da ubace u knjige iz istorije,nova slova koja ce da proture ko svoja,nova lupetanja koja ce da pricaju kad im dodju stranci... i to je to.  Smile

Crnogorski san. Radi sto manje,seri sto bolje,a zaradjuj sto vise.
« Poslednja izmena: 17. Jul 2011, 16:42:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Maradic,

sa kojeg ti to brda gledas?

koje li su te tvoje visine?

kad ti se komentar na sve sastoji u najporaznijoj i najponiznijoj recenici koja vrijedja ljudski um: " niko jos nije umro od gladi" Smile

Maradic,

vazda si bio sklon izjavama koje naginju ka sizenju i ludenju Smile

odoh da se ljutim na zemljake iz moje druge predivne domovine...iz Beograda Smile

Reko sam da i u Srbiji postoje ljudi koji su na rubu egzistencije pa nisu umrli od gladi  Smile

Crnogorski san. Radi sto manje,seri sto bolje,a zaradjuj sto vise.

Ispunio im se san, upala im sekira u med  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.