Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Maj 2024, 20:54:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turneja  (Pročitano 18128 puta)
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Turneja je, koliko ja znam, vise reklamirana u mainstream medijima od svih filmova u proteklih par godina. Neke stvari ces da shvatis kad porastes. Odgledaj film za 4-5 godina, pa pogledaj sta ne stima.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
  Jedino se džingl za vesti radija B92 više vrteo od reklame za Turneju koja nije nimalo smešna.Smešan sam bio ja koji je kao i većina ovde finansirala preko ministarstva za kulturu ovaj film (da je bar samo ovaj) i kad sam ovaj film odgledao sa društvom.Teško sam se  obrukao i od tada u sprečavanju iste prvo sam odgledam naš film.Ponekad mislim da je bolje da  baš kao SAD nemamo ministarstvo za kulturu.Bolje je nemati ništa nego ovako nešto.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ovaj film nisam gledao, a i nemam neku zelju, iako je Markovic radio OK stvari(Specijalno vaspitanje, Sabirni centar, Nacionalna klasa,  Majstori, Variola vera).Slazem se da je u redu snimati antiratne filmove, ali, sem nekoliko izuzetaka, filmovi koji se bave ratom u Bosni su uglavnom truli.Lepa sela lepo gore je najbolji film sa takvom tematikom.Nema tu sta da se doda ili oduzme.Perfektan,prejak film.
« Poslednja izmena: 03. Jan 2010, 19:19:59 od Aswenio »
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
To jeste, "Turneja" je bledi pokusaj u odnosu na "Lepa sela" ili "Nicija zemlja"
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Recimo da je Markovic uspeo u onome sto je namerio.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
ukusi su razliciti jbg  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 101
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.1.249.1042
Prvo, ovo nije scenario za film već dramski komad koji je svojevremeno i izvođen, čini mi se na sceni Ateljea 212. Nastao je kao scenario, a potom prilagođen pozorišnoj sceni. E sad, ajde lepo prebrojte sve scene u filmu. Koliko ih ima? 15, 16?  Pa da, toliko scena je normalno da se nađe u jednom celovečernjem komadu, ali u filmskom scenariu bez 100 nije ništa. Tako da, dragi i cenjeni Marković je izgleda našao mnogo lakšu varijantu, daj da snimim film po drami koju već imam. Što bih uopšte prevodio u scenario, iako je film totalno drugačiji medij. Uzmite dramu u ruke. Uverićete se. Nije to to. I jedini plus koji dajem ovom filmu je gluma Mire Furlan. Jedan jedini i tačka.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Ma meni je film ok.Politicka i ostala pozadina me ne interesuje.Sad ga odgledah drugi put,dooooooooobar film  Smile Kako se reditelj ogrebo za lovu i sl. da li je zamenik ministra,boli me.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Zanemariću činjenicu da od kad su nam za predsednikovog savetnika i ministre kulture i pomoćnike istih došli glumci i reditelji koji su pozatvarali (i još zatvaraju) skoro sve bioskope i što snimaju sve samo ne filmove već propagandni materijal.Zanemariću to.Ali  Turneja je po mom mišljenju loš film.Ali to je stvar ukusa i neka druga priča.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Cak i ako se zanemari cinjenica da je film cisto propagandni, ostale mnogobrojne mane ovog filma isplivavaju na povrsinu i dodatno iritiraju.
1. Likovi su nepotpuni i nedovoljno razvijeni do samog kraja filma. Da, pritom mislim na glavne likove, koji su potpuno isti i celu ekipu iz autobusa je mogao da zameni jedan lik.
2. Rezija je... pa nije dobra. Vidi se mnogo propusta u reziji tokom filma. Ne bih da zalazim u detalje, dovoljno je pogledati film i propusti su ocigledni.

To su 2 stvari, koje su pored propagandnog scenarija "kamen spoticanja" za ovaj film. Medjutim, ako se uzme u obzir da je Markovic placen da snimi bas ovakav film, moze se reci da je film uspeo da ispuni predvidjen mu zadatak.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Maj 2024, 20:54:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.