Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turci su krvnički progonili katoličku crkvu, a ne pravoslavnu!  (Pročitano 42942 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Znači Turci širili pravoslavlje Smile moralles care!!!

pa sta mislis ko je vlahe doselio u bosnu???bingo, turci  Smile
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
moralles vlasi su socijalna kategorija, ljudi koji plaćaju porez po dimu (kući), a ne po glavi, drugo pročitao si neki Alićev priručnik za noviju historiju bošnjaštva i lupaš gluposti. Nadji nekog bošnjanina, koji se malo bavio istoriografskom literaturom na ovu temu, pa ga pošalji na podforum istorija, tvojim postovima je mjesto u oftopk carstvu, idi tamo i uživaj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
morales Srbine !
kako su turci mogli da dodju do katolika kada smo mi branili da ne dodju?
vlasi nikada nisu ziveli u bosni. u bosni su ziveli samo Srbi! kao i dan danas.
ataturk je hteo da mu mi pravoslavni Srbi prodamo nasu bracu islamske vrro ispovesti da brane tursku od kurda (koji su opet poreklom iz prastarog Srbskog plemena.)
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
E banujte ovog morallesa poceo vec da iritira  Smile Smile Smile

posto vidim da je bosnjak pitam se od kad njegova narodnost postoji... Oh gle! Nepostoje ni 50 godina, a Srbi postoje 1000 godina zato nek ide malo da uci istoriju a ne da dodje ovde da provocira
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kada bi ga banovali ko bi nas uveseljavao Smile Dok se on nije pojavio na podforumu istorija se ništa značajno nije dešavalo. Naš drugar ga je učinio interesantnim i zato glasam da ostane. Pored njega ćemo se prosvetliti i najzad saznati pravu istinu o tome da mi nismo Srbi, već popravoslavljeni Bošnjaci i da Srbije ustvari nikada nije ni bilo već je to bilo Istočno Bosansko carstvo Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
upravo tako.
   nego moralese sta su srbi?  Smile jel su to popravoslavljeni turci ili popravoslavljeni bogumili?  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
upravo tako.
   nego moralese sta su srbi?  Smile jel su to popravoslavljeni turci ili popravoslavljeni bogumili?  Smile

ne diram ja srbe nigdje u svojoj temi, čak se iz ove teme vidi da su imali povlašten položaj kod turskog okupatora...ja samo kažem da je srba bio jako mali broj u bosni, većina stanovnika bosne u srednjem vjeku bili su krstjani, posebna vjerksa zajednica u ono doba, ne znam ni sam kako su tu svoju vjeru ispovjedali, a čuli ste za crkvu bosansku...poslije ih je većina prešla na katoličanstvo, a dolskom turaka i na islam...

kriptonit, ako ćemo reć za vlahe da je to socijalan pojam, onda isto tako mozemo posmatrat i pojam srbin, postoje autori koji zastupaju i tu tezu, ja sam negdje to okačio ali izbrisaše, beogradka politika je to 1988 godine objavila...jos zelim reci da postoje dokazi da su ti vlasi bili posebna etnička grupa i da su oni romani, a ne slaveni...

i jos nesto ne sporim nit negiram postojanje srba istocno od drine jer negdje sam ovdje pročitao od nekog forumaša srbi i srpska drzava se sirila na istok Wink
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Citat
većina stanovnika bosne u srednjem vjeku bili su krstjani, posebna vjerksa zajednica u ono doba, ne znam ni sam kako su tu svoju vjeru ispovjedali,

krstjani... pa koju veru su mogli da ispovedaju ako su krstjani, budizam  Smile Smile Smile

Citat
kriptonit, ako ćemo reć za vlahe da je to socijalan pojam, onda isto tako mozemo posmatrat i pojam srbin


hvala hvala, zato smo bili jedina slobodna drzava na balkanu i naravno ona koja je vladala.
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1882
Zastava Šeher Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat


hvala hvala, zato smo bili jedina slobodna drzava na balkanu i naravno ona koja je vladala.

kad to?
IP sačuvana
social share
Prvi ćemo zaratiti sa došljacima iz svemira.
Dusan  Kovacevic, dramski pisac (Blic) Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Pa idi uzmi knjigu iz istorije i citaj malo. Ocigledno tvoje jedino obrazovanje su neki internet sajtovi sumljive sadrzine Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.