Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Turci ponovo medju Srbima ~ Svi bi da uce turski  (Pročitano 17135 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Pa,ako sam u pravu,odnosno jeste "da",to znači da se desilo to čudo,priznao si grešku i ispao čovek(i nije te progutala zemlja,niti iko ismejao u novinama...).I da te više neću pitati to.

Ti kako oćeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Citat
Ko sve? Daj mi imena ili bar broj.

Vrhovni sud Hrvatske je početkom 2007. godine potvrdio nepravosnažnu presudu Županijskog suda u Splitu kojom su osmorica bivših pripadnika 73. bojne Vojne policije osuđena na ukupno 53 godine zatvora zbog ratnog zločina protiv civilnog stanovništva 1992. u vojno-istražnom centru Lora.

izvor: Novosti

Citat
Koji su Čečeni odgovarali? Jel odgovarao neko za planiranje bombardovanja Moskve zaplenjenim vojnim trenažerima sa aerdroma Grozni?
I ako je tako lako izvesti ih pred sud,što onda Gadafija nisu izveli? Bin Ladena? Oni bar nisu bili u vukojebinama Kavkaza na 5000 metara...

svi koji su kritikovali Gadafija završavali su u zatvoru, a kako bi ga tek onda izveli na sud!?!?!?


Citat
Hm,interesantno,zadnja nacija koja je proglašena od strane Zapada da ima "nesposobno pravosuđe" je sravnjena sa zemljom,a njen vođa obešen.  

ne kažem ja da Rusiju treba zbog toga sravniti sa zemljom


Citat
Nego šta nego se zaslužuje! Posebno kad ti je neko prošle godine palio kuću i proterao porodicu!

u školu se kreće sa 6 ili 7 godina a neko u tim godinama sigurno nije palio kuće
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Vrhovni sud Hrvatske je početkom 2007. godine potvrdio nepravosnažnu presudu Županijskog suda u Splitu kojom su osmorica bivših pripadnika 73. bojne Vojne policije osuđena na ukupno 53 godine zatvora zbog ratnog zločina protiv civilnog stanovništva 1992. u vojno-istražnom centru Lora.

izvor: Novosti

Dobro,to je osmorica.Pripadnici Vojne policije.U proseku svako po 7 godina.

A koliko je naših generala i državnika osuđeno? I na koliko? I koliko Srba ukupno?

I šta je sa Šiptarima,šta je sa Bosancima?

Citat
svi koji su kritikovali Gadafija završavali su u zatvoru, a kako bi ga tek onda izveli na sud!?!?!?

Sadama su izveli.Nema veze što je bilo namešteno,bar su ga izveli.

Citat
ne kažem ja da Rusiju treba zbog toga sravniti sa zemljom

Nisu ni Ameri rekli za Irak,Afganistan,Libiju...

Citat
u školu se kreće sa 6 ili 7 godina a neko u tim godinama sigurno nije palio kuće

Nisu ni naša deca(poginula u bombardovanju,Albanskim napadima i ratovima)pa eto...


Mada je većina malih Šipčića još u tom uzrastu znalo da su "Srbi oni zlikovci koji nas ugnjetavaju i biju" i da ih treba naučiti pameti.Ili njih,ili njihovu decu sutradan u razredu.Tako to počinje.
« Poslednja izmena: 22. Jan 2012, 20:25:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
@hkj
Citat
Dobro,to je osmorica.Pripadnici Vojne policije.U proseku svako po 7 godina.
A koliko je naših generala i državnika osuđeno? I na koliko? A koliko kupuno Srba?
I šta je sa Šiptarima,šta je sa Bosancima?

Neki su kod nas dobijali i manje godina na sudovima, pa i u Hagu
Kada je reč o tim generalima i državnicima, ja samo znam da nisu jos svi sudjeni, pa teza Šešeljeve odbrane je da je za odredjene zločine koji se njemu pripisuju kriv Vasiljević


Citat
Sadama su izveli.Nema veze što je bilo namešteno,bar su ga izveli.

tek nakon američke intervencije

Citat
Nisu ni naša deca poginula u bombardovanju,Albanskim napadima i ratovima,pa eto...

nisu poginula zato što su zbog nečeg bila kriva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Neki su kod nas dobijali i manje godina na sudovima, pa i u Hagu
Kada je reč o tim generalima i državnicima, ja samo znam da nisu jos svi sudjeni, pa teza Šešeljeve odbrane je da je za odredjene zločine koji se njemu pripisuju kriv Vasiljević

Ma,pazi,suđeni,nesuđeni,činjenica je da je nama pola starog Generalštaba i Skupštine u Hagu,i da će neki provesti više godina u tom zatvoru čekajući datum nego Nelson Mandela koliko je odrobijao.
Mislim,da ne bude zabune,ja neke od njih žalim,ali mnoge ne.Ali opet ne mogu a da se ne zapitam zašto Srbi tamo čine 80% populacije,kad su i mnogi drugi divljali.
Posebno što smo mi već prošli i sankcije,bombardovanje,"oluju",otkidanje Kosova...

Ono što me zanima je razlog za ovo :

Citat
The list contains 161 names. 94 of them are Serbs, 29 are Croats, 9 are Albanians, 9 are Bosniaks, 2 are Macedonians and 2 are Montenegrins. The others are of unknown ethnicity or their charges have been withdrawn.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_people_indicted_in_the_International_Criminal_Tribunal_for_the_former_Yugoslavia

tek nakon američke intervencije

Baš tako.Malopre kažeš da zapad ne dela zbog nepravde sudova.Pa,šta će onda u Iraku?

nisu poginula zato što su zbog nečeg bila kriva

Pa,naravno da nisu.Poginuli su jer su bili Srbi u momentu kada se Amerima smučilo da ih zajebavaju i nadmudruju "divljaci sa Balkana",pa rešiše da udare po civilima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Citat
Mislim,da ne bude zabune,ja neke od njih žalim,ali mnoge ne.Ali opet ne mogu a da se ne zapitam zašto Srbi tamo čine 80% populacije,kad su i mnogi drugi divljali.
Posebno što smo mi već prošli i sankcije,bombardovanje,"oluju",otkidanje Kosova...

Niko ne zabranjuje Beogradu da pokrene sudske postupke ako ima dokaza

B
Citat
aš tako.Malopre kažeš da zapad ne dela zbog nepravde sudova.Pa,šta će onda u Iraku?

Nisu oni zbog sudova u Iraku, nego sam napisao da je bilo nemoguće u Libiji suditi Gadafiju i da svako ko ga je kritikovao završio je u zatvoru. U Rusiji to tek nije moguće i to je problem Rusije i najbolje je da taj problem reše sami Rusi

Citat
Pa,naravno da nisu.Poginuli su jer su bili Srbi u momentu kada se Amerima smučilo da ih zajebavaju i nadmudruju "divljaci sa Balkana",pa rešiše da udare po civilima.

Bombe koje su padale ne znaju ko je Srbin a ko Albanac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Niko ne zabranjuje Beogradu da pokrene sudske postupke ako ima dokaza

Ne zabranjuje,ali ga obavezuje da to ne čini,jer su isporučeni u skladu sa Dejtonom i Kumanovskim sporazumom koji kažu da se za sve pita zapad,odnosno NATO i njegove institucije.  Smile

nego sam napisao da je bilo nemoguće u Libiji suditi Gadafiju i da svako ko ga je kritikovao završio je u zatvoru.

O,bilo je.Ako su mogli da uhvate Sadama,mogli su i njega.Da su hteli...

Bombe koje su padale ne znaju ko je Srbin a ko Albanac

E,vidiš,ja mislim da znaju.  Smile Odnosno,njihovi operateri znaju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
mob
Samsung 
Zabraniti. I serije i sve sto ima ikakve veze sa Turcima. Zabraniti im da kupuju nekretnine ovde. Zabraniti im prolazak kroz Srbiju. Zabraniti bilo kakvo pominjanje Turske, koje je vezano sa necim dobrim, ako tako nesto uopste moze postojati, kada su Turci u pitanju. Uciti decu malo bolje o kakvim se zverima radi.


Па то и ја кажем ћалету. Намерно форсирају европеиде да би имало већу прођу на континенту.  Smile

Pa i kad bacis kratak pogled na meksicke serije, rekao bi da tamo ima vise belaca nego u SAD-u.
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 02:20:21 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
Zabraniti. I serije i sve sto ima ikakve veze sa Turcima. Zabraniti im da kupuju nekretnine ovde. Zabraniti im prolazak kroz Srbiju. Zabraniti bilo kakvo pominjanje Turske, koje je vezano sa necim dobrim, ako tako nesto uopste moze postojati, kada su Turci u pitanju. Uciti decu malo bolje o kakvim se zverima radi.
Па то и ја кажем ћалету. Намерно форсирају европеиде да би имало већу прођу на континенту.  Smile
Pa i kad bacis kratak pogled na meksicke serije, rekao bi da tamo ima vise belaca nego u SAD-u.

Ako bi ova vlada prodala JAT Turcima bukvalno bih im sve oprostio i glasao za onu stranku koja je uticala na takvu odluku. Jel si ti svestan da se mi zadužujemo oko 4 milijarde dolara ove godine? A pišeš gluposti o Turcima?
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 02:30:07 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.