Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: tuning !!! kako nabudziti svoj automobil  (Pročitano 36746 puta)
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
zaboravismo da spomenemo CD u unutrasnjosti okacen o retrovizor, inace on ti moze onesposobiti radar od policije Smile

Taj famozni glupavi CD okacen o retrovizor ljudi stavljaju a nemaju pojma zasto!
Ta ideja je dosla sa zapada gde na svakom cosku postoje foto kamere sa blicem.
Ciji kamere je da pored tablica uslikaju i vozaca (koji je recimo prosao na crveno) da
na sudu ne bi bogao da se pravda kako je neko drugi vozio njegov auto.

Uloga CD-a okacenog o retrovizor je bila da napravi odsjaj u trenutku aktiviranja blica,
odnosno da zamuti sliku na kojoj bi trebalo da se vidi vozacevo lice.
Kod nas su rasprostranjene sasvim budalaste price kako taj CD anulira, odbija, ometa
(i ko zna sta jos) radarske zrake... Znam likove koji su CD-e stavljali cak i iza branika i
maske hladnjaka... uzas! Smile

teoretski je čak moguće da cd odbije zrak lasera ali bi morao biti pod idealnim uglom, tj šanse su 1:99999999999999999999...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 418
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
i u becu ima takvih sto kupe  auto od 1000eur(uglavnom su to neki japanci manji ili golf 2)stave  niklovane felge od 1500eur nabace muziku od 1000-2000 eur stave neki sportski auspuh i misli da vozi tjuniran auto!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
i u becu ima takvih sto kupe  auto od 1000eur(uglavnom su to neki japanci manji ili golf 2)stave  niklovane felge od 1500eur nabace muziku od 1000-2000 eur stave neki sportski auspuh i misli da vozi tjuniran auto!


I u Srbiji kupe auto od 1000 evra,ali stavljaju felne od 150 evra(polovne),muziku do plafon 200 evra,izduv za 20-30 evra,i posle tvrde da auto bolje ide od kad su stavili opremu. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia ispo iz modu
The Чобанс  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ja sam na svome jedino stavio blow off ventil (75EUR) - bolje pri šaltanju brzina,turbo se ranije otvara
i stavio sam sprintfilter - puno bolje vuče
i felge 15" ali to zato jer sam jednu felgu original 14" unakazio pa sam nabavio ove polovne alessio za 250EUR
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


everything you have

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG kg800
ja mislim da je besmisleno bacati pare na spoljasnost automobila.pogotovo ako na motoru nije nista radjeno! taj aut ce samo biti smejurija na semaforima! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson K - 700i
Tacno mene bi bilo blam da stavim duboke branike i alu felne a untutra 1.3 motor  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


everything you have

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG kg800
duboki branici? pa to je extra moram da nabavim neke Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Sep 2007, 05:54:12 od heartlesswebmaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Jos nje dobio svoj avatar :(

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung e690
Mene jedna stvar interesuje,ako bi neko mogao da mi pruzi zeljene informacije bio bih mu veoma zahvalan.Radi se o sledecem,o tzv. odbijachima za vrata (ne znam tacan naziv).Sta je to?To su neki motorchici koji se ugrade umesto spoljasnje brave,i tada nemas spoljasnju bravu na vratima uopste,i onda na dugme,kao za centralnu ili alarm,odbijaju odnosno otvaraju vrata.
Vidjao sam to kod nasih kola,ali cak i na bubanj-potoku nisu culi za to.
Ono sto mene interesuje,gde imaju da se nabave kod nas i koliko im se krece cena okvirno.Pozzzzz
IP sačuvana
social share
Izvrsni Generalni Direktor A.LJ.K.-a       
     
                "Smrt Ljigama"                                           
       @2007 Co., LTD. All rights reserved.
This is oficial moto and logo of A.LJ.K. internacional organisation

Me like (.)(.) !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.