Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:46:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tumačenje natalnog horoskopa  (Pročitano 54496 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 104
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung 
hvala !!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Cvrcan, jesi li ti ranije postavljao kartu i dobio tumačenje?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Andjela hvala ti puno. Dobro da si mi poslala pm,inace ne bih ni pogledala. Sve sto si napisala ima smisla itekako,i zbog toga sto sam ga idealizirala,bila sam slepa.

Ajd,da vidimo i to cudo u oktobru kako kazes Smile Ako bude nesto,javicu se. Mogu li samo da te pitam,sta si mislila pod time kad si rekla da ti je brak uranijski i da se radnja odvija uvek negde drugde? I jos jedno pitanje,ako sam te dobro razumela,da li si videla da ta potencijalna osoba moze biti vodolija?

Veliki pozdrav! Smile
IP sačuvana
social share
Bene Geserit
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
molim te da mi protumacis natalnu kartu. zanima me nesto vise na temu fax i ljubav  Smile ..
hvala

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

kaja.gif
(25.77 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

 Mogu li samo da te pitam,sta si mislila pod time kad si rekla da ti je brak uranijski i da se radnja odvija uvek negde drugde? I jos jedno pitanje,ako sam te dobro razumela,da li si videla da ta potencijalna osoba moze biti vodolija?

Veliki pozdrav! Smile
To je samo predispozicija,meni je Uran u sedmoj kuci donio Vodoliju,znaci i uranijski brak,nikada ne sjedimo pored TV uvjek smo negdje drugo-mislila sam van kuce,na raznim lokacijama... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone 3GS
zasto meni niko nece da odgovori???

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Jerema


U novembru,vec idu sretne okolnosti tranzitni Jupiter ,sretna zvijezda prelazi preko tvog Marsa,energije,pa preko vrha MC,vrha desete kuce,najveceg uspjeha,pa sretno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone 3GS
hvala andjela!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ro𥮡 sam 16.12.1968. u 14:20 u Kninu. Kada 楠do橠mojih pet minuta, dokle 浠da budem sama?

petoj,mogucnost ljubavi sa puta. Smile
Ro𥮡 sam 16.12.1968. u 14:20 u Kninu. Kada 楠do橠mojih pet minuta, dokle 浠da budem sama?

Tebi su se vjerovatno dogadjale fatalne ljubavi,jer je vladar pete kuce ljubavi,otisao u osmu kucu,koja nije bas ,najsjajnija kuca,za ljubav vise je za strasti vezana,a sam taj vladar ima tezak aspekt sa Plutonom.Pluton je kao magnet,pa su te moguce je i privlacile takve osobe,Plutonovskog tipa,moguce je osobe u uniformi,sa oruzjem....Ovo su samo prdispozicije.

Posto je peta kuca i djece,a znaci vladar otisao u osmu,a tu je i Merkur,koji takoodje simbolizuje djecu,koji je takoodje u losem aspektu sa Plutonom,ovo nije dobra simbolika za djecu.

Ponavlja se los aspekt,jer je i Pluton u petom polju,sto donosi fatalne ljubavi.

Mislim da su Skorpije posebno fatalne za tebe,jer imas i vrh kuce braka u Skorpiji,i Mjesec u Skorpiji,pa te taj znak mora na neki cudan nacin privlaciti,plus Pluton ,koji vlada Skorpijom u petoj kuci,morala si imat bar jednu Skorpiju u zivotu.
Neptun je planeta koja se u trenutku tvog rodjenja ,nasla u tvojoj sedmoj kuci,moze simbolizovati bracnog partnera.Znaci Skorpija je ono sto bi ti odgovaralo,sto zelis,a Riba ,ono sto je predispozicija da dobijes.
A to ti je bracnog druga,romanticnog,neobicnog,posto sad taj Neptun,pravi dobar asepkt sa Plutonom,moguce je ponovo simbolika Plutona,uniforma,osoba koja ima posla sa kriminalom.
Sad ti do avgusta tranzitira Jupiter preko natalnog Mjeseca,a to je vrijeme ljubavi,a u oktobru ce polako usetati u tvoju sedmu kucu braka,i partnerskih odnosa,pa valjda te ova sretna zvijezda obasja svojim sjajem.
Posto je u Solarnom horoskopu,Venera na samom vrhu devete kuce,a Jupiter u petoj,mogucnost ljubavi sa puta. Smile

Ohrabrila si me mogućnošću ljubavi sa puta. Možeš li da pogledaš kako mi stoji Bik.S premam se krajem godine na putovanje, gde se sasvim izvesno nadam susretu. Videćemo. Javljam treba li da častim. Pozz  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Dodir duse na dlanu.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung e700
JESAM,ALI.......???????? Smile Smile Smile
samo moja sadasnjost,nju vec znam, ,nista buducnost......??????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:46:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.