Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:56:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tumačenje natalnog horoskopa  (Pročitano 54271 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Ala je i ovo zaživelooo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Prvo da se izvinim za moj jadni srpski, ali nije mi maternji, stig'o ja samo do petog padeza. Smiley Video sam da se tu prica o pravopisu, pa da se unapred izvinim. Smiley Da mi Tralalalala ne zameri, ocekujem njegovo tumacenje.

E, sad... znam da mogu da dobijem natalnu kartu na Internetu i da postoje sajtove gde se daju neka opsta tumacenja, ali bi ja zamolio Tralalalala ako moze i ako bude imao vremena da mi protumaci moju kartu.

Koja su pitanja koja me interesuju? Pa, naravno, ljubav, posao (kariera) i ona opste afinitete koje imam kao osoba. Na zivotnoj sam prekretnici, pa mislim da ja i horoskop jedan od nacini da donesem neke odluke (naravno, nece da bude predudni elemenat, ali zeleo bi da uzmem u obzir i astrologiju).

Unapred hvala.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Natalna karta - Koch (burek).GIF
(50.58 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko do sada nije poludeo,taj stvarno nije normalan

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2774
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
ne znam da li mogu da postavjlam vise pitanja???

karta mi je na prvoj strani...

interesuje me ljubav,u blizoj buducnosti...posto imam partnera vec dugo.

hvala unapred Smile
IP sačuvana
social share

...ako poveruješ da znaš,onda ćeš na kraju zaista znati...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Dobro de, znamo da si prva  Smile ...samo još da se pojavi onaj ko zna da protumači natalne karte  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Gde nedstadoste dobri ljudi da nam protumacite?!   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@bnk
       Cetiri planete u Djevici,pojacavaju osobine ovog znaka.Rodjeni u Djevici  su racionalni,oštroumni,imaju dobru moć zapažanja,,veoma su
analitični,intuitivni,njihova dominantna planeta je Merkur.Temperament im je izuzetno složen
i zatvoren.
           Djevice uvjek pažljivo ispituju,analiziraju,kritikuju i proučavaju situaciju do naj
sitnijih detalja.Snalažljivi su u svakoj situaciji.
          Podanici ovog znaka,zahvaljujuci svojoj otvorenosti i posebnom izgledu koji zraci   .One su blistavih oratosrskih sposobnosti i razuma.Djevice pod vladajucom planetom Merkurom,koji je Bog trgovaca i lopova,su vrlo inteligentni analitičari,koji imaju mentalnu
kartoteku  svega sto vide i znaju,istancana čula  ukusa i vida ,njuha i sluha.
                 Djevica je rodjeni kritičar,ona je detaljisat i perfekcionista.
Podznak ti ej u Raku.
    Parapsihološke karakteristike Raka: od samog  rodjenja počinje da osjeća okolinu i da o njoj razmišlja.Ima istančan osjećaj za ljude sa kojima dolazi u kontakt,pa odmah zna koliko je ko prema njima iskren i sposoban za pravo prijateljstvo i ljubav.Zbog uticaja Mjeseca izuzetno su mocni medijumi,jer ovu planetu povezujemo sa nesvjesnim,intuicijom,magijom, i sl stvarima.
Mjesec-duhovna strana licnosti u Vagi.
Vagom vlada planeta Venera,koja joj daje umjerenost,ljepotu,ljubav i praved-
nost,privlacnost za sve sto je lijepo i prefinjeno,kao i zelju da zivi u harmoniji sa sobom i drugima.
Znaci imas karakteristike Djevice,Vage i Raka.
Vladar tvoje prve kuce-Mjesec nasao se na dan rodjenja u cetvrtoj kuci,doma,pa si jako vezan za dom i porodicu.Tesko bi se odlucio za zivot u inostranstvu.Ali je moguce da ces raditi za neku stranu firmu,radno mjesto ce ti biti moderno.Neces podnositi autoritete na poslu.Imas briljantnu intuiciju i brzo shvatas sustinu problema,sto ce ti pomagati u poslu.Potrebna ti je sloboda u odlucivanju da bi mogao djelovati.
Dobro bi bilo da radis u zdravstvu,jer je vladar desete-Neptun otisao u sestu kucu,posla,pozitivno aspektovan od mnogih planeta.
Obzirom da imas Jupiter planetu srece u desetoj kuci,ne brini za uspjeh,on je jos u pozitivnom aspektu sa vladarom tvoje desete kuce,najveceg uspjeha-Neptunom.
Vladar kuce finansija-Sunce je takoodje u dobrim aspektima i sa vladarom kuce uspjeha i sa vladarom kuce posla.
Znaci ukratko uspjeces u zivotu i imaces novca.



 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
andjela pizelly, veoma hvala.

Jos samo jedno pitanje: kako devici idu poslovi koji su povezani sa umetnoscu i knjizevnosti? Ovakva postavljenost planeta na mojoj natalnoj karti, dali nagovestava ista o afinitetima kad su ta podrucja u pitanju?
Znam da previse trazim i da tu ima i drugih koji cekaju tumacenja, ali bio bih ti veoma zahvalan ako mi ista kazes u vezi posla/profesije, jer sad se trebam odluciti, pa mi to malo tesko ide (pomoc astrologije bila bi mi dobrodosla).

Naravno, interesuje me i ljubav, ma da si mi vec nesto rekla na jednom drugom topic-u. Wink

Jos jedanput hvala na tumacenju!
« Poslednja izmena: 03. Maj 2006, 01:28:36 od bnk »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
mene zanima : 1.skola
2. ljubav

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Comi_.gif
(25.27 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@bnk
Zbog Mjeseca u Vagi privlaci te sve sto je u vezi sa umjetnoscu, a posto je Mjesec u cetvrtoj kuci,ako bi to bila likovna umjetnost,mogao/la  bi da imas mozda i atelje u svom domu.

Peti st Jarca,gdje se nalazi tvoj Neptun vladar MC povezan je sa culom sluha i muzikom,pa bi po tome to mogla biti prije muzicka umjetnost nego likovna
MC tacka vrhunca zivota na 22 st Riba,ovaj st ponovo povezan sa muzikom i umjetnoscu
Venera ti je na 5 st Djevice,to je kazu stepen Sekspirovog AC,pa ti vidi....
Merkur na 11 st Djevice,ti se nalazi fiksna zvijezda nekretnica Zosma,koja daje sposobnost i interes za astroloski rad....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala jos jedanput.
Al' sam dosadaaaaan. Smiley Pitanje (opet ja): sta je AC i MC? Cisto da bi mogao razumeti skracenice i da shvatim jel to ja cu biti k'o Sekspira il' sasvim suprotno.

andjela pizelly, pa ti si genije! Hvala, hvala i hvaaala! Ne znam kakod a ti se zahvalim za sve ovo. Ako dobijes nekou ideju, samo reci. Smiley
« Poslednja izmena: 04. Maj 2006, 21:47:30 od bnk »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:56:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.226 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.