Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trudnica htela da se zapali  (Pročitano 3690 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
само ћу рећи да су дневник и блиц дебело омашили (као и увек)
пошто сам упознат са случајем дотичне и њеног мужа(који има још једну жену Smile а са њом троје или четворо деце...не можеш их похватати Smile ) рећи ћу да ту нема никакве трагедије,беде и немаштине...више је то нерад,лењост и покушавање да се са претњама извуче новац пореских обвезника
могу и нашироко да опишем ако треба

Kao i u vecini takvih slucajeva.

Jel su zaposleni? Jel imaju neki realan razlog zbog kog ne mogu da se bave ni najjednostavnijim fizickim radom?

немају никакав реалан разлог да се не баве физикалисањем...бар тога на селу има колико хоћеш и увек се може зарадити...нпр...кад се бере кукуруз могу се лепе паре зарадити...ту има доста људи који имају по више стотина хектара кукуруза и процес брања и утовара траје и до 2 месеца...дневница ове године је била 2.000 динара
иначе...мужа у селу зову капетан драган Smile ...нерадник,дебил и кретен....није формално жењен али са једном има троје или четворо а са овом другом што се хтела као спалити има ваљда једно а друго на путу...ваљда су обе живеле са њим и ту је стално код њих био неки циркус
негде је објављено да живе са 6.000 динара али је то чиста лаж....свако дете по 1.900 дечјег додатка плус социјална помоћ...знасчи...доста више

eh, sto mi je drago kad izadje prava istina na videlo. hvala mrgi za info Smile
inace, ja bih te neradnike sto bi se palili polila benzinom, da im krene brze  Smile
a trudnicu bih pre toga i isamarala. pi*ka joj materina, vec je krenula da ucenjuje nerodjenim detetom!
zamislite, ona je trudna! kao da vola nosi a ne dete. sta ga pravis kad ne mozes da ga hranis? pu ... kakve stoke ima Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
само ћу рећи да су дневник и блиц дебело омашили (као и увек)
пошто сам упознат са случајем дотичне и њеног мужа(који има још једну жену Smile а са њом троје или четворо деце...не можеш их похватати Smile ) рећи ћу да ту нема никакве трагедије,беде и немаштине...више је то нерад,лењост и покушавање да се са претњама извуче новац пореских обвезника
могу и нашироко да опишем ако треба

Kao i u vecini takvih slucajeva.

Jel su zaposleni? Jel imaju neki realan razlog zbog kog ne mogu da se bave ni najjednostavnijim fizickim radom?

немају никакав реалан разлог да се не баве физикалисањем...бар тога на селу има колико хоћеш и увек се може зарадити...нпр...кад се бере кукуруз могу се лепе паре зарадити...ту има доста људи који имају по више стотина хектара кукуруза и процес брања и утовара траје и до 2 месеца...дневница ове године је била 2.000 динара
иначе...мужа у селу зову капетан драган Smile ...нерадник,дебил и кретен....није формално жењен али са једном има троје или четворо а са овом другом што се хтела као спалити има ваљда једно а друго на путу...ваљда су обе живеле са њим и ту је стално код њих био неки циркус
негде је објављено да живе са 6.000 динара али је то чиста лаж....свако дете по 1.900 дечјег додатка плус социјална помоћ...знасчи...доста више

eh, sto mi je drago kad izadje prava istina na videlo. hvala mrgi za info Smile
inace, ja bih te neradnike sto bi se palili polila benzinom, da im krene brze  Smile
a trudnicu bih pre toga i isamarala. pi*ka joj materina, vec je krenula da ucenjuje nerodjenim detetom!
zamislite, ona je trudna! kao da vola nosi a ne dete. sta ga pravis kad ne mozes da ga hranis? pu ... kakve stoke ima Smile

једино ми жао те деце што морају живети са тим дебилима Smile

кад нешто знам и лично сам упућен увек ћу то написати...овако,кад човек који је рецимо из београда или новог сада прочита вест помислиће како су они јадни,сиромашни несрећници али је истина мало другачија
нпр...у тексту стоји и да је неки човек покушао у истом том селу да пресече гркљан јер су дошли да му одсеку струју...ја тог човека не знам па не могу ништа написати
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
u pravu si, deca nisu kriva, ne mogu da biraju roditelje.

mozda je off ali moram da kazem. toliko ima mladih ljudi, parova, koji ne mogu iz raznoraznih razloga da imaju decu, a oni koji mogu i stancaju ih kao na pokretnoj traci, koriste svoju decu u svoju korist, zlostavljaju ih i drze u nemastini.
toliko mi je zao zbog toga, da to recima ne mogu da opisem.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
u pravu si, deca nisu kriva, ne mogu da biraju roditelje.

mozda je off ali moram da kazem. toliko ima mladih ljudi, parova, koji ne mogu iz raznoraznih razloga da imaju decu, a oni koji mogu i stancaju ih kao na pokretnoj traci, koriste svoju decu u svoju korist, zlostavljaju ih i drze u nemastini.
toliko mi je zao zbog toga, da to recima ne mogu da opisem.

управо тако...да ли знаш да нпр код доста корисника социјалне помоћи,углавном рома а и оваквих случајева као што је овај,у изводу из матичне књиге рођених детета нема уписано име оца...шта мислиш зашто? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
u pravu si, deca nisu kriva, ne mogu da biraju roditelje.

mozda je off ali moram da kazem. toliko ima mladih ljudi, parova, koji ne mogu iz raznoraznih razloga da imaju decu, a oni koji mogu i stancaju ih kao na pokretnoj traci, koriste svoju decu u svoju korist, zlostavljaju ih i drze u nemastini.
toliko mi je zao zbog toga, da to recima ne mogu da opisem.

управо тако...да ли знаш да нпр код доста корисника социјалне помоћи,углавном рома а и оваквих случајева као што је овај,у изводу из матичне књиге рођених детета нема уписано име оца...шта мислиш зашто? Smile

da bi se vodile ka samohrane majke? dobijale pomoc od drzave+niz drugih privilegija koje imaju samohrane majke?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
u pravu si, deca nisu kriva, ne mogu da biraju roditelje.

mozda je off ali moram da kazem. toliko ima mladih ljudi, parova, koji ne mogu iz raznoraznih razloga da imaju decu, a oni koji mogu i stancaju ih kao na pokretnoj traci, koriste svoju decu u svoju korist, zlostavljaju ih i drze u nemastini.
toliko mi je zao zbog toga, da to recima ne mogu da opisem.

управо тако...да ли знаш да нпр код доста корисника социјалне помоћи,углавном рома а и оваквих случајева као што је овај,у изводу из матичне књиге рођених детета нема уписано име оца...шта мислиш зашто? Smile

da bi se vodile ka samohrane majke? dobijale pomoc od drzave+niz drugih privilegija koje imaju samohrane majke?

е баш тако Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Nova predstava Cirkusa Kolorado...


DRAMA U SRPSKOM ITEBEJU
Trudnica hoće da popije otrov

Lj. S. | 11. 11. 2010. - 00:02h | Komentara: 298
Zrenjanin - Žana Međa, trudnica iz Srpskog Itebeja, sela u opštini Žitište, koja je zbog izuzetno teške materijalne situacije u kojoj živi pre dva dana pretila da će se zapaliti, juče se ponovo zaključala sa svojim sinom od godinu i po dana. I dok su ispred kuće bili njen suprug, policija i radnici Centra za socijalni rad, ona je odbijala da izađe i pretila da će popiti otrov.


Ne veruje više nikome: Žana Međa
- Niko mi ništa ne pomaže, teško živimo, obraćala sam se svima za pomoć, ali ništa. Evo ih ispred mojih vrata, ubiću i sebe i dete. Niko neće da mi pomogne, spremila sam punu šolju otrova i za sebe i za dete. Popiću to. Dva dana ništa nismo jeli, jer nemamo, ništa nemamo, kuća se ruši - kazala je u telefonskom razgovoru za “Blic” Žana.

- Tu su doktori, nisam poludela, ne verujem više nikome, pomoći nam nema, a svaki čas treba da se porodim. Prodavala sam svoje rite da imam da se prehranim - dodaje Žana.

Ova žena živi sa suprugom i sinom u trošnoj kući u Srpskom Itebeju, bez struje i vode. Oboje su bez posla, a poslednji put dobili su 6.000 dinara od socijalne pomoći.

Zbog nemaštine i bezizlazne situacije Žana je pre dva pokušala da se zapali, ali se situacija smirila nakon razgovora sa radnicima Centra za socijalni rad.
Ilustrujući tešku situaciju u kojoj su se našli njen suprug Dragan Nikolin kaže da nemaju čime da se prehrane te da su dužni novac za mleko.

- Uzimali smo mleko od komšinice, ali više neće da nam daje bez novca, dužni smo joj novac za 17 litara mleka, a mi para nemamo. Život nam je katastrofa, a Centar za socijalni rad nam je upropastio život. Izbacili su nas na ulicu. Živeli smo u Đure Jakšića, ali su nas izbacili sad živimo ovde i svaki čas ova kuća može da se sruši. Mali je bolestan, pre neki dan je izašao iz bolnice, ima bronhitis, ali niko ne želi da nam pomogne - rekao je revoltirano Nikolin ukazujući da nema posao.

Direktor Centra za socijalni rad u Žitištu Dušan Bekić kaže da ta ustanova radi po zakonu.

- Njih dvoje primaju socijalnu pomoć i jednokratne pomoći kao i ostali socijalno ugroženi stanovnici naše opštine. Žana i Dragan se žale da nemaju gde da stanuju, ali nije u nadležnosti Centra za socijalni rad da rešava stambena pitanja. Prilično sam uzrujan. Dragan me je maločas vređao, pretio da će me ubiti, ne znam šta da vam kažem, on me optužuje i misli da sam ja jedini krivac. O njihovom problemu upoznao sam predsednika opštine, razgledali smo neke kuće i učinićemo sve što je u našoj moći - kazao je Bekić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Citat
Direktor Centra za socijalni rad u Žitištu Dušan Bekić kaže da ta ustanova radi po zakonu.

- Njih dvoje primaju socijalnu pomoć i jednokratne pomoći kao i ostali socijalno ugroženi stanovnici naše opštine. Žana i Dragan se žale da nemaju gde da stanuju, ali nije u nadležnosti Centra za socijalni rad da rešava stambena pitanja. Prilično sam uzrujan. Dragan me je maločas vređao, pretio da će me ubiti, ne znam šta da vam kažem, on me optužuje i misli da sam ja jedini krivac. O njihovom problemu upoznao sam predsednika opštine, razgledali smo neke kuće i učinićemo sve što je u našoj moći - kazao je Bekić.

иначе...душан бекић је легенда од човека који ни мрава не би згазио...познајем га 15 година и знам да ако нешто може да уради он ће и урадити
тај кретен николин или по шпицнамеу капетан драган је један обичан олош и беспосличар као и ова његова жена...као што неко већ рече...да уцењујеш нерођеним дететом...полсвет и отпад Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
"Kapetan Dragan", samo mu fali jahta i avion  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
"Kapetan Dragan", samo mu fali jahta i avion  Smile Smile

и голф терен Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.