Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trostruko ubistvo i samoubistvo  (Pročitano 1756 puta)
18. Sep 2009, 06:12:26
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb


Slađan Kuzmanović (38) iz Lugavčine ubio je na spavanju roditelje, Brankicu (54) i Zorana (61), a brata Dejana (34) usmrtio je u hodniku kuće dok je pokušavao da se spase begom. Pokolj je preživela baba Mileva Glišić (82), koju je unuk ostavio u životu, pre nego što je presudio sebi metkom u usta.
Sa pištoljem "tetejac", napunjenim do poslednjeg metka, dva časa posle ponoći Slađan je prvo otišao u roditeljsku spavaću sobu. Sa nekoliko metaka ubio je usnulog oca Zorana, a potom i majku.
Probuđen pucnjima, iz sobe u prizemlju istrčao je njegov mlađi brat, ali ga je već na hodniku sustigao prvi metak iz pištolja. Iako ranjen, Dejan je pokušao da pobegne iz kuće, ali mu je Slađan zaključao vrata.
Pucnji su već razbudili i ubičinu baku po majci Milevu Glišić, jedinog očevica drame, koja je preklinjala unuka da presudi i njoj.
- Nemoj brata, ubij mene - vapaj je nesrećne žene presečen sa još nekoliko hitaca kojim je Slađan ubio brata.
Ubica je potom otišao u svoju sobu na spratu kuće. Seo je na pod, leđima se oslonio na vrata sobe i metkom u usta presudio i sebi.
Ovo je rekonstrukcija krvave porodične tragediju u kući Kuzmanovića u Srbinoj ulici na broju 76. u Lugavčini, koja se dogodila u noći između srede i četvrtka.
Zapomaganje nesrećne starice, zarobljene u zaključanoj kući sa ubijenom familijom, probudilo je komšije koji su o zločinu obavestili policiju i Hitnu pomoć. Iz pakla porodičnog doma, baku su izbavili tek policajci iznoseći je kroz prozor na donjem spratu. Forenzičari i inspektori su u kuću ušli preko skela na prvom spratu, spremljenih za renoviranje fasade. Ključ od kuće nađen je tek kasnije u džepu ubičinih pantalona.
- Otac i majka usmrćeni su sa više hitaca dok su spavali. Njihova tela zatekli smo pored kreveta, sa obe strane. Pištolj je bio Zoranov i za njega je imao dozvolu, a takođe poseduje i lovačku pušku. Naložena je obdukcija sva četiri tela, kao i toksikološke analize, ali je nesumnjivo da je porodicu ubio Slađan Kuzmanović, a potom izvršio samoubistvo. Motiv za ovu porodičnu tragediju su najverovatnije neraščišćeni porodični odnosi - izjavio je nakon uviđaja istražni sudija Predrag Lukić.
Lugavčina, mirno moravsko selo, ne pamti ovakvu tragediju. Satima posle zločina, zanemelim sokakom čula se samo kuknjava starice koja je žalila sećajući se rečenica koje je razmenila sa unukom.
- Tebe neću da ubijem, ti si stara, uskoro ćeš da umreš, tako mi je rekao - jeca baka dok premotava slike horora.
Rodbina, prijatelji i komšije skamenjeni, u neverici, pratili su iznošenje tela. Šta je pomutilo razum ubici, svi se pitaju, a mnogi i naslućuju.
Zoranov brat za stravičnu tragediju optužuje snaju Brankicu.
- Ona je najveće zlo, stalno je pravila svađe. Evo, zatrla je i familiju. Ona je kriva za ovo što dete uradi - gušeći se, izbezumljen od bola i besa - pričao je stric Slobodan Kuzmanović.
Njegova supruga potvrdila je da joj se Slađan nekoliko dana ranije požalio da majka hoće da ih otruje.
- Došao je kod nas, rekao mi: Strina, da pričaš svima da naša majka hoće da nas otruje. Ocu je sipala neki otrov, valjda mišomor, u mleko, ali nije hteo da pije. Moramo da se spasavamo, da zovemo policiju, da je zatvorimo u ludnicu, a ja ću da pobegnem od kuće - prepričava Slobodan Kuzmanović.
Slađan nije otišao od kuće, rešio je da je "zatvori". Kobne noći nešto posle ponoći vratio se iz sela. Komšije sumnjaju da je bio pijan, jer je često posezao za čašicom.

SUPRUGA PREKE NARAVI
ZA Brankicu Kuzmanović meštani kažu da je bila preka, čudna, da je retko koga primala u kuću, čak i od familije. Za Zorana imaju samo reči hvale.
- Bio je dobar, miran, radan. Zidao je kuće po selima. Na svojoj je tek uradio fasadu. Okrečio deo do ulice, zvao nas da se pohvali. Danas je trebalo da nastavi - jadikuje komšinica Milina Stojimirović.

NESREĆAN

SLAĐAN Kuzmanović je bio nesrećan, kažu u selu.
- Bio je bez posla i novca. Živeo je ovde u kući nevenčano sa devojkom iz sela, ali ga je ona posle sedam meseci ostavila, i vratila se roditeljima. Nije mogla da trpi svađe - kažu komšije.

ISPALIO 20 HITACA
ČITAVA kuća bila je puna krvi i čaura. Ubica je, prema prvim nalazima istrage, ispalio oko dvadesetak metaka. Rezultati obdukcije tela biće gotovi za petnaestak dana.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95-2 & 5800
 Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Koji horor katastrofa.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Kao u filmu strave i uzhasa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Kao i uvek, svim potencijalnim ubicama-samoubicama savetujem : Ubij prvo sebe!
Ali ne, jebene kukavice.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
masakr u Lugavčini
Baba, tebe ću da poštedim, ionako ćeš umreti
Autor: Tanjug | Foto:N.Pavlović | 18.09.2009. - 08:27


Smederevo - Slađan Kuzmanović (38) ubio je oca Zorana (61), majku Brankicu (54) i brata Dejana (34), a potom ispalio sebi hitac u slepoočnicu iz pištolja u porodičnoj kući u selu Lugavčina kod Smedereva. U krvavom piru ubica je poštedeo samo babu po majci Milevu Glišić (82).

Tišinu Srbine ulice u Lugavčini juče su narušili pucnji u 2.15 časova. Slađan Kuzmanović usmrtio je roditelje Zorana i Brankicu na spavanju, ispalivši najpre u oca, a potom u majku po nekoliko hitaca iz pištolja. Njegov mlađi brat Dejan, probuđen pucnjavom, krenuo je iz svoje sobe u prizemlju da vidi šta se dešava na spratu, ali ga je Slađan presreo na stepeništu i pucao i u njega. To se dogodilo naočigled babe Mileve, koja je pokušala da zaštiti mlađeg unuka uz molbu: „Nemoj Dejana, ubij mene!“ Slađan je još nekoliko hitaca ispalio u brata uz reči: „Neću tebe, matora si, ionako ćeš umreti“ i otišao uz stepenice, ka svojoj sobi na spratu, gde je sebi presudio hicem u glavu.
Na poziv komšija, policija je oko četiri sata stigla na mesto tragedije i naišla na zaključana ulazna vrata pa je vremešnu Milevu izvela iz kuće, kroz prozor u prizemlju, a na početak uviđaja čekalo se do jutra.
U spavaćoj sobi na spratu nađena su tela Zorana Kuzmanovića i njegove supruge Brankice. U sobi preko puta zatečeno je telo njihovog sina Slađana, a u prizemlju u sobi levo od ulaznih vrata, leš mlađeg sina Dejana.
Prilikom uviđaja utvrđeno je da je razbijeno staklo na ulaznim vratima, pošto je Dejan verovatno pokušao da pobegne. Slađanovo telo zatečeno je u sedećem položaju oslonjeno leđima na sobna vrata, gde je sebi ispalio metak u slepoočnicu. U kući je bilo krvi na sve strane, sve žrtve su imale više rana na telu, pa se pretpostavlja da je ubica dopunio šaržer pištolja sa koga su veštaci uzeli tragove. Naložena je i toksikološka analiza, kaže istražni sudija Okružnog suda u Smederevu Predrag Lukić, koji je obavio uviđaj sa kriminalističim inspektorima PU Smederevo.
Pištolj „zastava 7,62“, iz kojeg je pucao Slađan Kuzmanović, vlasništvo je njegovog oca Zorana koji je za njega imao urednu dozvolu, kao i za lovačku pušku, koja je pronađena iza vrata spavaće sobe. U džepu Slađanovih farmerica pronađen je ključ od ulaznih vrata, što navodi na pretpostavku o nameri ubice da onemogući bekstvo žrtava ili pokušaj da ga neko spolja spreči u naumu.
Komšije porodice Kuzmanović još su u neverici. Kažu da su ih iz sna trgli pucnji i Milevino zapomaganje: „Zovite nekoga, sve nas pobi!“
- Vika i razmirice bili česta pojava u kući Kuzmanovića, a kada smo čuli babinu kuknjavu, pokušali smo najpre da dobijemo policijsku stanicu u Maloj Krsni, ali nismo uspeli. Pozvao sam druga koji radi u policiji, pa je on obavestio inspektore - kaže jedan od komšija Kuzmanovića, koji je želeo da ostane anoniman.
Istražni sudija Lukić kaže da uzroci zločina, verovatno, leže u nesređenim porodičnim odnosima, ali nije mogao da navede tačan motiv za Slađanov postupak.
Njegova strina Sloboda Kuzmanović kaže da ju je Slađan pozvao prethodnog dana i rekao da više ne može da ostane kod kuće, jer mu je „majka poludela“.
Rekao mi je da je zvao da Branku vode u Kovin, a da to Zoran nije dozvoljavao. Slađan je sumnjao da majka pokušava da mu otruje oca. Rekao mi je da je pre tri dana sipala ocu nešto u mleko i kada je popio bilo mu je mnogo teško. Pričao mi je da ih je Branka sve trovala, a išla po selu i pričala kako to radi Slađan kako bi ga smestila u zatvor, priča uplakana Sloboda Kuzmanović, supruga Zoranovog rođenog brata Slobodana, i dodaje da ga je pozvala da porazgovaraju i posavetovala da ne pravi neke gluposti. Meštani Lugavčine kažu da su Kuzmanovići bili dobrostojeća porodica. Pokojna majka ubijenog Zorana radila je u inostranstvu i ostavila porodičnu kuću sa ekonomijom. Zoran i sinovi bavili su se poljoprivredom, a radili su povremeno i kod njegovog brata Slobodana, koji ima trgovinsku i građevinsku firmu. Nisu ni u čemu oskudevali, ali u kući, po priči meštana, nije bilo mira.
- Pokojni Zoran je stvarno bio dobar čovek i vredan kao zidar, ali sa Brankicom je bila posebna priča, jer se ponašala neuobičajeno za selo. Zbog nje su mnogi zaobilazili kuću, pa čak i Zoranov brat Slobodan i kumovi porodice. Otprilike, samo sam ja bila u nešto bližim odnosima s njom, jer sam joj povlađivala, a ona je volela da se ističe i prema drugima odnosi sa visine. Imala je običaj da se tokom dana više puta presvlači, kada bi išla do pijace ili na ulicu. Poslednji put sam bila kod njih pre koji mesec, kada su davali parastos za Zoranove pokojne roditelje. Znala sam da su u razmiricama, ali nisam se mešala u to - kaže komšinica Milina Stojmirović.

Slađan se nije družio sa meštanima
Braća Slađan i Dejan, kako kažu komšije, ni po čemu se nisu mnogo razlikovali od ostalih seoskih momaka. Viđani su preko dana u selu, da ponekad ispiju po neku čašu, ali daleko od toga du bili pijanci. Što se tiče druželjubivosti, bili su sušta suprotnost.
- Poznavao sam braću, ali sam u drugarskim odnosima bio samo sa Dejanom, koji je bio dobar i komunikativan, što bi se reklo, momak na mestu. Slađan se izdvajao iz društva i gotovo ni sa kim nije imao prijateljske odnose. I mi smo, zbog toga, izbegavali kontakt s njim, a čuo sam i da se po selu priča, da su mu u poslednje vreme živci popustili - kaže Marko Pavlović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Policija još utvrđuje motiv stravičnog zločina u selu Lugavčine
U sobi ubice nađeni lekovi i flaše etanola

Autor: Radan Jevtović | Foto:N.Pavlović | 19.09.2009. - 05:00


Smederevo - Slađane, šta učini? Ne znam kuda ću sama, bez ikoga i ičega – nariče starica Mileva Glišić (82), jedina preživela u krvavom piru njenog unuka Slađana Kuzmanovića ( 38), koji je u četvrtak u selu Lugavčina na spavanju ubio roditelje Zorana (61) i Brankicu (54) i mlađeg brata Dejana (33), a potom sebi pucao u glavu.

Starica, okružena ožalošćenom rodbinom, kroz jecaje proklinje zlu sudbinu, pitajući mrtvog unuka, zašto i nju nije poveo u smrt.
- Žalio mi se Slađan da mu je teško, da ne može da spava. Da mu nešto pritiska grudi i da ga guši, ali nije rekao kakva je to sila, koja ga natera da učini ovo – prepoznaje se iz njenog plača, dok ostala rodbina priprema kuću, očekujući da pokojnici budu doveženi na poslednji počinak u svom domu.
Nešto pribraniji, Slobodan Kuzmanović, rođeni brat ubijenog Zorana, uz dubok uzdah pokazuje poveliku najlonsku kesu, punu kutija od lekova.
- Iz Slađanove sobe izneli smo pet velikih kesa sa praznim pakovanjima od lekova, a našli smo i šest, sedam litara čistoga etanola– kaže Slobodan.
Iz kese vire ispražnjena pakovanja sa natpisima „ lorazepam“, „ ksalol“, pored kojih je ucrtan crveni trougao.
- Nisam znao da je Slađan koristio lekove ili da je od nečega ikada lečen, ali znam da je 1991. godine iz vojske otpušten pre vremena, jer je sebi sekao vene – otkriva stric.
Uz kuću užasa u Srbinoj 76 u Lugavčini kod Smedereva, stoji skela na zidu ka ulici. Fasada je sveže okrečena, što svedoči da tragediju niko nije slutio.
- Sve je to moj pokojni brat sam radio. Bio je vredan i odličan zidar. Do pre četiri godine, radio je u mojoj građevinskoj firmi, ali to je prekinuto zbog snaje. Pokojni Dejan je dolazio kod mene na posao, ali više se vozikao kamionom po gradilištu, nego što je zaista radio. Kada sam mu jednom podviknuo, Brankica im je zabranila da rade kod mene. Od tada mi se Zoran nije javljao na ulici, nego smo se mimoilazili samo klimajući glavom, kao stranci. Srce mi se cepa zbog toga, ali pretpostavljam da je i njemu bilo teško, jer sam u njegovom novčaniku pronašao cedulju sa mojim brojem mobilnog telefona. Sigurno je nameravao da mi se na nešto požali – govori Slobodan Kuzmanović, što potvrđuju ostali rođaci.
Biserka Glišić, rođena tetka Slađana i Dejana Kuzmanovića, kaže da „ zbog nje u bratovljevu kuću nije ušla tri godine“.
- Slađan joj je bio privržen. Pričao mi je da ga je vodila u manstire i kod nekih vračara – navodi Biserka.
Prema rečima rođaka, Slađan je sumnjao da majka Brankica pokušava da otruje Zorana, kao da se, na dan uoči tragedije požalio strini Slobodi, da je „ majka poludela i truje ih, a po selu nabeđuje njega da pokušava da otruje oca“.
- Nameravao je da je prijavi policiji i otpremi na psihijatrijsko lečenje, ali je otac stao u njenu zaštitu – kažu oni.
U Policijskoj upravi Smederevo, nadležnoj policijskoj stanici u Maloj Krsni, kao i u smederevskom Centru za socijalni rad nemaju saznanja da je u ovoj porodici bilo problema niti. Da li je Slađan Kuzmanović bio pod uticajem antidepresiva i alkohola, kada je napravio tragediju, pokazaće rezultati obdukcije i toksikološke analize. Sahrana četvoro Kuzmanovića, obaviće se danas u 14 časova, na seoskom groblju u Lugavčini.

Rođaka čula pucnje
Bliska rođaka nesrećne porodice Stojanka Kuzmanović kaže da je u noći masakra čula pucnje.
- U prvi mah pomislila da je reč o veselju, da se neko od momaka, možda, oženio. Kada sam kroz prozor videla da se to dešava u Zoranovoj i Brankinoj spavaćoj sobi i čula Zorana, kako viče „ Slađo, šta sam ti uradio?”, bilo mi je jasno da je porodicu zadesilo veliko zlo – priseća se ona.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
- Nisam znao da je Slađan koristio lekove ili da je od nečega ikada lečen, ali znam da je 1991. godine iz vojske otpušten pre vremena, jer je sebi sekao vene – otkriva stric.

U, ovo ne verujem, da nije znao stric,  da je ovaj  bolestan...to je malo selo, zna se sve...chim je sekao vene u vojsci...kasnije se nije druzhio ni sa kim...
 Vrachare....gluposti..jasno je da su svi znali!

 Trebali su da ga stave u nadlezhnu ustanovu, a ne ovako poubijao je sve u kuci!
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 13:01:54 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Sony 
Al su nam efikasni organi reda.....obdukcija za očigledan zločin će da im traje oko 15 dana.....Strašno je kakvih sve psihopata ima kod nas , ali valjda je i svugde tako........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Svuda je tako....samo u prethodnoj godini jer Nemacka imala par takvih slucaja i dosta zemalja u okruzenju..Veruj mi,mi nismo izuzetak,provali samo amere..tek oni su imali nebrojeno takvih tragedija.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.