Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trojica učenika silovala devojčicu  (Pročitano 3770 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ispada da vecina djece ustvari i nema djetinjstvo.

vrtoglavo ulaze u svijet odraslih i nemaju prelazni period izmedju ranog djetinjastva i odrasle osobe.

blizu karikature je izgled prosjecne klinke od 13 godine.
stil oblacenja,ponasanja i misljenja...isto je i sa djecacima.
u tom dobu umijesto da se igraju i imaju interesovanja svojstvena jednom djetetu,jer oni to i jesu,oni su najgora kopija odraslog covjeka.

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
@Anea

Evo sad me 'terash' da spomenem moje klince.

Razlika izmedju mene i mog sina je 19.god.Kad je bio mali..predpubertet,prichala sam mu da nikada nishta ne pomisli da uardi ni jednoj devojchici, shto ne bi zheleo da se desi njegovoj sestri.
Razlila izmedju mene i moje klinke je 21.god. Zalazila sam u sve, ono shto nije htela da mi kazhe,imala sam nachina da izvuchem od nje.
Pricha mi sinoc koliko su neke tamo devojke imale mushkaraca, i nazvala ih je 'sponzorushama,droljama ' itd...


Hocu da kazhem odnos majke i cerke, je veoma vazhan, naravno i drushtvo, ali ako je odnos u porodici ok, onda mislim da drushtvo ne mozhe da navede devojchicu da ode sama sa tri mushkraca.

Jeste, deci je ukradeno detinjstvo...bicu direktna..zar Tebi nije ukradeno?

A, o svom ne bih.
« Poslednja izmena: 19. Mar 2009, 09:59:06 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, nisam htela da uvredim nekoga... ali sam samo htela da kazem da se ja uzasno sokiram kad shvatim kako danas deca razmisljaju... imam brata od 16 godina i... ponekad sam zabezeknuta nekim stavovima...

Ja imam utisak da su nase generacije bile blagoslovene nevinoscu... pri cemu ne mislim na onu fizicku, vec na onu duhovnu, emocionalnu...

Danas mi se cini da je to previse... ubrzano...
Pricala sam pre dve nedelje s njim o tome... pokusavala da mu objasnim da ne srlja...
Generacija danasnjih srednjoskolaca zivi samo za danas... sutra ne postoji...
Ne postoje nikakvi planovi, nikakve zelje... nista...
To je ono sto je strasno... bar po mom misljenju...

Citat
Jeste, deci je ukradeno detinjstvo...bicu direktna..zar Tebi nije ukradeno?

Jeste... i to je ono sto me cudi...
Moja generacija je mnogo lakse prebrodila 90-te kada su pravi i jedini idoli bile pevaljke i njihovi sponzori mafijasi... pa ipak se takve stvari nisu desavale u tolikom obimu...
Za ovih 10 godina od kada sam izasla iz srednje skole, idoli se nisu promenili... samo su klinci postali jos suroviji prema sebi i roditeljima...  Smile
« Poslednja izmena: 19. Mar 2009, 10:05:30 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Nisi uvredila nikoga  Smile

Jesi klinci surovi prema sebi, i naravno prema roditeljima, a nisu svesni posledica. kao ova mala, koja je verovala drugarima /sipmatiji Smile



Danju se spava..nocu zhivi...vecina je na nekim psihoaktivnim supstancama..itd...

Skrenusmo s' teme Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Šta reći osim .. čisto sumnjam da je ova devojka silovana  Smile jer da je to bilo oko ponoći ili tako nešto  Smile nego su oni nju pozvali oko pola 8  :weirdface:a ona jedva dočekala i otčala  Smile .. znači oko pola 9 je sigurno i da je niko ne čuje   Smile: .. hm  Smile .. nešto mi je tu sumnjivo  Smile
Sta ce biti sumnjivo, klinka od 15 godina se zacopala u tipa i poverovala mu. Mozda nije ni reko da su njih troje. A nismo u Avganistanu ni u Turskoj da se klinka ne sme osecati nesigurno sama sa tri muskarca.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Odnos oba roditelja prema deci je veoma važan .. svaki roditelj ima svog udela kod dece
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.