Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tri eksplozije tik pokraj klupskog autobusa Borusije Dortmund  (Pročitano 3793 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
ja ne znam sta bi ove svaburde i ostatak 'postenih' evropljana kada bi  imali samo 1  posto teroristickih napada na godinu .....koliko ih inace ima u ostatku sveta...izuzev amerike..tamo nema terorizma...
najpre jer oni upravljaju svim danas poznatim teoristickim organizacijama...

naravno tu ne mislim na trampa i americki kongres
nego iskljucivo na duboku administraciju...duboku drzavu...
na one koji zaista upravljaju amerikom....

u evropi..racunajuci pod evropu i  tursku a NE racunajuci rusiju
bilo je 6 ili 7  teroristickih napada ....za ovih prvih 5 mjeseci u godini....

po dva u turskoj i u britaniji ....i  po jedan u njemackoj i francuskoj...

a na ostaku sveta.... izmedju evrope i amerike...bilo je preko 560 teroristickih napada
i ubijeno je preko  390 osoba....
a broj tesko povrdjenih prelazi 1000


sta bi oni radili da se u eu tako nesto odigrava ..ne dao bog....

u eu nema djelovanja ni jedne organizovane teroristicke grupe....
sve napade isil sebi pripisuje....
a i debilima je jasno da se radi o sumnjivim pozadinama ili o pojedincima kojima je jedina veza sa isisom
to sto podrzavaju isis..

da u eu postoji oranizovana teroristicka organizacija teroristickih napada ..najmanje bi bilo 10 x vise....

i nije bio ni jedan teroristicki napad bilo koje druge teroristicke organizacije..sem isisa...
gdje je al kaida....
al kaida je davno nekad pocinila onaj napad u rijeci.... ali to je bila cisto poslovna prica...
i mutni i  nerascisceni racuni na relaciji hrvatska -al kaida...

svi napadi koji su pocinjeni...  pocinili su ih islamisti - drzavljani eu....
koji su navodno prosli sve provjere i bla bla...

dakle ovo nije samo terorizam...
ovo sve ima i svoje ime i prezime....

nije mi jasno zbog cega stalno izbjegavaju da ovaj terorizam u evropi i uospe u vecini 'sveta' nazovu pravim imenom...
radikalni islamisticki terorizam....
zasto to izbjegavaju....
mozda zbog saudijske arabije...
to ne znam...ali znam da se tako zove.... Smile

ko zna ....mozda ce vremenom 'isis i al kaida' biti dobitnici  nobelove nagrade za mir...
kao onomad arafat..u par koraka....od opakog teroriste do nobelovca  Smile
« Poslednja izmena: 03. Jun 2017, 11:08:48 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.