Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:59:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trema ~ strah od javnog nastupa  (Pročitano 37724 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Nokia E65
Koje lekice mi ti preporucujes?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ne trebaju ti nikakvi lekovi, sve je to u tvojoj glavi, i možeš sam da se izboriš sa tim, ovde imaš zaista kvalitetnih saveta. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Mene je trema uništila dva puta, kada sam se pretvarala da je nema.
Poslednji put sam savršeno spremila pesmu, ali kad sam stala pred profesore, nisam mogla da je počnem...Užas!
Još kad su počeli da me požuruju...O tuge li!
Smile
IP sačuvana
social share
Sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
To je upravo zbog toga što si se, kao što i sama kažeš, pravila da je nema.
Ne treba da je ignorišeš, ali treba da se boriš protiv nje, tako što ćeš uvežbati to što treba da prezentuješ, ali i dopustiti sebi male improvizacije - meni pomaže.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Meni je najveca frka na nekim nastupima bila da se ne upetljam sa nogama i da ne ljosnem  Smile Ma nije mi cak ni frka da cu da pobrljavim sa koracima, tu se smulja nesto i ne primeti se toliko...Ali ovo za padanje...Nocna mora u najavi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Citat
Koje lekice mi ti preporucujes?
Прво пробаш сам да се избориш,у супротном бета-блокатор у консултацији са лекаром,сат два пре наступа!
Citat
Naravno, to je sasvim normalan strah. Mislim da se, gotovo svako plaši toga. Možda i 90 % ljudi.
Па тако,али код оних осталих како наступ одмиче страх се губи,а код фобије страх расте док не постане једина активност организма. Проблем што се онда јавља и страх од сваког наредног наступа и јавни наступи се максимално избегавају.
Како помоћи,па прво излагати пред родитељима/браћом/сетрама/момком/девојком/мужем/женом/другарима,а онда постепено ширити круг и уводити непознате особе... идеално би било кад би нашао људе са истим проблемом па да једно друге подржите...И препорука: наћи људе који су немају појма о теми о којој говориш,да ти својим глупим питањима разбију концепт приче... Smile

IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Ma najbolji lek protiv treme je zamisliti kako se situacija pozitivno razvija:napraviti scenario u glavi i proći kroz njega par puta...
Meni to taj put nije pomoglo, ali sada sam svesna problema, mislim da ću se snaći drugi put...

Nezgodno je kod pevanja što je teško uspostaviti intonaciju od treme, odnosno glas skače u visoke tonove, nije ga baš lako kontrolisati.
IP sačuvana
social share
Sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Meni je najveca frka na nekim nastupima bila da se ne upetljam sa nogama i da ne ljosnem  Smile Ma nije mi cak ni frka da cu da pobrljavim sa koracima, tu se smulja nesto i ne primeti se toliko...Ali ovo za padanje...Nocna mora u najavi  Smile
Ih... tolke zvezde su padale... cesto i kao marketinski trik... kad padne svi dodju na sledeci koncert ne bi li videli hoce li opet pasti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ja i nakon 15g koncertisanja imam tremu pred svaki nastup, to je nesto cega se prosto ne mozes rijesiti.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Simply the cool

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
javni nastup - malo meditacije pre nastupa, jedno 15 minuta sklopljenih ociju i potpunu koncentraciju na disanje, potpuno zaboravi na nastup u tim trenucima

a nastup pred njom u njenoj kuci, a slabo je poznajem, nedovoljno da joj dodjem al nema vise izbora
love burns me!
« Poslednja izmena: 03. Dec 2009, 12:30:08 od JAS! »
IP sačuvana
social share
sve sto treba da uradis da bi bio srecan je da se odreknes svega
samo tako ce ostati ono sto ima istinsku neunistivu vrednost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 17:59:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.