Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: treba mi prava pomoc i savet ili ode brak:(  (Pročitano 15347 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
srecno i nadam se da ces uspeti u svome cilju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Sve najbolje Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
prijatelju pored toga što ti treba da odeš zajedno sa njom kod lekara i tamo o svemu razgovarate treba i da se javiš udruženju lečenih alkoholičara i da sa njima razgovaraš šta sve za svoju ženu možeš da učiniš. Oni uvek imaju pomoć psihologa, kontakte sa dobrim stručnjacima i rad u grupama za celu porodicu.

A tvoja žena se verovatno plaši i od tog tumora pa je zato još više potonula u piće. Umestio svađom privolećeš je ohrabrenjem i zagrljajem. Za sad gledaj da je nagovoriš da manje pije jer ne može od jednom da prestane a za ostalo moraš potražiti pomoć lekara i udruženja anonimnih alkoholičara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
resenje: lecenje u kome ces ti biti saradnik (posto je to prilikom lecenja alkoholicara neophodno) jer ce vam rad u grupi sa drugim parovima, razgovori i domaci zadaci koji se moraju pisati, sigurno pomoci i zbliziti vas... To ti je moj topli savet jer sam imala priliku da upoznam par gde su oboje dosli do toga da razmisljaju o samoubistvu, a posle zavrsenog lecenja su srecniji nego ikada...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
prvo,svaka čast na hrabrosti da pitaš i tražiš pomoć. ona jednostavno ima problem sa pićem,a sada i taj zdravstveni. oba problema su van tvoje moći i može ih riješiti samo stručno lice. od tebe je dovoljno da je podržavaš,voliš i napraviš jedan bolan korak,a to je da je mimo njene volje odvedeš na liječenje. za razliku od druge opcije,ovo je samo trenutno bolno. mnogo su je odbacili,potcijenili. ništa se ne dešava sa razlogom i Bog je htio da se vas dvoje spojite. ti si joj trenutno najveći prijatelj,pomažeš joj da se bori protov nje same,najvećeš neprijatelja sada. imaj snage za oboje i za te klince,potrebni ste im što prije,što duže da budete sa njima. sve najbolje Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
izgleda da cu morati tako na silu a sa druge strane da li imam prava na to.....da odredjujem nekome sudbinu

U momentu kad popije i postane agresivna zvaces Hitnu pomoc, koja ce pozvati miliciju. U toj pratnji ona ce morati da ode na lecenje. Samo ne znam kako cete proci sa decom u tom slucaju. Sta ce se desiti ako doktori proslede papir Socijalnim radnicima? Posto je to Austrija bojim se da cete imati problema. Ali, posto je situacija takva probaj jos jednom treznu da je uhvatis i da joj kazes da ce vam uzweti decu, da si se raspitao, da su ti rekli ljudi...bla, bla, bla, zastrasi je. Uplasi je jako zbog dece, mozda se trgne.
Drugo ne znam sta bih ti rekla Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ako je tako ozbiljno,teško da će je strah natjerati Smile
znam čovjeka koji je prestao,ali kad je vidio da je napravio haos oko sebe. dva raspuštena sina i ženu koja se ubija od posla,za sve njih. sliku o njima kao porodici..a duša od čovjeka. sad se sredio,sam
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
ako je tako ozbiljno,teško da će je strah natjerati Smile
znam čovjeka koji je prestao,ali kad je vidio da je napravio haos oko sebe. dva raspuštena sina i ženu koja se ubija od posla,za sve njih. sliku o njima kao porodici..a duša od čovjeka. sad se sredio,sam

Moze da se desi da se trgne, kao majka....Moze, videla sam da moze. E sad, koliko ce to uspeti i koliko ce on odraditi dobar posao, videcemo.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Grozno je što ću ovo reći ali ako budete imali sreće, možda se ispostavi da je zaista jako bolesna, pa njeno lečenje od raka bude ujedno i odvikavanje od alkohola.
Nekad jedna nesreća prosto potre drugu.
Možda je osvesti strah od smrti.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.628.0
mob
I-mate 30 Pro
Ma ne boji se ona smrti....boji se zivota...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.