Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:08:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tranzit Saturna  (Pročitano 41738 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Marrrija bravo i hvala, odlicno si prevela   Smile  Smile
Ako ti ne bude tesko evo jos jednog tranzita (ovo se odnosi na mog supruga  Smile ) naravno samo ako hoces/mozes/stignes   Smile

Saturn conjunction Venus: Harsh realizations

Mid November 2007 until mid August 2008: This influence will have a strong effect on your relationships with others. Relationships that are solidly based will go through a period of testing and examination during which you and your loved ones and friends will become increasingly concerned about what is valid between you. A weak and unstable relationship will go through the same process, but you are more likely to conclude that it is not worth preserving. Consequently, at this time the relationships that have no purpose or that have outlived their purpose in your life will be cut off. Often you will be reluctant to let go of them.

Even in the best of circumstances you are likely to withdraw from others. During this time you have to evaluate who you are, what your individuality consists of and how all of these fit into your relationships with other people, particularly loved ones. You may come to some harsh realizations about your relationships, and even those that you thought were quite good may have to be given up. But you can be sure that any relationship that comes through this period in good shape is very real and important to you.

New relationships with a strongly "fated" quality may also come into your life now, which will have very profound significance for you in about fourteen years.

This is definitely a time to be conservative in financial matters and not take on any new financial obligations, for you may have trouble meeting your existing ones. On the other hand, this is an excellent time for firming up and organizing the financial structure of your life.

In general you should look upon this transit as a time for withdrawing into yourself with respect to others and to material possessions. This withdrawal will enable you to get a clearer idea of what and who you are, so that your future relationships with people and possessions will be more solidly based on reality and therefore more reliable and useful.

-----------------------------------------------------

Potrebna mi je vasa pomoc u tumacenju, dosadna sam mozda ali eto kome ne bude tesko...
Tranziti su u "toku"
Njegov - Saturn (natalni) je vladar 10 kuce,a Venera(natalna) vladar 7.kuce, čitava konjukcija se desava u 6. kuci a ja uopste ne umem da složim pricu Smile(

Moj - Natalni Saturn vladar 1.kuce Mesec vladar 7.kuce trenutno su u opoziciji (Saturn tranzitira 7.Mesec 12.kucu)?

 Smile
 
pravilima burek foruma,zabranjeno je pisati postove uzastopno,osim moderatorima i osobama koje pomazu u tumachenju
« Poslednja izmena: 18. Okt 2007, 21:57:05 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12

Saturn conjunction Venus: Harsh realizations

Mid November 2007 until mid August 2008: This influence will have a strong effect on your relationships with others. Relationships that are solidly based will go through a period of testing and examination during which you and your loved ones and friends will become increasingly concerned about what is valid between you. A weak and unstable relationship will go through the same process, but you are more likely to conclude that it is not worth preserving. Consequently, at this time the relationships that have no purpose or that have outlived their purpose in your life will be cut off. Often you will be reluctant to let go of them.

Even in the best of circumstances you are likely to withdraw from others. During this time you have to evaluate who you are, what your individuality consists of and how all of these fit into your relationships with other people, particularly loved ones. You may come to some harsh realizations about your relationships, and even those that you thought were quite good may have to be given up. But you can be sure that any relationship that comes through this period in good shape is very real and important to you.

New relationships with a strongly "fated" quality may also come into your life now, which will have very profound significance for you in about fourteen years.

This is definitely a time to be conservative in financial matters and not take on any new financial obligations, for you may have trouble meeting your existing ones. On the other hand, this is an excellent time for firming up and organizing the financial structure of your life.

In general you should look upon this transit as a time for withdrawing into yourself with respect to others and to material possessions. This withdrawal will enable you to get a clearer idea of what and who you are, so that your future relationships with people and possessions will be more solidly based on reality and therefore more reliable and useful.

-----------------------------------------------------

Potrebna mi je vasa pomoc u tumacenju, dosadna sam mozda ali eto kome ne bude tesko...
Tranziti su u "toku"
Njegov - Saturn (natalni) je vladar 10 kuce,a Venera(natalna) vladar 7.kuce, čitava konjukcija se desava u 6. kuci a ja uopste ne umem da složim pricu Smile(

Moj - Natalni Saturn vladar 1.kuce Mesec vladar 7.kuce trenutno su u opoziciji (Saturn tranzitira 7.Mesec 12.kucu)?

 Smile
 
pravilima burek foruma,zabranjeno je pisati postove uzastopno,osim moderatorima i osobama koje pomazu u tumachenju

evo prevoda:

Saturn conjunction Venus: Harsh realizations (neprijatne odluke)

Ovaj uticaj ce ostaviti snazne posledice na vase odnose sa drugima.
Odnosi koji su cvrsti i zdravi proci ce kroz period testiranja i ispitivanja
tokom kojih cete se vi, vasi voljeni i vasi prijatelji snazno zapitati o tome
sta je to dobro izmedju vas. Slabi i nestabilni odnosi ce proci kroz isti proces,
ali cete najverovatnije zakljuciti da nisu vredni odrza(va)nja. Shodno tome,
odnosi koji nemaju svrhu ili su je nadziveli, u ovom periodu bice okoncani. 
Cesto cete se opirati da ih "pustite".

Cak i pod najpovoljnijim okolnostima verovatno cete se povuci.
U ovom periodu zelecete da ispitujete i procenjujete sebe, od cega se vasa
licnost sastoji i kako se sve to uklapa u vase odnose sa drugim ljudima,
posebno sa onima koje volite. 

Mozda cete doci do nekih neprijatnih odluka u vezi sa vasim odnosima,
cak cete mozda odustati i od onih za koje ste smatrali da su savim dobri.
Ipak, mozete biti sigurni da bilo koji odnos koji se dobro utvrdi u ovom periodu
za vas ce biti veoma vazan.

U vazem zivotu se sada mogu pojaviti novi odnosi, odnosi snaznog "sudbinskog" kvaliteta,
koji ce za nekih 14 godina od sad, za vas poprimiti veoma dubok znacaj (smisao).

Ovo je svakako vreme za odrzavanje trenutne finansijske situacije
i ne bi trebalo da ulazite u nove finansijske obaveze,
jer mozete imati problema sa vec postojecima. Sa druge strane,
ovo je odlicno vreme za ucvrscivanje i organizovanje vase zivotne (svakodnevne?) materijalne strukture.

Uopste, ovaj tranzit bi trebalo da iskoristite kao period za povlacenje,
uz postovanje prema drugima i prema materijalnoj imovini, vrednostima. Ovo vreme ce vam omoguciti
da steknete jasniju ideju o tome ko ste vi zapravo, u smislu da ce vasi buduci odnosi prema ljudima i imovini
postati cvrsce bazirani na realnosti, i time pouzdaniji i korisniji.

pozzz, pa javi kako se stvari zaista odigravaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
moj saturn uskoro ulazi u cetvrtu kucu,moze li neko da mi kaze sta donosi...
koliko sam cula mnogo je lose za porodicu,kucu u kojoj zivimo.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Marijjja hvala ti zaista puno, mada je prognoza vise nego depresivno-negativna da me vec muka i frka hvataju  Smile
Ovo bi bio trazit njegovih planeta a onaj prethodni bese moj tako da kad se znacenja poklope-jezivo. Ne mogu da zamislim da bi nesto moglo da nem se "desi" posle toliko godina. Interesuje me da li je neko nekada prolazio kroz ovakve tranzite i kako se to ispoljavalo? Dajte barem neko "svetlo" u ovom mraku  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
da li se zaista trebam zabrinuti za opstanak braka?  Smile 

ne sjecam se da li si gledala sinastriju?
nemoj se toliko bojati saturna,meni je proshao kroz VII kucu i nije mi uopshte poremetio bracni zivot,a josh je preshao i preko urana koji je u istoj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
A kad Saturn tranzitira kroz sedmu kucu?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
A kad Saturn tranzitira kroz sedmu kucu?  Smile
       Osnovno:  Tranzit saturna kroz tvoje sedmo polje donece ti sazrevanje, istrajnost, hrabre odluke ali trazice od tebe ozbiljnost i preskakanje nekih sitnih prepreka u simbolici sedmog polja. Posto je kod tebe saturn u sedmom polju u natalu moze znaciti i ulazenje u brak sa osobom u simbolici saturna (npr stariji momak...)... Opusteno...
« Poslednja izmena: 29. Okt 2007, 00:28:46 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Posto sam Ovan-Devica, Saturn je tranzitirao kroz moju 12. kucu, presao je preko mog natalnog Saturna i Meseca, tj. konjukcije te dve planete...doneo je smrt oca...nije sprecavao ostvarivanje zacrtanih planova, jednostavno, oterao me je u "izolaciju", tj. da budem sama sa sobom, da ponekad pozelim da izadjem iz sopstvene koze, da razmislim sta zelim od zivota...sada, kad pogledam unazad, mogu reci da deluje na psiholoskom planu, i da je tada potrebno naci sebi neku zanimaciju (proucavanje Astrologije Smile) koja ce pomoci  da se prebrodi tako dug period...Sve u svemu, ako ne donese smrt dragih osoba, Saturnov tranzit kroz 12. kucu i nije toliko strasan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni je napravio opstu pometnju u zivotu kad je usao u sedmu kucu i jos uvek mi pravi haos, a planira da ostane jos godinu dana, ne znam kako cu ga izdrzati Smile
U natalnom mi je u devetoj kuci, u skorpionu na 12s i skoro sam videla da je to polje fakulteta, ali fax mi je isao super dok nije usao u sedmu kucu i poremetio mi ljubav, a onda je sve krenulo nizbrdo. Da li to ima neke veze?
IP sačuvana
social share


Uploaded with ImageShack.us
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
da li se zaista trebam zabrinuti za opstanak braka?  Smile 

ne sjecam se da li si gledala sinastriju?
nemoj se toliko bojati saturna,meni je proshao kroz VII kucu i nije mi uopshte poremetio bracni zivot,a josh je preshao i preko urana koji je u istoj...


Izgleda da je Saturn u mojo sedmoj kuci vec dosta dugo obzirom da mi je sedma i najveca kuca ( zahvata tri znaka  Smile ) i bilo je tu svakakvih trenutaka od zahladivanja do veoma burnih momenata koji su mogli da nas poljuljaju, nekako se poslednje dve godine opet sve dovelo u red na koji smo i navikli Smiley  e sad ono sto mi je privuklo paznju su ti tranziti Saturna koji i meni i suprugu tranzitiraju vladare sedmih kuca u istom vremenskom periodu godine.  Smile  zato ja zvucim usplahireno   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:08:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.