Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:57:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tranzit Saturna  (Pročitano 41739 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Draga,

Saturn u konjukciji sa Venerom može ukazati na vernost, osećanje dužnosti, stabilnu emotivnu situaciju, trezvenost, zaradu i ozbiljno shvatanje ljubavi.  Smile

Saturn kroz VII kuću moće doneti neke sukobe u braku, može značiti da će partner imati zdravstvenih problema ili da je težak period za njega...može doneti problem u javnosti, na sudu i sa poslovima partnera.

To što je Saturn u opoziciji sa Mesecom može ukazati na neke bolesti: u ovom periodu osetljiv je stomak, želudac, varenje, plućna maramica, ženski reproduktivni organi..takodje je loš period za trudnoću. Ovaj aspekt može doneti velike depresije, apatiju, usamljenost, tugu, strahove, otudjivanje...


Zato rasteraj crne oblake nekim lepim mislima, delima, stvarima... nadjite zajednički jezik i pazite jedno drugo. Svadje nikuda ne vode, što više razgovarajte o svojim problemima.  Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 10. Okt 2007, 11:56:52 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Draga Maki hvala na vedrijem tumacenju ovih aspekata. Kazem ti vec sve sto sam nalazila je navodilo na prekidanje dosadasnjih veza, velika zahladjenja , preispitivanja...videcemo prezivecemo i ovo nadam se.
Inace sam pre dve nedelje ostala bez posla i ne znam koji mi je tranzit ovo napravio  Smile moguce Mars koji mi je upravo usao u setsu kucu ? I ko zna kakve sad sve lancane reakcije ce ovo doneti  Smile  Smile
Za tebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Nabavila sam ja neke knjižice pa sam iz njih mogu što-šta naučiti. Ranije sam, isto kao i ti, nailazila na neka štura objašnjenja.
Meni je Mars isto u VI i samo o poslu razmišljam Smile , danas sam se i prijavila za jedan poslić, studiraću i radiću. Zavisi u kakvim je aspektima sa dr. planetama. Pogledaću šta imaš tamo pa ti se javim na p.p. sutra.
Ljubac Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile  Hvala cekam te
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Citajuci vase postove i ja se zabrinuh za svoj odnos sa dragom osobom jer i njemu saturn (koji sada prolazi kroz nj. II kucu, bez planeta) pravi opoziciju sa mesecom (vladarom njegove VIII kuce), a to ce krenuti od pocetka ovog novembra. Procitah negde da je to jedan od najtezih emotivnih ispita, koji odnosi zahladjenje i zatvaranje, bezanje u samocu, da li je to zaista tako? Makison, mozes li u jos kojoj recenici pojasniti lose i/ili dobre uticaje ovog aspekta, kakve to veze ima sa VIII kucom i polom (posto je isti aspekt imala i 514).
Ukratko, sta da ocekujem ? Smile
hvala!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo je konkretno objasnjenje tranzita koji me ceka radjeno za moj natal ali verujem da je simbolika primenjiva i na ostale. Izvinjavam se sto nije prevedeno ako bude nekih problema potrudicu se da prevedem. Eto mozda ce nekome jos koristiti.  Smile
I posle zasto sam zabrinuta  Smile






Saturn opposition Moon: An emotional trial

Beginning of October 2007 until mid July 2008: This is one of the most emotionally trying influences. It is frequently associated with domestic or professional problems, emotional depression, loneliness, difficulties with women or difficulties with personal relationships, often leading to breakups.

This influence represents an "alienation crisis," that is, a crisis brought about by the discovery that you have been neglecting your emotional and psychological needs. As a result you feel alone and disconnected from others, like an alien in the world whom no one else can ever adequately understand.

To a greater or lesser extent, everyone's life revolves around an overall task or purpose that makes one's life unique. The purpose may be a job, motherhood, fatherhood, some movement that you believe in or anything else that gives you a sense of purpose. Often an alienation crisis occurs when you discover that you have gone too far too fast in pursuit of your life purpose and have neglected your psychological and emotional needs. Perhaps you have neglected your relationships or your domestic life, or you have repressed your feelings. In this way you build up a wall between yourself and others, which makes you feel alone and alienated.

You must make your personal life and your profession or other central purpose work together. That will require changing your lifestyle so that you can pay equal attention to both.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Da li je moguce da je saturn, koji mi je vec dugo u petoj kuci, a za to vreme je bio u opoziciji sa venerom i merkurom i u kvadratu sa marsom, razlog mog samovanja? Iz pete izlazi tek avgusta 2008
Pa da logichno je,pogotovo shto ti je pravio opoziciju sa venerom i kvadrat sa marsom,on ti je donio zimu u ljubavi,zahladjivanje odnosa,nemora da bude tako sve do kraja avgusta 2008,samo da se makne iz aspekta sa marsom i venerom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Smile Anđo...može par pitanjaca? Smile
Šta donosi tranzit saturna na natalni mars u prvoj, skoro u drugoj, na 12 stepenu? Smile
Hvala unapred... Smile


obzirom da je skoro u drugoj,pa josh u konjukciji sa marsom,mislim da ce ti pokupiti pare Smile
on skuplja ne daje...mada zavisi od mnogo faktora,imala sam prilike da vidim,kod njegovg tranzitra preko MC da daje,valjda zato,sto je prirodni vladar X
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
514, možeš li da nam prevedeš onaj teks gore?  Smile

Marrija, napisala sam gore šta može doneti aspekt Saturna i Meseca..naravno ne donosi sve to, već se treba priča sklopiti na osnovu kuće i znaka kroz koju tranzitira i treba se pogledati koje kuće su vladari Sa i Mo.

Kad Saturn tranzitira kroz II kuću, čovek gubi apetit i slabo jede. Zbog toga postaje sumoran i bolestan. Loš tranzit za finansije jer sve ide teško i mučno, ili se pare gube. Troškovi i kvarovi. Nije dobar aspekt za poslovne poduhvate, osim ako se radi nešto u simbolici Saturna. Tada bi moglo doći do zarade.Sve ovo mora podržati natalni horoskop.

Predrag Petković
« Poslednja izmena: 10. Okt 2007, 11:55:57 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Ovo je konkretno objasnjenje tranzita koji me ceka radjeno za moj natal ali verujem da je simbolika primenjiva i na ostale. Izvinjavam se sto nije prevedeno ako bude nekih problema potrudicu se da prevedem. Eto mozda ce nekome jos koristiti.  Smile
I posle zasto sam zabrinuta  Smile






Saturn opposition Moon: An emotional trial

Beginning of October 2007 until mid July 2008: This is one of the most emotionally trying influences. It is frequently associated with domestic or professional problems, emotional depression, loneliness, difficulties with women or difficulties with personal relationships, often leading to breakups.

This influence represents an "alienation crisis," that is, a crisis brought about by the discovery that you have been neglecting your emotional and psychological needs. As a result you feel alone and disconnected from others, like an alien in the world whom no one else can ever adequately understand.

To a greater or lesser extent, everyone's life revolves around an overall task or purpose that makes one's life unique. The purpose may be a job, motherhood, fatherhood, some movement that you believe in or anything else that gives you a sense of purpose. Often an alienation crisis occurs when you discover that you have gone too far too fast in pursuit of your life purpose and have neglected your psychological and emotional needs. Perhaps you have neglected your relationships or your domestic life, or you have repressed your feelings. In this way you build up a wall between yourself and others, which makes you feel alone and alienated.

You must make your personal life and your profession or other central purpose work together. That will require changing your lifestyle so that you can pay equal attention to both.

prevod bi otprilike znacio sledece:
Ovo je jedan od emotivno najpresudnijih uticaja. Cesto se povezuje sa domacim (kucnim) ili profesionalnim problemima,
emotivnom depresijom, usamljenoscu, poteskocama sa zenama ili teskocama u licnim odnosima, koje cesto vode u raskide.
Ovaj uticaj reprezentuje "krizu udaljavanja" (mada 'alienation' znaci i dusevni poremecaj ili otudjenje), odnosno, krizu nastalu otkricem da ste zanemarivali svoje emotivne i psiholoske potrebe. kao rezultat osecate se usamljeno i izopsteno od drugih, poput stranca u svetu koji niko ikad nemoze dovoljno razumeti.
U vecoj ili manjoj meri, svaciji zivot se vrti oko opstih duznosti, zadataka ili namera koje cine neciji zivot jedinstvenim. Cilj moze biti posao, materinstvo, ocinstvo, odredjeni pokret u koji verujete ili bilo sta drugo sto vam daje smisao svrsishodnosti (zivota, postojanja). Kriza udaljavanja se cesto zbiva kada otkrijete da ste prebrzo i predaleko otisli u traganju za svojim zivotnim smislom, i da ste prenebegli svoje psiholoske i emotivne potrebe. Mozda ste zanemarili svoje odnose ili privatni zivot, ili ste potiskivali svoja osecanja. Na taj nacin vi gradite zid izmedju sebe i drugih, koji vas cini usamljenim i udaljenim.
Morate uciniti da vas licni zivot i profesija ili drugi glavni cilj budu uskladjeni. To ce iziskivati promenu vaseg zivotnog stila, tako da mozete oboma posvetiti podjednaku paznju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:57:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.