Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tragican kraj projekta "Drzava Kosovo" se blizi  (Pročitano 7500 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Skoplje: Albanci zatrpali temelje za izgradnju krsta (VIDEO)
Novosti online | 03. mart 2016. 23:43 | Komentara: 12

Demonstranti Albanci zatrpali su večeras temelje za izgradnju krsta u skopskom kvartu Butelj, srušili ogradu, postavili šatore i zaboli albansku zastavu na mestu gde treba da se podigne 55-metarsko pravoslavno obeležje

Novosti


To je taj bajni multikulturalizam...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Samsung S7
Ne brini, kaznice ih bog. Kad vec nije stigao za ubijanje dece i trgovinu organima, za ovaj chin su NAJEBALI!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.2
Browser
Safari 601.3.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Kosovo: Prevrnuli kamion sa srpskim proizvodima


Ovo kosovska verzija bostonske čajanke Smile Ovim potezom samoopredeljenje priznaje da su još uvek naša kolonija,jebi ga rodjaci,možda privredno nismo na nivou EU,al za vas smo Kina lično Smile



Sve je to lepo... ali onda ce pocrkati jer nema ko da ih radi..

Oh, wait... pa postene srpske patriote ce im svercovati.. Wink


Skoplje: Albanci zatrpali temelje za izgradnju krsta (VIDEO)
Novosti online | 03. mart 2016. 23:43 | Komentara: 12

Demonstranti Albanci zatrpali su večeras temelje za izgradnju krsta u skopskom kvartu Butelj, srušili ogradu, postavili šatore i zaboli albansku zastavu na mestu gde treba da se podigne 55-metarsko pravoslavno obeležje

Novosti


To je taj bajni multikulturalizam...  Smile

Postoji tekst u temi o Makedoniji

Susedne drzave koje su priznale Kosovo treba same da se suoce sa tim problemom.

Drugim recima - ko ih ...
« Poslednja izmena: 04. Mar 2016, 17:03:13 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Manijaci za volanom jure automobile sa Srpkinjama




Gračanica -- Kod Vučitrna se dogodio incident u kom su dvojica mladića automobilom jurila vozilo u kojem su bile tri službenice Narodnog pozorišta Priština.

Incident se, kako je javio Radio Kim iz Čaglavice, dogodio oko 11 sati kada su Ivanka Simić, Tamara Tomanović i Olivera Šćepanović automobilom sa registarskim tablicama Vrnjačke Banje krenule na posao u Gračanicu.

Prema rečima Simićeve, organizatorke u Narodnom pozorištu Priština, koja je vozila automobil, dvojica nepoznatih mladića u automobilu kosovskih registarskih oznaka počela su da ih prate, a potom su počeli da ih provociraju primičući se uz zadnji deo vozila i pretičući ih, da bi na kraju pokušali da ih svojim vozilom izguraju s puta.

"Ruke su mi se znojile i samo sam gledala kako da svoje koleginice i sebe izvučem iz ove situacije i da nekako stignemo barem do Prištine. Ja vozim automobil s registarskim tablama Vrnjačke Banje. Ne znam kako ću večeras kada budem završila s poslom da se vratim kući. Ovo je stvarno veliki problem", kazala je Simićeva.

Kola u kojima su bili mladići su skrenula na benzinsku pumpu, a nedugo potom, u blizini Prištine, slična scena se ponovila samo sa drugim automobilom u kojima su bila četvorica mladića.

Po dolasku u Gračanicu zamenik direktora Narodnog pozorišta Priština Predrag Radonjić otišao je u stanicu Kosovske policije u Gračanici sa Simićevom da prijave slučaj, ali su policajci to odbili da učine upućujući ih da se vrate u Vučitrn i tamo prijave slučaj.

Kada ih je Radonjić upitao da li je normalno da vidno uznemirene devojke šalju nazad u Vučitrn, oni su mu naredili da napusti stanicu, a Simićevu zadržali u čekaonici dok pozovu tužioca koji bi ispitao ima li osnova da prihvati prijavu.

Kosovska policija na kraju je ipak uzela izjavu od Simićeve.

Pojedini radnici Narodnog pozorišta Priština svakodnevno putuju na relaciji Kosovska Mitrovica-Gračanica. Glumica Tamara Tomanović kaže da ih je današnji incident uznemirio i da će se svakako odraziti na njihov rad.

"Uplašena sam. Bile smo u pranici i ono što smo nas tri doživele može da se desi svakom. Ja već dve godine putujem iz Kosovske Mitrovice do Gračanice i nikada mi se nije desio ovakav incident. Sada sam uplašena i ne znam šta ćemo dalje", kazala je Tomanovićeva.

Izvor: B92
« Poslednja izmena: 05. Mar 2016, 21:38:53 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Citat
Susedne drzave koje su priznale Kosovo treba same da se suoce sa tim problemom.

tesko da imas vise od 5% makedonaca i crnogoraca koji misle da kosovo treba da bude nezavisno...ili da misle da se kraj tih stakora siptarskih  moze zivjeti.... kao kraj drugih ljudskih bica...
a toliko imas i srba koji to isto misle...

ova  pizdarija sa sipcima u makedoniji ...uskoro ce zahvatiti i crnu goru...
a i na kosovu je samo pitanje dana ili mjeseca u ovoj godini... kad ce biti nekakav nasilan pokusaj promjene vlasti...

siptari imaju neupitnu podrsku amera..
i jedino mjesto sa kojeg mogu da evropu drze pod kontrolom je bih i kosovo....
mislim da nema potrebe da kazem da je u bih i na kosovu prisutan veci broj radikalnih muslimana i potencijalnih terorista
kao i terorista koji ce se vratiti sa sirijskog i irackog  ratista ...nego bilo gdje u eu...


a nije tesko ni nalsutiti razlog ...zbog kojeg ce biti stvarno mnogo frke sa siptarima i u makedoniji i u crnoj gori kao i na kosovu...
i zasto amerikanci zele kontrolu nad teroristickim celijama na balkanu...

ali o tome cemo kad se desi... Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2016, 10:42:07 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
Mufti kaze hoce se pomiri sa srbima...

Pisali smo o tome... Smile

Teroristi,islamisti,fundamentalisti...muslimani su neprijatelji...bla bla truc...

Mozgove vam treba promeniti mozgove...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Mufti kaze hoce se pomiri sa srbima...
Koji mufti?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Лажна држава Косово  Smile

држава Косово,   Smile

са фуснотом или без,  Smile

са звездицом или без?  Smile

Косовски пасоши,  Smile

косовске личне карте...  Smile

Да или Не?  Smile

Признање некога или нечега,  Smile

а да то није Косово...  Smile 

bobaK_bl  Smile

« Poslednja izmena: 09. Mar 2016, 20:38:08 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Wishful thinking
Treba nam takav izraz u srpskom. Mada imamo : 'sto h
Je babi Milo...'
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
Mufti kaze hoce se pomiri sa srbima...

nema tu pomirenja...nikad....
kosovo je malo...
a dosta je stanovnista sa obadvije strane nastradalo...
i svako onaj ko misli da neko kome je ubijen neko....moze da mirno zivi kraj onoga ko mu je ubio nekoga
taj treba lobotomiju mozga... pod hitno....

takav vid mrznje....ne moze da se odstrani nekakvim politickim resenjem....
i kad bi se i pravda zadovoljila...za tako nesto trebale bi decenije...

stanje na kosovu  mozes da posmatras kao pojas gaze...
dole nikad nece nestati mrznja... i ubijanje nikad  nece prestati...

i onaj ko misli da je na kosovu prica o ratu zavrsena...
taj tek nema tri ciste... ni o srbima... a kamoli o siptarima...

Citat
Teroristi,islamisti,fundamentalisti...muslimani su neprijatelji...bla bla truc...

Mozgove vam treba promeniti mozgove...

siptare ne mozes da ubrajas u nekakve muslimane..slicne ....recimo bosnjacima...
siptari se od okota dresiraju da mrze srbe i sve sto je srpsko...
i ta mrznja nije nastala kao produkt nposlenjeg rata..kao sto to vele razni strucnjaci..koji i ne znaju gdje je kosovo...

i siptar koji generacijama zivi u beogradu..pancevu...kragujevcu...bijeljini..banjaluci...sarajevu...
razlikuje se mnogo od siptara sa kosova...


i sva ova farsa u briselu ...oko nekakvog pomirenja... i izgradnje nekakvog suzivota..u to ni eu a ni amerika ne vjeruju...
nego ne postoji drugi model za resenje kosovskog problema...

ja sam jos  i pre rata bio i na kosovu...i u makedoniji...
a neki moji clanovi obitelji su dole bili i 70tih i 80tih ....i sve do 90tih...

ni u ono vrijeme ...bratstva i jedinstva... makedonci i sipci nisu zivjeli mirno...jedni kraj drugih...
kao ni srbi i sipci na kosovu....
komunikacija je postojala..ali svaka ptica je znala kojem jatu pripada...

i pored onakve oruzane sile ...kakvu je srbija imala na kosovu... par godina  pred rat...
srpski zivalj...nije mirno spavao...
na sve moguce nacine su im pretili..uznemiravali ih....i radili im svakakve gadosti...

mrznja obostrana je bila evidentna i u pogledima..a kamoli u nekom drugom kontaktu....
i na kosovu i u makedoniji...

a danas..mislim da je to potpuno nepotrebno reci...da je danas mrznja dva puta ociglednija...

mrznja izmedju siptara i makedonaca ...ne razlikuje se mnogo ...od mrznje srba i siptara...

siptari su svoje siptare  kidali na komade...pred njihovim porodicama za bilo kakvu sumnju sardnje sa srbima...
a premlacivani su bili ..maltene do kome...i za dobrosusjedske odnose...sa srbima...
i najmiroljubiviji siptari...nisu smjeli da pricaju sa srbima.. iz straha od odmazde...

a sav taj olos koji je zagovarao takvo ophodjenje...prema srbima i onima koji kontaktiraju sa srbima...
 danas je i na vlasti i u opoziciji na kosovu...
pa eto..razmislite malo...

zlikovci na vlasti sire takvu retoriku ..kakva je... za svetske oci...
samo zbog toga da se ne bi suocili sa raznim optuzbama za ratne i druge zlocine...
i sve ce biti podnosljivo za srbe... dok su tako uslovljeni...

a opozicija...oni ako se vlasti docepaju..srbi na kosovu su tek najebali...

dok ne odes na kosovo i ne vidis bol i strah u ocima srpskog zivalja..
i dok ne vidis  mrznju u siptarskim ocima.....kad spci   saznanju da si i ti srbin....tesko da ces shvatiti sta se dole desava... Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.