Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tragedija u Mirijevu: Policajac ubio mladića u samoodbrani!  (Pročitano 10393 puta)
29. Nov 2010, 13:26:48
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Tragedija u Mirijevu: Policajac ubio mladića u samoodbrani!
Tokom intervencije u Mirijevu, policajac Momir Mladenović (27) sa nekoliko hitaca iz pištolja u samoodbrani ubio Mirona Milutinovića (24) koji ga je napao i povredio sekirom. Nesrećni mladić bio težak psihički bolesnik

Policajac Momir Mladenović (27) sinoć je sa više hitaca usmrtio Mirona Milutinovića (24) nakon što ga je ovaj nekoliko puta udario sekirom po grudima i glavi! Tragedija se dogodila nešto pre 18 časova, u ulici Vitezova Karađorđeve zvezde kod broja 2b na Mirijevu, pošto su najbliži članovi Milutinovićeve porodice prijavili policiji da ih on, u teškom psihičkom stanju, maltretira.
Kako nezvanično saznajemo, mladić već duže vreme pati od psihičkih problema i zbog napada sekirom na sugrađane odranije je poznat policiji.

Pretio da će ubiti majku
- Video sam mladića kad je ušao u zgradu, a nešto kasnije sam čuo da viče na baku i tera je iz stana. Onda je počeo da psuje i majku i pretio joj da će je ubiti. Iz njihovog stana čula se i lomljava, ali ne mogu tačno da kažem šta se tamo događalo. Da budem iskren, nesrećni čovek je uvek izgledao nekako čudno, odudarao je od ostalih od komšija. I ranije sam ga viđao da dolazi, ali problema nije bilo - u neverici nam je ispričao jedan od komšija preko puta zgrade ispred koje se tragedija dogodila.

Kako saznajemo, kada je stigao na lice mesta, policijski tim je nagovarao Milutinovića da oslobodi majku i baku koje je zaključao u sobu i da izađe ispred zgrade. Na prvi mah izgledalo je da su u tome i uspeli. Milutinović je istrčao ispred zgrade, međutim, u rukama je držao sekiru i nasrnuo je na policajca koji je stajao na ulaznom stepeništu. Nesrećni mladić zamahnuo je nekoliko puta i zakačio policajca po grudima. U samoodbrani, policajac Mladenović prvobitno je ispalio jedan hitac u vazduh, misleći da će to uplašiti razjarenog Milutinovića, a kada je on nastavio da maše sekirom, Mladenović je uperio pištolj i nekoliko hitaca ispalio u njega. Nesrećni mladić odmah je podlegao povredama.

- Ne mogu da verujem šta se dogodilo. Samo sam čuo glasan zvuk i pomislio da je u pitanju raketa. Odmah sam izašao na terasu i video da muškarac leži u lokvi krvi na ulazu u zgradu. Prizor je bio stravičan - isprekidanim glasom priča nam jedan od očevidaca.
On je rekao i da je od udarca policajac izgubio ravnotežu i da je izgledalo kao da će se srušiti.

- Jedan od policajaca pomogao je kolegi i umivao ga vodom iz creva vozila vatrogasaca. Bili su u panici, jer nisu znali koliko je velika povreda - kazao je on.
Nije pio lekove dve godine

Inače, Milutinović je bio teški duševni bolesnik i više puta je osuđivan za lakša krivična dela. Prema nezvaničnim informacijama, kao maloletnik bio je u psihijatrijskoj ustanovi i u zatvorskoj bolnici u Valjevu.
- Prvo sam mislio da se drogira, a kasnije sam saznao da ima psihičkih problema. Čuo sam da oko dve godine ne pije lekove, i pretpostavljam da je zbog toga bio agresivan - kaže nam Milutinovićev komšija.

POLICAJAC STABILNO
Povređeni policajac Momir Mladenović sa povredama glave i grudi prebačen je kolima Hitne pomoći u Urgentni centar. Kako nam je saopštio Drago Jovanović, PR Urgentnog centra, policajac je zadobio lakše povrede i posle ukazane medicinske pomoći pušten je kući.
Nebojša Zeković

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung SGH-E590
Cudi me da ovog bolida nisu primili u interventnu.  Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Zasto je bolid?
Zato sto je prvo pucao u vazduh, a zatim i u njega posto ga je ova budala udarila sekirom po glavi i grudima?

Sta... trebao je da pusti da ga ubije?

Mada... opet... kako je nas zakon vrlo blag prema mentalnim bolesnicima, on bi da je preziveo dobio par godina terapije i opet na ulicu da maltretira porodicu i druge ljude...
Tako da je ovaj.. u krajnjoj meri... i grozno je to sto kazem... ucinio uslugu svima...
« Poslednja izmena: 29. Nov 2010, 13:45:20 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung SGH-E590
Pa ja sam mislio na ovog mentalnog bolesnika. Pokazao se kao savrseni kandidat za interventnu jedinicu.  Smile


Inace trebao je pandur na keca da ga upuca, a ne da pusti da mu ovaj pridje sa sekirom.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Strašno, zato što socijalni radnik nije brinuo o ludaku sad će policajac ceo život da ga nosi na duši.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Zasto je bolid?
Zato sto je prvo pucao u vazduh, a zatim i u njega posto ga je ova budala udarila sekirom po glavi i grudima?

Sta... trebao je da pusti da ga ubije?

Mada... opet... kako je nas zakon vrlo blag prema mentalnim bolesnicima, on bi da je preziveo dobio par godina terapije i opet na ulicu da maltretira porodicu i druge ljude...
Tako da je ovaj.. u krajnjoj meri... i grozno je to sto kazem... ucinio uslugu svima...

Tako nekako, preventivno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
evo i ja u kraju imam šizofreničara koji ne pije lekove. čuva ga majka. inače ona ima oko 40 kg.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
HTC Tattoo
Policajac je uradio ono što je morao,ludak sa sekirom,kraj priče,samo je problem što je ovde efektivnije upotrbiti onaj elektro-šoker,to bi policajci trebali da imaju za ovakve slučajeve.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Policajac je uradio ono što je morao,ludak sa sekirom,kraj priče,samo je problem što je ovde efektivnije upotrbiti onaj elektro-šoker,to bi policajci trebali da imaju za ovakve slučajeve.

Nismo mi humano drustvo. Kod nas se ubija na jedan.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Beograđanin Vukota L. pisao ministru Ivici Dačiću
Vođa policijske patrole pretukao psihičkog bolesnika
Marko Petković | 01. 08. 2010. - 00:02h | Komentara: 233

Vođa policijske patrole OUP-a Rakovica pretprošlog četvrtka je bez ikakvog razloga, naočigled porodice i komšija, pretukao mog sina B. L. (32) koji je psihički bolesnik, tvrdi za “Blic nedelje” Beograđanin Vukota L., i dodaje da je o ovom slučaju pismom obavestio ministra policije Ivicu Dačića.

– Uveče 15. jula pozvao sam Hitnu pomoć da odvede mog sina u duševnu bolnicu na terapiju i lekarski pregled. Pošto Hitna pomoć nije dolazila više od sat i po vremena, odlučio sam da zatražim pomoć od pripadnika MUP-a. Njima se nisam obratio da bi ga odveli u bolnicu, već zato što Hitna pomoć odmah dođe na njihov poziv. Pojavila su se dvojica policajaca koji su ušli u stan komšija gde je moj sin pio kafu. Čim je zakoračio u sobu, vođa patrole je, umesto pozdrava, viknuo: “Ko je taj majmun B. L?” Nakon što se moj sin oglasio, taj policajac ga je snažno dlanom udario po licu – priča Vukota L.


Policajac je, tvrdi još Vukota L., nastavio da tuče mladića, a kada je B. L. počeo da se opire, on i njegov mlađi kolega su mu stavili lisice na ruke.

– Izveli su ga iz komšijinog stana, a vođa patrole je nastavio da ga snažno udara po čitavom telu i da mu u isto vreme lupa glavu o beton. Kad se umorio, izašao je napolje da se rashladi, rekavši komšijama i meni da se preznojio. Nakon odmora, nastavljao bi da ga šutira po nogama, leđima i glavi – dodaje Vukota.


Zajedno s komšinicom, otac je pokušao da smiri policajca, ali je ovaj ženu gurnuo u njen stan, a Vukotu L. udario pesnicom u grudi.


– Policajcu sam rekla da je sve bilo u redu i da ne treba tako da se ponaša. B. L. je bio zavezan i nije bilo potrebe da ga nakon toga bije. Policajac se poneo kao da ništa nisam rekla, odgovorio je da me se to ne tiče i gurnuo me nazad u stan – kaže komšinica Vukote L.


Posle sat i po vremena, policajci nisu više hteli da čekaju Hitnu pomoć, već su B. L. službenim kolima odveli u stanicu.


– Vođa patrole je sve vreme vožnje udarao po telu i glavi mog vezanog sina. Situacija nije bila drugačija ni u policijskoj stanici. Odmah ga je uveo u neku prostoriju u prizemlju i nastavio da ga bije. Pošto sam čuo jauke, vikao sam da prestane to da radi jer će mi ubiti sina. Tada su četvorica policajaca izbacili moju suprugu i mene iz stanice – žali se Vukota L.


Posle nekog vremena B. L. je policija odvela u bolnicu, a Vukota L. za “Blic nedelje” tvrdi da je od ljudi u bolnici saznao da je isti policajac i tamo terorisao njegovog sina.


– Slomio mu je zube, a oko mu je skroz naduveno i crveno. Ima modrice po čitavom telu. Toliko ga je tukao i šutirao, da se bojim da će mi dete umreti – kaže naš sagovornik, i najavljuje da će protiv policajca podneti krivičnu prijavu.

 

MUP: Nije bilo nasilja
Ministarstvo unutrašnjih poslova tvrdi da njihovi pripadnici prilikom intervencije u Rakovici nisu primenjivali silu. U dopisu MUP-a stoji: „Policijski službenici su na licu mesta zatekli B. L. kako galami i viče. Iako su pokušali da ga smire, nastavio je s agresivnim ponašanjem, galamom i negodovanjem, zbog čega su se i komšije iz zgrade okupile. Tokom intervencije policijski službenici nisu upotrebili sredstva prinude. Takođe, obavljeni su razgovori i s prisutnim građanima tokom intervencije, koji su izjavili da, iako se B. L. agresivno ponašao, policijski službenici ga nisu udarali ili na drugi način maltretirali.“ Međutim u izveštaju ambulante bolnice “Dr Laza Lazarević” navodi se da B. L. ima “na licu, čelu, po leđima i ramenima vidljive hematome koje je pacijent zadobio prilikom dovođenja u bolnicu”. U izveštaju takođe stoji da se hematomi nalaze i po rukama mladića, da mu je otečena desna šaka, kao i da ima hematom ispod desnog oka.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/200895/Vodja-policijske-patrole-pretukao-psihickog-bolesnika

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E zbog ovakvih ponasanja policije i zdravih ljudi psihijatriski bolesnici nemaju poverenje u sredinu. Ovaj jadnik je posle batina zavrsio na psihijatriji, i roditelji su malo bolji, prijavljuju ga policiji zato sto nece na kontrolu.

Na psihijatriji je policiska poslusnost, kao u zatvoru, samo sto umesto samice: vezuju na par dana, bez mogucnosti da se vrsi nuzda, pije voda, jede. To sam cuo od nekih pacijenata koji ne rado govore o tome. Posle takvih tortura sigurno da bolesnici imaju "puno poverenje" u doktore i drzavu.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.