Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:00:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Toma Grobar ~ Velja je mafijas!  (Pročitano 13330 puta)
01. Jun 2006, 11:05:41
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Tomislav Nikolić optužuje:

VELJA JE MAFIJAŠ

"Drumska mafija" nije mogla da krade milion evra mesečno bez znanja ministra za kapitalne investicije!

BEOGRAD - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić optužio je juče ministra za kapitalne investicije Velimira Ilića da je najodgovorniji za milionsku pljačku putarine na autoputu Beograd - Niš! Nikolić je u razgovoru sa novinarom Pressa izrazio sumnju da je "drumska mafija" mogla da deluje samostalno, bez znanja Ilića i njegovih saradnika. Podsetimo, prošle nedelje je pohapšeno 25 radnika "Puteva Srbije" koji su izdajući lažne potvrde mesečno krali oko milion evra! Nikolić kaže da bi zbog toga ministar Ilić morao hitno da bude pozvan na odgovornost.
- Ubeđen sam da takva pljačka nije mogla da se dogodi bez znanja ministra kapitalca ili bez odobrenja nekoga od njegovih najbližih saradnika. Javno optužujem Velimira Ilića! Ako je znao i ako je sve rađeno uz njegovu saglasnost, onda se zna kakvu krivičnu odgovornost on mora da snosi. Problem je, međutim, i ako, kojim slučajem, Ilić nije znao šta mu se radi u kući, u ministarstvu na čijem je čelu. Ljudi moji, policija je saopštila da je neki paralelni, lopovski softver ugrađen u državni kompjuterski sistem! Pa, nisu to mogli da urade neki momci sa ulice, onako sami od sebe. Neko viši je morao za sve to da zna... - kaže Tomislav Nikolić za Press.
Nikolić kaže da je Velimir Ilić "glava kuće" i da snosi moralnu, političku, pa i krivičnu odgovornost za sve što se dešava u resoru koje su mu Vlada i narodni poslanici poverili.
- Ministar za kapitalne investicije, kao nekada ministar saobraćaja, svako jutro dobija izveštaj o prihodima od putarina. To je najslađi prihod za ministra, koji kontinuirano svakodnevno stiže i on mora da ima uvid da li je sve legalno, kao i da li ljudi od poverenja rade taj posao... - ističe zamenik lidera SRS-a.
Međutim, on sumnja da će bilo ko proveriti Ilića i njegove saradnike jer su svi oni deo vladajuće koalicije.
- Dok je ova vlast, ne verujem da će se nešto desiti. Verovatno će istraga biti stopirana kada se dođe do nekog od koalicionih partnera. Dogodila se i velika pljačka u nabavci lokomotiva bez tendera, dogodila se i višemilionska pljačka na Aerodromu, a ministru, evo, ništa ne fali. Niti je on odgovarao, niti je bilo ko od njegovih najbližih smenjen. Tako će i sada biti. Ne znam da li je zastoj konkretno napravljen u policiji, tužilaštvu i sudu, ali, realno, sve je zakočeno u politici... - zaključuje Nikolić.
Do ministra za kapitalne investicije juče se nije moglo doći, kao ni do njegovih najbližih saradnika zaduženih za saobraćaj. U odbranu svog lidera stala je Nova Srbija. Potpredsednik Nove Srbije Dragan Jovanović kaže da je sve što priča Tomislav Nikolić "ortodoksna glupost".
- Takve gluposti mogu da izgovore samo radikali. Malverzacije u naplati putarina dešavaju se kontinuirano, još od perioda kada je ministar saobraćaja bio iz SRS-a. Uhapšeni su svi koji su bili pod sumnjom i da je policija ukazala na bilo koga iz rukovodstva, nijedna stranka ne bi mogla da ga zaštiti... - ističe Dragan Jovanović.
D. ISAILOVIĆ

Vlast može da krade

Tomislav Nikolić upozorava da je u današnjoj Srbiji dozvoljeno i potpuno nekažnjeno krasti samo ako si član vladajuće koalicije.
- Silne afere su se izdešavale za ove dve i po godine. Silne pare su pokradene, silni zakoni prekršeni... I šta? Pa, ništa! Ako iza tebe stoji neka od stranaka vladajuće koalicije, možeš bezbrižno da radiš šta ti je volja... - objašnjava Nikolić.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 175
Zastava Srbija
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
HTC nexus one
Ne volim Velju, ali ovaj Toma je kretencina nevidjena koja bruka srbiju na svakom koraku! Sva sreca pa ne izlazi mnogo van zemlje!
IP sačuvana
social share
Свако има право на моје мишљење!


  
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne volim Velju, ali ovaj Toma je kretencina nevidjena koja bruka srbiju na svakom koraku! Sva sreca pa ne izlazi mnogo van zemlje!
Kako nas to on bruka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
A kako ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vi ste rekli da nas bruka, ja pitam kako?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Pogledaj samo mentalni sklop ljudi koji glasaju za njega i koji su oko njega i sve ce ti biti jasno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
HTC Touch HD, Luna
Ne volim Velju, ali ovaj Toma je kretencina nevidjena koja bruka srbiju na svakom koraku! Sva sreca pa ne izlazi mnogo van zemlje!

 Smile

ponavljaj radnju kao sto radi ovaj zuti sa zidom

Pogledaj samo mentalni sklop ljudi koji glasaju za njega i koji su oko njega i sve ce ti biti jasno

a tvoj problem je koji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Rekao konj konju da je konj. Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
nbns
Pa znamo ko su zuti, zuta im je i stranacka zastava.
Zato zutaci udrite sto jace
Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Sve je bolje, nego biti olicenje najveceg zla koje je zadesilo Srbiju. To zlo je oliceno u plavoj boji koja je u sustini crna.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 17:00:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.