Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The X-Files Mini-Series (Jan 2016)  (Pročitano 30485 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.109
mob
Apple iPhone 6S
Odgledao poslednju epizodu. Jedina epizoda koja podseca na Dosije X i koja je koliko toliko gledljiva. Medjutim i ona je opet manje vise bazirana na ideji koja je ukradena iz serije Utopia. Sve u svemu, meni apsolutno nije jasno kome je i zasto ceo ovaj serijal trebao, ako izuzmemo faktor zgrtanja para, sto je verovatno i jedini razlog. Deluje mi kao da su zeleli da se poseru i ismeju sve sto su stekli do sada. Ne razumem zasto. Ako je kes u pitanju mogli su da snime 6 epizoda koje ce biti u ranguu sa ovom poslednjom i da uzmu kes a da ne unakaze seriju do kraja. Dakle deluje kao da je neko namerno i svesno zeleo da unisti seriju i da je ljudima ogadi. Znam da Molder i Skali, nisu nikada bili u dobrim odnosima, cak se pricalo i da se mrze iz dna duse. Znam i da su odugovlacili sa prihvatanjem nastavka snimanja. Znam i da im ove uloge nisu omiljene. Sve to znam i jedino sto mogu da zakljucim je da su pristali samo da bi se ovako posrali po seriji i tako zadovoljili neke svoje male, licne interese. Opet kazem, nemam objasnjenje ovakvog unistavanja necega sto je decenijama imalo status kultne serije i serije koja je inspirisala manje vise sve sto je od naucne fantastike snimljeno u poslednjih 20 godina. I jos su ostavili nedorecenu pricu, tako da ce ili nastavljati seriju, ili snimiti film 100%.
« Poslednja izmena: 24. Feb 2016, 11:15:00 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Sam si sebi odgovorio... zgrtanje para...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.109
mob
Apple iPhone 6S
Pa da, razumem to, ali nemoguce da nisu mogli da snime 5-6 epizoda, koje lice na ovu poslednju, koja takodje nije ni prineti onim starim epizodama, ali makar lici malo na oriignalnu seriju. Meni ovo deluje kao neka licna osveta, kako glumaca, tako i rezisera, zbog necega. Kao da su zeleli da izvrgnu ruglu sopstvenu seriju i posalju poruku fanovima da su budale sto su je gledali. Ja imam takav utisak posle ovog serijala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Zasto ne mogu?
Oni su vlasnici autorskih prava i mogu da urade sta hoce.
Uostalom, onaj ko misli da je kreativnost neogranicena... pa... ehej... dobro jutro... nije..
Vec sam rekla da postoji namera Kartera da serija traje samo 5 sezona... procenio je da je to njegov kreativni domet...
Ostalo je sibanje mrtvog konja kako bi se izvukle pare, jer znaju da ima dosta nostalgicara koji ce pogledati epizodu... makar bila i najveca glupost i citanje recepata iz pedesetih...

Uostalom, ljudi vole da zive u toj nekoj iluziji da ime nesto - knjiga, film, muzika - uopste, necija druga kreativnost nesto znaci... To mu dodje kao popunjavanje rupa i cist eskapizam...
I takvi ce uvek da se drze X-Files i nece dozvoliti da dostojanstveno ode u istoriju...

S druge strane, autori serije ama bas nista ne duguju gledaocima.... ne postoji nikakva obaveza, sem moralne...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.109
mob
Apple iPhone 6S
Mogu oni da rade sta hoce sa serijom. To znam i to su i pokazali. Nego ne razumem motiv zasto su je tako ocigledno izmasakrirali i izvrgnuli ruglu. Po meni ovo je jedini serijal koji nema nikakvog dodira sa originalnom serijom. Jeste kvalitet vremenom opadao, ali nikada ovako ocigledno i mnogo. Ja sam ubedjen da da su nasli 5 hard core zaludjenika serijom i dali im da napisu scenario, da bi ovaj serijal bio deset puta kvalitetniji. Sta je da je, serijal je katastrofalan, osim mozda ove poslednje epizode, koja nije totalni promasaj. Meni je kao iskrenom fanu serije, zao sto su je toliko masakrirali i mislim da su uz minimum truda, mogli i da zarade pare i da ne demoliraju seriju. Ali sta je tu je...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
  Rekapitulacija sledi Smile

  Prva epizoda je bila toliko dobra da ih je amerikanka Nina (A. Mahendru) sve pojela za doručak, ručak i marendu. To mogu da razumem jer je to ipak bilo zagrevanje koje se prenelo na drugu epizodu.

  Treća epizoda je bila pravo osveženje u kom su Karterov smisao za humor i svojevrsni omaž bili ono što je počelo da liči na stari Dosije X. Sve je počelo onim stvorenjem koje me podseti na filmove o Stvoru iz močvare.



  A onda je Molder onako pripit zaspao ispod spomenika na kom je uklesano ime preminulog Karterovog saradnika sa snimanja starog Dosijea X. To je omaž.

  Četvrta epizoda je bila na tragu prethodnih sezona i možda bi i mogla tako da prođe da ne beše onog čerečenja što je za mene novost.

  Petu epizodu sam doživeo kao Karterov žal za mladost kad je čitao O Lirija i parodiju na sve one filmove i serije koje se bave terorizmom.

  Šesta i poslednja epizoda je za mene promašaj. Kao da sam gledao one besmislene i prožvakane filmove o katastrofama koji su ranije bili u modi.

  Kad se sve uzme i sabere ovo je ipak ispod proseka. Da li će nastaviti dalje ili će zameniti Moldera i Skali novajlijama ostaje da se vidi.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
Ja sam gledao prvu deset minuta...i drugu oko 7 sekundi...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Нек врате Дагета у идућој.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 601.4.4
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.75
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Files Series Mini Jan

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.