Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The X-Files Mini-Series (Jan 2016)  (Pročitano 30461 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 66
Iskreno se nadam da je ova sezona stvarno poslednja... ovo več neko vreme nema veze sa X Files-om koji ja znam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Pa to je vise nego ocigledno. Ja samo ne kapiram motiv za ovako nesto. Mislio sam da je motiv cisto da se zaradi neki kes na ime stare slave, ali onda sam shvatio da prosto ovakvo izvrgavanje ruglu nekada kultne serije, prosto ne moze da bude plod tolike neposobnosti reditelja i da je razlog neke druge prirode. Kao da zele da za inat uniste reputaciju koju je serija imala. Ja ne razumem zasto...Bukvalno su se usrali u sve sto su godinama gradili i to su uradili sa nekom namerom.
« Poslednja izmena: 31. Jan 2018, 15:02:14 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Pristojne 7. i 8. epizoda 11.sezone (mada ništa što već ne videsmo) , 9. me tek čeka.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Tek što ih pohvalih,odgledah sinoć (hvatajući se za glavu i izgovorivši jedno pedesetak puta : "Pa,hebem ti...!") verovatno najgoru epizodu u svih tih duuugačkih 11 sezona.Tom desetom epizodom (koja bi trebalo da bude i poslednja) , zabijen je kolac u nemrtvo srce serije.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Da, sranje tesko. Otkud ti podatak da je poslednja epizoda u seriji? Poslednja je u serijalu, ali nisam nasao podatak da je i u seriji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Mada ovo stoji na Vikipediji : "In January 2018, Gillian Anderson confirmed that season 11 would be her final season of The X-Files.The following month, Carter stated in an interview that he could see the show continuing without Anderson." , zaista ne vidim da mu više iko da lovu za čerečenje serije.Plus izvesni bitni likovi sinoć...(neću da spojlujem).
  Sramota ako Karter kaže : "Niste videli ono što ste videli,jer..." i krene u dvanaestu sezonu.Bolje da napravi još jedan spin-off (aka "Next Generation") , nego da nam ogadi i ono staro što je zaista valjalo (i čega trenuto ima u "radnjama" u obliku 720p BluRay x265 ripa).   Smile
  Kada od Foksa Moldera koji ne ume ljudski ni da potrči,u poslednjoj epizodi napraviš mal' ne sestrića Džeta Lija,nešto tu smrdi.
« Poslednja izmena: 23. Mar 2018, 16:04:04 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Karterov problem je sto nikada nije umeo da zavrsi seriju. Kada je pocinjao hteo je da serija bude samo u "monster of the week" formatu tj samo slucajevi Dosijea X bez vanzemunaca i icega. Al ta prica o vanzemuncima mu donela ogromnu popularnost pa nastavio. A na kraju nikada nije uspeo da je zavrsi kako treba. Ni prosli put ni sada.

Inace, slazem se, losa zadnja. Par epizoda je bas podsetilo na stare al zadnjom bas lose zavrsio. Previse pobijenih likova sto se stvarno ne radi u naraciji osim ukoliko ti je bas dosta svega i oces da sve oteras gde sunce ne sija. A svakako ce da bude 12-te. Mreza hoce jos epizoda do te mere da sad hoce da ubede i Skali da se vrati za jos jednu sezonu.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ma to sa Skali je tvrdjenje pazara. Javna je tajna da i ona i Molder ne podnose X-files, a jos manje se podnose medjusobno. Mislim da su u jednom periodu snimanja cak morali da snimaju nezavisno neke epizode, pa da ih prilagodjavaju scenariju, jer nisu mogli da budu na istom mestu u isto vreme. Dakle ta prica kako ona nece da glumi vise, je macku o rep. Mene vise brine to sto su ove nove epizode toliko lose, da ja ne verujem da je Karter toliko nesposoban, vec mi deluje kao da namerno hoce da naprave neku vrstu parodije od serije i useru se u stare dobre epizode. Ako izuzmemo jedno dve epizode u ovom serjialu, koje su solidne, ne odlicne i ne mogu da se porede sa starim epizodama, sve ostalo i u prosloj i u ovoj sezoni su ispod svakog nivoa. Ne samo prica, vec i sami likovi. Duhovni je postao bukvalno neka kombinacija lika iz Kalifornikacije i Dosijea X. Dzilijan isto neka histericna baba. Kao neko ko je odrastao na seriji i ko je obozava, prvo sam bio mnogo razocaran ovim sto su uradili. Sada se nadam da ce biti jos serijala, samo zato da bi koliko toliko popravili utisak, kojim su unistili sve sto su uradili.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Series Mini Files Jan

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.