Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Walking Dead-Нова серија од октобра  (Pročitano 251063 puta)
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
Verovatno je Negan sklonio svoje ljude tj. znao je za napad pošto je Gregory bio sa njim pa je čekao da Rick dođe i da potroši municiju a videli smo koliko je idiotski bilo ono pucanje u zgradu pa posle opet isto cela sezona Negan da maltretira Rick-a, Rick da smišlja nov plan da napadne.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Okt 2017, 15:49:47 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
Nisam bas to rekao, izvlacis iz konteksta Smile Jasno je meni da su Rik i ekipa posle nekog vremena to odlucili, ali nije logicno da Negan sa svojom ekipom ne radi nista, dok Rik i ekipa danima/nedeljama (kako sam ja skontao na osnovu prikazanog iz prve epizode 8. sezone) smisljaju plan i pripremaju napad.

Kako je prikazan Negan i njegov karakter, za ocekivati je bilo da posle neuspesnog napada prikazanog u poslednjoj epizodi 7. sezone vec sutradan izvede zavrsni udar na Rikovu ekipu. Cak, koliko se secam, na kraju 7. sezone je i prikazano kako Negan svoje ratnike/robove poziva u rat.
jesi,rekao si bukvalno to,evo ti citat: ''Toliko su odugovlacili 2 sezone, i sad odjednom Rik i ekipica dosli da smrve Negana i kompaniju. ''
pa neganu se može da ne radi ništa jer je sve potčinio te može da se opusti i kulira,nzm šta ti je tu nelogično

nije za očekivati jer je negan prikazan pre svega kao nepredvidljiv i sumanut lik a ne nekakav taktičar i lukavac il šta si ti već umislio
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
Mozda je Negan sklonio svoje ljude, al da lik rizikuje da bude ubijen(videli smo kako se jedva otkotrljao i izbegao Rikovu paljbu) tako olako, a mozete zamisliti sta je sve morao da uradi da bi svaki clan one armije govorio "Ja sam Negan".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
Odgledao osmu.
Jebote kud plovi ovaj brod. Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
haha užas u šta se pretvorilo
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
Никада ми неће бити јасно како успеју да зајебу серије по стриповима... па бре имају све на готово само да прилагоде.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
ja sam čuo da je baš verna stripu,što znači dae i strip sranje
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
SPOJLER

Rick i Carol se izvukli a Jerry uhvaćen. Ovi se naslagaše da ih Daryl i ostali ubiju, imali dobar zaklon pored auta nego ajde da krenemo ka ovima sto su ubijeni, posle ona izađe i pobeže opet iza kola, nju nisu uspeli da ubiju a bila im više na nišanu... Enid no comment, čula niste trebali dolaziti ovde, idemo da tražimo pomoć ali prvo da ubijemo nekog od njih bez da pokušamo da kažemo baci oružje pa će nam onda pomoći. Svi nešto samostalno rade bez dogovora sa drugima. Maggie još veća glupost, nema veze što smo izgubili nastavljamo isto, izgradićemo zaklon jer će Negan doći sledeće sezone a kad dođe branićemo se jabukama kad nam nestane municije. Logika nema bolje. Cenim druga polovina sezone Negan ih traži a Rick smišlja kako da izađu.



Никада ми неће бити јасно како успеју да зајебу серије по стриповима... па бре имају све на готово само да прилагоде.

Verovatno jer ne čitaju strip, njima samo dovoljno da znaju ko je dobar a ko loš tj ko se protiv koga bori pa i to pogreše.
« Poslednja izmena: 13. Dec 2017, 23:28:23 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
mob
Samsung galaxy s4
Stvarno su smorili....Vrte se u krug celu sezonu.
Znam da je ovo serija,gledanost,zaplet i sve to....ali mi nikad nece biti jasno zasto primera radi nisu ubili Nigana snajperom onda kad su svi došli da pregovaraju ispred "svetilišta"...
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
 Smile

IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.