Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime dazdevnjak  (pregledi profila: 8825 puta)
Profil
Ime: dazdevnjak
ConQUIZtador Ime: dazdevnjak
Poruke: 12015 (1.662 po danu)
Pozicija: Krajnje beznadezan
Datum registracije: 02. Jun 2004, 20:33:39
Poslednja poseta: 03. Jan 2024, 19:13:48
Ukupno online: 42 dana, 19 sati i 19 min.
Godine: 44 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 22. Maj 1979. Gemini
Telefon: Samsung galaxy s4
Lokacija: srbija srbija
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: Samo polako...
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Komentari
(3)
OK, javi mi se kad stignes pa da se dogovaramo Smiley valjda cemo sklopiti neki dogovor.
30. Jul 2013, 21:21:31  
e izvini sto ti ovako pisem, izgleda da mi nije nesto uredu sa privatnim porukama, nemam uopste reply opciju.
elem, ok mi je da bude od 18. avgusta, svakako ne mogu ranije, nego bi bilo dobro da se to pogleda, da znam da li mogu da otkazujem trenutni stan. da ne bude u poslednjem momentu, jer ne bi bilo u redu prema trenutnom gazdi. naravno, nista ne obecavam dok ne vidim stanje.
ako ti je ok, mozemo se cuti pa u naprednih par dana kad ti bude odgovaralo da se pogleda.

pozz
30. Jul 2013, 20:53:40  
Pozdrav druze, da li ti je jos aktuelan oglas za stan? I zanima me da li u kuhinji ima mesta ako bih doneo svoj sporet, jer koliko mi se cini na slikama, mislim da ga nema u sklopu kuhinje?
30. Jul 2013, 16:14:15  


Ukupno prijatelja: 5
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.