Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:09:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Pit bull problem  (Pročitano 28452 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Anea draga,zajebi demokratiju,ta tvoja demokratija na bureku se svodi na to,tipa,mi gradjani se bunimo nesto,pricamo,a onda dodje npr. mutavi Kostunica ili neko i sasece nas... Smile Ili skini titulu,ili nemoj vise da nam zagorcavas zivot. Smile
A sada jedno pitanjce,zasto ne volis zivotinje? Nikada mi to nece biti jasno... Kako mozes da budes ravnodusna prema njima? Da li te je neki Pas ujeo? Vuces neku traumu? Bas me zanima... Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ili skini titulu,ili nemoj vise da nam zagorcavas zivot.
Ne zelis da ti ja odgovorim na ovako nesto, jer ces onda ti nositi traume.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Obozavam ovaj trenutak kad u nedostatku argumenata krecete sa amaterskim psihoanaliziranjem ili spustate pricu na licni nivo...
Dovoljno dugo sam na ovom forumu da znam da se na takve "provokacije" pokaze samo jedno  Smile Wink

Imati svoje misljenje obicno je posledica zrelosti, a ne trauma iz detinjstva... ali.. oh.. well... ne mozemo svi da stignemo do cilja.. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Citat
Ili skini titulu,ili nemoj vise da nam zagorcavas zivot.
Ne zelis da ti ja odgovorim na ovako nesto, jer ces onda ti nositi traume.
Ne shvatam zasto se mesas,kada nisam mislio nista lose... To se i vidi po smajliju. A i Anea zna da je nikada nisam vredjao... Samo se "koljemo" u razmisljanjima... Ne razumem...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 


Imati svoje misljenje obicno je posledica zrelosti, a ne trauma iz detinjstva...
Da li neko na ovom forumu moze da me iznrervira kao ti? Smile Ajde,pametniji popusta,pa cu prestati sa "prepucavanjem"  Smile Tvrdoglava si ko' mazga... Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10
mob
Apple iPhone 6s
Zato sto je to takvo "klanje" u razmisljanju sa ovakvim opaskama included izuzetno odvratno i u najmanju ruku nivo deteta koje je u nizim razredima osnovne skole.
U ovoj zemlji je najmaniji problem koliko je napustenih zivotinja.. ko misli da je to toliko bitno da zbog toga treba zapostaviti cinjenicu da u centralnoj srbiji rade ceo mesec sa 3500 din.. ta osoba treba zaista da se zapita u kakvom je dodiru sa realnoscu. Svake godine umre vise hiljada penzionera od gladi. Svake godine sve te divne organizacije koje prihvataju kucice (pa ih kad propadnu posle par meseci puste na ulice) skice kako i oni imaju prava i kako oni nisu krivi.. 100 din kupi 2 obroka za male psice.. cool.. kupi i 3 kila leba za dvoje odraslih ljudi..
Ne mislim da su te zivotinje krive i da treba da ispastaju.. ali izmedju njih i nas uvek biram nas.. pre 2 godine je moju majku napao rasan pas koga je neko pustio.. i tom psu i bilo kojoj drugoj dzukeli u ljudskoj ili psecoj formi koja mi bude napala nekog najblizeg iz opravdanog, neopravdanog, objasnjivog ili neobjasnjivog razloga rascopacu glavu samo ako budem imao cime.. uvek.
Ovde bre bebe nemaju od cega da prehrane a vi se raspravljate o ovome.. get a fucking life.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
@SerbianFighter
Na neki nacin si u pravu. Ali ne skroz. To o cemu ti pricas je cista politika,ja ne mogu da uticem na to da neki tamo jadnik u Srbiji dobije vecu platu. O tome razmisljaju ovi,koje ne bih zeleo da spominjem. Sjasi Kurta,da uzjase Murta. Opet mesate babe i zabe,ovo je tema posvecena psima,a ne ljudima. U crba hronika... ima puno tema o unesrecenim ljudima,pa se tamo pise o njima. Ja samo zelim da ukazem na to koliki je problem sa zivotinjama  u Srbiji,Beogradu,a prvenstveno sa napustenim psima. Ja ne pripadam ni jednoj organizaciji,niti bi ikada pripadao jer ne verujem u "nevladine organizacije"(pa ko ih onda finansira),ali mislim da trebamo malo da se zapitamo. Tamo neki l;udak u ZR obesio macku,mrtav,hladan i ja ne mogu da ostanem pribran. Slazem se ja S. F. da u ovoj jebenoj zemlji ima vecih problema od ugrozenih zivotinja,ali ja se trudim koliko mogu. Kada vidim psa na ulici ja ga nahranim,doveo sam jednog kuci,a i pokusavam na forumu da razmenim misljenje sa ljudima i da im malo probudim egoisticnu svest. Postali smo mnogo sebicni S.F.Generalno,svi gledamo sebe. I koga ja da zalim,pa ni ja ne zivim  savrseno,sigurno ni ti kako bi zeleo(zamisli da imas jedan blade optereon64  Smile) i nikada necu nikoga sazaljevati. Zao mi je zbog tvoje majke,desava se,izmuceni psi,ali reci mi,zar te covek nikada nije ujeo? Znas kako boli kada covek ujede. Nisam ja ogorcen na ljude,daleko od toga,zivotarim bas lepo,ali svi ujedamo S.F. Ali bas svi... Neko zubima,neko recima... Ja sam samo zeleo da napravim neku "zdravu" temu na forumu. Mnogo smo se ucmali. Ja bih voleo kada bi bile i donacije za operacije razne dece. Malo humanosti... Ljudi su ljudi,a zivotinje su zivotinje. Ljudi su ugrozeni od ljudi,a zivotinje od ljudi...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Desava se previse cesto da bi se reklo samo "desava se" .. ispred beogradse arene kruzi izmedju 7 i 12 lutalica svaki dan.. svaki dan napadnu nekog...
Ne mozes da utices na neciju platu.. mozes.. hoces da pomognes kerovima.. pomozi roditeljima sa niskim primanjima... ima ih daleko manje nego kerova..
Prosle godine citam.. potpisao neku peticiju.. i dobijam pamflet.. za 1500 din moze se sterilisati jedna kuja.. ej... 1500 jebenih dinara je vrednost socijalne pomoci od koje veliki broj ljudi u ovoj zemlji prezivljava.. kako.. to ne zelim ni da pokusam da zamislim, ali je tako..
Intimno mislim da svi ti vlasnici koji su mogli pustiti kucice kad ih nisu mogli vise odrzavati treba da dobiju metak medju oci jer samo imbecil moze tako nesto da uradi.. da se prihvati takve obaveze a svestan je da nece moci da je ispuni.. ali... iskreno.. izmedju metka u celo kucetu i gledanja kako doga vuce bebu po betonu za nogu biram metak u celo. Ti kucici nista nisu zgresili.. ali ni ta beba nije nista zgresila.. nikog nije napala.. sve i da je htela nije mogla.. moja majka nikog nije napala.. ja nikog nisam napao, moje komsije nikog nisu napale, moj mali buraz od strica.. svake godine vise od 7 000 ljudi prezivi da ih kuce napadne.. iskreno.. jednog dana kada mi bude sve potaman razmisljacu o tome da 7000 pasa dobiju injekciju... zao mi je.. ali mi je mnogo zalije nekih drugih stvari.. ljudi.. pojava.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Intimno mislim da svi ti vlasnici koji su mogli pustiti kucice kad ih nisu mogli vise odrzavati treba da dobiju metak medju oci jer samo imbecil moze tako nesto da uradi.. da se prihvati takve obaveze a svestan je da nece moci da je ispuni..

Ovo je jedino sa cime se ti i ja slazemo. S.F. necu vise da se raspravljam,jer nikako ne mozemo da se poklopimo.
Mozda ja preterujem sa psima,ali i ti sa tim recima tipa metak u celo i sl... Ovo ne vodi nikuda,a i ti uvek ostajes pobednik... You're the boss!!!  Smile Rekao bi jos par recenica,ali ne zelim,jer znam da ces to shvatiti kao vredjanje,a ne zelim da se raspravljam sa tobom,jer ja ipak mnogo volim ovaj forum(ne tebe ali forum mnogo) Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Ja samo ne uvijam u celofan.. metak u celo je daleko humanije nego navuci mesec dana na negu i redovnu ishranu a onda pustiti da lovi hranu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:09:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.