Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "The Age of Stupid" - Beograd deo globalne premijere  (Pročitano 30855 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
@Cool

Znači mi sa sela i bez bioskopa smo izuzeti iz prosvetljivanja.Ako, tako treba.Ali ipak ću ja da nastavim da seedujem ovaj film(već sam ga vratio celog) iako imam bedan upload.Zaklinjem se da ću da se borim za planetu svim sretsvima pa i piraterijom i da ću seedovati najmanje 7 dana(mada je to previše za mene), a ti samo čuvaj prevod za elitu.Ma preveešću ga ja ako treba i na ruski. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
@Cool

Znači mi sa sela i bez bioskopa smo izuzeti iz prosvetljivanja.Ako, tako treba.Ali ipak ću ja da nastavim da seedujem ovaj film(već sam ga vratio celog) iako imam bedan upload.Zaklinjem se da ću da se borim za planetu svim sretsvima pa i piraterijom i da ću seedovati najmanje 7 dana(mada je to previše za mene), a ti samo čuvaj prevod za elitu.Ma preveešću ga ja ako treba i na ruski. Smile

Salu na stranu, nemoj da se desi prituzba za pirateriju.  Smile

Kada se odluci da se pusti drugacije nego bioskopska projekcija, prvi cu ga postaviti.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2009, 17:21:20 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Globalna premijera filma “Era Glupih” (The Age of Stupid) je prikazana u 75 zemalja sveta, na 570 lokacija, dok je film video preko milion ljudi! Gde je Beograd, u osnovu na ostale gradove sveta i kako je prošla premijera kod nas, a kako u drugim zemljama pogledajta na sledećem linku http://www.flickr.com/photos/ageofstupid i verujemo da ćete se prijatno iznenaditi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 1800
Beograd je pokosio ostale gradove po gledanosti. Verovatno zato što je ulaz bio besplatan.  Smile

Hvala ti Coolrunner-u na svom trudu koji si uložio  Smile Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Hvala.  Smile

Ja sam samo deo ekipe, pojedinac bi tesko nesto uradio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
jel se ovde govori da je co2 najveci izazivac klimatskih promena?
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Eve ga jos jedan film slicne tematike na youtubeu:



Za gledanje u HD formatu predlazem skidanje al za dobrom vezom jer je fajl 1,4 GB. Isto noviji komp, al jos bolje neki HD TV, jer su snimci fantasticni, podseca malo na koyanikatsi
« Poslednja izmena: 01. Okt 2009, 22:32:36 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
kopirajt bato,nisam gledao ni jedan od ovih ali ako govore o co2 kao glavnom faktoru razbijanja ozonskog omotaca i zagadjenja onda je to jos jedna prevara NWO-a
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Mene interesuje kakve su dokaze predstavili ili ce predstaviti za globablno zagrevanje.  Jer trenutno znam za dva zagrevanja, u stvari tri, jedno sto je vezano za zagrevanje mozga Al Gora, drugo sto je izazvano Suncevim ciklusima i tri, zagrevanje za Gay Povorku u Srbiji  Smile

Sto se tice Ala Gora i pristupa ovom filmu, evo samo jednog malog citata:

"Klimatske promjene su često utopljene u grafove i statistike. Ovaj film više je sklon da ilustruje neposredne i emocionalne priče, koje izazivaju osjećaj empatiju; nešto što je nedostajalo Al Gorovom filmu. Veliki igrači su konzumerizam, nafta i imperijalizam − i sam bi ih mogao napadati u nedogled, ali neću jer ovaj film to radi sa mnogo većom vještinom i izvanrednim animiranim sekvencama."
Pa naravno kad je isfinansiran sa trista strana. Kampanja je u toku na globalnom nivou zbog nametanja taksi "protiv zagadjenja" sa početkom nabedjenog nobelovca Obame(samo me živo zanima na koju j*benu foru je dobio Nobelovu nagradu).
  Ajde prvo ovako,bez želje da diskreditujem verovatno jako dobar film motivisan dobrim namerama.
 Pre svega naziv "Globalno Zagrevanje" zamenjen je sa "Klimatske Promene". Zašto? Zato što ni vrapci više ne veruju u globalno otopljavanje jer se i ostale planete greju usled nevidjenih solarnih oluja i erupcija na suncu čija je toplota pojačana a sada je u blagom opadanju.
 Mnogo naučnika se slaže u tome da je sve farsa.Mediji su pod kontrolom na globalnom nivou.
 Generalno o "Global Warming" farsi mali deo iz Usa: http://www.youtube.com/watch?v=wfFxkcXXZGU
 
  Još će da nas ubede da smo krivi što prdimo j*bte.
---------------------
  U zadnje vreme odredjene tv kuće su najblaže rečeno popizdele i počele sa otvorenim izveštavanjima o "nemejnstrim" dešavanjima tj.,ono čega nema, odosno nije bilo na klasičnoj televiziji.
   Već godinama govorimo o chemtrails fenomenu a sada konačno i na televiziji o mračnim vojnim i projektima raznih agencija tipa NSA CIA i sl.
  Šta zaista produžava zagrevanje,time se pozabavio History channel,reklo bi se jedan od medija koji u zadnje vreme šou pravi eliti: Documentary Confirms Global Warming Caused by Chemtrails & HAARP

  Postoje stvari koje mi kao ljudi teško možemo da shvatimo da iko može da radi jer razmišljamo projektivno, uporedjujući se, svesni da nikad 'te' stvari ne bi radili. Ljudi koji se igraju boga sa prirodom su drugačiji,vrlo,vrlo drugačiji.
« Poslednja izmena: 17. Okt 2009, 15:56:08 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
 Obrisali su Smile Kud ne skidoh  Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.