Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teroristički napad na SAD 11. septembra režiran od CIA-e? Pogledajte sami.  (Pročitano 18028 puta)
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne bih baš rekao da je toliko kontroverzno. Veliki broj ljudi neposrednih svedoka govori o putničkom avionu tako da se uopšte ne radi o tome šta CNN kaže i šta ne kaže. U Srbiji se mediji nisu previše bavili tim dešavanjima, tako da naravno da nisi imao prilike da čitaš previše izjave svedoka i slično.

Snimak sa parkinga ima  tako nizak framerate da su mogla dva jumbo jeta da prolete a da to kamera ne zabeleži.

« Poslednja izmena: 18. Jul 2007, 01:36:09 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Ne bih baš rekao da je toliko kontroverzno. Veliki broj ljudi neposrednih svedoka govori o putničkom avionu tako da se uopšte ne radi o tome šta CNN kaže i šta ne kaže. U Srbiji se mediji nisu previše bavili tim dešavanjima, tako da naravno da nisi imao prilike da čitaš previše izjave svedoka i slično.

Да ли стварно мислиш да сам се информисао о томе преко медија у Србији?!

Citat
Snimak sa parkinga ima  tako nizak framerate da su mogla dva jumbo jeta da prolete a da to kamera ne zabeleži.

Али се јасно види "то" што улеће у Пентагон!  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Tvoj stil razmišljanja ovde nikad umreti neće. "Carrots have feelings, too"je tipično podsmevanje i licemerje koje tebi odlično pristaje.

Tvoj stil razmisljanja je: "Samo sam ja, ja, ja, ja u pravu! Svi koji tako ne misle su..."
Jako si jednostran i kad se uhvatis jedne teorije, sve druge su debilne bez ikakvih kontra-argumenata...
Prvo je bilo - "Meso je ubistvo!", zatim - "Srbi su seljaci!", i sad - "Amerikanci su sami sebe digli u vazduh"...
Nema tu podsmevanja... to je jedno vidjenje istine...
6,5 milijardi ljudi, 6,5 milijardi istina... ne tvoja, ne jedna, ne 100, vec 6,5milijardi...
Can you live with that?!

Citat
I opet,opet se pitam po 1000 puta-ko je tebe stavio za moderatora

SF Smile
Ok,ovo je pristojno pa da odgovorim.
    Izbegavam da vredjam i podsmevam se.Podsmeh ne služi ničemu sem da omalovaži a mene zanimaju lepše stvari od toga.U vezi s tim ja nijedan narod ne pljujem pa ni Srpski-ono što me iritira su usijane glave koje ne vide dalje od svog nosa i sa 18-24 godina Srbuju i smaraju dok sam ja to slušao kao klinac i pun mi je kufer od toga jer smo dobili sve najgore i postali najveći luzeri na Balkanu a sada se sheat ponavlja.
 Što se tiče toga šta je prvo bilo-meso si pomenula?Pa zar meso nije ubistvo?Ja sam u temi govorio o istinama koje se dešavaju u naše ime sa ciljem osvešćivanja a bogami i informisanja jer većini je lakše kad nezna ništa.
 - "Srbi su seljaci?"-nikad nisam izgovarao niti imam nameru i neznam odakle ti to.Ako misliš na prozivanja zbog našeg agresivnog i ratničkog mentaliteta-onda je to nešto drugo.
  -Ameri nisu sami sebe digli već djubrad iz cia-e i korumpirana vlada-ili deo.
 Informišem se i do sad nisam imao prilike da odgledam nešto ubedljivo u odbranu vlade usa-e.
-Ja sam jednostran?Kada nešto tvrdim ja verujem u to svim srcem ali sam spreman da promenim mišljenje ako imam kontraargumente.Možda i nisam open minded ali se trudim da budem.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ako si se ozbiljnije informisao onda me čude tvoje spekulacije jer ima jako puno svedoka koji su do detalja opisivali putnički avion koji se strmoglavljuje na Pentagon:

http://www.guardian.co.uk/wtccrash/story/0,,550486,00.html

Zbog teorija zavere čak su postavljene liste ljudi sa punim imenom i prezimenom iz Vašingtona koji su bili svedoci:


    * Richard Benedetto: "It was an American Airlines airplane, I could see it very clearly."
    * Omar Campo, a Salvadorean" "It was a passenger plane. I think an American Airways plane. I was cutting grass and it came in screaming over my head."
    * Joseph Candelario: "I noticed a large aircraft flying low towards the White House. This aircraft then made a sharp turn and flew towards the Pentagon and seconds later crashed into it."
    * James Cissell: "I saw this plane coming in and it was low - and getting lower. ... Then I saw the faces of some of the passengers on board."
    * Dennis Clem: "There was a commercial airliner that said American Airliners over the side of it flying at just above treetop height at full speed headed for the Pentagon."
    * Michael Dobbs: "It was an American airlines airliner. I was looking out the window and saw it come right over the Navy annex at a slow angle."
    * Penny Elgas: "... the plane was directly over the cars in front of my car .... I remember recognizing it as an American Airlines plane -- I could see the windows and the color stripes."
    * Cheryl Hammond: "We saw the big American Airlines plane and started running."
    * Joe Harrington: "... one of my guys pointed to an American Airlines airplane 20 feet high over Washington Blvd."
    * Albert Hemphill: "The aircraft, look[ed] to be either a 757 or Airbus."
    * Terrance Kean: "I saw this very, very large passenger jet. It just plowed right into the side of the Pentagon."
    * William Lagasse: "It was close enough that I could see the windows and the blinds had been pulled down. I read American Airlines on it. ... I saw the aircraft above my head about 80 feet above the ground."
    * Robert Leonard: "I ... saw a large commercial aircraft aiming for the Pentagon."
    * Lincoln Liebner: "I saw this large American Airlines passenger jet coming in fast and low."
    * Elaine McCusker: "I saw a very low-flying American Airlines plane that seemed to be accelerating."
    * Mitch Mitchell: "I ... saw, coming straight down the road at us, a huge jet plane clearly with American Airlines written on it .... It crossed about 100 feet in front of us and at about 20 feet altitude and we watched it go in. It struck the Pentagon."
    * Terry Morin: "The plane had a silver body with red and blue stripes down the fuselage. I believed at the time that it belonged to American Airlines."
    * Christopher Munsey: "I couldn't believe what I was now seeing to my right: a silver, twin-engine American Airlines jetliner gliding almost noiselessly over the Navy Annex, fast, low and straight toward the Pentagon ...."
    * Vin Narayanan: "I looked up to my left and saw an American Airlines jet flying right at me. The jet roared over my head, clearing my car by about 25 feet."
    * John O'Keefe: "I don't know whether I saw or heard it first -- this silver plane; I immediately recognized it as an American Airlines jet ...."
    * Steve Riskus: "I was close enough (about 100 feet or so) that I could see the ‘American Airlines' logo on the tail as it headed towards the building .... I clearly saw the ‘AA' logo with the eagle in the middle."
    * James Ryan: "I see an American Airlines plane, silver plane, I could see AA on the tail. ... The plane was low enough that I could see the windows of the plane. I could see every detail of the plane. In my head I have ingrained forever this image of every detail of that plane. It was a silver plane, American Airlines plane, and I recognized it immediately as a passenger plane."
    * Joel Sucherman: "... looking straight ahead there was a jet, what looked to be an American Airlines jet, probably a 757, and it came screaming across the highway ... [and] hit the west side of the Pentagon."
    * Donald "Tim" Timmerman, a pilot: "I live on the 16th floor, overlooking the Pentagon ... and so I have quite a panorama. ... It was a Boeing 757, American Airlines, no question."
      Mike Walter: "I saw this plane, this jet, an American Airlines jet, coming. ... It went right there and slammed right into the Pentagon. I saw the big ‘AA' on the side."
    * Ian Wyatt: "I duck, I look up, it looks like a silver American Airlines, twin-engine plane and then boom."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
 Postoji li neki audio zapis ili video...?Ne isključujem mogućnost bilo čega  Smile
  Nešto čemu se vidi samo nos je uletelo u 1 frejm ali šta je neznam.
 Zvanično na Fox-u

  Pogledajte sami
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
U svakom slucaju dokumentarac je intrigantan.

Prvo mi je ideja bila smesna, ali kada sam odgledao ozbiljno sam se zamislio!
« Poslednja izmena: 18. Jul 2007, 03:24:08 od pishax »
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
I meni isto.Ja sam mislio da je AlKaida 1000 posto!
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Sve, sve, al najjaci je onaj sto kaze da je video lica ljudi u avionu?!???
Smile Smile Smile Smile Smile

A posle njega, lik kaze, zavesice su bile spustene...

Joj, glupi ameri!

Indikativno, kako svi do jednog, onako patriotski kazu da je bio AA!

Dobro je da nisu i registraciju procitali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ok,ovo je pristojno pa da odgovorim.
Citat
    Izbegavam da vredjam i podsmevam se.Podsmeh ne služi ničemu sem da omalovaži a mene zanimaju lepše stvari od toga.U vezi s tim ja nijedan narod ne pljujem pa ni Srpski-ono što me iritira su usijane glave koje ne vide dalje od svog nosa i sa 18-24 godina Srbuju i smaraju dok sam ja to slušao kao klinac i pun mi je kufer od toga jer smo dobili sve najgore i postali najveći luzeri na Balkanu a sada se sheat ponavlja.

Vazno je da si ti prosvecen.
Prosvecenost podrazumeva i toleranciju, pa i toleranciju prema neistomisljenicima kojih je u tvom slucaju 99% na ovim prostorima.

Citat
Što se tiče toga šta je prvo bilo-meso si pomenula?Pa zar meso nije ubistvo?Ja sam u temi govorio o istinama koje se dešavaju u naše ime sa ciljem osvešćivanja a bogami i informisanja jer većini je lakše kad nezna ništa.

Pamfleti sa interneta nisu nacin da se informises. Sedi, zavrsi poljoprivredni, medicinski ili tehnoloski fakultet. Tek tada ces moci da ukapiras da nije sve tako jednostrano.
Sto se mene tice, jedenje povrca je takodje ubistvo. I biljke (dokazano) imaju osecanja. Ne tako kompleksna kao zivotinje i ljudi, ali imaju ona osnovna koja omogucavaju njihov opstanak.

Citat
- "Srbi su seljaci?"-nikad nisam izgovarao niti imam nameru i neznam odakle ti to.Ako misliš na prozivanja zbog našeg agresivnog i ratničkog mentaliteta-onda je to nešto drugo.

Ne, to je upravo to. Zakljucak teksta je da su Srbi seljaci, a ti si taj tekst zdusno podrzavao.
Citat
  -Ameri nisu sami sebe digli već djubrad iz cia-e i korumpirana vlada-ili deo.
 Informišem se i do sad nisam imao prilike da odgledam nešto ubedljivo u odbranu vlade usa-e.

Vladu USA cine ljudi, Amerikanci. Ne cine je vanzemaljci.
Vlada USA je demokratski izabrana. Izabrali su je Amerikanci.
Sto se tice CIA, ocigledno ne znas da je NSA ta koja zaista vuce konce.

Citat
-Ja sam jednostran?Kada nešto tvrdim ja verujem u to svim srcem ali sam spreman da promenim mišljenje ako imam kontraargumente.Možda i nisam open minded ali se trudim da budem.

Ne mozes da u nesto verujes svim srcem i budes otvoren za nove ideje... U nekom trenutku dolazi do konfuzije...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Данило,

Ја сам на документарцу гледао људе који дају опречне изјаве.
На другом снимку такстекса се јасно види врх тога што удара у Пентагон. Да ли ти стварно мислиш да је оно авион?

Да ли стварно мислиш да она сићушна ствар претставља врх овог авиона?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

757-info.jpg
(42.36 KB, 691x361)
b757_schem_02.gif
(14.45 KB, 422x666)
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.