Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teroristički napad na SAD 11. septembra režiran od CIA-e? Pogledajte sami.  (Pročitano 18072 puta)
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Za glavica mogu samo da kazem da vam je odrzao kratak izvod iz pravilnika situacije u svetu. Ima nekih stvari u kojima se ne slazem sa njim

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Citat
Zlocin u Srebrenici je druga tema, ali naravno da je zlocina bilo.

Питам те за "геноцид".
За ову тему је доста да кажеш да ли и ту слушаш другу страну приче, и друге аргументе.

Citat
(Edisonova struja???...sta hoces da kazes?)

Струја која се користила пре него је Тесла први применио наизменичну. Једносмерна струја.
Шта мислиш, колика би ти батерија требала за то соћокало по коме куцаш?!? Клима да те хлади - заборави!  Smile
Ама питам се, како би радили сервери који одржавају интернет Smile Smile

А интернет као искључиво амерички изум Smile ... Не смете на нету рећи ништа против Амера... То је била "логика", а? Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Pa nemoj tako-ja sam upoznao nekoliko njih koji su skroz ok ljudi i dosta ih ima uplašenih tamo jer neznaju šta se u stvari dešava...Svuda ima šareniša pa i u Americi.Nemožeš da strpaš sve u isti koš..
zasto onda ameri gledaju na SArbe kao na genocidan narod i satanizujuga? Pa to je od strane njihovih politicara i medija tako plasirano. Ni ja ne trpam sve ljude u isti kos. U svakom narodu ima i dobrih i losih. Ali ako ima dobrih ljudi i Americi zasto nesto nisam cuo za demonstracije protiv bombardovanja Srbije 1999. godine. dakle njima samo njihova istina odgovara.
Siguran sam da 99.99 % amera ne zna ni gde je Srbije, Kosovo i da nemaju pojma o nasim desavanjima a da mi znamo mnogo vise o njihovim desavanjima. Zbog cega su Srbi amerima koji ne umeju ni da nas na karti nadju smetali amerima. CIA je odradila posao kao i uvek propagandom- negativnom za Srbe- i bombardovanje je opravdano- kod njih.
Zbog cega da ih volim ? Navedi mi par razloga za to i mozda cu ih prihvatiti i priznati da sam pogresio.
Ali nesto ne videh da se na forumu ne slazemo da su CIA i ameri zlo za svet.
Voleo bih da i njih , na njihovom tlu zadesi samo 40% ratnih strahota koje su oni cinili po, svetu pa ces videti kako ce pevati drugu pesmu.
kazi mi - kad vec govoris o obicnom narodu- zasto svako svakoga otkucava i prati?
teeorija zavere, strah, ili sta vec?
Cinkare jedan drugoga do iznemoglosti.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Замолио бих "малецку" да не загађује теме узгредним троловањима и добацивањима, него шта има да каже о Тесли да одговори на теми коју сам отворио
http://forum.burek.com/index.php/topic,245758.0.html
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Voleo bih da i njih , na njihovom tlu zadesi samo 40% ratnih strahota koje su oni cinili po, svetu pa ces videti kako ce pevati drugu pesmu.

Pa, mislim da se tako nesto vec desava na njihovom tlu... Od kombinacija paranoje administracije u vidu sve veceg krsenja ljudskih prava sopstvenih gradjana i paranoje gradjana koji sve vise naginju stvaranju paravojnih organizacija i ponovnoj pojavi segragacije i rasizma, pa do masovnih i neobjasnivih vojnih gubitaka na svim ratistima na kojima su bili u proteklih 20 godina. Ako izuzmemo masakr na Okinavi (150.000 civila je poginulo u ratnim operacijama i oko 66.000 japanskih vojnika naspram 12.500 saveznickih), americki vojnici su uglavnom izvlacili deblji kraj i kao porazena strana se povlacili iz svih ratnih oblasti.
« Poslednja izmena: 17. Jul 2007, 15:09:45 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Pa, zavisi kako gledas na te stvari.
Npr. ti nam guras neke teorije zavera... uglavnom je sve to neki copy-paste, ali ne kako vesti ili slicno, vec kao licno misljenje... Smiley
Razmisljati svojom glavom - Carrots have feelings, too!
Tvoj stil razmišljanja ovde nikad umreti neće. "Carrots have feelings, too"je tipično podsmevanje i licemerje koje tebi odlično pristaje.
Citat
Boli guza od budizma?
I opet,opet se pitam po 1000 puta-ko je tebe stavio za moderatora  Smile? Smile
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Tvoj stil razmišljanja ovde nikad umreti neće. "Carrots have feelings, too"je tipično podsmevanje i licemerje koje tebi odlično pristaje.

Tvoj stil razmisljanja je: "Samo sam ja, ja, ja, ja u pravu! Svi koji tako ne misle su..."
Jako si jednostran i kad se uhvatis jedne teorije, sve druge su debilne bez ikakvih kontra-argumenata...
Prvo je bilo - "Meso je ubistvo!", zatim - "Srbi su seljaci!", i sad - "Amerikanci su sami sebe digli u vazduh"...
Nema tu podsmevanja... to je jedno vidjenje istine...
6,5 milijardi ljudi, 6,5 milijardi istina... ne tvoja, ne jedna, ne 100, vec 6,5milijardi...
Can you live with that?!

Citat
I opet,opet se pitam po 1000 puta-ko je tebe stavio za moderatora

SF Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Sekirin Duse
Ja znam da ti M R Z I S slobodu govora i da je svaka istina (koju se trudim da iznesem na forumu) za tebe i tvoje istomuisljenike bolna tacka, ali treba da znate da takav menatliet je jednostavno poguban. Nasem prosecnom coveku treba kulturalizacija, promena svesti, odzatucanjivanje...to ce biti teeeezxak posao, jer Srbija je ovo, ali nije i nemoguca misija. Nemam nameru da posetim tvoju temu, jer jednostavno, nema smisla...Svaka cast Tesli, ali je tuzno sto se takvi kao ti zalazu za njega, procesu po wikipediji i nesto procitaju o Tesli, a sa druge stane lupi nevidjenu glupost i time potvrdjuje da nema pojma o osnovnim stvarima Teslinog rada.

stami4
glupo je to ocekivati. Kao sto je i glupo porediti Srbiju i Ameriku. Znas u cemu je osnovni problem: Ljudi u Srbiji imaju puuuuno slobodnog vremena, tesko zive, te traze izgovor za svoj polozaj u Svetu. Koga okriviti, ako ne najjace. Medjutim, treba biti mudriji, ako se zeli nesto postici.
Americka politika je najnaprednija, njihov polozaj govori tome u prilog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Sekirin Duse
Ja znam da ti M R Z I S slobodu govora i da je svaka istina (koju se trudim da iznesem na forumu) za tebe i tvoje istomuisljenike bolna tacka, ali treba da znate da takav menatliet je jednostavno poguban. Nasem prosecnom coveku treba kulturalizacija, promena svesti, odzatucanjivanje...to ce biti teeeezxak posao, jer Srbija je ovo, ali nije i nemoguca misija. Nemam nameru da posetim tvoju temu, jer jednostavno, nema smisla...Svaka cast Tesli, ali je tuzno sto se takvi kao ti zalazu za njega, procesu po wikipediji i nesto procitaju o Tesli, a sa druge stane lupi nevidjenu glupost i time potvrdjuje da nema pojma o osnovnim stvarima Teslinog rada.

Крстим се левом и десном... ма ево ногама ћу да се крстим (Радован 3.) Smile
Ја м р з и м слободу говора тако што сам отворо тему где ћеш моћи да егзактно и аргументовано кажеш шта имаш. Наравно под условом да си у стању да говориш егзактно и да имаш било које аргументе. А што се тиче м р ж њ е правилима форума су забрањена велика слова (ваљда и ако се раздвајају  Smile ) па ће опет бити да те неко мрзи Smile

Оно за немогућу мисију си у праву, не знаш ни сама колико. Наиме, оно "Тесла је измислио струју" је колоквијални израз, као и када ти кажеш "Руси нам никада нису помагали". А тај твој колоквијални израз ја бих могао окарактерисати фашистичким, јер генерализујеш на цели народ. А и нетачно брате. Мора да је неки Рус помогао неком Србину Smile
Слично важи и за колоквијалне изразе "српски злочини", 2јеврејско трговање холокаустом"...  Smile
Сва моја расправа је могла бити завршена тиме да ја тебе упитам да изажеш на улице Београда (ето главни град, урбана средина) па приупиташ пролазнике ко је измислио струју. Већина би ти рекла - Тесла. А у демократији већина доноси политичке одлуке, ово је политички форум и тако то...  Smile

Овако чак сам уважио твоје мањинско мишљење и дао ти прилику да аргументујеш своје ставове. Ако мислиш да би струја без Теслиних изума била практично употребљива у мери у којој се употребљава, изволи па тамо реци. Е сад кад си истерана на чистац, ти удри у кукњаву.
Предвиђам скору емиграцију са форума Smile

Citat
Americka politika je najnaprednija, njihov polozaj govori tome u prilog.

 Smile Smile Smile Smile Smile
Том логиком је и политика Совјетског Савеза пре само 25 година била најнапреднија и њихов положај је говорио томе у прилог Smile
Политике Римљана, Персијанаца, Византије, Османлија, Шпанаца такође су биле "најнапредније"  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jul 2007, 15:57:35 od Duh Sekire »
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
za to vreme, svakako da. Smile

Sto se tice ostalog dela posta bla bla i bla Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Kazem ja lepo da je ova glavitjev klon ili njegova sveca ili sta vec.
Ono samo majka moze da voli a kamoli da neko podrzava njegove stavove!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.