Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Terorista iz Toronta ubio ljude zbog frustracije zbog nedostatka seksa  (Pročitano 4261 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Kod mene na faksu je tako svaki dan, samo sam ja Balkanac, sto znaci neotesana seljacina pa moram da se bunim, jer smatram da muskost, snaga, i sve to sto ide sa tim nije lose, i da mozda treba samo da se popravi a ne da se unisti, jer ovde i gotovo nema muskaraca, ovde su feminizirani hipsteri i metrosexualci, jer jedino takvi mogu da pridju zenama, jer Alpha muzjaci su toxicni. Bice jos ovakvih slucajeva, a to dolazi i u Srbiju, na pola smo puta.

Има једно истраживање које каже да жене када су на антибеби пилулама више привлаче рецимо феминизирани мушкарци а када нису на пилулама више привлаче алфа мужијаци... Smile
« Poslednja izmena: 26. Apr 2018, 18:34:31 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Kod mene na faksu je tako svaki dan, samo sam ja Balkanac, sto znaci neotesana seljacina pa moram da se bunim, jer smatram da muskost, snaga, i sve to sto ide sa tim nije lose, i da mozda treba samo da se popravi a ne da se unisti, jer ovde i gotovo nema muskaraca, ovde su feminizirani hipsteri i metrosexualci, jer jedino takvi mogu da pridju zenama, jer Alpha muzjaci su toxicni. Bice jos ovakvih slucajeva, a to dolazi i u Srbiju, na pola smo puta.

Има једно истраживање које каже да жене када су на антибеби пилулама више привлаче рецимо феминизирани мушкарци а када нису на пилулама више привлаче алфа мужијаци... Smile
Ne chudi me uopste. Moda je u prvom planu da muskarci sve vise izgledaju ko pizde, a onda je tu socijalna komponentna. Druga stvar je to sto je voda puna hormona zbog tih istih pilula, tako da me ne bi chudilo da zbog toga imamo toliko sexualno bolesnih, tipa transgenderi i ostala sranja.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
A da gay frogs.

Ko ne moze da smuva feministkinju cetvrtog talasa ili sta god, nek proba s nekom drugom. Ako nema drugih nek se odseli
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ljudi moraju da nauce da im niko ne duguje snosku.  Smile

To je tako jedan americki princip, da je meni smesno da se mi o tome uopste raspravljamo. Ta prica se vrti samo na dve strane: u totalno amerikanizovanim drustvima koja insistiraju na toj prevlasti licnih prava i islamskim zemljama.

Sto dalje dovodi do toga da je amerika=islamski ekstremizam.

Nije stvar s kim ti hoces da se kreses, vec i da druga strana hoce s tobom da se krese...

Tako je od paramecijuma, pa uz evolutivno drvo.

« Poslednja izmena: 27. Apr 2018, 11:08:55 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Нема то везе с тим. Ако неко друштво превише даје на значењу у било чему а неко то не испуњава биће оваквих ситуација...у Јапану ако неко не положи испит за школу самоубије се а овде ако неко има 25 година и није јебао готово, крај света.

Мада најважнији фактор у оваквим и сличним дешавањима у Америци је то да су то претежно социјални отпадници...немају пријатеље, повучени итд. Сад ако си такав и желиш да будеш такав онда неће доћи до овакве ситуације али као си асоцијалан а желиш бити социјалан а друштво те одбацује то може довести до антисоцијалног понашања.
« Poslednja izmena: 27. Apr 2018, 12:16:15 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
To se slazem, ali tu je upravo i caka.

Niko ti ne duguje nista, ako ne zelis i sam da se prilagodis... ili sto bi rekao jedan lik u komentarima, pa su ga napali - da se trudis da budes najbolja verzija sebe. Ne moras da budes neko drugi, ne moras ni da postupas po svim pravilima drustva, ne moras da budes drogirani robot... samo da nastojis da budes najbolja verzija sebe.

Taj osecaj entitlementa je ono sto ih sjebava. I nije samo kod njih, to cesto cujem i u razgovorima sa svojim poznanicima, prijateljima, komsijama, random ljudima - moji roditelji su krivi zato sto... drzava je kriva zato sto... amerika, rusija je kriva zato sto... jao hocu, hocu, hocu...

To cak nije ni individualizam... to je nesto iznad toga, ne znam sta...

I pomesao si Juznu Koreju sa Japanom.. u Japanu se ubijaju ako odu na godisnji odmor ili slazu gazdu, u Juznoj Koreji ako sa 9 godina nisu na stupnju da upisu Harvard...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Примењујеш логику на нелогичне ствари...

Не дугује ти нико ништа али ипак неко раскине па људи пате, прекину се пријатељства људи пате, неко ти не узврати љубав па људи пате итд. сад можеш ти њима рећи не дугују ти они ништа мада мислим да им то баш и неће ублажити ту патњу јер то они знају и сами.

Лепо је Буда рекао...жеља је срж сваке патње... Smile

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
I dalje ne razumem.

I mnogo je bolje da ne razumem. Bar po mene Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Nejebica narodni neprijatelj  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Their enemies being?

Well, Stacy and Brad, for starters. Although sometimes they're referred to as "Tracy" and "Chad".

Don't let the complex nomenclature fool you, however. These are all just terms for good-looking people who have no trouble having sex with each other.

Who is Alek Minassian?


He was identified as the suspected driver in the Toronto van attack. Here's what we know about him.
Oh, and while we're on the subject of cutesy nicknames, incels also like referring to women as "roasties". Something about promiscuity and genitals looking like roast beef sandwiches.

Oh, God.

Oh, yes. Incels have also accused women of being literally serial killers, literally cancer, and literally Hitler.

Then there's this rapey rant from the incel who wants to bring down "f---ing degenerates with their slut pants [who] have the audacity to scream shit like, 'don't sexually objectify me!!!!' [while] wearing slutty clothes ... in public [to] gain attention from impressionable men".

Which degenerates is this gentleman talking about?

Women who jog in yoga pants.

 Smile


Ostatak ovde
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.