Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:57:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291627 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1690
Tu je pricu Teodor prodao svojim roditeljima,kad su ga nogirali iz katoličke gimnazije:
"Bogovi su vidjeli da sam ja najpametniji na Zemlji,pa su me odabrali za svog glasnika i predstavnika i rekli su mi da ostavim učenje i gimnaziju.

Znam da vam to izgleda nevjerojatno i mozda mislite da lazem ,ali bogovi potvrdjuje da govorim istinu.
Pitajte bogove,ako mi ne vjerujete "!🤣😭
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5224
Zastava Voždovac-Beograd
ja sam do svega o postanku, dakle do prave ISTINE o svemu, došao metafizikom, a Bogovi su to potvrdili da je SVE točno

Ti si retardirani majmun, psihički bolesnik. Tvoja ISTINA je retardirana predstava o svetu u kome se nalaziš i tvojoj bolesnoj mašti da si ti u tom svetu nešto bitan i važan, kao i da si genije.

U stvarnosti, ti si samo jedan retadirani šizofrenik koji je umislio da priča sa subatomskim česticama i da te čestice govore njegov maternji jezik.

To je sve.

Idi leči se dok ne bude kasno.
« Poslednja izmena: 22. Sep 2022, 20:57:05 od sharpSoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
Ma on sad već zna da od njegove slave, uspeha i priznanja njegove teorije nema ništa, nego neće da prizna, pa mu je samo ostalo da tvrdoglavo ponavlja jedno te isto u nadi da će da nam dosadi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1690
Nije zadivio roditelje nicim konkretnim,pa ih je pokušao zadiviti svojim fantazijama .
Napricao im je takve  fantastične priče,da bi ljudi -kad bi sad ozivjeli-mislili da je njihov Bozo bar direktor u NASA centru .Kad bi mu roditelji rekli da nista nije postigao ,nego samo trabunja kao i prije 30 godina,on bi im objasnio da nije u njemu greska,nego u svijetu koji ne vidi da je on jako pametan.🤣
« Poslednja izmena: 23. Sep 2022, 07:38:18 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1690
Ako i sad ne zna da nista nece biti od njega i njegovih teorija,kad- tad ce se morati suočiti s tom cinjenicom.
Osim ako ga nije bas tako trknulo u glavu da ce i zadnjih pola sata svog zivota sebe uvjeravati da ce drzati predavanja i objaviti svoju "teoriju"!😭
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
Epitaf na njegovom grobu:

Meni će se klanjati
svi koji ovde prodju
sačekajte samo
da Vansvemirci dodju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1690
Nije Teodoru bas do posmrtne slave.
On bi bio poznat,bogat i slavan za zivota,sad odmah ako je moguće!
Mase ga pozdravlju,komadi vriste,,voznja u Rols Rojsu fotoreporteri,vila s bazenom,Ferrari ...To je ono o čemu Teodor masta.To ga pali do ludila!
Je*bes posrmtnu slavu,sto ce Teodor imati od toga da neku ulicu nazovu njegovim imenom nakon njegove smrti!?😭🤣
« Poslednja izmena: 23. Sep 2022, 12:29:53 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Čudesno je da postoji nešto a ne ništa a opet sve što postoji je u biti NIŠTA, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1690
Nevjerojatno sto sve ti nama otkrivas!
Nista je sve,a sve je nista!Briljantna inteligencija koja zaslužuje da se nakon tvoje smrti mjerna jedinica za retardiranost nazove tvojim imenom.
Skala retardiranosti,od jedan do 10 Teodora.
Prije je na skali retardiranosti bilo samo do 9.Ti si podigao ljestvicu na desetku!🤣
Bravo,hura ,pa se kak!
« Poslednja izmena: 23. Sep 2022, 13:07:31 od Adriano50 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1690
Primi se lopate majmune,za sto si jedino sposoban.
Sezona otkupa je i traktorske prikolice ce biti do centra grada,ako se ne pozuris sa istovarom!🤣
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:57:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.