Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Maj 2024, 21:09:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 291 292 294 295 ... 2460
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1300207 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5695
Citat
U raju nećeš samo GLEDATI Stvoritelja (Boga i tako ne možeš vidjeti), nego ćeš UČITI i raditi sve onon što i Stvoritelj ZNA, e da.

Dakle sva ova područja RADA ljudskoga će se još DALEKO POVEĆATI na sve ono znanje koje sam Stvoritelj zna, a pogledaj KAKO je svemir veliki, imaš što učiti i vidjeti, dapače.

Nije kralj te Sile Isus Krist bez veze rekao da ćemo jednom i mi ljudi "daleko veće čuda činiti nego je to On činio prije 2000 godina), a za to treba imati ZNANJE, a za to je potrebno jako veliko vrijeme, daleko veće nego što su to milijarde zemajskih godina, vidi se da uopće ne shvaćaš pravu koncepciju RAJA kojega nam Stvoritelj daje, da zbilja uživamo u svemu u tom životu

A sta ako necu da radim uopste?
Sta ako hocu samo da jebem device po ceo dan?
Ili da igram igrice?
Ili da spavam pored reke?
Ili da rokam vanzemaljce?
Ili da rokam te tvoje glupave vansvemirce sa atomskim pistoljem?

-----------------------------------------------------------------------------------------
A koja je to neka cuda muda radio Isus, leba ti?

Sta je to velelepno uradio Isus, pa se kao cela planeta zajedno sa aboridzanima u Australiji odusevila time?

Neke jeftine trikove?

I gde su na kraju krajeva dokumentovana ta njegova famozna cudese VAN biblije?

Nigde!



U raju NEMA ni patnje ni boli ni ubijanja, Isus jasno kaže da će "dijete leći pored zmijine rupe a lav će jesti travu", jer nema više smrti ni za koga, tjelesne dakako.

I ti možeš biit sretan u budućem raju ali  MORAŠ daleko više razviti svoj Um, jer to što sada pokazuješ je jako primitivno, ozbiljno, vjeruješ u nešto bez dokaza, to ne rade umno pametna bića, dapače.

I bez brige, u raju nikome NEĆE biti dosadno, iako će taj život trajati enormno dugo, tako da je to koliko je svemir star tek dijelić sekunde, prema onome što na ssve skupa čeka, i ovo NIJE šala, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Covece bre, jel razumes ti prosto pitanje?

Jel imam ja u raju mogucnost da biram sta hocu da radim/ne radim?

Ako imam, sta me sprecava da radim ono sto najvise volim, a to je da rokam te tvoje debilne vansvemirce ko baloncice od sapunice?

Ili da se poserem Jahveu na glavu glupu?

Jel moze to?

Ako ne moze, onda nije raj, jer ne mogu da radimo ono sto hocu i sta volim!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
Citat
Zato što pakao NIJE neko mjesto gdje će netko živjeti, a raj JESTE kontaš?
priznaj da nemaš više od 10 godina iskreno?
ovo je bukvalno odgovor u rangu deteta, fazon ''šta je to što čoveka čini čovekom? pa to što je čovek'' il tako nešto
bukvalno ništa ne razumeš,ni jedan jedini argument i pitanje koje ti neko uputi
kapiram iz te tvoje nebulozne ''teorije'' da je tako,da je pakao stanje a raj mesto,nego sam pitao po kojoj logici je to tako,ZAŠTO?!? zašto je jedno stanje a drugo mesto,kad je sto puta logičnije da OBA budu ISTO tj ili mesto ili stanje,a ne jedno stanje a drugo mesto,nidje veze i smisla  Smile
nisi ti ništa duboko analizirao i smisleno i logično,nema ni trunke logike u dečjoj maštariji da će svi ljudi jednog dana živeti u potpunoj sreći bez imalo patnje,nego tebi se svidja ta zamisao pa si je proglasio za ''tačnu'',kao što deca rade,svidja im se nešto i onda slepo i bez trunke logike veruju u to
i onda ti takav nazivaš nekoga detetom i primitivnim
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
A da se nadovezem,

Ako je i pakao stanje - gde ce onda da bude MESTO na kome ce covekova dusa da "zivi" u tom stanju?

------------------------
Naravno da pricamo sa detetom - otprilike 10-12 godina. To sam provalio pre jedno 30 stranica ako se ne varam. Ili ako nije dete onda mu je intelektualni razvoj stao negde kod tih godina. Sto ce reci da mu je IQ ispod 85.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5695
Covece bre, jel razumes ti prosto pitanje?

Jel imam ja u raju mogucnost da biram sta hocu da radim/ne radim?

Ako imam, sta me sprecava da radim ono sto najvise volim, a to je da rokam te tvoje debilne vansvemirce ko baloncice od sapunice?

Ili da se poserem Jahveu na glavu glupu?

Jel moze to?

Ako ne moze, onda nije raj, jer ne mogu da radimo ono sto hocu i sta volim!



A gledaj, u raju nećeš tako GLUPO razmišljati kao što sada razmišljaš, tvoj um će se dovoljno razviti da nikoga nećeš htjeti ikada povrijediti, dijete drago, kontaš?

U raju se radi što se hoće, ali tamo se NE ŽELI nikome ni najmanje zlo učiniti, kapiraš?

A to trebaš naučiti, naravno ne tako da i dalje vjruješ da si od majmuna nastao, jer onda ni ne možeš pametno razmišljati, seveda.

Pa imaš vremena za učenje, osobito kada Stvoritelj OSOBNO dođe na našu planetu Zemlju, a to će se USKORO dogoditi, ne može to nitko spriječiti, dapače.  Smile


Citat
Zato što pakao NIJE neko mjesto gdje će netko živjeti, a raj JESTE kontaš?
priznaj da nemaš više od 10 godina iskreno?
ovo je bukvalno odgovor u rangu deteta, fazon ''šta je to što čoveka čini čovekom? pa to što je čovek'' il tako nešto
bukvalno ništa ne razumeš,ni jedan jedini argument i pitanje koje ti neko uputi
kapiram iz te tvoje nebulozne ''teorije'' da je tako,da je pakao stanje a raj mesto,nego sam pitao po kojoj logici je to tako,ZAŠTO?!? zašto je jedno stanje a drugo mesto,kad je sto puta logičnije da OBA budu ISTO tj ili mesto ili stanje,a ne jedno stanje a drugo mesto,nidje veze i smisla  Smile
nisi ti ništa duboko analizirao i smisleno i logično,nema ni trunke logike u dečjoj maštariji da će svi ljudi jednog dana živeti u potpunoj sreći bez imalo patnje,nego tebi se svidja ta zamisao pa si je proglasio za ''tačnu'',kao što deca rade,svidja im se nešto i onda slepo i bez trunke logike veruju u to
i onda ti takav nazivaš nekoga detetom i primitivnim

Ajde još jednom, nema problema, nekoj djeci treba i nacrtati neke stvari, pa idemo onda!

Raj je MJESTO gdje će svi ljudi živjeti, a može se protezati po CIJELOM našem prostor-vremenu, to možeš shvatiti? Dobro.

E sada, pakao NIJE neko mjesto, dapače, nego u tome raju, dakle može netko biti i u stanju kada NE BUDE sretan, dakle STANJE je u pitanju, stanje same osobe, Isus to zorno ocrtava kada kaže da će svaki onaj koji kaže svom bratu "glupane" odgovarati ognju paklenome, sve jasno što je time htio reći, dapače.

Znam da ti Biblija uopće nije jasna ali NIJE ona kriva za to nego ti, e da.

Nisi je niti pročitao niti proučio, dakako da nemaš blage veze onda što znači raj a što pakao, pa zato sam tu da te o tome poučim, zares.  Smile

« Poslednja izmena: 14. Maj 2018, 23:25:39 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
a ko ti kaze da ce on u raj da ide?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
U raju se radi što se hoće, ali tamo se NE ŽELI nikome ni najmanje zlo učiniti, kapiraš?

Momce mlado od 12 godina, nista ti ne razumes.

Ako mogu da radim sta hocu onda mogu i da zelim da se poserem na glavu nekome!

Inace, imas hiljade dokaza da ljudi i majmuni imaju zajednickog pretka. A to sto ti povezujes majmunski razvitak i mozak sa sobom, pa se osecash da si posisao svu pamet sveta tako sto si procitao jednu knjigu to je zalosno. Brine jedino sto nisi jedini sektash koji tako misli i oseca.

Tvoje utvrdjivanje istine svodi se na: ovo mi lici da je istina i svidja mi se, onda mora da je tako. Svakako ces daleko dogurati sa tim primitivnim stavom.



Citat
Isus to zorno ocrtava kada kaže da će svaki onaj koji kaže svom bratu "glupane" odgovarati ognju paklenome,

Buahahaha kakva idiotarija! Steta samo sto taj Isus nije postojao, tako da nas bole levo jajce sta je neki pustinjak iz male azije napisao o tome. A da, mogao je taj nepostojeci Isus da bar izleci ljude od recimo genetskih bolesti, pa da bar covecanstvo ima neke vajde od njega, ovako prdez!
« Poslednja izmena: 14. Maj 2018, 23:29:52 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5695
a ko ti kaze da ce on u raj da ide?

Imam jednu SJAJNU vijest za sve ljude što se raja tiče, ali ne smijem to prije prvoga predavanja nikome reći, ali je vijest fenomenalna, ozbiljno!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Jel to da ces sledece godine zavrsiti malu maturu?

Jupiiiiiiiiiiiii!

Aj sad na spavanje, vec je dockan!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5695
Citat
U raju se radi što se hoće, ali tamo se NE ŽELI nikome ni najmanje zlo učiniti, kapiraš?

Momce mlado od 12 godina, nista ti ne razumes.

Ako mogu da radim sta hocu onda mogu i da zelim da se poserem na glavu nekome!

Inace, imas hiljade dokaza da ljudi i majmuni imaju zajednickog pretka. A to sto ti povezujes majmunski razvitak i mozak sa sobom, pa se osecash da si posisao svu pamet sveta tako sto si procitao jednu knjigu to je zalosno. Brine jedino sto nisi jedini sektash koji tako misli i oseca.

Tvoje utvrdjivanje istine svodi se na: ovo mi lici da je istina i svidja mi se, onda mora da je tako. Svakako ces daleko dogurati sa tim primitivnim stavom.

Pa i raditi ćeš što HOĆEŠ u raju ali nećeš biti toliko GLUP da se bilo kome posereš na glavu, to možeš samo sada htjeti kada ti je um još nerazvijen, seveda!

I nema nikakvog dokaza da je čovjek od majmuna nastao, ne laži sebi i drugima, to je samo PRETPOSTAVKA, i to savim kriva.

To što je netko prije bio ne znači da je od toga nešto nastalo, i radio je bio prije televizora, a nitko nije toliko glup da tvrdi da je zato televizor od radija nastao, za Boga miloga, daj počni već jednom logično i razumno razmišljati, već bi bilo vrijeme za to, dapače!   Smile


Vanzemaljci su napravili nas ljude, to što su prije toga majmune napravili ne mijenja ništa na stvari, dapače!  Smile
« Poslednja izmena: 14. Maj 2018, 23:36:16 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 291 292 294 295 ... 2460
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Maj 2024, 21:09:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.