Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:22:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 506 507 509 510 ... 2458
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1288856 puta)
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
nerazumem gospodine o kakvom ''abenazu'' govorite, ovde čika gavrilo  Smile
i ne shvatam zašto se tako izražavate i ophodite prema ovom vrsnom i očiglednom nepatvorenom geniju i osobi neograničenih intelektualnih kapaciteta aloo pokažite malo poštovanja moliću  Smile jednom se rađa ovakav velikan..spomenik treba da mu izgrade i da ga slave  Smile garant! o je!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 205
Zastava
 Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
kada NE ZNAŠ logično razmišljati

Evo malo teme za razmisljanje:

Dakle, bogovi koji su u stanju da naprave suncev sistem, planete i na kraju sav eko sistem na planeti zemlji, su izabrali nekog morona iz male balkanske zemlje da mu telepatijom prenesu svoju poruku umesto da, posto su toliko mocni, svim ljudima na svetu u roku od 10 sekundi prenesu svoje misli odjednom i zavrse pricu.

Ne, to je za njih (bogove) bilo previse jednostavno. Radije ce uzeti nekog morona, saputati mu na uvce nekoliko godina svoje price i onda ce taj moron bezuspesno probati preko nekoliko foruma da prenese tu pricu ogranicenom broju ljudi koji, uzgred, misle da je vesnik bogova kompletan idiot.

Ajde sad lepo idi pogledaj sta znaci rec LOGIKA.




Bogovi HOĆE da dokažu da čovjek SAM može doći do spoznaje SVEGA ŠTO POSTOJI.

A tko je zbilja pravi idiot to ćeš vidjeti USKORO!

Za mene nema glupljega nego kada netko vjeruje da je od majmuna nastao, to čak nije ni glupo, nego neverovatno neinteligentno, čak je i idiotizam daleko iznad toga, e da!

A logika NIJE tvoja jača strana, nemaš ti pojma o logici, na ovo temi si to sto puta dokazao, bravo!  Smile

Kako znas da su bogovi i boginje a ne djavoli (i djavolice)

Kada ih UPOZNAŠ ni ti nećeš sumnjati, dapače!  Smile




vrlo zanimljiva teorija dragi teodore! naime, pruža nam obilje interesantnih i logičnih podataka o tome KAKO smo nastali, šta je SMISAO naš itd itd,dakle obiluje logikom,inteligencijom i zanimljivim stvarima! lepo ste skroz to izložili i predstavili,nema ama baš nijedne nelogičnosti,ali me zanima,kada ćete održati to čuveno predavanje? pozdrav!

Ništa ja nisam objasnio iz svoje teorije, dajem ovdje  SAMO rezultate, objašnjenja ćete dobiti na prvom predavanju, ovdje vam se samo DAJU neke stvari za koje SAMO Bogovi znaju, kontaš?  Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2019, 21:45:37 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kako da ne sumnjam kad razmisljam?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
Bogovi HOĆE da dokažu da čovjek SAM može doći do spoznaje SVEGA ŠTO POSTOJI.

Sta ces im onda TI?

Citat
nego kada netko vjeruje da je od majmuna nastao

To se nije desilo preko jedne noci, nego preko 3 miliona godina.

Citat
ovdje vam se samo DAJU neke stvari za koje SAMO Bogovi znaju

Odkud znas da te stvari samo bogovi znaju? Jesi pitao svakog coveka na planeti zemlji o tome i dobio odgovor?

Covece, glup si k'o kurac.

Pored toga nisi odgovorio na pitanje: Zasto bogovi nisu izabrali Indijca ili Kineza za svog glasnika?

« Poslednja izmena: 12. Jul 2019, 23:01:02 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
Bogovi HOĆE da dokažu da čovjek SAM može doći do spoznaje SVEGA ŠTO POSTOJI.

Sta ces im onda TI?

Citat
nego kada netko vjeruje da je od majmuna nastao

To se nije desilo preko jedne noci, nego preko 3 miliona godina.

Citat
ovdje vam se samo DAJU neke stvari za koje SAMO Bogovi znaju

Odkud znas da te stvari samo bogovi znaju? Jesi pitao svakog coveka na planeti zemlji o tome i dobio odgovor?

Covece, glup si k'o kurac.

Pored toga nisi odgovorio na pitanje: Zasto bogovi nisu izabrali Indijca ili Kineza za svog glasnika?



Opet razmišljaš ko dijete, može proći i bilijune puta 3 milijuna godina a od majmuna NIKADA čovjek neće nastati ak se NE NAPRAVE neke preinake na tijelu, isto ko da čekaš 3 milijuna godina da radio sam od sebe da sliku, stvarno  GLUPO razmišljaš, zato i zovem i evoluciju i Veliki prasak GLUPIM teorijama jer to i JESU, haha, dapače!

I ZNAM da nijedan čovjek NE ZNA kako naš prostor izgleda OSIM MENE, jer je zbilja u obliku KOCKE, ne svemir, svemir MIJENJA oblik u toj kocki, e da!

Isto tako nijedan čovjek NE ZNA kako je zbilja naš svijet nastao, OSIM MENE, možemo se u to kladiti, neka se JAVI bilo tko a tko ZNA to kao i ja, ajde da vidimo, nema takvoga, aha!

Što ćemo sada, je li VJERNIČE u evoluciju?

I ZAŠTO su Bogovi izabrali MENE, pitaj njih, isto se tako možemo pitati zašto Tesla, ili Mozart, ili Einstein a ne ti, jelte! Volja Bogova, kratko i jasno!  Smile


Kako da ne sumnjam kad razmisljam?

Ovo je zanimljivo, veliš SUMNJAŠ , pa to je DOBRO, ali kako ne sumnjaš onda u ove GLUPE teorije nauke, u Veliki prasak i evoluciju, koje NIŠTA OSNOVNO ne znaju objasniti, je li?

U to SLIJEPO vjeruješ bez dokaza, je li?

I kada se takvima kaže da su ovce, onda se ljute, pa istina je, tko ne razmišlja SVOJOM GLAVOM nego tuđom, bez obzira da li se tu radilo o religiji ili nauci, nije drugo nego ovca koja NE ZNA svojom glavom razmišljati, jer da zna SAMA bi shvatila što nije tu u redu, a ne da se joj to mora godinama objašnjavati, e da!

Ti znaš uopće KAKO Veliki prasak i evolucija bilo što iz svoga područja objašnjavaju, jelte? Možemo postaviti neka pitanja ovdje pa da se uvjeriš kako GLUPO odgovaraju na to, a na VEĆINU pitanja niti nemaju odgovora, toliko o nauci, pametnome dosta. A nauka bi PRVA morala govoriti istinu a ne BAJKE, tako da nema danas ni "n" od prave nauke, zares! Kak žalobno!  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jul 2019, 11:00:11 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
sad razmisljam ,ako je bog stvorio sva ziva bica na planeti ,zbog cega je unistio dinosauruse pa onda napravio coveka
lakse mu je bilo da odmah napravi Adama i Evu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
sad razmisljam ,ako je bog stvorio sva ziva bica na planeti ,zbog cega je unistio dinosauruse pa onda napravio coveka
lakse mu je bilo da odmah napravi Adama i Evu  Smile

Isto ko i kada je čovjek napravio prvo u spilji sebi sklonište a sada to više ne radi, jer ima daleko bolje rješenje.

Tako su i Bogovi a ne jedan Bog, PROBALI s velikim materijalnim stvorenjima, dinosaurima,  ali NIJE išlo to  što su htjeli postići, zato ih i NEMA danas, ali ima nas ljude, koji su SAVRŠENO rješenje za materijalna bića, sve jasno, ali kako kome. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
znaci i bogovi grese
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat

1) I ZNAM da nijedan čovjek NE ZNA kako naš prostor izgleda OSIM MENE

2) Isto tako nijedan čovjek NE ZNA kako je zbilja naš svijet nastao, OSIM MENE, možemo se u to kladiti, neka se JAVI bilo tko a tko ZNA to kao i ja, ajde da vidimo


Auuuu, koliko su ove dve recenice retardirane.

1) Otkud znas da nijedan covek ne zna (osim tebe) kako izgleda prostor? Da li si pitao svakog coveka na planeti?

Naravno da nisi. Dakle ne lupetaj vise!

2) Tvoj problem je, pored toga sto si glup k'o kurac, je sto cak i da postoji neka osoba na ovoj planeti koja "zna" kako je nas svet (verovatno mislis na planetu Zemlju) nastao, ukoliko se to ne poklopi sa tvojim retardiranim misljenjem o tome, ko ce biti sudija da odluci koji je od vas dvojice u pravu?

Verovatno nisi razumeo ni pod 1. ni pod 2.

No sta da se radi, nastavicu da te karam u volovski mozak kad te je vec Jahve pojebao u dupe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 506 507 509 510 ... 2458
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:22:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.