Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:03:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 496 497 499 500 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291504 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Ke?

@dabisha

Jel si probao da upotrebish termine iz fizike?

Svaka do sada detektovana fizicka pojava (ok, skoro svaka) ima neku manifestaciju u stvarnosti koje se moze detektovati, jer jebote, ne bi bila detektovana. Wau, kakva logicka zavrlama a?
« Poslednja izmena: 27. Jun 2019, 11:39:33 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Njega pitao za elektrostatiku
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Pa kako bre njega, pa vidish da se frlja sa osnovnim pojmovima, a logiku su mu izvadili iz mozga kad su ga poslali kao malog na ispiranje mozga kod lokalnog svestenika.
« Poslednja izmena: 27. Jun 2019, 11:47:24 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa manje truda ulazem nego ti ;-)
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
E tu si u pravu.

Ali moram ponovo da se odjavim sa teme na nekoliko meseci.

Treba stvarno biti talenat iz gluposti pa lupetati ovako ko teodor po internetu. Mada ima ih dosta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Internet je novo sredstvo da svako dobije glas. Svako
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Tupsone procitaj ponovo sta si se izlupetao:

Citat
Zanimljivo je da se se čak i neki fizičari ZAPITALI, da li je moguće da se čestice ponašaju poput inteligentnih bića, jer upravo tako to izgleda kada iz duže promatraš, pa U PRAVU SU

-- Gluperdo, niko ne moze da posmatra atomske cestice. Toliko su male da ih je nemoguce videti.

Citat
Jahve je NAPRAVIO sve čestice koje postoje, zato i piše u Bibliji da Jahve POZNAJE svaku zvijezdu i planetu u svemiru i čak je svakome dao i ime

1)

Dakle da ti prepricam ovo ili ces uspeti sam da ukapirash koliko lupetash?

Dakle FIZICARI su po tebi videli cestice i pomislili da te cestice imaju svest (sto je notorna laz) i onda sam ja napisao da niko (dakle ni jedan covek) cak ni pomocu najsavremenijih microskopa ne moze da vidi subatomske cestice.

------------------------------------------------------

2) Ovo o ovom tvom izmisljenom bogu jahveu necu ni da komentarishem. Za vas fanatike je dovoljno sto pise u bibliji pa onda to automastki znaci da je tacno. Kakav si ti sektashki biser!

I jos jednom za kraj:

Postojanje necega se dokazuje fizickim/materijalnim dokazima. Hipoteza da neki tamo kuracpalac Jahve postoji zahteva potvrdu u vidu materijalnih dokaza. Svaka tvoja lupetanja su samo to - lupetanja, jer nikakvih dokaza za svoje tvrdnje nemash.

Pored toga sto ima i drugih koje se uspinju da propovedaju neku svoju religiju i neke svoje izmisljene bogove, ti se jedan od najglupljih i najmanje skolovanih, koji ne razume cak ni prostu fiziku i matematiku.


Ti se samo drži svojih majmunskih predaka, očito dalje od toga NE MOŽEŠ, a ovu temu i METAFIZIKU pusti PAMETNIJIMA od sebe, nadam se da si dovoljno pametan da to shvatiš,  ili nisi?  Smile

Postojanje nečega se NE DOKAZUJE materijalnim dokazima GLUPSONE, jer postoje dimenzije koje ti nikada nećeš vidjeti a isto su tako i stvarne I MATERIJALNE kao i naša, pametnome dosta.  Smile

Idi tamo na one teme gdje SLAVE nepostojeći Veliki prasak, i svoje majmunske pretke jer za ovu temu nemaš dovoljno razvijen um, dapače. Ajde budi dobro dijete i ne dolazi na nešto što je za odrasle a ne za malu djecu, koja ni logički razmišljati nisu naučila, ili to nauči, pa se onda javi, ajde dijete, to će ti više koristiti nego BAJKE u koje vjeruješ, ja ti samo želim dobro, e da!  Smile


E tu si u pravu.

Ali moram ponovo da se odjavim sa teme na nekoliko meseci.

Treba stvarno biti talenat iz gluposti pa lupetati ovako ko teodor po internetu. Mada ima ih dosta.

I bolje ti je da ne dolaziš na ovu temu, jer ovdje ne trebamo OVCE, koje SLIJEPO vjeruju u nešto BEZ DOKAZA, e da!

Prvo VJERUJEŠ u Veliki prasak, dokaza za to NIGDJE I NIKADA.  Smile

Drugo vjeruješ da smo od majmuna nastali, a kada se bilo što pita evolucioniste o POČETKU razvoja života na Zemlji, šute ko zaliveni, jer NE MOŽE se sve protumačiti SAMO nekim velikim vremenskim periodom, naprotiv, za mnoge stvari TREBA napraviti PREINAKE, da se one dobiju, jasno da to neki nerazvijeni materijalni um ne shvaća jako dugo, pa tako i tvoj!  Smile

Treće, misliš da samo materija postoji, a blage veze nemaš o ničemu što se postanka tiče, ajde da barem nešto znaš, ali znaš što i sama nauka o postanku, JEDNO VELIKO NIŠTA,  nula bodova, haha, to je valjda svima jasno osim onima koji u nju VJERUJU, zares tragično, za istinsku nauku, pa še kak!

Dok OVA TEMA govori ISTINU o postanku, da je naš svemir napravila Vansvemirska inteligencija, koja NIJE oduvijek, nego je nastala KADA i naše prostor-vrijeme, znam da ti kao i nauka POJMA NEMATE o tome, pa zato vam to i pričam, da ne kažete da NIKADA to od nikoga niste čuli, e JESTE, a koliko ste razumjeli ovisi jedino o razvoju vaših umnih sposobnosti, kako kod koga, netko ni do kraja života NEĆE te stvari shvatiti, netko hoće, e da.  Smile


Internet je novo sredstvo da svako dobije glas. Svako

Pa to je DOBRO, dapače.

Tako se KONAČNO može i na internetu pročitati ISTINA o našem postanku a ne BAJKE religija ili naučne bajke, i dakako da tu istinu iz prva skoro nitko od ljudi neće prihvatiti, ali vremenom hoće, upravo kako se to uvijek događalo u prošlosti, e da.

A istina o nama je da smo mi ljudi potomci Vansvemirskih Bogova koji su STARIJI od čitavoga našega svemira.

Kralj Bogova, Isus Krist, NIJE se šalio kada je tvrdio da je POSTOJAO PRIJE NAŠEGA SVEMIRA, dapače, samo je govorio istinu Židovima, koji nisu mogli shvatiti KAKO On može biti toliko star.

Može i te kako, osobito ako je star KOLIKO i naše prostor-vrijeme, i SVE to čak i piše u Bibliji, ne direktno, ali jasno i nedvosmisleno, za one koji to razumiju, jer kako se veli, nekima je dano da to shvate, a neki još vjeruju da su od majmuna nastali, pa ćemo vidjeti USKORO tko je tu zaista u pravu, garant!  Smile

« Poslednja izmena: 27. Jun 2019, 22:37:17 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Sta reci a ne zaplakati od ovolike navale debilizma:

Citat
Postojanje nečega se NE DOKAZUJE materijalnim dokazima GLUPSONE, jer postoje dimenzije koje ti nikada nećeš vidjeti a isto su tako i stvarne I MATERIJALNE kao i naša


Citat
I bolje ti je da ne dolaziš na ovu temu, jer ovdje ne trebamo OVCE, koje SLIJEPO vjeruju u nešto BEZ DOKAZA, e da!


Ne vredi, kad si glup da shvatish sopstvene kontradiktorne debilne recenice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Sta reci a ne zaplakati od ovolike navale debilizma:

Citat
Postojanje nečega se NE DOKAZUJE materijalnim dokazima GLUPSONE, jer postoje dimenzije koje ti nikada nećeš vidjeti a isto su tako i stvarne I MATERIJALNE kao i naša


Citat
I bolje ti je da ne dolaziš na ovu temu, jer ovdje ne trebamo OVCE, koje SLIJEPO vjeruju u nešto BEZ DOKAZA, e da!


Ne vredi, kad si glup da shvatish sopstvene kontradiktorne debilne recenice.

Ja IMAM dokaze da postoje i druge materijalne dimenzije, moja teorija to će i dokazati, tako da ne možeš nešto tvrditi o čemu blage veze nemaš.

Poput onoga da se sve mora materijalno dokazati što postoji, ma možeš mislit.

Ima toliko dimenzija IZNAD materijalnih, koje daleko po veličini nadilaze čitav multisvemir, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nemas dokaze
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 496 497 499 500 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:03:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.