Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:43:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 231 232 234 235 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291710 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Za ovo si u pravu teodore, al nije ni vazno sta pise u bibliji
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Za ovo si u pravu teodore, al nije ni vazno sta pise u bibliji

I te kako je važno jer je ona DIREKTNA poruka samoga Stvoritelja nama ljudima, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nije. To je danas eventualno uteha nekim ljudima. A i lazi mogu da utese. Ne brini, sve ce biti u redu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Jaka poruka storitelja ljudima:

Pobijte sve pedere, ubijete zenu koja je silovana, ubijte svakog koji radi subotom, unakazite neposlusno dete...

Koji monstrum!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Nije. To je danas eventualno uteha nekim ljudima. A i lazi mogu da utese. Ne brini, sve ce biti u redu

Gle, ja ti ne govorim kao vjernik, ja to ZNAM, možeš to shvatiti?  Ajde probaj!

Isus Krist zaista je POSTOJAO i radio sva ta čudesa prije 2000 godina, ali SVE se to može i razumno i logično objasniti, kontaš spiku?

Priča o Isusu Kristu je ISTINITA, do u najmanje detalje, ozbiljno.

Jedina stvar koja NIJE istinita je ta da nitko do ljudi NE ZNA tko je zapravo to biće koje je radilo takva silna čudesa u našem svijetu prije 2000 godina, pa se onda uvela ta dogma o Trojstvu, u kojemu je Isus bio objašnjen kao druga osoba Presvetoga Trojstva, a sam Isus nikada nešto takvo nije ni pomislio a kamoli da bi izrekao, e da.

Tko je zapravo Isus Krist detaljno ću objasniti u svojoj "teoriji svega", pa ne zove se bez veze teorija o svemu, dapače!  Smile


Jaka poruka storitelja ljudima:

Pobijte sve pedere, ubijete zenu koja je silovana, ubijte svakog koji radi subotom, unakazite neposlusno dete...

Koji monstrum!


To ti je Stari Zavjet ima i Novi Zavjet pa bi bilo dobro da i to pročitaš da imaš cijelu sliku a ne samo jedan mali dio.

A to da Bog mora dati ljudima da SAMI iskuse svu patnju to i sam Isus mnogo puta govori.

Zato je pokazao PUT kako to treba DO KRAJA iznijeti, jer na kraju slijedi nagrada, NE PRIJE, zares!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa ako govoris kao vernik teodore onda to samo znaci da si ti jedan od onih kojima treba uteha. Mozda nam svima treba ali tebi eto treba u obliku vere. Veruj brate, sve je to normalno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Citat
A to da Bog mora dati ljudima da SAMI iskuse svu patnju to i sam Isus mnogo puta govori.

Dakle opet ti logika nije proradila.

Tvoj bog je coveka napravio pederom. Onda je naredio ljudima da tog pedera ubiju.

Kapirash ti? Tvoj bog je direktno odgovoran za sva zlodela koja su se desila covecanstvu.

Tvoj Isus je izmisljeni lik kome su dali nadprirodne osobine, ne bi li proprosti narod ubedili i naplasili da se priklone jevrejskoj sekti - jereticima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Pa ako govoris kao vernik teodore onda to samo znaci da si ti jedan od onih kojima treba uteha. Mozda nam svima treba ali tebi eto treba u obliku vere. Veruj brate, sve je to normalno

Ne govorim ti kao vjernik, to sam napisao, nego kao onaj koji ZNA istinu o postanku, shvaćaš?

A to mi daje za pravo da kažem da je Isus Krist GOVORIO ISTINU!

Ozbiljno, samo Ga do danas baš nitko od ljudi nije do kraja razumio.

Eto u tome je problem, zato i tolike BAJKE o Njemu.

Pa red je da konačno saznamao ISTINU i o Isusu Kristu ali i o samom postanku svega što postoji, zares! Živjeli!  Smile


Citat
A to da Bog mora dati ljudima da SAMI iskuse svu patnju to i sam Isus mnogo puta govori.

Dakle opet ti logika nije proradila.

Tvoj bog je coveka napravio pederom. Onda je naredio ljudima da tog pedera ubiju.

Kapirash ti? Tvoj bog je direktno odgovoran za sva zlodela koja su se desila covecanstvu.

Tvoj Isus je izmisljeni lik kome su dali nadprirodne osobine, ne bi li proprosti narod ubedili i naplasili da se priklone jevrejskoj sekti - jereticima.

Ima razloga ZAŠTO postoje homoseksualci, alo, i čitaj što je sam Isus Krist mislio o tome da li treba nekoga kažnjavati za bilo što ili ne, dobro?

"Volite i najveće neprijatelje, tek onda se možete zvati Sinovi i Kćeri Svevišnjega!"

Isus nije govorio da treba nekoga osuditi a ni kazniti, nego SVIMA OPROSTITIa, čak i najvećim neprijateljima, nemaš ti pojma o Bibliji, samo se ovdje sramotiš.

A što se tiče zla koje postoji na Zemlji Isus je SVE to preuzeo na sebe svojom mukom i smrću, i jasno je onda izjavio da je IZVRŠENO, da se sada Bog POMIRIO sa ljudima (dobro pročitaj da se Bog pomirio a ne ljudi, mada sumnjam da shvaćaš o čemu tu Biblija govori, ali neka).

Još si ti PREZELEN da bi shvatio bilo što iz Biblije, PORUKE samoga Stvoritelja nama ljudima, e da!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ne verujem ti da znas teodore, nicim mi to nisi pokazao? Sta mislis koliko ce ti ljudi verovati teodore? Pet? Ili pet miliona? Ili niko? Da li ti iko sada veruje?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
26 “If you come to me but will not leave your family, you cannot be my follower. You must love me more than your father, mother, wife, children, brothers, and sisters—even more than your own life!

Jak vam taj isus!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 231 232 234 235 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:43:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.