Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:55:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1289300 puta)
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5223
Zastava Voždovac-Beograd
Citat
dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti?

ne razumem pitanje...

ne bih se više bavio ovom tematikom s obzirom da se enormno vreme gubi na tvoje spoticanje i konstatno miniranje toka diskusije sa dve teme koje te jedino interesuju i koje ponavljaš kao pokvarena ploča.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2020, 16:47:38 od sharpSoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Evo listam prethodne strane i gledam kad je počelo sa kretenizmima.

Neverovatno koliko se truda uložilo da ovom debilčini objasnimo gde logički greši, pokušavali čak i na lep i pristojan način da komuniciramo sa njime ali debil nije pročitao pravila komunikacije.

I tako jedno 300-400 strana. I kako je sve otišlo u kurac?

Tako što debilčina nije mogao da se uzdrži i na skoro svakom svom postu ne doda kako je on neki sveznajući kurac palac i kako mi pojma nemamo, kako samo on zna sve o svemu i ostale nadobudne idiotarije.

I posle par upozorenja da to ne radi, nego da pokuša bez toga da komunicira sa ljudima i da barem bude dovoljno pristojan da prizna svoje greške, da se bar potrudi da razume koje su mu logičke greške u rasuđivanju i da proba da ih popravi jedino što je prouzrokovao je da ga zadnjih 100 strana konstantno napušavamo.

Logičke greške koje nisu povezane sa temom, nego jednostavno standardne greške koje svako od nas pravi tokom razmišljanja.

Ali debilčina je pored toga što je retard, plus je i arogantan i pun sebe kao i svaka budala koja je umislila da nešto zna i da nema potrebe da uči dalje.

Potpuno gubljenje vremena i truda.

Zato debilni @TEODORE očekuj jos 1000 strana najgoreg napušavanja koje ćeš u životu iskusiti ukoliko ne promeniš pristup forumskoj diskusiji.

Tupavi, tisuću stranica vam treba da shvatite da POJMA NEMATE kako je bilo što nastalo, pa tko je onda najveći debil ovdje, jel, ni to ne shvaćaš?  Smile




dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti? dobro podrazumeva se čula ali i ona su deo svesti,dakle šta još ti imaš sem svesti i čula pa se razlikuješ od mene koji posmatram univerzum,kako si ti reko ''SAMO'' kroz, šta ti JOŠ PORED TOGA poseduješ, kakvo ''objektivno'' pomagalo il šta već? -.-



Jesi ti toliko glup ili što, KAKO će tvoja svijest promatrati nešto i znati da to postoji, recimo svemir, kada svemira zaista NE BI BILO uopće, jel?

Ovo pitanje za domaću zadaću analiziraj toliko puta dok ti odgovor ne bude sasvim jasan, eto.

Pa se javi, pametniji dakako, to i malo dijete može razumjeti, a ti ne, neverjetno!  Smile




 dokaži, šta postoji bez svesti?



Bog postoji bez svijesti, niti je svjesno biće, a niti je onda bilo neke svijesti da bi mogla misliti ili promatrati Boga koji je jedini i oduvijek i zauvijek, kraj tvoje glupe priče o tome da ništa ne postoji bez svijesti, eto.

Naravno, treba biti pametan da se to od prve shvati.

Ti možeš i više puta pročitati ovo dok ti ne bude jasno, seveda, lep pozdrav!  Smile



Samo od sebe Teodore, sa uzrokom Teodore.


Paranoik smatra da neko odredjuje količinu roda pomorandže u Brazilu i vreme pojave pandemije.
Dete veruje u deda mraza i da se dobra dela nagrađuju.
Bušmani smatraju da bogovi šalju gromove i da voze sunce po nebu, šalju bolesti i zemljotrese.

A ono sve prirodni proces. Sam od sebe. Sa uzrokom

Ak ima uzrok onda NIJE samo od sebe, tebi osnova logike nije jasna, neverjetno!  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2020, 17:07:42 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7062
Tupavi, tisuću stranica vam treba da shvatite da POJMA NEMATE kako je bilo što nastalo, pa tko je onda najveći debil ovdje, jel, ni to ne shvaćaš?  Smile
Najveći debil je onaj koji misli da zna sve o postanku i da je stručnjak za Bibliju, a ispostavlja se da nema pojma koji član prethodi bezdanu u knjizi Postanja.

Taj debil će da plače od muke ako se ikada usudi da organizuje predavanje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Dobro, vidim da baš ništa o postanku ne znate, pa vam dajem i treći odgovor (detalji samo u teoriji seveda).

Dakle prostor im 26 smjerova, vrijeme 3 smjera, a Ništa 3 dimenzije!  Smile

I nema na čemu, zato sam i tu, pa še kak!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7062
To smo već čuli, ali nikako od "stručnjaka za Bibliju" da čujemo koji član stoji ispred bezdana u Postanju.

"Stručnjak za Bibliju" će dobiti odgovor na predavanju, ako se posle forumskog ponižavanja ikada usudi da ga organizuje.

Biće zanimljivo posmatrati "stručnjaka za Bibliju" kako se muči i pati LIVE.  Smile
Jedva čekam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Citat
svest sve što postoji i apsolutno krucijalna za postojanje bilo čega

apsolutno ne...
dokaži, šta postoji bez svesti?
i kako ne kad si i sam to tvrdio i složio se s tim pre par stranica  Smile
au s kim sam se ja upravo upustio u ''diskusiju'' HAHA shame on me  Smile

nisam te ignorisao.


Citat: abenaz
... ako I SAD,petnesti put izignorišeš,znaćemo da si isti teodor u suštini, kad nemaš argumente

Smatram da sam ti dao i previše dokaza u vidu fizičkih objašnjenja kako to predmeti postoje van tvoje svesti sve dok ne uđu u tvoju svest pomoću čula.

Imaš dva pogleda na ovaj slučaj. Pogled spolja dakle JA vršim obzervaciju i radim experiment NA TEBI.

TI sediš u mraku i gledaš u prazno. JA palim svetlo i TI ugledaš jabuku. JA tebe pitam koje je voće na stolu. TI odgovaraš: "Jabuka!".

JA zaključujem da ti nisi imao jabuku u svesti PRE nego što si je ugledao da stoji na stolu.

U ovom experimentu je uključeno i verovanje. Jebiga, ne može bez toga, naime ja verujem da ti imaš svest.

jesi jesi švalerčino

dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti? dobro podrazumeva se čula ali i ona su deo svesti,dakle šta još ti imaš sem svesti i čula pa se razlikuješ od mene koji posmatram univerzum,kako si ti reko ''SAMO'' kroz, šta ti JOŠ PORED TOGA poseduješ, kakvo ''objektivno'' pomagalo il šta već? -.-



ne postoji za tebe....

ne postoji bez tebe...

ali da u apsolutnom smislu ne postoji..

nece biti...

jel onda ni ti ne postojis...


jel moguće da si dao normalan odgovor auh pa šta je ovo INICIJOOOO biće i od tebe čovek, garant!  Smile

to šta i kako i da li postoji u ''apsolutnom smislu''- za nas je nepoznanica i ostaće.
pa i ne postojim,ni ja ni ti ni bilo ko zapravo, postoji samo ono što zovemo ''ja'', to je ta svest,arhe,logos,bog itd, to jedino možda ''apsolutno'' postoji al o tome posle..

Citat
dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti?

ne razumem pitanje...

ne bih se više bavio ovom tematikom s obzirom da se enormno vreme gubi na tvoje spoticanje i konstatno miniranje toka diskusije sa dve teme koje te jedino interesuju i koje ponavljaš kao pokvarena ploča.
znači priznaješ poraz,oke,korektno i viteški  Smile

Citat
Jesi ti toliko glup ili što, KAKO će tvoja svijest promatrati nešto i znati da to postoji, recimo svemir, kada svemira zaista NE BI BILO uopće, jel?
evo ti istomišljenika  Smile mene bih bijo blam  Smile

al aj da se i ja igram malo: nisam glup nego si ti taj koji je: glup,retardiran,mentalno zaostao,arogantan,bezobrazan itd itd,znači bukv svi najgori epikteti.
KAKO bi svemira zaista BILO uopće, kada tvoja svijest to nebi mogla da ga promatra i zna da postoji, jel?

znam znam, apsolutno nema šanse da razumeš to pitanje i da shvatiš zašto su svest i postojanje, subjekat i objekat-korelati,al eto,da vidimo kakav si ZAISTA metafizičar,e da!  Smile

btw ne znaš ni šta je metafizika bedniče HAHA to što ti radiš je sve samo ne metafizika, metafizika je naime,to joj je definicija nisam ja izmislio seveda, grana filozofije koja ispituje fundamentalnu prirodu realnosti, uključujući odnos izmedju uma i materije itd; ti ništa od toga ne ''proučavaš'' nego kenjaš o bajkama iz knjige iz bronzanog doba u koje pokušavaš da ukalupiš totalno nerazumevanje najpoznatijih naučnih teorija i zakona,na potpuno trapav,patetičan i tragikomičan način, jer si apsolutna totalna neznalica i mentalno poremećeni šizofrenik koji je umislio da priča sa vanzemaljcima i vansvemircima i ostale idiotarije i što je najgore od svega potpuno (neosnovano) arogantna i bezobrazna kretenčina bez trunke morala,stida,osećaja za stvarnost,išta. i ovo ti je sve već reklo dosad sigurno bar par stotina ljudi ako ne i manje ali ti,pošto si takav kakav si, ne obraćaš pažnju na to i potiskuješ to u sebi jer si-lud,glup,kukavica..bukv sve najgore, da si ti SAMO mentalno zaostao ihaaj,pa ni po jada, ja bih te prvi branio i sažaljevao, ko što i jesam neko vreme, al što si pored toga i prebezobrazan i napadaš ljude iz čista mira i vredjaš ko mene sad npr-e pa zato ću ti jebati sve po spisku debilsko maloumno poremećeno smrdljivo, 50 i kusur godina si sprco u dupe jadniče bedni a bukv SVI LJUDI IKAD te tovare i ismevaju i u reali u na forumima,ja bih se davno obesio da sam na tvom mestu iskreno, pa še kak! ili to ili da KOOONAČNO počneš neke antipsihotike da uzimaš,pre svega zbog sebe, jer ovako više ne ide, i sam si sigurno toga svestan duboko u sebi iako to nikad ne bi priznao,garant!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Citat
Bog postoji bez svijesti, niti je svjesno biće, a niti je onda bilo neke svijesti da bi mogla misliti ili promatrati Boga koji je jedini i oduvijek i zauvijek, kraj tvoje glupe priče o tome da ništa ne postoji bez svijesti, eto.
to nije bez svesti retarde debilni,nisam pitao koje biće postoji A DA (ONO)NEMA SVEST,nego šta postoji O ČEMU NEKO NEMA SVEST,kapiraš? naravno da ne, zares!
dakle ovim si dokazao da bog postoji U TVOJOJ SVESTI (tačnije iluziji,mašti itd,al da ne ulazimo u to sad),naravno previše si retardiran i gord da bi to skontao i priznao tkd..začepi samo i nemoj o ovoj temi barem jer ću krenuti da te uništavam više od predragona ako je to ikako moguće. tj već sam krenuo al ovo nije ništa,tek početak kakav ću da postanem ako nastaviš da se kurčiš i lupetaš i vredjaš bez ikakvog razloga i pokrića, ti tako malouman i jadan ćeš nekome neke ''tajne'' svega i kosmosa da otkrivaš e jado

Citat
I nema na čemu, zato sam i tu, pa še kak!  Smile
tu si zato da bi nam služio kao vreća za udaranje i klovn za ismevanje i vredjanje i najveće moguće ponižavanje bedo ljudska

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
svest sve što postoji i apsolutno krucijalna za postojanje bilo čega

apsolutno ne...
dokaži, šta postoji bez svesti?
i kako ne kad si i sam to tvrdio i složio se s tim pre par stranica  Smile
au s kim sam se ja upravo upustio u ''diskusiju'' HAHA shame on me  Smile

nisam te ignorisao.


Citat: abenaz
... ako I SAD,petnesti put izignorišeš,znaćemo da si isti teodor u suštini, kad nemaš argumente

Smatram da sam ti dao i previše dokaza u vidu fizičkih objašnjenja kako to predmeti postoje van tvoje svesti sve dok ne uđu u tvoju svest pomoću čula.

Imaš dva pogleda na ovaj slučaj. Pogled spolja dakle JA vršim obzervaciju i radim experiment NA TEBI.

TI sediš u mraku i gledaš u prazno. JA palim svetlo i TI ugledaš jabuku. JA tebe pitam koje je voće na stolu. TI odgovaraš: "Jabuka!".

JA zaključujem da ti nisi imao jabuku u svesti PRE nego što si je ugledao da stoji na stolu.

U ovom experimentu je uključeno i verovanje. Jebiga, ne može bez toga, naime ja verujem da ti imaš svest.

jesi jesi švalerčino

dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti? dobro podrazumeva se čula ali i ona su deo svesti,dakle šta još ti imaš sem svesti i čula pa se razlikuješ od mene koji posmatram univerzum,kako si ti reko ''SAMO'' kroz, šta ti JOŠ PORED TOGA poseduješ, kakvo ''objektivno'' pomagalo il šta već? -.-



ne postoji za tebe....

ne postoji bez tebe...

ali da u apsolutnom smislu ne postoji..

nece biti...

jel onda ni ti ne postojis...


jel moguće da si dao normalan odgovor auh pa šta je ovo INICIJOOOO biće i od tebe čovek, garant!  Smile

to šta i kako i da li postoji u ''apsolutnom smislu''- za nas je nepoznanica i ostaće.
pa i ne postojim,ni ja ni ti ni bilo ko zapravo, postoji samo ono što zovemo ''ja'', to je ta svest,arhe,logos,bog itd, to jedino možda ''apsolutno'' postoji al o tome posle..

Citat
dakle pomoću čega ti posmatraš univerzum ako ne samo i isključivo svoje svesti, čega još svega ti?

ne razumem pitanje...

ne bih se više bavio ovom tematikom s obzirom da se enormno vreme gubi na tvoje spoticanje i konstatno miniranje toka diskusije sa dve teme koje te jedino interesuju i koje ponavljaš kao pokvarena ploča.
znači priznaješ poraz,oke,korektno i viteški  Smile

Citat
Jesi ti toliko glup ili što, KAKO će tvoja svijest promatrati nešto i znati da to postoji, recimo svemir, kada svemira zaista NE BI BILO uopće, jel?
evo ti istomišljenika  Smile mene bih bijo blam  Smile

al aj da se i ja igram malo: nisam glup nego si ti taj koji je: glup,retardiran,mentalno zaostao,arogantan,bezobrazan itd itd,znači bukv svi najgori epikteti.
KAKO bi svemira zaista BILO uopće, kada tvoja svijest to nebi mogla da ga promatra i zna da postoji, jel?

znam znam, apsolutno nema šanse da razumeš to pitanje i da shvatiš zašto su svest i postojanje, subjekat i objekat-korelati,al eto,da vidimo kakav si ZAISTA metafizičar,e da!  Smile

btw ne znaš ni šta je metafizika bedniče HAHA to što ti radiš je sve samo ne metafizika, metafizika je naime,to joj je definicija nisam ja izmislio seveda, grana filozofije koja ispituje fundamentalnu prirodu realnosti, uključujući odnos izmedju uma i materije itd; ti ništa od toga ne ''proučavaš'' nego kenjaš o bajkama iz knjige iz bronzanog doba u koje pokušavaš da ukalupiš totalno nerazumevanje najpoznatijih naučnih teorija i zakona,na potpuno trapav,patetičan i tragikomičan način, jer si apsolutna totalna neznalica i mentalno poremećeni šizofrenik koji je umislio da priča sa vanzemaljcima i vansvemircima i ostale idiotarije i što je najgore od svega potpuno (neosnovano) arogantna i bezobrazna kretenčina bez trunke morala,stida,osećaja za stvarnost,išta. i ovo ti je sve već reklo dosad sigurno bar par stotina ljudi ako ne i manje ali ti,pošto si takav kakav si, ne obraćaš pažnju na to i potiskuješ to u sebi jer si-lud,glup,kukavica..bukv sve najgore, da si ti SAMO mentalno zaostao ihaaj,pa ni po jada, ja bih te prvi branio i sažaljevao, ko što i jesam neko vreme, al što si pored toga i prebezobrazan i napadaš ljude iz čista mira i vredjaš ko mene sad npr-e pa zato ću ti jebati sve po spisku debilsko maloumno poremećeno smrdljivo, 50 i kusur godina si sprco u dupe jadniče bedni a bukv SVI LJUDI IKAD te tovare i ismevaju i u reali u na forumima,ja bih se davno obesio da sam na tvom mestu iskreno, pa še kak! ili to ili da KOOONAČNO počneš neke antipsihotike da uzimaš,pre svega zbog sebe, jer ovako više ne ide, i sam si sigurno toga svestan duboko u sebi iako to nikad ne bi priznao,garant!

Tupko i glupko, da bi tvoja svijest mogla bilo što promatrati TO VEĆ MORA POSTOJATI, inače bi bio sasvim sam u cijelom multisvemirru.

Znam da ko ovca vjeruješ u tu dogmu da ništa bez svijesti ne postoji, ali zdrav razum je daleko od tebe, samo kažem.

A o metafizici nemoj, ja sam doktor metafizike a ti nisi ni početnik, kratko i jasno, e da!  Smile



Citat
Bog postoji bez svijesti, niti je svjesno biće, a niti je onda bilo neke svijesti da bi mogla misliti ili promatrati Boga koji je jedini i oduvijek i zauvijek, kraj tvoje glupe priče o tome da ništa ne postoji bez svijesti, eto.
to nije bez svesti retarde debilni,nisam pitao koje biće postoji A DA (ONO)NEMA SVEST,nego šta postoji O ČEMU NEKO NEMA SVEST,kapiraš? naravno da ne, zares!
dakle ovim si dokazao da bog postoji U TVOJOJ SVESTI (tačnije iluziji,mašti itd,al da ne ulazimo u to sad),naravno previše si retardiran i gord da bi to skontao i priznao tkd..začepi samo i nemoj o ovoj temi barem jer ću krenuti da te uništavam više od predragona ako je to ikako moguće. tj već sam krenuo al ovo nije ništa,tek početak kakav ću da postanem ako nastaviš da se kurčiš i lupetaš i vredjaš bez ikakvog razloga i pokrića, ti tako malouman i jadan ćeš nekome neke ''tajne'' svega i kosmosa da otkrivaš e jado

Citat
I nema na čemu, zato sam i tu, pa še kak!  Smile
tu si zato da bi nam služio kao vreća za udaranje i klovn za ismevanje i vredjanje i najveće moguće ponižavanje bedo ljudska



Tupavi, KAKO da Bog postoji u tvojoj svijesti kada NIŠTA O TOME NE ZNAŠ, jesi toliko retardiran da ni obične stvari ne razumiješ?  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2020, 17:26:33 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Citat
to šta i kako i da li postoji u ''apsolutnom smislu''- za nas je nepoznanica i ostaće.

onda tako i napisi...

a nemoj da pises da ne postoji...

pisi za nas ne postoji...

ili kako god...

znaci postoji nesto sto moze da utice na tebe i na tvoj zivot a da ti nisi toga uopste svestan...

cak nisi ni svestan mogucnosti da postoji...



pa to lici na boga?

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
to šta i kako i da li postoji u ''apsolutnom smislu''- za nas je nepoznanica i ostaće.

onda tako i napisi...

a nemoj da pises da ne postoji...

pisi za nas ne postoji...

ili kako god...

znaci postoji nesto sto moze da utice na tebe i na tvoj zivot a da ti nisi toga uopste svestan...

cak nisi ni svestan mogucnosti da postoji...



pa to lici na boga?



Eto, i ti si ovim postom DOKAZAO da postoji nešto izvan svijesti, da ne treba svijest da bi nešto postojalo, ali glupan to neće razumjeti, možemo se kladiti, haha, zares!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:55:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.