Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:31:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 105 106 108 109 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1291883 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
dokaži

Moja "teorija svega" je i VIŠE nego dokaz da govorim istinu.

Inače tražim sponzore za predavanja kao i za medijske reklame o istima.

Pa svatko tko ŽELI ČUTI moju "teoriju svega" može tome pripomoći, dapače.

Ne želim novac nego da javno svima mogu OBJAVITI I OBJASNITI moju veličanstvenu "teoriju svega" koja će nama ljudima konačno donijeti onu PRAVU ISTINU o postanku ne samo nas ljudi, nego i svih drugih inteligentnih bića u svemiru i okolici, kao i svih svjetova koji postoje osim ovoga našega.

Ovo NIJE IGRA, dapače!  Smile
ako trazis pare, definitivno nije igra
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
haha
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Cekaj bre da li sam sam ja video da ovaj spominje "Novi svijet" ili ga svi ignorisete ? Smile

Zanci odatle potices gospon Franic ?

Ja sam navikao da mi dolazite na vratima sa vasim knjizicama a ne na forumima  Smile

Inace sama po sebi metafizika je nesto kao sto je teologija za hrscanstvo.

To je filozofija koja treba da na filozofski nacin dokaze tvrdnje koje ne dokazuje cista geometriska i matematicka fizika.

Znaci metafizika kao i teologija ne dokazuje nista one nas samo nagnaju da pokusamo da razumemo , prihvatimo tu istinu bez iakakvih materijalnih dokaza.

Svakako to smo znali jer u ranijim tekstovima vi iskazujete da neke stvari vi ne mozete dokazati.

Sada cak i razumem to vase baljezganje o intelignetnim vanzemoljcima koji su nematerijalni sve to vas sinonim za Boga u koga verujete na svoj nacin iz svog ugla.

Inace ovde ste verovatno da vidite kako ce mo reagovati na vase stavove ne bi li se pripremili za teze debate ali ja mislim da ni ovde nemoze da pobedite u istoj  Smile

Nemam ti ja veze sa Jehovinim svjedocima, dapače, oni vjeruju da je Bog osobno biće i da nas je doslovno stvorio, malo si pobrkao neke stvari.

To o čemu ću ja govoriti još nitko na Zemlji nije govorio, a ni neće sve dok ONI ne dođu na Zemlju.

Kako sam rekao, ovo nije igra, jedino ako netko misli da je sam život igra, onda ok!  Smile





dokaži

Moja "teorija svega" je i VIŠE nego dokaz da govorim istinu.

Inače tražim sponzore za predavanja kao i za medijske reklame o istima.

Pa svatko tko ŽELI ČUTI moju "teoriju svega" može tome pripomoći, dapače.

Ne želim novac nego da javno svima mogu OBJAVITI I OBJASNITI moju veličanstvenu "teoriju svega" koja će nama ljudima konačno donijeti onu PRAVU ISTINU o postanku ne samo nas ljudi, nego i svih drugih inteligentnih bića u svemiru i okolici, kao i svih svjetova koji postoje osim ovoga našega.

Ovo NIJE IGRA, dapače!  Smile
ako trazis pare, definitivno nije igra

Pažljivije čitaj, ne tražim pare nego sponzore za predavanja, nije to isto.

Ja imam dovoljno za život, ali za mega projekt tipa prava "teorija svega" ipak treba dosta toga odvojiti, toliko nemam.

Eto kratko i jasno!  Smile




dokaži

Moja "teorija svega" je i VIŠE nego dokaz da govorim istinu.

Inače tražim sponzore za predavanja kao i za medijske reklame o istima.

Pa svatko tko ŽELI ČUTI moju "teoriju svega" može tome pripomoći, dapače.

Ne želim novac nego da javno svima mogu OBJAVITI I OBJASNITI moju veličanstvenu "teoriju svega" koja će nama ljudima konačno donijeti onu PRAVU ISTINU o postanku ne samo nas ljudi, nego i svih drugih inteligentnih bića u svemiru i okolici, kao i svih svjetova koji postoje osim ovoga našega.

Ovo NIJE IGRA, dapače!  Smile
ta tvoja ''teorija svega'' nije nikakav dokaz ničega nego samo tvoje uglavnom nebulozno naklapanje

Zašto trčiš ispred vremena je li, tako ne rade pametna bića, dapače!

Moja "teorija svega" zbilja će objasniti SVE o postanku svijeta, to ću i dokazati.

Barem je tisuću puta teža od teorije relativnosti i kvantne teorije zajedno.

Dao sam samo pet najlakših metafizičkih pitanja na svim forumima, do sada je na samo jedno TOČNO odgovoreno, malo, ali bolje išta nego ništa, znači IMA i onih koji će nešto i razumjeti iz "teorije svega".

Na ovoj temi sam dao samo dva lagana zadatka, je li tko riješio? Nije. Valjda niti ne razumijete što se traži u tim zadacima, je li tako?  Rekao sam da metafizika nije za svakoga, ozbiljno! A to će se vidjeti i na predavanjima, garant!  Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2017, 22:15:09 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
Cekaj bre da li sam sam ja video da ovaj spominje "Novi svijet" ili ga svi ignorisete ? Smile

Zanci odatle potices gospon Franic ?

Ja sam navikao da mi dolazite na vratima sa vasim knjizicama a ne na forumima  Smile

Inace sama po sebi metafizika je nesto kao sto je teologija za hrscanstvo.

To je filozofija koja treba da na filozofski nacin dokaze tvrdnje koje ne dokazuje cista geometriska i matematicka fizika.

Znaci metafizika kao i teologija ne dokazuje nista one nas samo nagnaju da pokusamo da razumemo , prihvatimo tu istinu bez iakakvih materijalnih dokaza.

Svakako to smo znali jer u ranijim tekstovima vi iskazujete da neke stvari vi ne mozete dokazati.

Sada cak i razumem to vase baljezganje o intelignetnim vanzemoljcima koji su nematerijalni sve to vas sinonim za Boga u koga verujete na svoj nacin iz svog ugla.

Inace ovde ste verovatno da vidite kako ce mo reagovati na vase stavove ne bi li se pripremili za teze debate ali ja mislim da ni ovde nemoze da pobedite u istoj  Smile

Nemam ti ja veze sa Jehovinim svjedocima, dapače, oni vjeruju da je Bog osobno biće i da nas je doslovno stvorio, malo si pobrkao neke stvari.

To o čemu ću ja govoriti još nitko na Zemlji nije govorio, a ni neće sve dok ONI ne dođu na Zemlju.

Kako sam rekao, ovo nije igra, jedino ako netko misli da je sam život igra, onda ok!  Smile





dokaži

Moja "teorija svega" je i VIŠE nego dokaz da govorim istinu.

Inače tražim sponzore za predavanja kao i za medijske reklame o istima.

Pa svatko tko ŽELI ČUTI moju "teoriju svega" može tome pripomoći, dapače.

Ne želim novac nego da javno svima mogu OBJAVITI I OBJASNITI moju veličanstvenu "teoriju svega" koja će nama ljudima konačno donijeti onu PRAVU ISTINU o postanku ne samo nas ljudi, nego i svih drugih inteligentnih bića u svemiru i okolici, kao i svih svjetova koji postoje osim ovoga našega.

Ovo NIJE IGRA, dapače!  Smile
ako trazis pare, definitivno nije igra

Pažljivije čitaj, ne tražim pare nego sponzore za predavanja, nije to isto.

Ja imam dovoljno za život, ali za mega projekt tipa prava "teorija svega" ipak treba dosta toga odvojiti, toliko nemam.

Eto kratko i jasno!  Smile




dokaži

Moja "teorija svega" je i VIŠE nego dokaz da govorim istinu.

Inače tražim sponzore za predavanja kao i za medijske reklame o istima.

Pa svatko tko ŽELI ČUTI moju "teoriju svega" može tome pripomoći, dapače.

Ne želim novac nego da javno svima mogu OBJAVITI I OBJASNITI moju veličanstvenu "teoriju svega" koja će nama ljudima konačno donijeti onu PRAVU ISTINU o postanku ne samo nas ljudi, nego i svih drugih inteligentnih bića u svemiru i okolici, kao i svih svjetova koji postoje osim ovoga našega.

Ovo NIJE IGRA, dapače!  Smile
ta tvoja ''teorija svega'' nije nikakav dokaz ničega nego samo tvoje uglavnom nebulozno naklapanje

Zašto trčiš ispred vremena je li, tako ne rade pametna bića, dapače!

Moja "teorija svega" zbilja će objasniti SVE o postanku svijeta, to ću i dokazati.

Barem je tisuću puta teža od teorije relativnosti i kvantne teorije zajedno.

Dao sam samo pet najlakših metafizičkih pitanja na svim forumima, do sada je na samo jedno TOČNO odgovoreno, malo, ali bolje išta nego ništa, znači IMA i onih koji će nešto i razumjeti iz "teorije svega".

Na ovoj temi sam dao samo dva lagana zadatka, je li tko riješio? Nije. Valjda niti ne razumijete što se traži u tim zadacima, je li tako?  Rekao sam da metafizika nije za svakoga, ozbiljno! A to će se vidjeti i na predavanjima, garant!  Smile

Druskane ti ako stvarno zelis da nekome dokazes nesto prvo moras izbaciti "dapace" i "e tako" i "garant" iz svakog svog izlaganje , inace vredjas slusaoce.

Ja ne znam na sta si ti odgovorio , niti sta si ti dokazao a pogotovu nerzumem zasto bi iko odgovarao na tvoja pitanje jer ovde si ti koji postavlja teoriju ne mi , mi trebamo tvoje odgovore.

Ako je neko postavljao pitanja tebi to sam bio ja i nisam dobio odgovor a to su :

-Koja je svrha naseg zivota u smislu zasto nam je zivot dat ?

-Koji je glavni razlog buduceg pokazivanja nasih kreatoa nama ? Cemu to vodi , kakav rezultat kreator zeli postici i sta je to sto ce on uciniti za ovaj zivot koji se u ovom trenu gasi da se produzi.

Zakljucujem da ce nam se pomoci s'obzirom da si me dematovao da ce nam ta bica naneti zlo.

Takodje nisi odgovorio sta ce nam bitno doneti tvoja "teorija svega" uzevsi u obzir da smo kroz zivotni vek u poslednjih par vekova prihvatali razne teorije i odbacivali ih i tako dalje , covecanstvo je umorno nema se vremena.

Tvoj gore tekst bukvalno govori da ti trazis odogovore od nas i svako ko se slaze sa tobom taj je u pravu.U svojoj debati na ovakvu temu imaces gomilu ljudi koji se nece slagati sa tobom bas zato sto je tvoja teoria samo teoria i sa njom se moze lako manipulisati u smislu dokazivanja i opovrgavanja.

Metafizika je teoriska fizika , fizika predpostavki , zato ju je inace i Aristotel nazivao prva fizika ne zato sto je prva po vaznost vec zato sto su svi fizicki zakoni donoseni iz predpostavki koje su kasnije vremenom dokazivane.

Zasto se kaze "tamo gde fizika stane nastvlja metafizka" , zato sto fizicki zakoni dokazani su materijalnim dokazima , eksperimentalno ili bar matematicki a kada toga nema fizicki pojmovi dokazuju se teoriski i nemoraju biti tacni , mogu samo biti prihvatljivi ili neprihvatljivi

Eto mi smo ovde razgovarali o prostoru i vremenu i o relativnosti i neki se slazu sa Ajnstajnom neki ne jer to je domen teorije.

Na metafizicko pitanje nemoze se tacno odgovoriti.

Pametna bica trce ispred vremena i razmisljaju izvan kalupa a tvoja prica se krece u granicama izmedju Jehovinih svedoka i NLO sto je ogroman spektar teza i problema.

Ja sam te i video na drugim forumima bas pod ovim pseudonimom i mogu ti reci da se i tekako korstis Novim svetom i tako dalje , pa tvoje shvatanje tog inteligentnog bica vuce u tom pravcu.

Evo ima i drugih ovde pa nega presude.

SAmo nemoj da mi pricas kako si ti dao neke odgovore , okrenusmo ovde 107 stranica nizasta.
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
...
To o čemu ću ja govoriti još nitko na Zemlji nije govorio, a ni neće sve dok ONI ne dođu na Zemlju.
....


IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
mob
Nokia 950
...
To o čemu ću ja govoriti još nitko na Zemlji nije govorio, a ni neće sve dok ONI ne dođu na Zemlju.
....




Ovaj sto je iza ovog fotosopa je garant ovaj Teodor ! Dapace  Smile
« Poslednja izmena: 22. Nov 2017, 21:09:55 od Bellfago0r »
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Polako narode.

Treba ići po redu po pitanjima pa će svatko shvatiti kako je svijet nastao i odgovoriti će se i na sva postavljena pitanja.

Dakle nema žurbe, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Cekaj bre da li sam sam ja video da ovaj spominje "Novi svijet" ili ga svi ignorisete ? Smile

Zanci odatle potices gospon Franic ?

Ja sam navikao da mi dolazite na vratima sa vasim knjizicama a ne na forumima  Smile

Inace sama po sebi metafizika je nesto kao sto je teologija za hrscanstvo.

To je filozofija koja treba da na filozofski nacin dokaze tvrdnje koje ne dokazuje cista geometriska i matematicka fizika.

Znaci metafizika kao i teologija ne dokazuje nista one nas samo nagnaju da pokusamo da razumemo , prihvatimo tu istinu bez iakakvih materijalnih dokaza.

Svakako to smo znali jer u ranijim tekstovima vi iskazujete da neke stvari vi ne mozete dokazati.

Sada cak i razumem to vase baljezganje o intelignetnim vanzemoljcima koji su nematerijalni sve to vas sinonim za Boga u koga verujete na svoj nacin iz svog ugla.

Inace ovde ste verovatno da vidite kako ce mo reagovati na vase stavove ne bi li se pripremili za teze debate ali ja mislim da ni ovde nemoze da pobedite u istoj  Smile

Nemam ti ja veze sa Jehovinim svjedocima, dapače, oni vjeruju da je Bog osobno biće i da nas je doslovno stvorio, malo si pobrkao neke stvari.

To o čemu ću ja govoriti još nitko na Zemlji nije govorio, a ni neće sve dok ONI ne dođu na Zemlju.

Kako sam rekao, ovo nije igra, jedino ako netko misli da je sam život igra, onda ok!  Smile





dokaži

Moja "teorija svega" je i VIŠE nego dokaz da govorim istinu.

Inače tražim sponzore za predavanja kao i za medijske reklame o istima.

Pa svatko tko ŽELI ČUTI moju "teoriju svega" može tome pripomoći, dapače.

Ne želim novac nego da javno svima mogu OBJAVITI I OBJASNITI moju veličanstvenu "teoriju svega" koja će nama ljudima konačno donijeti onu PRAVU ISTINU o postanku ne samo nas ljudi, nego i svih drugih inteligentnih bića u svemiru i okolici, kao i svih svjetova koji postoje osim ovoga našega.

Ovo NIJE IGRA, dapače!  Smile
ako trazis pare, definitivno nije igra

Pažljivije čitaj, ne tražim pare nego sponzore za predavanja, nije to isto.

Ja imam dovoljno za život, ali za mega projekt tipa prava "teorija svega" ipak treba dosta toga odvojiti, toliko nemam.

Eto kratko i jasno!  Smile




dokaži

Moja "teorija svega" je i VIŠE nego dokaz da govorim istinu.

Inače tražim sponzore za predavanja kao i za medijske reklame o istima.

Pa svatko tko ŽELI ČUTI moju "teoriju svega" može tome pripomoći, dapače.

Ne želim novac nego da javno svima mogu OBJAVITI I OBJASNITI moju veličanstvenu "teoriju svega" koja će nama ljudima konačno donijeti onu PRAVU ISTINU o postanku ne samo nas ljudi, nego i svih drugih inteligentnih bića u svemiru i okolici, kao i svih svjetova koji postoje osim ovoga našega.

Ovo NIJE IGRA, dapače!  Smile
ta tvoja ''teorija svega'' nije nikakav dokaz ničega nego samo tvoje uglavnom nebulozno naklapanje

Zašto trčiš ispred vremena je li, tako ne rade pametna bića, dapače!

Moja "teorija svega" zbilja će objasniti SVE o postanku svijeta, to ću i dokazati.

Barem je tisuću puta teža od teorije relativnosti i kvantne teorije zajedno.

Dao sam samo pet najlakših metafizičkih pitanja na svim forumima, do sada je na samo jedno TOČNO odgovoreno, malo, ali bolje išta nego ništa, znači IMA i onih koji će nešto i razumjeti iz "teorije svega".

Na ovoj temi sam dao samo dva lagana zadatka, je li tko riješio? Nije. Valjda niti ne razumijete što se traži u tim zadacima, je li tako?  Rekao sam da metafizika nije za svakoga, ozbiljno! A to će se vidjeti i na predavanjima, garant!  Smile

Druskane ti ako stvarno zelis da nekome dokazes nesto prvo moras izbaciti "dapace" i "e tako" i "garant" iz svakog svog izlaganje , inace vredjas slusaoce.

Ja ne znam na sta si ti odgovorio , niti sta si ti dokazao a pogotovu nerzumem zasto bi iko odgovarao na tvoja pitanje jer ovde si ti koji postavlja teoriju ne mi , mi trebamo tvoje odgovore.

Ako je neko postavljao pitanja tebi to sam bio ja i nisam dobio odgovor a to su :

-Koja je svrha naseg zivota u smislu zasto nam je zivot dat ?

-Koji je glavni razlog buduceg pokazivanja nasih kreatoa nama ? Cemu to vodi , kakav rezultat kreator zeli postici i sta je to sto ce on uciniti za ovaj zivot koji se u ovom trenu gasi da se produzi.

Zakljucujem da ce nam se pomoci s'obzirom da si me dematovao da ce nam ta bica naneti zlo.

Takodje nisi odgovorio sta ce nam bitno doneti tvoja "teorija svega" uzevsi u obzir da smo kroz zivotni vek u poslednjih par vekova prihvatali razne teorije i odbacivali ih i tako dalje , covecanstvo je umorno nema se vremena.

Tvoj gore tekst bukvalno govori da ti trazis odogovore od nas i svako ko se slaze sa tobom taj je u pravu.U svojoj debati na ovakvu temu imaces gomilu ljudi koji se nece slagati sa tobom bas zato sto je tvoja teoria samo teoria i sa njom se moze lako manipulisati u smislu dokazivanja i opovrgavanja.

Metafizika je teoriska fizika , fizika predpostavki , zato ju je inace i Aristotel nazivao prva fizika ne zato sto je prva po vaznost vec zato sto su svi fizicki zakoni donoseni iz predpostavki koje su kasnije vremenom dokazivane.

Zasto se kaze "tamo gde fizika stane nastvlja metafizka" , zato sto fizicki zakoni dokazani su materijalnim dokazima , eksperimentalno ili bar matematicki a kada toga nema fizicki pojmovi dokazuju se teoriski i nemoraju biti tacni , mogu samo biti prihvatljivi ili neprihvatljivi

Eto mi smo ovde razgovarali o prostoru i vremenu i o relativnosti i neki se slazu sa Ajnstajnom neki ne jer to je domen teorije.

Na metafizicko pitanje nemoze se tacno odgovoriti.

Pametna bica trce ispred vremena i razmisljaju izvan kalupa a tvoja prica se krece u granicama izmedju Jehovinih svedoka i NLO sto je ogroman spektar teza i problema.

Ja sam te i video na drugim forumima bas pod ovim pseudonimom i mogu ti reci da se i tekako korstis Novim svetom i tako dalje , pa tvoje shvatanje tog inteligentnog bica vuce u tom pravcu.

Evo ima i drugih ovde pa nega presude.

SAmo nemoj da mi pricas kako si ti dao neke odgovore , okrenusmo ovde 107 stranica nizasta.

Samo kratko da ti kažem da je metafizika bila prva fizika a biti će i zadnja, to ti mogu garantirati.

Poslije metafizike nema više ništa, sve će se objasniti što nije objašnjeno, dakako da ništa od toga nije moguće eksperimentalno dokazati, jer eksperimetni tako daleko NE MOGU, niti će ikada moći doći, dapače.

A što se tiče toga što je svrha našega života na Zemlji, pa to je barem jasno, ovo na Zemlji je ŠKOLA koja se mora proći za sve nas ljude, bez nje NEMA ni života poslije ovoga, zato i jesmo svi na Zemlji.

Tvorac je napravio PLAN koji se izvodi, i dovesti će ga do kraja, nitko nas ljude neće ništa pitati, isto kao što nas nitko nije pitao da li želimo uopće da svemir i Zemlja kao i život na Zemlji postoji, a nije nas nitko ni pitao gdje se hoćemo roditi i što želimo na Zemlji biti, sve je to već UNAPRIJED do u najmanje detalje ODREĐENO.

Zato i veli Jahve u Bibliji "znadoh te čovječe od majčine utrobe pa sve do groba". Svakoga od nas ljudi.

Pitaš da li Tvorac MOŽE nam produžiti život, tjelesni život u materiji i poslije smrti? Pa to ti je isto kao da ja pitam da li mi slastičar u slastičarnici može dati kuglu sladoleda, zbilja je odgovor više nego jasan, ili tebi nije?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 105 106 108 109 ... 2459
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:31:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.