Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:55:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 2450
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1264542 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
nije ni za nas...

jel mi ne pripadamo nauci...nego univerzumu...

Gle, postoji istina o našem postanku, zar je ne želiš znati?

Nije to ništa tako teškoga što čovjek ne bi mogao shvatiti, dapače.

Ali da nije lako to sve razumjeti to je jasno, zato treba ići korak korak, ciglu po ciglu, i kuća se prije ili kasnije napravi.

Ali ne odjednom, već postupno.

Tako nitko ne može odmah, od prve razumjeti istinu o našem postanku, ali vremenom svi ljudi će je znati kao vodu piti, u to sam uvjeren, dapače!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
Za početak treba shvatiti da ne može ništa slučajno nastati, ali ni biti doslovno stvoreno, kako to mnogi vjeruju.

Zato i tvrdim da je istina o našem postanku "Treće vrste" i da i te kako ima veze sa Vanzemaljskim bićima, koja to već davno znaju.

Red je došao i na nas ljude da to saznamo, to nitko neće spriječiti, ali tko će koliko razumjeti je savim druga priča, dakako!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
mozda...a mozda ne....

ocigledno je jedno...

nauka je na sebe uzela ulogu za koju nema ni znanja ni mogucnosti...

pa je i rezultat koji ce na takav nacin biti stvoren biti u tim okvirima...

to je princip na kojem pociva i univerzum...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
mozda...a mozda ne....

ocigledno je jedno...

nauka je na sebe uzela ulogu za koju nema ni znanja ni mogucnosti...

pa je i rezultat koji ce na takav nacin biti stvoren biti u tim okvirima...

to je princip na kojem pociva i univerzum...

Nauka nije sposobna odgovoriti na pitanje kako je zbilja nastao naš svijet iz jednostavnog razloga jer uzrok nastanka našega svijeta nije u našoj dimenziji, a nauka čak ni sve u našoj dimenziji ne može ni detektirati a kamoli otkriti i pokazati, to nije moguće nikome tko je materijalno biće.

Zato i tvrdim, ako želimo saznati istinu o postanku, nauka nije dovoljna, potrebna je metafizika, i to takva da se ide do samoga kraja umnih sposobnosti, tek onda ćemo dobiti rezultat koji čekamo, prije ne.

I razumjeti ćemo i kako je nastao naš svemir ali i cijeli mulistvemir, nema tu ni slučaja a ni bilo kojega pravoga čuda, dapače!   Smile
« Poslednja izmena: 19. Jun 2017, 16:39:39 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
Postoji li netko tko misli da je nemoguće da je neka daleko naprednija Inteligentna Sila napravila i svemir i život na Zemlji, i vršila evoluciju na Zemlji? Zašto to ne bi bila ona prava istina o našem postanku?

Zanimljivo je da su recimo mnogi osnivači najvećih svjetskih religija upravo nešto slično ljudima govorili, već prije tisuća godina, samo što su ljudi izgleda krivo razumjeli pa su povjerovali da su ta bića prava Svemoguća bića sa nevjerojatnim sposobnostima, a radi se samo o znanju daleko starijem od cijeloga našega materijalnoga svijeta.

Recimo Krišna je tako govorio, pa i sam Isus Krist.

A zanimljivo je da su nas oni zvali "Bogovima", time su jasno dali nama na znanje tko su naši pravi preci.

Da mi ljudi nismo potomci nekih glupih dlakavih stvorenja nego potomci samih Bogova, i prije ili kasnije  morati ćemo naučiti sve što i Bogovi znaju, a prvo od toga može biti upravo ona prava istina o postanku ne samo našega svijeta nego svih svjetova koji postoje. Zašto ne? 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Citat
Da mi ljudi nismo potomci nekih glupih dlakavih stvorenja nego potomci samih Bogova

Pa dlaku smo odavno izgubili ali pametniji postali nismo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
u tome i jeste problem....

sto vi svi shvatate to ozbiljno...

svi najveci filozofi istoka govore isto...

iluzija...

Pa jeste svijet iluzija ali je stvarnost za nas ljude.

I kada se rodiš, i kada uživaš, i kada patiš ,i kada umireš, dapače.

Netko je tu iluziju osmislio, zašto to ćemo svi saznati prije ili kasnije nema toga tko to neće znati ali kada dođe vrijeme za to dakako.

ja sam vec govorio o tome da je ovaj svet iluzija i da je hologramska projekcija a pre mene je to govorio kolega dejvid bom ,drugovi japanci su to i dokazali


http://www.planeta.rs/62/17_hologram.htm#.WUf2j-uGOCg
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
u tome i jeste problem....

sto vi svi shvatate to ozbiljno...

svi najveci filozofi istoka govore isto...

iluzija...

Pa jeste svijet iluzija ali je stvarnost za nas ljude.

I kada se rodiš, i kada uživaš, i kada patiš ,i kada umireš, dapače.

Netko je tu iluziju osmislio, zašto to ćemo svi saznati prije ili kasnije nema toga tko to neće znati ali kada dođe vrijeme za to dakako.

ja sam vec govorio o tome da je ovaj svet iluzija i da je hologramska projekcija a pre mene je to govorio kolega dejvid bom ,drugovi japanci su to i dokazali


http://www.planeta.rs/62/17_hologram.htm#.WUf2j-uGOCg

Pa jeste naš svijet neka vrsta holograma, ali ne baš takvoga kakvoga mi ljudi možemo napraviti.

I čitao sam sve o tome, dapače, samo je problem što nitko od onih koji to tvrde ne zna kako je nastala ta Inteligencija koja je napravila taj hologram, naš svemir.

A to ti je onda kao da praktični ništa ne znaš, sve ostaje u oblacima.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5673
Citat
Da mi ljudi nismo potomci nekih glupih dlakavih stvorenja nego potomci samih Bogova

Pa dlaku smo odavno izgubili ali pametniji postali nismo  Smile

Ja sam uvjeren da su i majmuni i sva ostala bića samo stepenica prema nastanku čovjeka, genetskog inženjeringa Vanzemaljske Sile, koja je radila na tome da napravi najsavršenije materijalno biće.
Znači nije slučajno od majmuna ili njihovi predaka nastao čovjek, Sila je radila na tome tako dugo dok nije bila zadovoljna svojim radom.

To lijepo piše u Bibliji (koja je, ja sam uvjeren, knjiga Vanzemaljskoga porijekla), "I vidje Bog da je dobro!" (koji to Bog, pa Vanzemaljska Sila jer u pitanju nema drugoga).  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Ne u tom smislu..da je neko ukljucio laser...

Nego po principu na kome se zasniva hologram...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 2450
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 06:55:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.