Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telepatija - čitanje misli ili prodavanje magle?  (Pročitano 52110 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Veliki broj ljudi koji su tvrdili da im se tako nesto desava su prevaranti, ali ne iskljucujem mogucnost da je tako nesto moguce.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
citanje misli je sasvim moguce.. jer nase misli nisu nase, one propadaju kolektivu...svi smo povezani u jedan umrezeni sistem...  samo se treba  fokusirati i pronaci put do glave ciljane osobe...i ubaciti joj sopstvene ideje  i posle navodno ih procitati kao njihove . Inace dolaskom novog doba akvarijusa dolazi i do spajanja  kolektivne pinealne zlezde - treceg oka... i otvaranja krunske cakre radi primanja kosmicke svetlosti prosvetlenja.
Citanjem misli se dolazi i astralnom projekcijom.... CiA i slicne organizacije imaju svoje projekte. ..U Mountak projektu su radili na tome.., Rainbow project, a tu su MK ultra ,Monarh programiranja...Masoni - iluminati se bave time...tako da kontrolisu pravce i kretanja covecanstva od davnina,citaju im poteze i kao u sahu su uvek korak ispred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
citanje misli je sasvim moguce.. jer nase misli nisu nase, one propadaju kolektivu...svi smo povezani u jedan umrezeni sistem...  samo se treba  fokusirati i pronaci put do glave ciljane osobe...i ubaciti joj sopstvene ideje  i posle navodno ih procitati kao njihove . Inace dolaskom novog doba akvarijusa dolazi i do spajanja  kolektivne pinealne zlezde - treceg oka... i otvaranja krunske cakre radi primanja kosmicke svetlosti prosvetlenja.
Citanjem misli se dolazi i astralnom projekcijom.... CiA i slicne organizacije imaju svoje projekte. ..U Mountak projektu su radili na tome.., Rainbow project, a tu su MK ultra ,Monarh programiranja...Masoni - iluminati se bave time...tako da kontrolisu pravce i kretanja covecanstva od davnina,citaju im poteze i kao u sahu su uvek korak ispred.

Ал' је теби лепо.

Иначе, Project Rainbow се бавио истраживањем стелт технологије. Smile
« Poslednja izmena: 14. Okt 2008, 15:45:08 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Rusi i Ameri su imali svoja istrazivanja na tom polju al se odavno vise ne prica o tome
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
sta ima da se prica kada je sve nauceno.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Evo danas mi se opet desilo.Vozio me taksi,i bio sam siguran da treba skrenuti kod sledeće ulice,i na to sam snažno mislio,taksista išao upravo putem na koji sam snažno mislio,tek posle minut je primetio da je skrenuo u pogrešnu ulicu,iako svaki dan ide tim putem i jako poznaje put.Nije razumeo zašto bio ubeđen da tim putem treba da ide,a ja nisam rekao da sam ja snažno mislio da se ide tim putem.Tako je pre bio i sa šoferom autobusa,počeo da skreće u suprotnom pravcu u odnosu na put kojem trebao ići pošto sam i ja bio ubeđen da u tom pravcu treba da ide i snažno mislio na to,tek na viku putnika šofer skontao da ide pogrešnim putem kojem vozi više puta na dan.To se dešava nesvesno,a verovatno da čovek i svesno može da se koristi tim sposobnostima.I neverovatno kako lako može da se utiče na tok misli ljudima telepatskim putem.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Kako se to "snažno misli"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Nemože se to opsati kada je to osećaj.I sam možeš zaključiti šta je "snažno".Kada si maksimalno koncentrisan na te misli,ništa ti nije u glavi sem te misli,toliko se koncentrišeš na te misli da ga vidiš kao sliku,pa ne vidiš ništa što gledaš očima prema van,već samo tu sliku.To je kao kada blejiš u jedno mesto,a mislima si odlutao,pa ne vidiš ispred sebe ništa.Nešto tako,mada vrlo teško to opisati,ipak osećaj nije nešto opipljivo i materijalno pa da se to može opisati i da se to uporedi sa nečim.
« Poslednja izmena: 18. Okt 2008, 11:08:25 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Gluvonemi ljudi čitaju sa usana i tako razumeju šta govoriš.

Veliki Magičar te zove da izađeš pred publiku.
Napadno ćuti i gleda te "telepatskom" pogledom
pretpostavka da za istinsku telepatiju gledanje nije bitno, ali te on gleda ko ker, krajnje pažljivo.
Odjednom izgovara rečenicu, brzo i prodorno:
"Zamislite jednu reč!"
(pogledati prvi red)
Da, on je zaista pogodio!!!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Sony xperia
Sovjeti su gledanjem na daljinu špijunirali Američke predsjednike

 
Istaknuti naučnik, doktor psihologije i filozofije, jedan od autora Velike sovjetske enciklopedije, Alexander Spirkin, bio je prvi direktor tajnog laboratorija za vidovitost u USSR. U svom zadnjem intervjuu za novine Komsomolskaya Pravda, naučnik je prikupio svoje radno iskustvo u tajnom laboratoriju Sovjetske vlade. "Radio sam sa nekoliko stotina gledalaca na daljinu. Ubrzo nakon smrti Josepha Stalina, kada su ljudi napokon postali slobodni od diktature i počeli razgovarati, muzej Polytechnic u Moskvi postao je dom za zainteresovane za telepatiju. Wolf Messing, osoba koja posjeduje istinski dar za gledanje na daljinu i telepatiju, postao je vođa tih sastanaka u muzeju. Poznajem ga od vremena na Univerzitetu. Širom zemlje mogli su se vidjeti njegovi posteri sa natpisom "Čitanje vaših misli sa daljine". Napravio sam dosta izvještaja o ovom fenomenu. Naglasio sam da se oni ne mogu objasniti sa naučne tačke gledišta, posebno sa aspekta marksizma i leninizma. Jednog dana sam bio pozvan u Naučno odjeljenje Centralnog komiteta komunističkog društva. Tražili su da odredim mjesto bioinformacionog laboratorija po kontrolom KGB-a."

"Trebao sam za laboratorij unajmiti 200 zaposlenika - gledalaca na daljinu. Svi kandidati morali su odgovoriti na niz tipičnih pitanja i položiti nekoliko testova. Kada smo završili sve testove, počeli smo istraživati ljudske neobične mogućnosti. Istraživali smo polja kristala koja su kotegorizirana kao nešto između živih i neživih objekata. Postalo je jasno da su ti objekti rasli pod djelovanjem vidovnjaka."

Jedan od zaposlenika bila je i Fedora Konyukhova, čije tijelo je proizvodilo neobičnu toplotu i posjedovalo moć izlječenja. Ivan Fomin iskoristio je svoju super-osjetljivu energiju da bi istražio razloge raznih nesreća. Boris Shapiro posjedovao je vrlo jaki osjećaj za dijagnozu. Nekada je bio fotograf, ali sada radi kao savjetnik za bogate biznismene.

Neki od zaposlenih u tajnom laboratoriju išli su na posebne kurseve za KGB. Jedan od njih je ušao u ured Alexandera Spirkina i predstavio se kao KGB general Makarevich. Naređeno mu je da kontroliše profesorove aktivnosti, jer je postojao veliki interes za strane inteligentne službe, posebno za CIA-u i Pentagon.

"Još uvijek ne znam ništa o rezultatima naučnih radova sa gledaocima na daljinu, iako je prošlo mnogo godina", rekao je profesor Spirkin. "i sovjetski vojni zvaničnici su bili zainteresovani u naš rad".

"Neki sovjetski gledatelji na daljinu posjetili su SAD kao turisti i informaciju koju su tamo dobili prenijeli kolegama u Moskvi, snagom misli, odnosno telepatijom. KGB se interesovao da li na taj način mogu odrediti lokacije stranih podmornica u okeanu", rekao je Alexander Spirkin.

"Na kraju sam morao napustiti laboratorij. Mladi naučnik je zauzeo moje mjesto u laboratoriju i sada ne znam ništa o tamošnjim aktivnostima", zaključio je profesor.

Izvor: Pravda.Ru

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.