Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 45 46 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telenor 062/063/069 - Pitanja i odgovori!  (Pročitano 110911 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1536
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Samsung S22 Ultra 12/512
U sledeci mesec se prenose samo minuti i poruke.
Megabajti koji preostanu se brisu i ponovo kreces sa onom kolicinom koja ti sledi u okviru paketa koji imas.

Hvala na pojašnjenju Smile jer na Telenorovom sajtu piše sve osim brzine i eventualnog prenosa preostalih mb iz dopunjenog paketa.
IP sačuvana
social share
Generalni Sekretar Sekcije za Vrbovanje A.LJ.K.-a
ALjK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Apple iP5
Mene su razocarali zato sto se internet ne prenosi vise u sledeci mesec (ranije je moglo) jer mi uvek ostane bar stotinak MB od ukupno 1GB koliko imam u paketu, ali su bar dobro uradili to da ne moze da se ode u minus nego se samo smanji brzina kada potrosis on sto imas.

Bas sam pre neki dan citao kako se jedan VIP korisnik zali jer je na Galaxy S2 slucajno ostavio da mu Dropbox automatski uploaduje slike i preko 3G i preko wi-fi pa je nabio racun od 300 eura, a uz to su mu ovi iz VIP-a iskljucili broj dok ne plati.

Mislim da su Telenorovi Prenesi i surfuj paketi trenutno najbolja opcija za korisnike koji dosta koriste internet na svojim telefonima pogotovo ako se uzme u obzir da imaju najbolje down/up brzine, a uz to ne moze vise da se napravi astronomski racun kada potrosis megabajte iz paketa kao sto se desava kod drugih operatera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Ja čekam unlock kod od polovine novembra 2011 ... preteraše više ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6791
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Apple Iphone 13
ja sam krajem maja presao sa prenesi 200 na prenesi i surfuj 500.....uklapam se nekako jer imam one dodatne minute i vise sms......e sad fora je u tome sto nema sanse pri proveri trenutnog stanja da vidim koliko mi mb preostaje!!!!!na proveri 311 nema sanse da vidim......danas zovem call centar i oni kazu pokusajte preko 111 i onda udjete u moj racun pa ce vam tamo prikazati.....ja to uradm kad ono opet nista......sve mi pise minuti,sms,minuti u mrezi al mb nigde......u cemu je fora?????   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1536
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung S22 Ultra 12/512
ja sam krajem maja presao sa prenesi 200 na prenesi i surfuj 500.....uklapam se nekako jer imam one dodatne minute i vise sms......e sad fora je u tome sto nema sanse pri proveri trenutnog stanja da vidim koliko mi mb preostaje!!!!!na proveri 311 nema sanse da vidim......danas zovem call centar i oni kazu pokusajte preko 111 i onda udjete u moj racun pa ce vam tamo prikazati.....ja to uradm kad ono opet nista......sve mi pise minuti,sms,minuti u mrezi al mb nigde......u cemu je fora?????   Smile Smile Smile

Mene je takođe interesovalo kako da imam uvid u trošenje mb jer imam sumnju u način obračuna. Poslao sam pitanje putem maila i dobio sledeći odgovor (slika koju sam stavio kao attačment).
Mnogo bi bio lakši uvid u račun kad bi se jednostavnije došlo do informacija o utrošenim mb kao npr za sms ili za pozive. Ovako ne znam koliko mi određena poseta netu oduzima mb pa sam prinuđen svaki mesec da doplaćujem mb  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

telenor.JPG
(22.39 KB, 581x115)
IP sačuvana
social share
Generalni Sekretar Sekcije za Vrbovanje A.LJ.K.-a
ALjK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iP5
Pogledajte na 43. strani ove teme, ima sve objašnjeno kako se proverava koliko je MB ostalo Smiley
A pošto vi imate Android telefone, mnogo vam je lakše da skinete Telenor 111 aplikciju sa marketa gde možete odmah da vidite i minute, i poruke, i internet:
http://forum.burek.com/telenor-062063-pitanja-i-odgovori-t234081.msg10034812.html#msg10034812
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1536
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung S22 Ultra 12/512
Aplikacije sa toliko slabih ocena skorijeg datuma ne skidam. Sa starim paketom (Prenesi Plus 500MB) uvid u utrošene minute,poruke, mb i prenete mb je bilo jednostavno kontrolisati proverom na 311, a sa novijim (Prenesi i surfuj 500) na kom sam sad to nije moguće.
...a najineresantnije u mom slučaju je to da sam ranije sa sličnim protokom mob interneta uspevao da prenesem mb u sledeći mesec, a sad ne mogu ni da stignem do 15-og u mesecu Smile

Potrošnja mb bi trebala da stoji uz sms i minute, a ne da se utrošeni mb moraju tražiti na drugim mestima.

Glas za transparentnost, korak ka većem poverenju  Smile
IP sačuvana
social share
Generalni Sekretar Sekcije za Vrbovanje A.LJ.K.-a
ALjK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
sa njihovom aplikacijom 111 meni imas sve na uvid crno na belo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 803
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia Lumia 820
Najlakše je ukucati kod *111*4*2#
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia Lumia 920
Ko ima prenesi i surfuj, registrujte se na dobre stvari, uključite e-račun i još dva koraka odradite, npr. povežite e-mail nalog sa sajtom i facebook, i dobićete 2 meseca duplirane minute prema svim mrežama i megabajte.

Kod mene npr. na HTC HD7 (Windows Phone 7) nikako ne rade ti kratki kodovi, pa samo odem preko telefona na dobrestvari.rs/telenor i tu imam sve informacije, koliko mi je ostalo megabajta, minuta i poruka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 45 46 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.