Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:44:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teen problem; neshvacena  (Pročitano 9147 puta)
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
 Smile  Nisi ubacio ni jednu englesku reč???  Smile 
A, da, ovo je ipak lekcija sprskog jezika... U to ime, Tanjice, čitaj moj potpis  Smile

A ova cura je dobila dosta pametnih odgovora, pa, ako ih pametno i protumači, znaće šta joj je činiti....
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Reč 'seljanka' se u zvaničnom srpskom jeziku upotrebljava u značenju ženske osobe koja živi na selu. I ne mora imati pritom negativno konotatvino značenje, ali ga, nažalost, ima, jer se ovde često 'gradska deca'  Smile diče time kako su iz grada, a češće su mnogo gori od tih takozvanih 'seljaka'.
Pritom, reč 'kompleksaš' i slične reči upotrebljava se u izrazito negativnom i, što je važnije, subjektivnom značenju. Tako da, nazivajući nekoga seljakom i kompleksašem, kad se sve sabere i oduzme, više govori o osobi koja taj termin upotrebljava, nego o osobi kojoj je upućena.

Mala lekcija iz srpskog jezika, za one koji beže sa časova, a pritom su verovatno dovoljno 'pametne' i popile su prosto svu pamet na svetu.  Smile

hm ne bezim sa casova.... Za to sto si rekla upravu si...necu sada nesto da izigravam jer jesi upravu  za to sto si rekla i odlicno znam da je tako,medjutim rec seljanka se koristi i figurativno...da prikaze sliku neke prostakuse....a sto je najzesce odlicno znamo da su seljanke odnosno seljaci najposteniji narod i da su to ljudi....naravno njima svaka cast!!Kada sam koristila rec "seljanka" time nisam mislila da uvredim oosobe sa sela naprotiv tom recju mogu da se docaraju vise naziva i moze imati vise smisla kao uvreda....tako bar kaze moja nastavnica srpskog!!A sto se tice kompleksa  vidim da je to bilo na moj racun pa cu lepo odgovoriti da te devojke sa kojima sam u konfliktu su jako iskompleksirane!!Naravno ja jesam iz porodice koja ima lovu ali se time ne dicim i imam puno prijatelja ali njih dve me onako bas zestoko zezaju,moram da kazem,podjebavaju,vredjaju...bilo je vise incidenata kada je moglo da dodje do tuca....ali sada se drzim po strani.....takodje i one jer su moji roditelji isli kod razrednog!Sta to dokazuje da se mala smirila jer zna sta je sve cinila i da je u tom slucaju svesna svojih gluposti i svojom negatinoscu kojom zraci!!Iskompleksirana je zato sto je bila debela,druga zato sto je ruzna...imaju mnoooogo vise kompleksa nego bolje je da cutim da ne spadne da sam ja ta!!Toliko od mene,a sada idem jer imam pametnija posla
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
Smile  Nisi ubacio ni jednu englesku reč???  Smile 
A, da, ovo je ipak lekcija sprskog jezika... U to ime, Tanjice, čitaj moj potpis  Smile

A ova cura je dobila dosta pametnih odgovora, pa, ako ih pametno i protumači, znaće šta joj je činiti....

Lazesh da nisam Smile..vid' stvarno.Nooooooo... Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2008, 16:52:07 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
evo neshto za curu koja pita

ova cura ima slichna razmisljanj, ali ima i svoje odgovore (nije s ovog foruma)

"Sve je propalo..
Citav jebeni svijet je propao!
Vise nista nije kako treba..
Sve me tako zivcira..

Mrzim ljude i ljudsku pohlepu!
Zasto su svi tako dvolicni, puni mrznje??
Zasta jednom u svom jebenom zivotu ne mogu biti mirna?
Neki ljudi jednostavno nemaju granica!
Zasto se niko nikad ne zapita grijesi li?
Zato sto svi sebe vide savrseno..
A sta je s ostalim??

Jebene predrasude..
Neki jos uvijek sude o drugima po njihovom izgledu..
Vise niko nema zelju da nekog upozna..
Ja ne mogu vise!! Jednostavno pucaaammm!!!!!!!!
Nekada imam osjecaj da je sve to zapravo ljubomora..
Zasto se svi opterecuju tudjim zivotima?
Pa ljudi zar niko nema vlastiti zivot???
Ne zelim da komentarisem tudje hlace,majice itd..
Ne zelim da slusam kako neko prica drugima iza ledja NON STOP!!!
Vise ne mogu!!!!
Necu da me bilo ko zamara tim stvarima!!!
Imam svoj zivot..Porodicu..Svoje krug prijatelja..
Prijatelja cije probleme mogu saslusati..
A ostalo..
Nek ide sve u KU^AC!!!
Ne zanima meeee!!!!!"



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
Sve je propalo..
Citav jebeni svijet je propao!
Vise nista nije kako treba..
Sve me tako zivcira..

Mrzim ljude i ljudsku pohlepu!
Zasto su svi tako dvolicni, puni mrznje??
Zasta jednom u svom jebenom zivotu ne mogu biti mirna?
Neki ljudi jednostavno nemaju granica!
Zasto se niko nikad ne zapita grijesi li?
Zato sto svi sebe vide savrseno..
A sta je s ostalim??

Jebene predrasude..
Neki jos uvijek sude o drugima po njihovom izgledu..
Vise niko nema zelju da nekog upozna..
Ja ne mogu vise!! Jednostavno pucaaammm!!!!!!!!
Nekada imam osjecaj da je sve to zapravo ljubomora..
Zasto se svi opterecuju tudjim zivotima?
Pa ljudi zar niko nema vlastiti zivot???
Ne zelim da komentarisem tudje hlace,majice itd..
Ne zelim da slusam kako neko prica drugima iza ledja NON STOP!!!
Vise ne mogu!!!!
Necu da me bilo ko zamara tim stvarima!!!
Imam svoj zivot..Porodicu..Svoje krug prijatelja..
Prijatelja cije probleme mogu saslusati..
A ostalo..
Nek ide sve u KU^AC!!!
Ne zanima meeee!!!!!"
па, тако се осећа већина тинејџера...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
da ali ona se pomirila s tim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
па, наставак тога ће бити

Citat
Imam svoj zivot..Porodicu..Svoje krug prijatelja..
Prijatelja cije probleme mogu saslusati..
али, и они су почели да смарају
како су могле бити тако зле према мени???
након свега што сам за њу урадила,
она ме је преварила са њим
и оговарала ме иза леђа
а правила се да ми је другарица...

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Ok...dete od 15 godina je izložila svoj problem, jer to i jeste problem pogotovo u tim godinama, a vi se ponašate (barem većina vas) kao najgora malograđanština.
Trebalo je imati hrabrosti i napisati takvu ispovest, iako je verovatno unapred znala na kakve će komentare naići, a vi je još više vređate, umesto da je nekim konstruktivnim savetom podržite. Možda bi tako uspela da promeni sebe i svoj život, koji očigledno nije toliko idiličan iako su joj roditelji "buržuji"...kakav grozan i detinjast izraz, ali morala sam to da napišem da bi vi bolje skontali.
Bez uvrede, ali ste dokaz koliko ljudi mogu biti zli i pakosni.

IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
Dezzie, skromnost je i dalje na cijeni, ma sta ti drugi pricali Smiley

Post ti je na ivici ufuranosti i iskreno ne mogu da procjenim jesi li ti zaista toliko neshvacena i nevina zrtva svojih vrsnjakinja ili si samu sebe inicijalno predstavila kao 'bolju' od ostalih pa si zbog toga stekla neprijatelje.
ово је оно са чиме се ја слажем

Kako bih zapocela ovo. Imam 15 godina. Zivim u malom gradu. Ljudi nemaju posla, klinci nemaju za izlaske, znate vec kako je to. Tu sam i ja. Moderna, zgodna, iz bogate porodice, lepa i muskom svetu omiljena. To je verovatno i najveci razlog zasto me devojke ne podnose. Svesna sam da one nisu zadovoljne sobom i da se zato trude da me srozaju na svoj nivo. Kada setam gradom na sebi oscam njihove otrovne poglede. Dobacuju mi, pokusavaju me povrediti. U guzvi se trude da me pocupaju za kosu, ugase mi cigaretu na ruku ili me gurnu. Kada se okrenem i pitam u cemu je problem, one krecu da se smeju i glume ludilo. Ne razumem zasto me vec jednom ne ostave na miru. Jednom su me sastavile u svlacionici, razbile mi usta i iscupale dobar deo kose. Uprkos njima, ja i dalje izlazim, i dalje setam najmodernije krpice i dalje pravim moderne frizure. Cini mi se da sam tu, na svetu samo ja. Ja i moda. Kada se poverim roditeljima bude mi lakse. Verujem da cu docekati momenat kada cu biti iznad svih njih i da onda nece smeti da me pljunu kad prolazim pored njih. Inace nisam zatvorena, vrlo sam komunikativna i drustvena, ipak, u drustvo ceso nisam primljena, bas zbog tih predrasuda. Pitam se kada ce se ovaj kosmar zavrsiti,[b] kada cu postati dovoljno samouverena i biti negde drugde. [/b] Odlicna sam ucenica i jako se trudim da ostvarim svoj cilj, to mi je najvaznije u zivotu, to je moj san.
Inace imam decka, malo smo zajedno. Retko sam u vezi jer su me ranije momci ostavljali recima ''mojem drustvu ne odgovaras, znam da si ok, al jebiga oni nece ni da te upoznaju''. Imam nekoliko prijatelja. Desi se da upoznam osobu koja nije mogla da me podnese. Kasnije mi govori da ne moze da veruje da sam ''taako super'' a mislila je da sam ufurana i uzas. Kakve su to procene na osnovu izgleda? Zar moram da se spustim na njihov nivo i zajebem svoj stil samo da bih se uklopila? Lakse mi je i da sam sama umesto da prestanem da budem ja. Kao sto rekoh, imam decka, pametan je, nadam se da me nece ostaviti zbog drustva mada bi to bilo ogromno cudo. Pre neko vreme smo se smuvali a drugi momci i devojke vec cine sve samo da nas razdvoje. Meni su, oni koji su juce hteli da budu samnom danas rekli da sam ufurana kucka i kao ''jadan taj sto je sa tobom.''
Sta mi moze pomoci da se osecam bolje?
Da li je neko u slicnoj situaciji?
Da li ce me ikada ostaviti na miru?
Bas mi je tesko.

Она не жели да се мења како би је други прихватили. Јер, она ни не жели да је они (оне) прихвате, пошто су много испод њеног нивоа. Она само жели да је не малтретирају. Има момка, другарице, родитеље којима се поверава, и то јој је довољно...
Нека предложи родитељима да се преселе у неки већи град... ту би била омиљена  Smile моја школа је пуна имитација Парис Хилтон и Викторије Бекам које би умрле од среће кад би виделе њу и њене крпице  Smile + не би биле љубоморне на њу, јер су све исто толико лепе, згодне и омиљене у мушком друштву  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
Ima tu i propusta u vaspitanju, da nema ne bi dete od 15 godina nosilo markiranu garderobu i gledalo drugu decu sa visine.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:44:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.