Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:39:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teen problem; neshvacena  (Pročitano 9133 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Jedna bolna istina: momci te ne vole zbog tebe kao osobe, nego zato što si, pretpostavljam atraktivna, a njima u tim godinama godi da prošetaju takvu cicu. Kada te se zasite, ostavljaju te ( i sama si rekla kakvim se izgovorima služe ).


@dezzie
Ne slusaj ti teta Tarantulicu sta lupeta. Nego kad napunis 18 zvrcni me slobodno, ili pusti PP
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Kako bih zapocela ovo. Imam 15 godina. Zivim u malom gradu. Ljudi nemaju posla, klinci nemaju za izlaske, znate vec kako je to. Tu sam i ja. Moderna, zgodna, iz bogate porodice, lepa i muskom svetu omiljena. To je verovatno i najveci razlog zasto me devojke ne podnose. Svesna sam da one nisu zadovoljne sobom i da se zato trude da me srozaju na svoj nivo. Kada setam gradom na sebi oscam njihove otrovne poglede. Dobacuju mi, pokusavaju me povrediti. U guzvi se trude da me pocupaju za kosu, ugase mi cigaretu na ruku ili me gurnu. Kada se okrenem i pitam u cemu je problem, one krecu da se smeju i glume ludilo. Ne razumem zasto me vec jednom ne ostave na miru. Jednom su me sastavile u svlacionici, razbile mi usta i iscupale dobar deo kose. Uprkos njima, ja i dalje izlazim, i dalje setam najmodernije krpice i dalje pravim moderne frizure. Cini mi se da sam tu, na svetu samo ja. Ja i moda. Kada se poverim roditeljima bude mi lakse. Verujem da cu docekati momenat kada cu biti iznad svih njih i da onda nece smeti da me pljunu kad prolazim pored njih. Inace nisam zatvorena, vrlo sam komunikativna i drustvena, ipak, u drustvo ceso nisam primljena, bas zbog tih predrasuda. Pitam se kada ce se ovaj kosmar zavrsiti, kada cu postati dovoljno samouverena i biti negde drugde. Odlicna sam ucenica i jako se trudim da ostvarim svoj cilj, to mi je najvaznije u zivotu, to je moj san.
Inace imam decka, malo smo zajedno. Retko sam u vezi jer su me ranije momci ostavljali recima ''mojem drustvu ne odgovaras, znam da si ok, al jebiga oni nece ni da te upoznaju''. Imam nekoliko prijatelja. Desi se da upoznam osobu koja nije mogla da me podnese. Kasnije mi govori da ne moze da veruje da sam ''taako super'' a mislila je da sam ufurana i uzas. Kakve su to procene na osnovu izgleda? Zar moram da se spustim na njihov nivo i zajebem svoj stil samo da bih se uklopila? Lakse mi je i da sam sama umesto da prestanem da budem ja. Kao sto rekoh, imam decka, pametan je, nadam se da me nece ostaviti zbog drustva mada bi to bilo ogromno cudo. Pre neko vreme smo se smuvali a drugi momci i devojke vec cine sve samo da nas razdvoje. Meni su, oni koji su juce hteli da budu samnom danas rekli da sam ufurana kucka i kao ''jadan taj sto je sa tobom.''
Sta mi moze pomoci da se osecam bolje?
Da li je neko u slicnoj situaciji?
Da li ce me ikada ostaviti na miru?
Bas mi je tesko.

JAo ne mogu da verujem da postoji slicna osoba poput mene!!!Jao ovo je stvarno pravo cudo!!!!Ja sam bila postavila takodje neku slicnu temu da me muce dve devojke zato sto sam svoja...zato sto sam slatka,sta reci to su sve ljubomorne idiotkinje!!I ja sam takodje iz malog mesta ali je sada aktuelno...ima provoda sve je extra,medjutim svako svakog zna i lose pricice se brzo rasire...i Svi te ovako gledaju ispod oka jer si bolje odeven,lepseg si izgleda....imas neki svoj stil a naravno finansijska mogucnost ti dozvoljava da eksperimentises sa sobom i kupujes krpice kakve ti se dopadnu!Vecina devojaka bas i nije u situaciji da moze da izvali pare od mame i tate i onda krenu nekim drugim metodama da te spuste na njihov nivo!!Ja imam cetrnaest ipo godina i odlicno te shvatam....jer sam imala puno incidenata na zurkama sto se tice izgleda i svega ostalog!!Par puta zbog normalne gardarobe ,sminke i svega ostalog bila sam prozvana fuksom jer mnooge devojke nisu mogle da podnesu to sto su  par momaka i to da kazem face u mom drustvu!!Znaci to je strasno i taj kosmar se nikada nece zavrsiti jer su ove nase generacije sve ljubomornije ,zavidne.....i sama vidis sta se desva  po skolama...tuku se.....! I mene su tako u presvalcionici  zeznule,medjutim nisu uspele nista da mi urade jer je doasao nastavnik...ali posto sam ja dosla rolerima u hali(tu imamo treninge) bile su napunjene vodom,a na mojoj odeci bili su tragovi cipela....sto je znacilo da su bacile moju odecu na plocice i gazile,prljale do iznemoglosti.....a sto se tice momka preporucujem ti tajnu vezu ali opet to nije resenje!!One ne podnose tvoju lepotu i zbog toga ti sude...jer misle da si kucka ovo ono...veruj mi  da sam bila i jos uvek sam u slicnoj situaciji,ali moram da se pomirrim sa cinjenicama da nismo svi isti i da postoje jako zle osobe koje hoce da ucine sve da ne bi smo bile ono sto jesmo!!ne postoji bas nijedan savet koji mogu da ti dam.....bila sam u jako puno sitacija!!Ja jako imam kovrdzavu kosicu,lepu,smedju dugu....i sad dogodilo se to da me dve devojke iz odeljenja bas ne podnose....ja uopste nisam bezobrazna cak sta vise kao sto kazes vise sam omiljena muskom nego zenskom drustvu...njih to pogadja....i te dve devojke su me sacekale u skolskom wc-u i pocupale za kosu...inace ja ne mogu da se odbranim jer sam niska a one su krupne tako da sam vristala i dosla je neka tetkica i one su otisle........procitaj unazad moju temu "kako ignorisati poremecene/iskompleksirane osobe"...tu sam sve navela za te dve seljanke...u tvom slucaju ima ih mnooogo vise sto ukazuje na to da treba da okrenes drugi list!!A sta ti roditelji kazu na sve to???
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ma da, bre, razumem vaše muke; eno i meni tri besne ribe baš malopre pokušale da ubace granatu na terasu, samo zato jer sam im u trećem srednje makla tipa...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Citat
"kako ignorisati poremecene/iskompleksirane osobe"...tu sam sve navela za te dve seljanke..

Da ih ne posmatraš i ne nazivaš tako, možda bi se i one drugačije ponašale prema tebi.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1063
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-IBM)
Zar moram da se spustim na njihov nivo
Mislim da ovdje lezi tvoj problem.

Zar je neko na nizem nivou od tebe jer nema novca za skupu garderobu?  Smile
IP sačuvana
social share
Ко себе иглом, ти њега лопатом.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Citat
"kako ignorisati poremecene/iskompleksirane osobe"...tu sam sve navela za te dve seljanke..

Da ih ne posmatraš i ne nazivaš tako, možda bi se i one drugačije ponašale prema tebi.
izvini molim te ne znam kako drugacije da ih imenujem jer se ponasaju krajnje prostacki....stalno mi dobacuju razne vulgarnosti,spajaju me sa momcima koje i ne poznajem samo da bi ispala svasta u drustvu....one se uzdizu tako sto mene vredjaju pred momcima...namero na glas pricaju njihove probleme spominjuci neke osobe koje su meni vazne samo da bi ja to cula....mnoogo puta sam i raskidala vezu zbog njih odnosno one mi sve upropaste i sta posle da ih nazivam anjedlcicima!!Rec seljanka je neka najminimalnija uvreda za osobe poput njih!Ja sa njima ne kontaktiram...jer me takve sobe ne zanimaju i odlicno znaju sta mislim o njima prema tome moji komentari o takvim osobama su suvisni


Ma da, bre, razumem vaše muke; eno i meni tri besne ribe baš malopre pokušale da ubace granatu na terasu, samo zato jer sam im u trećem srednje makla tipa...  Smile Smile

bas si duhovita ha,ha
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Reč 'seljanka' se u zvaničnom srpskom jeziku upotrebljava u značenju ženske osobe koja živi na selu. I ne mora imati pritom negativno konotatvino značenje, ali ga, nažalost, ima, jer se ovde često 'gradska deca'  Smile diče time kako su iz grada, a češće su mnogo gori od tih takozvanih 'seljaka'.
Pritom, reč 'kompleksaš' i slične reči upotrebljava se u izrazito negativnom i, što je važnije, subjektivnom značenju. Tako da, nazivajući nekoga seljakom i kompleksašem, kad se sve sabere i oduzme, više govori o osobi koja taj termin upotrebljava, nego o osobi kojoj je upućena.

Mala lekcija iz srpskog jezika, za one koji beže sa časova, a pritom su verovatno dovoljno 'pametne' i popile su prosto svu pamet na svetu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1063
OS
Windows XP
Browser
Mozilla (CK-IBM)
Cekaj, 14 godina, zurke, moda, veze koje se po nekoliko puta raskidaju?  Smile Ti si jos uvijek u osnovnoj skoli, zar ne?

I biti seljak uvreda nije, jer su to prostodusni ljudi, i gledajuci porijeklo svih srba - svi smo mi seljaci... Da smo bogdom takvi i ostali...
IP sačuvana
social share
Ко себе иглом, ти њега лопатом.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
ona ima 14 godina... ko te je to slagao Ratnice...  Smile

^^^^
ovo nije bilo zlonamerno...  Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2008, 16:32:23 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
Reč 'seljanka' se u zvaničnom srpskom jeziku upotrebljava u značenju ženske osobe koja živi na selu. I ne mora imati pritom negativno konotatvino značenje, ali ga, nažalost, ima, jer se ovde često 'gradska deca'  Smile diče time kako su iz grada, a češće su mnogo gori od tih takozvanih 'seljaka'.
Pritom, reč 'kompleksaš' i slične reči upotrebljava se u izrazito negativnom i, što je važnije, subjektivnom značenju. Tako da, nazivajući nekoga seljakom i kompleksašem, kad se sve sabere i oduzme, više govori o osobi koja taj termin upotrebljava, nego o osobi kojoj je upućena.

Mala lekcija iz srpskog jezika, za one koji beže sa časova, a pritom su verovatno dovoljno 'pametne' i popile su prosto svu pamet na svetu.  Smile

slazem se deliimchno... Smile

Malo korekcija.Meshtanin,osoba koja zivi na selu je "seljanin" ne 'seljak" ! A ti termni se koriste za nekoga ko se bavi poljoprivredom i nazalost poistovetjuje se sa nekim ko se ponasha nedolchno ect...
Takodje danas se ta zanimanja,opet nazalost, jako malo cene. Smile

P.S trebalo b hitno izglasati zakon o zabrani  korishtjenja i upotrebe ogledala nashim adolescentima.I dati im vujakliju. Smile

Edit: Kad malo bolje razmislim ,prvo bukvar.ili sam to samo ja.. Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2008, 16:50:36 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:39:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.