Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:31:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teen problem; neshvacena  (Pročitano 9134 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
goa vidim da nemas neki posebno pametan savjet Smile a vjerujem da djevojci ismijavanje nije potrebno.
znas neke teme se mogu i preskociti Smile

Znam al obozavam "tinejdzerske probleme" kad su mogli mene matorci da zaebavaju mogu i ja sad klinchadiju, to je jedna od blagodeti odrastanja.  Smile
S druge strane tvoj savet ne vidim nigde...  Smile Tako da si mogao preskociti i temu i mene...  Smile



A mala me neodoljivo podeseca na par mojih bivsih devojaka. Valjda je i ovo zezanje neka vrsta satisfakcije  Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2008, 22:17:39 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Eh, priča kao o Pepeljugi i njenim zlim sestrama po maćehi...  Smile

Lično, uvek mi je ta Pepeljuga malo išla na nerve jer je imala taj glupi stav: ''joooj, jadna ja, svi me izrabljuju, a ja slabić pa ne znam da se izborim za sebe i pošaljem ih sve u p.m.''...  Smile

Tako da i heroine  Smile , kao i obični ljudi, imaju neku osobinu (dobru ili lošu) zbog kojoj su nekome iritantni (eto, recimo, meni nikada nisu mogli da oproste urođeni autoritet  Smile , zbog kog i jesam ovde sad moderator  Smile Smile )...
Šalu na stanu, tvoja strana priče je samo jedna strana priče. Misli o tome. Wink
« Poslednja izmena: 05. Okt 2008, 22:22:01 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 6s
Ako sam uspeo da upratim od pocetka do kraja posta... ti gotovo svima ides na zivce...
To u principu znaci da bi nesto trebalo da promenis u sebi a ne da sve svaljujes na njih...

Mislim... ja prvi cu bez problema reci da o ljudima generalno imam lose misljenje, ali to ne znaci da su svi skotovi... naprotiv, veliki broj ljudi postujem ili volim, ali su oni procentualno majusni u odnosu na ostale...

Pored toga, prica deluje kao lozana jer se ne uklapa...
To sto ti kazes da ti oni rade i da su ti radili je previse brutalno...
Pored toga, to se ne desava deci iz bogatih porodica.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
I mislim da previse akcenta stavljas na to da imas novca, i da si zbog toga omiljena. I na to da te one bas zbog toga mrze.

Postoje devojke bez prebijene pare koje se ponasaju gore od bogatasica. A tako i postoje cure koje imaju novca da nas kupe sve ovde zajedno, pa su mnogo bolje od vecine nas.

A,da, neko rece, parafraziracu: "Nemoj menjati ljude oko sebe, pokusaj promeniti sebe." Mozda nije problem u njima, vec u tebi...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Citat
Tu sam i ja. Moderna, zgodna, iz bogate porodice, lepa i muskom svetu omiljena.

miissim...ovo,ono.....extra Smile Smile Smile

Citat
Uprkos njima, ja i dalje izlazim, i dalje setam najmodernije krpice i dalje pravim moderne frizure.

vau...extra na kvadrat Smile Smile Smile

Citat
Cini mi se da sam tu, na svetu samo ja. Ja i moda.

taj modni ritam...oujeeeee Smile Smile Smile


IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
I mislim da previse akcenta stavljas na to da imas novca, i da si zbog toga omiljena. I na to da te one bas zbog toga mrze.

Nije ona omiljena, ona je omrazena zbog toga... Smile

Ako nista drugo... mora da izgura jos tri godine dok ne ode negde na faks... Mislim... ona ce se skolovati, a njene drugarice seljancice ce da guraju kolica...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Прво би требала мало да се спустиш на земљу, да не потенцираш толико своје крпице и нову фризуру...веруј ми, није све у томе.
И сама сам пролазила кроз такве ситуације, али сам нашла свој спас и свој свет у осамљености и учењу. Није ми било битно ко носи маркиране ствари,а ко не...нити су ми родитељи куповали исте (а могли су, веруј ми), мрзели су ме из многих разлога и побуда, али бар знам да су пријатељи које сам тада стекла, прави...којима са ја прва пружила прилику да ме упознају, па тек онда су ме и заволели.
Од те уфураности нећеш ништа добро добити сем мржње и зависи, а и корумпираћеш саму себе.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja ne zivim u maloj sredini, nisam najbogatija, nisam najlepsa, kao ni najomiljenija muskom svetu. Ali ipak cesato imam problem sa zenskom ljubomorom i zavidnoscu.Ne samo zato sto uvek drzim do sebe i imam svoj stil, koji se razlikuje od drugih i odstupa od standarda.Ja sam i arogantna i uobrazena na prvi pogled.Kao i ti, takodje se nikada ne bi menjala da bi me neko prihvatio.
Na stranu kakva sam psihicki, jer to ljudi koji me srecu i ogovaraju ni neznaju, jer se ne poznajemo.
Ja nisam bila odbacivana od strane drustva , ali sam cesto iskoricavana, zbog moje dobrote i spremnosti da se svakom nadjem u nevolji.

Samo ja sam pronasla nacin da se sa svim tim izborim. Posle mnogo loseg iskustva, shvatila sam kakvi su ljudi ... (cast izuzetcima)
Imam jako puno samopouzdanja, i poprilicno harizme, te ne dozvoljavam da drustvo bira mene ... Ja biram drustvo ...
Ako mi se neko ucini kao prijatna osoba , pronadjem nacin da joj se priblizim i upoznam je sa svojim osobinama koje su vecini prihvatljive.
Oko sebe imam veliki broj poznanika koji me vole i mrze, ali svega nekoliko prijatelja koji me potpuno poznaju.
Ne tezim da budem omiljena i zadovoljna sam svojim zivotom...
Tako da razmisli malo o sebi ... Sta ti to nudis ljudima, sem skupih krpica i zavidnog izgleda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Kako bih zapocela ovo. Imam 15 godina. Zivim u malom gradu. Ljudi nemaju posla, klinci nemaju za izlaske, znate vec kako je to. Tu sam i ja. Moderna, zgodna, iz bogate porodice, lepa i muskom svetu omiljena. To je verovatno i najveci razlog zasto me devojke ne podnose. Svesna sam da one nisu zadovoljne sobom i da se zato trude da me srozaju na svoj nivo. Kada setam gradom na sebi oscam njihove otrovne poglede. Dobacuju mi, pokusavaju me povrediti. U guzvi se trude da me pocupaju za kosu, ugase mi cigaretu na ruku ili me gurnu. Kada se okrenem i pitam u cemu je problem, one krecu da se smeju i glume ludilo. Ne razumem zasto me vec jednom ne ostave na miru. Jednom su me sastavile u svlacionici, razbile mi usta i iscupale dobar deo kose. Uprkos njima, ja i dalje izlazim, i dalje setam najmodernije krpice i dalje pravim moderne frizure. Cini mi se da sam tu, na svetu samo ja. Ja i moda. Kada se poverim roditeljima bude mi lakse. Verujem da cu docekati momenat kada cu biti iznad svih njih i da onda nece smeti da me pljunu kad prolazim pored njih. Inace nisam zatvorena, vrlo sam komunikativna i drustvena, ipak, u drustvo ceso nisam primljena, bas zbog tih predrasuda. Pitam se kada ce se ovaj kosmar zavrsiti, kada cu postati dovoljno samouverena i biti negde drugde. Odlicna sam ucenica i jako se trudim da ostvarim svoj cilj, to mi je najvaznije u zivotu, to je moj san.
Inace imam decka, malo smo zajedno. Retko sam u vezi jer su me ranije momci ostavljali recima ''mojem drustvu ne odgovaras, znam da si ok, al jebiga oni nece ni da te upoznaju''. Imam nekoliko prijatelja. Desi se da upoznam osobu koja nije mogla da me podnese. Kasnije mi govori da ne moze da veruje da sam ''taako super'' a mislila je da sam ufurana i uzas. Kakve su to procene na osnovu izgleda? Zar moram da se spustim na njihov nivo i zajebem svoj stil samo da bih se uklopila? Lakse mi je i da sam sama umesto da prestanem da budem ja. Kao sto rekoh, imam decka, pametan je, nadam se da me nece ostaviti zbog drustva mada bi to bilo ogromno cudo. Pre neko vreme smo se smuvali a drugi momci i devojke vec cine sve samo da nas razdvoje. Meni su, oni koji su juce hteli da budu samnom danas rekli da sam ufurana kucka i kao ''jadan taj sto je sa tobom.''
Sta mi moze pomoci da se osecam bolje?
Da li je neko u slicnoj situaciji?
Da li ce me ikada ostaviti na miru?
Bas mi je tesko.

Devojče,
Prvo i prvo, olakšavajuća okolnost u tvom slučaju je to što imaš 15 godina, a sa 15 godina skroz drugačije gledaš na svet nego što ćeš gledati sa 25-30 (nemoj odmah da se hvataš za glavu, te godine će brzo doći i uopšte nisu tako "užasne" i "strašne" kako ti sad, pretpostavljam misliš).


Naime, živiš u sredini kakvoj živiš. Svi znamo mentalitet ljudi u malim mestima, mada ja lično nemam bolja iskustva ni sa mentalitetom u velikim gradovima, but however, to ti je - što ti je.


Imaš love, tačnije, tvoji roditelji imaju i mogu da ti priušte daleko više nego što to mogu roditelji tvojih vršnjaka (nisi napisala da li si jedinica ili imaš još nekog).


I ja sam imala 15 godina, živela u maloj sredini, bila jedinica, imala za nijansu više od mojih prijatelja, ali mi to nikada nije pretstavljalo problem, niti me je bilo ko ismejavao, dobacivao i ponižavao zbog toga. Zašto? Zato što JA lično nisam bila rob mode, oblačila sam ono u čemu sam se osećala ok, a frizure su mi uvek bile extremnije (vidi slike), ali to moja okolina nije shvatila kao privlačenje pažnje, nego kao moj lični pečat, nešto što je deo moje ličnosti.


Kao što je i većina drugih primetila, u više navrata si istakla da imaš dosta novca. E vidiš, to se ne radi. Prvo zbog toga što taj novac nije tvoj, već tvojih roditelja, a drugo, nije lepo...i meni se uvek ke..a od ljudi koji stalno ističu svoj bankovni konto (koji ti još nemaš) i kite se svim mogućim statusnim simbolima.


Ja razumem da voliš modu. Moda je industrija, pa zato moraju postojati ljudi koji je i vole. Ipak, čini mi se da si u tim nesigurnim godinama zatrpana pogrešnim uzorima, i imaš pogrešan sistem vrednosti.


Jedna bolna istina: momci te ne vole zbog tebe kao osobe, nego zato što si, pretpostavljam atraktivna, a njima u tim godinama godi da prošetaju takvu cicu. Kada te se zasite, ostavljaju te ( i sama si rekla kakvim se izgovorima služe ).


E sad, što se devojaka tiče...ko zna koliko su suza isplakale jer si bila sa momkom u koga su one bile iskreno zaljubljene, ali nisu tako atraktivne i nemogu sebi da priušte sve to što ti možeš da bi bile atraktivne. I njihovo je pravo da se ljute. O da, naravno da tu ima i malograđanština, jer u našem društvu vlada mišljenje da je svako ko ima više - loš. To je nonsens i nemoj to da primaš k srcu...bolje pređi na drugačiji pristup drugaricama.
Pozovi ih da zajedno izađete, napravi žensku žurku kod kuće, podeli s njima koju krpicu, šminkajte se (muški pssssssst, žensko sam, znam što ovo pričam), potrudi se da napraviš pizzu ili tople sendviče. Dokaži im da nisi razmažena glupačica, već dobra osoba i prijatelj.
Bar na jedan momenat ostavi momke i modu na stranu, posveti se svojim prijateljicama, koje ti kasnije mogu postati dobre drugarice.
Ti im jednostavno moraš dati priliku da te upoznaju, a kako bi te i upoznale kada si stalno u svetu krpica i frajera.



I sad, da ne budem neka hladna i bla-bla strina Mileva, koja samo drži predavanje, reći ću ti nešto: ni mene žene ne vole Smile Ne zbog frajera, love, krpica, nego zato što sam otvorena, umem dobro da se uklopim u skoro svako društvo, i sa momcima lako stvaram prijateljstva (naglašavam prijateljstva), a javna je tajna da je ženama bitnije da im muškarac prvo bude prijatelj a tek onda sexualni partner Smile. Plus što me momci cene, i to ne zato što sam nekav extra mačka, jer nisam, nego zbog toga što sam im ortak, neko na koga se mogu osloniti, zato što imam humor kakav imam, što mi nije problem, recimo, otići na bajk stazu i isprljati se kao svinja ili kampovati u šumi  5 dana bez struje i vode, ravnopravno sa njima, cepanje drva...
Drugarica imam malo, ali to su zaista drugarice za ceo život i one me poštuju samo zato što sam ja - ja.


Znači, mani se priča o parama, nemoj samu sebe da posmatraš kao osobu punog novčanika i punog garderobera, nego kao slatku i milu devojku punu razumevanja za druge. Nisi ti centar sveta, popričaj sa tim "zlim" devojkama, onako otvoreno, neka kažu šta im to toliko smeta, prihvati i njihove negativne kritike, zakopajte ratne sekire i nećeš imati problema.
Glavno i osnovno, pri odlasku u grad, zaboravi jednu crvenu kod kuće.


Go girl!
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
Lepo lepo..neka spika konachno..Ave Cesare Smile

@ mrgec ...imam osetja da tjemo se lepo slagati u budutje.Fno si istakao i naglasio trash.

@WhteGoa     U r my boy Blue.Dont give up. Smile


Kako bih zapocela ovo. Imam 15 godina. Zivim u malom gradu. Ljudi nemaju posla, klinci nemaju za izlaske, znate vec kako je to. Tu sam i ja. Moderna, zgodna, iz bogate porodice, lepa i muskom svetu omiljena. To je verovatno i najveci razlog zasto me devojke ne podnose. Svesna sam da one nisu zadovoljne sobom i da se zato trude da me srozaju na svoj nivo. Kada setam gradom na sebi oscam njihove otrovne poglede. Dobacuju mi, pokusavaju me povrediti. U guzvi se trude da me pocupaju za kosu, ugase mi cigaretu na ruku ili me gurnu. Kada se okrenem i pitam u cemu je problem, one krecu da se smeju i glume ludilo. Ne razumem zasto me vec jednom ne ostave na miru. Jednom su me sastavile u svlacionici, razbile mi usta i iscupale dobar deo kose. Uprkos njima, ja i dalje izlazim, i dalje setam najmodernije krpice i dalje pravim moderne frizure. Cini mi se da sam tu, na svetu samo ja. Ja i moda. Kada se poverim roditeljima bude mi lakse. Verujem da cu docekati momenat kada cu biti iznad svih njih i da onda nece smeti da me pljunu kad prolazim pored njih. Inace nisam zatvorena, vrlo sam komunikativna i drustvena, ipak, u drustvo ceso nisam primljena, bas zbog tih predrasuda. Pitam se kada ce se ovaj kosmar zavrsiti, kada cu postati dovoljno samouverena i biti negde drugde. Odlicna sam ucenica i jako se trudim da ostvarim svoj cilj, to mi je najvaznije u zivotu, to je moj san.
Inace imam decka, malo smo zajedno. Retko sam u vezi jer su me ranije momci ostavljali recima ''mojem drustvu ne odgovaras, znam da si ok, al jebiga oni nece ni da te upoznaju''. Imam nekoliko prijatelja. Desi se da upoznam osobu koja nije mogla da me podnese. Kasnije mi govori da ne moze da veruje da sam ''taako super'' a mislila je da sam ufurana i uzas. Kakve su to procene na osnovu izgleda? Zar moram da se spustim na njihov nivo i zajebem svoj stil samo da bih se uklopila? Lakse mi je i da sam sama umesto da prestanem da budem ja. Kao sto rekoh, imam decka, pametan je, nadam se da me nece ostaviti zbog drustva mada bi to bilo ogromno cudo. Pre neko vreme smo se smuvali a drugi momci i devojke vec cine sve samo da nas razdvoje. Meni su, oni koji su juce hteli da budu samnom danas rekli da sam ufurana kucka i kao ''jadan taj sto je sa tobom.''
Sta mi moze pomoci da se osecam bolje?
Da li je neko u slicnoj situaciji?
Da li ce me ikada ostaviti na miru?
Bas mi je tesko.

 potrudi se da napraviš pizzu ili tople sendviče.

Go girl!


That whould be the highlight of your expose..If u ask me.Im not sarcastic. Smile Smile Smile Gj girl!


P.S U maniru novonastalog stila... evo i ja da obelodanim..."VoLU me zene"    a lol Smile
« Poslednja izmena: 06. Okt 2008, 11:56:38 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:31:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.