Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:11:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tatine cerke (Muska tema)  (Pročitano 26199 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung S7
Iskreno kako se nosite(podnosite) rast vaseg deteta i dolaskom pubertetskih godina.Dali ste zajezljivi kao Koja iz "Mi nismo Andjeli" ...ili gledate na to kao sasvim normalnu stvar.Danas sam bio svedok jednog malog incidenta u komsiluku kad je "tata" izleteo da juri cerkinog decka,druga ...sta ti ja znam, pa me bas zainteresovalo .....mislim i ja sam otac .......but jebiga  Smile

Pa taj covek (ja sam mislila da je Herros) juri decka ili druga svoje cerke,a svakako pre toga ide spijuniranje!!! Mada sam prebrzo procitala i pogresno shvatila!! Kao sto kaze Nemam ja sta da trazim ovde.Pozdrav

O hvala ti boze  Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
gottago, nema veze i da je muska tetka, dokle god je dosledna u svom identitetu/predstavljanju i pre svega, ne gnjavi druge clanove Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
gottago, nema veze i da je muska tetka, dokle god je dosledna u svom identitetu/predstavljanju i pre svega, ne gnjavi druge clanove Smile
jos je neiskusan. znas kako to kasnije ide. prvo siri mantil, pa  Smile  pa jednog dana neciji otac ode na robiju.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ti hoces da kazes da je tanjica matori perverznjak koji je ovde da uspostavi kontakte sa mladjanim devojkama, ili...?
mi to ne mozemo da znamo. ako s razlogom posumnjamo na nju ili nekog drugog... nece biti dobro.
takvi slucajevi mogu i da se prijave, a ne samo banuju s foruma.

u svakom slucaju, i zbog takvih situacija roditelji moraju da kontrolisu svoju decu. mozda ne bas kao herosov komsija, ali svakako treba da znaju s kim se deca vidjaju, dopisuju i sl.  Smile

... moj muz je jos neodredjen po pitanju ovoga sto je autor teme naveo  Smile i nasa je curica mala  Smile
cas je vrlo liberalan, cas nije  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2008, 22:57:55 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
зато ја свом тати увек кажем да идем код неке другарице  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
zato meni moj tata nije verovao i kad sam govorila istinu  Smile
... bio je bas kao tata iz 'andjela2'  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2008, 23:07:57 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
jeste macakz. al evo upravo sam se uplasio zbog pp-a       Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E 'vako. Po meni je najvaznije, ako ne zelis da ti cerka postane fufa, radodajka, hopa-cupa i taj fazon, da je naucis (jedino ako i ti nisi neki knjiski moljac  Smile ) kada treba momcima da kaze "stop", "ne" i "dotero si cara do duvara", dakle da zadrzi svoje stanje  Smile E sad, nema nista lose u tome da ima momka (...jedino ako je feminiziran, onda  Smile ), da se ljubakaju, vacare i taj fazon. Dosta zavisi i od nje same. Ako je neki "hiperaktivan" tip devojke, dzaba bato i Interpol. Sta jos da ti kazem ...

зато ја свом тати увек кажем да идем код неке другарице Smile
Nadimak ti govori sve  Smile Isto i ovde kod nas  Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2008, 23:10:42 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
 Moji roditelji se nikada nisu mešali u moj ljubavni život-nikada. Znali su kakva sam, kakvog sam karaktera, kakva razmišljanja imam, verovali su mi uvek-za sve. Nikada nisam imala potrebu da ih lažem, pošto su bili uvek fer prema meni - vraćala sam istom merom. Nikada u kuću nisam dovodila momke, sve dok jedna veza nije prerasla u ozbiljnu i dan danas traje. Upoznali su mog momka, prihvatili ga, može da dodje kad god poželi, nikada mi nisu banuli u sobu kada je on tu ili tome slično. Više sam vezana za oca nego za majku jer smo sličnih karaktera, interesovanja, vodio me svuda sa njim, bio je strog prema meni samo kada je trebalo, nikada me nije udario... a nije ni trebao jer sam bila jako mirna. Smile

Tako da je moj savet svim očevima koji imaju ćerkice, da ih vremenom upoznaju i da grade prijateljski odnos sa njima, da ih edukuju na pravi način-podjednako kao i njihova majka. Nema tu ničega što je vama nepoznatno- čak šta više-vaše iskustvo vam može pomoći kako da vaspitate svoje ćerkice (i dečkiće, naravno)

A kada vam bane prvi momak u kuću, nemojte skakati mačetom na njega-upoznajte ga , popričajte sa njim...tako ćete otkriti koga je odabrala vaša ćerka i šta vam je činiti (onda se može po potrebi primeniti sila, ako ste baš toliko temperamentni i ne možete da se suzdržite Smile ) Moj momak bi odmah prešao na ovo sa mačetom i silom, tako da ne bih baš volela da imam ćerkicu Smile


IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Uvek sam govorio ne daj Boze da imam zensko dete.  Smile ( i uvek sam dobijao odgovor, bash zato cesh i imati jedno 5 cerki zato sto prozivash sudbinu  Smile )
Ako sudbina bash bude reshila da se nashali i dodeli mi cerku, zvace se Natasha, najlepshe zensko ime.  Smile Takodje cu je vezati za radijator do 18 godine  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 21:11:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.