Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Taрантино снима наставак Гидриног вестерна ''Django'' !!!  (Pročitano 16661 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ne bih ni dupe njime obrisao. Ne volim da ocenjujem filmove, ali ovaj je 3-4/10. Ne bih dalje trosio reci na ovo smece. Samo cu preporuciti svima kojima se film bude svideo da odgledaju bilo koji italijanski vestern (Leone je klasa za sebe; mislim na ostale) pa neka naprave svojevrsnu paralelu. Moja preporuka je Il grande silenzio i Bullet for the General.

зашто би се правила паралела са леоновим вестернима и тарантиновом зајебанцијом? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Sendo 
Odgledao film. Ocena 6/10

Iskreno, od novijih zezancija Tarantina najslabiji, ali i dalje zabavan, duhovit i dubok. Iako mislim da je "Kill Bill" kruna njegovog novijeg stvaralaštva, film je ok.

Najveći problem koji imam je dužina. Razvučen je maksimalno. Takođe, mislim da se par puta zafarbao u ćošak i da koristi stvari kako bi se odfarbao. Malo mi smeta i muzika, jer od Leoneovog stila ide u Hip Hop (ne loš, ali i dalje nekako meni neprikladan).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung SGH-E590
Film je odlican. Mozda nije tipican vestern i sigurno ima neke mane, ali je ipak odlican film. Tarantino ima svoju pozitivnu i negativnu stranu. Jedna od negativnih je ta sto je morao da ubaci par komicnih scena. I ako su te scene dobre one nemaju sta da traze u jednom vesternu. Isto tako mi se ne svidja karakter Djanga tj. nekako mi deluje previse moderno, previse geto. To je mozda i do samog glumca, mozda bi neko drugi bio bolji. Naravno i hip hop ne ide uz vestern i deluje malo kao da Tarantino tim sitnim detaljima pokusava da se odbrani od optuzba da je rasista. Ne bih sad pisao o svemu dobrom iz filma, samo bih izdvojio par stvari. Konacno je snimljen novi vestern sto ce sigurno doneti nove, mozda i bolje vesterne. Tarantino je ispostovao pravog Djanga sto me je veoma iznenadilo i steta sto Franco Nero nije imao malo vecu ulogu(mozda neki monolog  Smile). I sve pohvale za Leonarda Dikaprija koji me je konacno odusevio...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ajde promenite konačno ovaj glupavi naslov teme.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Sendo 
@Roki
-Svaki Tarantinov film ima dosta humora, tako da ništa nije čudno u tome
-Kako misliš da Jamie Fox glumi "moderno"? Šta je trebalo, da priča Svahili po tebi, da ne bi bio moderan?
-Za muziku se slažem, mada moraš da znaš da Tarantino tu daje posebnu pažnju u svojim filmovima, i da dosta njih predstavlja ili omaž nekome, ili njegov lični ukus.
-Francis Nero ima cameo ulogu u filmu, ako ne znaš šta je to, pronađi na internetu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung SGH-E590
Znam ja sta je cameo uloga, samo kazem da bih voleo da je Nero imao neki monolog. Smile A to sto svaki Tarantinov film ima dosta humora, ne znaci da je i u ovom filmu trebalo da bude humora. Naprimer ona scena sa KKK je potpuno nepotrebna. A Fox po meni previse zvuci kao crnac iz geta i siguran sam da tada crnci takav naglasak nisu imali...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Sendo 
Ono što ti kritikuješ je čovekov stil režije i pisanja. Čisto da ne pišeš o nečemu onako, evo ti cela lista stvari koje on koristi prilikom snimanja filma:

Lista

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Nisam još uvek gledao film ali ne znam roki šta si očekivao. Sudeći prema tome što si ti napisao da ti smeta, ovo je klasično delo Tarantina. Čovek ima svoj žanr. Ja očekujem film nalik Inglourious Basterds  koji je imao ratnu temu ali totalno drugačiji od ratnog žanra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung SGH-E590
Kao sto sam napisao gore:
Citat
Tarantino ima svoju pozitivnu i negativnu stranu.
Ja se fokusiram na tu negativnu stranu. Jednostavno ovo je trebao da bude spageti vestern, vracanje velikog Djanga i kada je vec sam odabrao da snimi ovakav film onda je mogao da zaobidje neke stvari koje su kao trejdmark njegovog stila. Pa ne bi ovo bio prvi Tarantinov film bez glupog humora...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Sendo 
E pa vidiš to je problem. Tarantino nema žanr. U svakom od njih ima mix vesterna, akcije, humora i dijaloga. On pre svega pravi omaž filmovima uz koje je odrastao, kradući gotove ili prepravljajući dijaloge u tim filmovima. Tako da, sledeći put kada budeš gledao Tarantinov film, imaj to na umu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.