Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tanjug: Ubistvo koje je podelilo Ameriku  (Pročitano 11692 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ok je ako nisi upoznat sa slucajem zasto ga onda komentarises? Ti to navodis neke svoje zakljucke na osnovu tvog licnog iskustva...a ja sam naucio da su iskustva sasvim drugacija...u fazonu si e kul nije me briga svejedno, a ovamo pricas kako su crnci u Americi povlasceni sto apsolutno nije istina jer sam i ja bio u Americi i imao prilike da vidim i to ne fazon studentski isao da cuvam bazen...samo po metrou vidis da se tamo voze samo crnci i hispanolci jer belci voze kola i rade u velikim kompanijama a crnci ribaju toalete...

I cim ti njih zoves "crncuge" meni je kristalno jasno da je tvoja objektivnost nula...i nisi upoznao ni jednog jedinog crnca koji se nije ponasao kao bitanga? Gde ti zivis? u sred nekog Geta? Ili si neki izbacivac u nocnom klubu pa drugaciji tip ljudi ni ne vidjas...bitanga uvece ima i belaca... Pa da odes u sred Harlema pa ces videti kako umeju da se ponasaju...ja sam se vala naupoznavao crnaca u sred USA i nisam primetio da se sem po boji koze razlikuju od belog stanovnistva po ponasanju...

I rasizam nije "najnormalnija stvar"...mozda jeste za glupake koji nemaju jednu svoju misao jer nemaju 2 mozdane celije koje bi mogle da produkuju tu svoju misao...

Ajde sledeci put kad prokomentarises vest, prvo se raspitaj o cemu pricas, jer ovako nasa diskusija nema poente...
Zato sto se vi palite na ovakve gluposti, vise se brinete sta se deshava po Americi, a u Srbiji svaki dan neko nekog zaklao, silovao, opljackao pa nikom nista.  Dole na politici rasprava po pitanju ko ce biti novi premijer Francuske, a stvari koje su vazne za samu Srbiju se spomenu jedan dan i to je to, cu ces ce radimo ko pre.

U kojem si ti gradu bio?  A zasto mislis da ne voze kola? Zato sto im prokleti belci nedaju?  Ne nego zato sto nece da rade, doduse sta i ja pricam, ovde dileri kao i u Srbiji voze najbolja kola, ali dobro.  Zasto mislis da crnci ribaju toalete?  Ah, da isto ko i nashi ciganjesi, mnogo im je stalo do edukacije pa su se bacili u praksu.

White Pride World Wide!  Jel ti sada objektivno  Smile  Ja ne znam gde si ti bio, i sa kim si ti pricao, ali ti mogu reci da si stekao pogresnu sliku, sto je i jasno, jer nisi bio dovoljno dugo da vidis sve kako jeste. Bio sam u nekoliko drzava u USA i ista prica svuda, samo ti pricas nesto drugo, sad ne znam mozda si bio u nekom gang bang-u sa njima, pusio malo kreka, vutre ili cega vec pa si doshao do tako pozitivnog zakljucka, ali gresis sinak, vrlo vrlo gresis.

Crnce malo, okreceno u belo... Ovaj, pogresan sastanak, nego, super brate, to je bas lepo, sad posto ih toliko volis i ne razlikuju se mnogo po ponasanju i svemu ostalom, eto uzmi lepo kartu pa idi u neki geto i provedi ako prezivis toliko dugo barem godinu dana pa posle trabunjaj o svom velikom iskustvu.  Ok? 

I da, White Power!!!!  Smile
Kuliraj  Smile

Citat
Ja opet ponavljam da ne podrzavam ni jednog ni drugog, ali navodim da je jedan od mogucih razloga, ponasanje tog crnca to je sve.

To nije moguci razlog. To sto sada govoris je kao da si rekao "nosila je kinic i imala je stiklu 12-icu, mozda je sama kriva sto je silovana". Kazes da nisi upucen, imas sve u USA medijima a imas i snimke njegovih poziva policiji tokom desavanja. Njegov povod da krene da prati lika je u najkracem "There's one black man, he has hoodie on his head, he's suspicious to me".

Pojasnjavanje nekog opsteg stanja u USA kao i cinjenica da crnci cinjenicno vrse mnogo vise krivicnih dela (u razloge da ne ulazimo, nije tema) nema veze sa ovim slucajem, samo ga trivijalizuje.

Citat
Bez obzira sta je on imao u dzepu ja za 9 godina zivota u USA nisam naleteo na jednog crnca da se nije ponasao kao bitanga, to jest kao ti njihovi reperi, sa pantalonama do pola bulje, i ponasanjem kao da si iz dzungle izashao.

E jbg sad. Ti nisi za 9 godina a ja sam ih upoznao podosta za 5 meseci.
Ja ne verujem USA medijima, jer oni ne prenose vesti, vec ih stvaraju, sad sta je vise istina niko ne zna.
Pa I meni bi bio suspicious, mada doduse ja radim takav posao da su mi svi suspicious, pogotovo Wiggers, ili belci koji zele da budu crnci, pa kad polizu patos, onda im je djavo kriv.  Ja ne znam Runner, kada si ti bio ovde, ali mogu ti reci da su stvari otisle u materinu jos i vise, kako medju belcima tako i medju crncima i ostalima.  Nekultura ubija.  Mene interesuje gde si ti te ljude upoznao, jer ja sam nashao ok crnce medju Akademicima, a Akademike ne mogu da strpam u istu grupu sa svima ostalima, jer tu su ljudi kojima je stalo do obrazovanja i dizanja sebe iz sranja.  Ja govorim o obicnim urbanim osobama koje vidjas svaki dan, i da me ljudi pogresno ne shvate, ja ne volim ni ove rednecks-e ni ostalu tu stoku, stoke ima svude u svim bojama, mada mogu reci iz mog zapazanja da su pripadnici ove rase iz mog iskustva, uvek prvi da prave sranje, ali kako god.

Ja bih rekao da ima velikih razloga Runner.  Da nije tako negativnog imidza, ne bi ni imali ovo ubistvo, dakle moramo da pocnemo od korena problema, ovi dvoje Zimmerman i Martin su dve grane velikog drveta problema, dakle ne mozemo da iskljucimo sveopste socijalno, politicko, kulturno i psiholosko stanje zarad okamovog seciva.

Ne znam u kojim si se krugovima kretao, ja samo mogu da kazem da zavisno od krugova kretanja zavisi iskustvo.  Dakle ako si na primer kao ja non stop suprostavljen urbanistickim crncima onda bih verovatno stekao drugaciju sliku, ali to je neka druga prica.

I opet navodim slucaj je takav jer crnacka ekipa zeli da ga stavi u centar svega.  Kao na primer kada je umro Majkl Jakson, 3 meseca nista sem Jaksona, ili sada mesec dana Whitney Houston.  Mediji zele da stvore konflikt izmedlju ljudi.  Republikanac ili Demokrata ili TEA Party, beli, crni ili zuti, borci za slobodu, pobunjenici ili teroristi.  Sve zavisi od njihovog spina
« Poslednja izmena: 01. Maj 2012, 19:38:06 od RavenDark »
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 
Ok tata izvini nisam te prepoznao  Smile al je tebi dobro jos samo da se uclanis u KKK ako vec nisi Smile
« Poslednja izmena: 01. Maj 2012, 19:44:19 od G_n_e_f_c_z »
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ok tata izvini nisam te prepoznao Smile al je tebi dobro jos samo da se uclanis u KKK ako vec nisi Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
....




Jbt koi ološ.... Smile
 Sve bi ih poslao u Ruske zatvore na prevaspitavanje.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
@Tax
Srecno sa tim, nemaju Rusi toliko gulaga koliko ima sljama  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
 Pazi, ja slušam hard core hip hop, nisam rasista, radi se o tom odredjenom delu koji sebe nazivaju "Niggaz" i sl. koji diluju, vrše razbojništva, bave se podvodjenjem, znači ološ nevidjeni poput ovih na snimcima. To se toliko jebeno osililo da ih samo doživotni zatvor ili metak mogu zaustaviti.

 Na žalost, sistem u americi je izuzetno okrutan pa nije ni čudo što nastaju te ogavne bande amoralnih klinaca.
  Ja sam siguran da si svestan ko finansira i stvara sav taj ološ. Cilj je odavno da se na ulicama stvara haos, da ljudi žive pod stalnim pritiskom i odredjenim nivoom straha. Konstantno.
 Priče poznanika koji su bili u USA su sve slične-crnaca se čuvaj, noću pogotovo jer su u stanju da te ubiju ne bi li se domogli usranog novčanika. Ženama otimaju tašne u sred bela dana, silovanja i razbojništva su njima kao dobar dan.
 Mene samo plaši mamu im *ebem da se ne nakote ovde i daju Srpska imena kao kinezi Smile

Ok tata izvini nisam te prepoznao  Smile al je tebi dobro jos samo da se uclanis u KKK ako vec nisi Smile

Jbote, belac koji se šlihta crncima, ovo još nisam video  Smile



« Poslednja izmena: 01. Maj 2012, 20:48:48 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Raven a ti radis kao izbacivac?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Pazi, ja slušam hard core hip hop, nisam rasista, radi se o tom odredjenom delu koji sebe nazivaju "Niggaz" i sl. koji diluju, vrše razbojništva, bave se podvodjenjem, znači ološ nevidjeni poput ovih na snimcima. To se toliko jebeno osililo da ih samo doživotni zatvor ili metak mogu zaustaviti.

 Na žalost, sistem u americi je izuzetno okrutan pa nije ni čudo što nastaju te ogavne bande amoralnih klinaca.
  Ja sam siguran da si svestan ko finansira i stvara sav taj ološ. Cilj je odavno da se na ulicama stvara haos, da ljudi žive pod stalnim pritiskom i odredjenim nivoom straha. Konstantno.
 Priče poznanika koji su bili u USA su sve slične-crnaca se čuvaj, noću pogotovo jer su u stanju da te ubiju ne bi li se domogli usranog novčanika. Ženama otimaju tašne u sred bela dana, silovanja i razbojništva su njima kao dobar dan.
 Mene samo plaši mamu im *ebem da se ne nakote ovde i daju Srpska imena kao kinezi Smile

Ok tata izvini nisam te prepoznao  Smile al je tebi dobro jos samo da se uclanis u KKK ako vec nisi Smile

Jbote, belac koji se šlihta crncima, ovo još nisam video  Smile

Ma znam brate, ovo je masovna epidemija, bolest. Ma znam sta mi pricas, vidjam ta sranja svaki dan, cak i u mestu u kojem ja zivim, koji nema veliku populaciju crnaca, ali ovi cim su se uselili odma je nastalo sranje. NWO, globalizacija i sve sto ide sa tim.

Nisam video ni ja, ali ajd, ima ih svakih.

Raven a ti radis kao izbacivac?
Orf, obezbedjenje radim vec 5+ godina, kako unutra tako i napolju u patrolnim kolima, i nagledao sam se sranja
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Ti si znaci isto sto i ovaj brat, neka civilna straza? Ili si pravi pandur? Smile


Ne mogu da verujem da je bas toliko veliko sranje, meni lepo u mom Uzicu ovde je populacija svih tih obojenih i sarenih i zelenih jednaka statistickoj gresci Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Ti si znaci isto sto i ovaj brat, neka civilna straza? Ili si pravi pandur? Smile
Ne mogu da verujem da je bas toliko veliko sranje, meni lepo u mom Uzicu ovde je populacija svih tih obojenih i sarenih i zelenih jednaka statistickoj gresci Smile
Ne bas, krecem se ka tim vodama prema muriji, mozda i bude. 
Ne znam kako je u Uzicu, ja samo mogu da ti kazem da je kriminal uopsteno u skoku, a 90% je od strane tih sharenih pa ti sada vidi
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.